1-20, összesen: 2777

Téma nézet

  1. #11
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.069

    Alap

    Kell bizony és van is!!!


    Én is szoktatom a kislányomat akit a rallitaxival vittem a 3 hónapos oltásra.
    Egyenlőre a hangok meg a betonkemény futómű altatólag hatott rá, de lesz ez még fordítva is.

    Elektromos autó kell igen, boltba meg munkába járni.
    A-ból B-be eljutni valóban nem kell EVO, de ha az ember egy kicsit ki akar szakadni a hétköznapokból, és még emlékszik az eltolt égéstérre a reszelt Trabantból, és a Bosch K-Jetronic injektor fordulat élénkítő hatásásra, valamint az egyenes fogazású váltó visító hangjára, és akkor még említem az ezeröcsi rajongók széles spektrumát.
    Na ennek a generációnak nem kell túl sok biztatás a fanatizmushoz.

    A mai fiatalok már csak a fasztandthefúriusz-ból fognak majd némi képet kapni ha megnézik valamelyik részt a film+ -on.




    Idézet Marschall: Hozzászólás megtekintése
    Na igen a gazdasági része.....
    Egyre nehezebb logikus érvet találni egy evo vagy sti használatához, ha valakit meg kell mondjuk győzni. Ha nincs ott az a faktor, hogy nekem egy ilyen kell az életemhez, mert imádom akkor felejtős. Én a feleségemnek mikor megismertem(akkor nem volt evom) mondtam, hogy van ez az evo nevezetű autó. Na igaz, hogy most nincs de lesz, és úgy kell elviselnie mert az hozzám tartozik
    A közbe lett evom, és egy kislányom aki 16 hónapos most, és mutogat rá amikor látja és brümmög, illetve mikor megyünk vele kacag amikor gyorsítok
    Gazdaságilag ma ennyiért mint egy evo kapsz elektromos autót használtan szintén, aminek a fenntartása aprópénz főleg egy evóhoz képest.
    Egyre jobban nyílik az olló.......egyre nagyobb fanatizmus kell!

  2. Az alábbiaknak tetszik SomaG hozzászólása:


Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 8 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 8 vendég)

Hasonló témák

  1. Hsz-ok: 32
    Utolsó hozzászólás: 2009. 09. 08., 22:23

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva