Idézet B.Janika: Hozzászólás megtekintése
Te normális vagy b@zdmeg ???? Pont azt írtam h Veled is inkorrekt volt, nem vette fel a telefont, Te pedig ott maradtál cucc nélkül. Végül elkezdtél engem basztatni, és sztem felvettem, és utána Asitól szereztem neked cuccokat. Te persze engem hibáztattál, semmi közöm nem volt ahhoz sem !!!! Nem Rád értettem a fentebb leírtakat Te szerencsétlen
Azért ment oda hozzád mert jeleztem neki h ez tök gáz így !!!! Semmi közöm nem volt az ügylethez, Ő árulta, vele beszélted meg, majd akkor, és most is engem basztatsz !!! És Te is mondod a f@szságaidat. . , arról kellene beszélned h kaptál valakitől egy motort nagyon nagyon sok millióért, aminek a célegyenes felénél inkább elengedted a gázt mert annyira gyenge fos volt, majd inkább eladtad. Együgyű barom!

Visszakerestem amit anno a topikodban írtál a difi huzavonáról :

"Beszerelésre került egy fékerőszabályzó, mert befékezésnél mindig blokkoltak a hátsó kerekek, kipróbáltam sokféle betétet, de ami fékerőben jó lett az a ringen elkopott 10kör alatt. Most már f.szán beállítható. Ezzel egyidejűleg megszűnt létezni a fékszervó is. Először nem nagyon tetszett, de miután hozzászoktam fel sem tűnik.

Aztán aminek legjobban örülök, hogy nem kis tortúra után végre tegnap beszerelték a mechanikus vasdiffit, agyő AYC, végre van rendes sperr hátul!

Erről kicsit bővebben írnék...
Pár hónappal ezelőtt egyik topiktársunk hirdetett egy vasdifit tokkal-vonóval minden hozzávalóval együtt. Telefonos és személyes egyeztetéskor is biztosított róla, hogy minden megvan hozzá ami egy AYC-vasdiffi cseréhez szükséges, magyarán a gyári lejön ez meg felmegy. Aztán kiderült, hogy a szett korántsem teljes, sőt mondhatni elég hiányos. Hiányzott az alu tartókonzol, a diffiház oldaláról a két tartófül, és a két kisebb kitámasztóvas is.
Aztán hosszabb huzavona és rengeteg telefon után Bartos Jani közreműködésével vettem Asitól egy alu tartókonzolt (nem kevés pénzből), majd miután a kedves eladó már fel sem volt hajlandó venni nekem a telefont, a szerelőjétől végre kaptam tartófüleket is (ezt már nem voltam hajlandó megvenni saját pénzből ~70e huf a kettő újonnan).
Bár ahogy kinéztek, úgy nem lehetett felszerelni, így ezen is dolgozni kellett."


Ezt most komolyan gondolod h ezek után belém állsz, és Ő volt a korrekt ????? Na, ez pontosan jellemzi a klub egy részének mentalitását, no komment ! Nem kívánnék többet belefolyni . . . . .