63. oldal, összesen: 139 ElsőElső ... 1353616263646573113 ... UtolsóUtolsó
1.241-1.260, összesen: 2777

  1. #1241
    Rezidens lalow avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hely
    Győr - Balatonfüred
    Hsz-ok
    359

    Alap

    Idézet GWRH: Hozzászólás megtekintése
    Most 20.000 euró, és odaadta volna 4,5 M Ft-ért???
    Így van. De semmi meglepő nincs ebben, a mobile hatalmas nemzetközi piac, és így is az olcsóbb ix-esek között van, tehát bőven van rá esélye, hogy elvigyék 20.000-ért...
    Biztos úgy gondolta, megpróbálja...de az is lehet, hogy már nincs is meg csak itt fent maradt...

  2. #1242
    Rezidens HUN337 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 10.
    Hely
    Balatonalmádi
    Hsz-ok
    1.198

    Alap

    http://www.hasznaltauto.hu/auto/mits...evo_ix-5543177

    Ez az IX ismerös valakinek?

    Kicsit magas az ára a KMhez képest nem? Ha a piros EVO-009 est hirdették 6.4ért amiben nem volt még 20.000km se....

    üdv
    Kristóf

  3. #1243
    Rezidens lalow avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hely
    Győr - Balatonfüred
    Hsz-ok
    359

    Alap

    Idézet HUN337: Hozzászólás megtekintése
    http://www.hasznaltauto.hu/auto/mits...evo_ix-5543177

    Ez az IX ismerös valakinek?

    Kicsit magas az ára a KMhez képest nem? Ha a piros EVO-009 est hirdették 6.4ért amiben nem volt még 20.000km se....

    üdv
    Kristóf
    Persze, hogy magas... És első ránézésre mégcsak nem is Sport, nem Blistein gátlós meg a kerék sem BBS...
    Egyébként meg minden annyit ér amennyit adnak érte, ha te ezért adnál 6-ot, akkor 6-ort ér!
    Igen, a piros 6-ot ért végül, pedig közel járt az 5,5-höz is a fene egye meg...

  4. #1244
    Rezidens HUN337 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 10.
    Hely
    Balatonalmádi
    Hsz-ok
    1.198

    Alap

    Idézet lalow: Hozzászólás megtekintése
    Persze, hogy magas... És első ránézésre mégcsak nem is Sport, nem Blistein gátlós meg a kerék sem BBS...
    Egyébként meg minden annyit ér amennyit adnak érte, ha te ezért adnál 6-ot, akkor 6-ort ér!
    Igen, a piros 6-ot ért végül, pedig közel járt az 5,5-höz is a fene egye meg...
    Tényleg veled most mi a helyzet?

    Lesz valami verda?

    Én hetente változtatom a véleményem - megint abszolut dilemma van

  5. #1245
    Rezidens lalow avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hely
    Győr - Balatonfüred
    Hsz-ok
    359

    Alap

    Idézet HUN337: Hozzászólás megtekintése
    Én hetente változtatom a véleményem - megint abszolut dilemma van
    Hasonló cipőben járok...
    Majd alakul...

  6. #1246
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    13.043

    Alap

    jó dolgotokban nem tudjátok mi legyen?

  7. #1247
    Rezidens HUN337 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 10.
    Hely
    Balatonalmádi
    Hsz-ok
    1.198

    Alap

    Idézet jordan6: Hozzászólás megtekintése
    jó dolgotokban nem tudjátok mi legyen?
    Hát annyira nem jó, hidd el

    Kell egy praktikus, 4x4, nem végtelent fogyasztó, elérhetö áron, megbízható... stb stb

    RS3 lenne a favorit de 17misi most kicsit erös szerintem, a szivem egy STihez (GRB) húz, a fejem egy Evo-hoz (TME de ez túl öreg, IX, X) (na meg valami V8as szörny is kellene, de az soha nem AWD), az értelem meg valami 3.0 TDi Quattro Audihoz...

    De most ujra fasza lesz az Avensis (vettem egy 3000-km-es váltót mert az enyémben kezdtek bajok lenni), uh nem kell sietnem a döntéssel! Nézegetm a kocsikat mindig, most megint kitaláltam hogy veszek egy IXet, használom 1-2 évet s utánna versenyautó lesz belöle - de egy ilyen döntés mostanában 3 napig bírja, aztán kitalálok mást megint :S

    Amugy eddig évi 50.000km-t mentem, most lecsökkentem 25-30ra, többet repülök mert ez az állandó vezetés meg sok KM nem elviselhetö... Ebböl sok pálya-km volt meg lesz is, mert Svájcbol (munka) németbe (haza) nem tudok repülni - de BPre már majdnem mindig repcsivel megyek mert olcsóbb meg gyorsabb...

    na majd elöbb utóbb valami lesz - addig javaslatokat, tippeket, beszámolókat szivesen várok

    üdv

    Kristóf

  8. #1248
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    13.043

    Alap

    olyat nem találsz ami mindenre jó. olyan nincs ami awd, erős, jó autópályázni, jól fogyaszt...
    a klubtalálkozókon résztvevő autók 99% 2. autóként van használva. a fent maradó 1 % meg 3. autó...

  9. #1249
    Rezidens HUN337 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 10.
    Hely
    Balatonalmádi
    Hsz-ok
    1.198

    Alap

    Idézet jordan6: Hozzászólás megtekintése
    olyat nem találsz ami mindenre jó. olyan nincs ami awd, erős, jó autópályázni, jól fogyaszt...
    a klubtalálkozókon résztvevő autók 99% 2. autóként van használva. a fent maradó 1 % meg 3. autó...
    Nekem is az lenne a legjobb, de hogy oldjam meg ha 1ooo km-re lakom? A Legacytol is azért váltam meg mert soha nem használtam kb mivel én mindig Svájcban a Legó meg otthon - ennek az én esetemben nem sok értelme van per pill sajna. Itt meg nem tudok tárolni 2 kocsit...

    Ezért kell 1 autó ami tudja ezt is meg azt is... (functionality & fun)

    Igy érthetö a dilemmám kicsit?

    üdv! Kristóf

  10. #1250
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    13.043

    Alap

    érthető, de nincs tökéletes válasz.

  11. #1251
    Rezidens lalow avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hely
    Győr - Balatonfüred
    Hsz-ok
    359

    Alap

    Idézet jordan6: Hozzászólás megtekintése
    olyat nem találsz ami mindenre jó. olyan nincs ami awd, erős, jó autópályázni, jól fogyaszt...
    Dehogynem, az újabb nagy ikerturbós dízel BMW-k pl., de azok meg nem ez az árkategória...

  12. #1252
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    13.043

    Alap

    ugyan már, nehogy már STI-hez vagy EVO-hoz hasonlítsuk akármelyiket is.

  13. 2 tagnak tetszik jordan6 hozzászólása:


  14. #1253
    Törzsvendég Corro avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 05.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    190

    Alap

    Idézet lalow: Hozzászólás megtekintése
    Dehogynem, az újabb nagy ikerturbós dízel BMW-k pl., de azok meg nem ez az árkategória...
    BMW-nél maradva, én sokáig a 330 XD touringgal szemeztem, egy chippel az elég univerzális autó lehet!

  15. #1254
    Rezidens HUN337 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 10.
    Hely
    Balatonalmádi
    Hsz-ok
    1.198

    Alap

    BMWt nem szeretnék, az nem az én stílusom. Nem tudom mi a megoldás, valszeg a 2autós a legjobb, de ha ez nem mükszik kell valami mást találni

    Az örök kedvenc a TME, de azt mindennapos használatra nem merném beválalni - mégiscsak 10 éves autók.... A másik Evo ami a szivemhez nött az az IX, azt meg el tudnám képzelni 1-2 évig - csak abbol is találni értelmeset :S

  16. #1255
    Rezidens Mx Roli avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hely
    Nagykanizsa
    Hsz-ok
    402

    Alap

    Idézet HUN337: Hozzászólás megtekintése
    BMWt nem szeretnék, az nem az én stílusom. Nem tudom mi a megoldás, valszeg a 2autós a legjobb, de ha ez nem mükszik kell valami mást találni

    Az örök kedvenc a TME, de azt mindennapos használatra nem merném beválalni - mégiscsak 10 éves autók.... A másik Evo ami a szivemhez nött az az IX, azt meg el tudnám képzelni 1-2 évig - csak abbol is találni értelmeset :S
    Az enyém lehet eladó lesz. Kitünő állaptban van! ha érdekel , és komoly szándékod a vásárlás keress meg...

  17. #1256
    Rezidens HUN337 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 10.
    Hely
    Balatonalmádi
    Hsz-ok
    1.198

    Alap

    Idézet Mx Roli: Hozzászólás megtekintése
    Az enyém lehet eladó lesz. Kitünő állaptban van! ha érdekel , és komoly szándékod a vásárlás keress meg...
    Megkerestelek

  18. #1257
    kzs13
    Vendég

    Alap

    Idézet jordan6: Hozzászólás megtekintése
    olyat nem találsz ami mindenre jó. olyan nincs ami awd, erős, jó autópályázni, jól fogyaszt...
    a klubtalálkozókon résztvevő autók 99% 2. autóként van használva. a fent maradó 1 % meg 3. autó...
    Húha, akkor én a 100% feletti részbe tartozom...

    Amúgy létezik ilyen gépsárkány, de nem a low budget kategóriában van...

    Kb mennyit szánsz rá? Én úgy csinálnám, hogy teljesen jól átgondoltan készítenék xls-ben egy preferenciarendszer. Felírnám,mi hány pont, mindjuk ha fontosabb az autópálya-kényelem, akkor az 10, ha a fun rész nem annyira akkor az 5, a fogyasztás(alacsony úgysem lesz) mondjuk 4, megbízhatóság pl 7, ár 4,image 5 stb. Aztán felírod a lehetséges választásadat, minden kategóriában adsz nekik pontot 1-5 között, majd a végén ezeket összegzed, tehát pl

    autópálya , fun fogyasztás , megbízhatóság ár image
    evo9 1x10 5x5 1x4 4x7 3x4 4x5 99
    335xd 4x10 3x5 4x4 1x7 2x4 4x5 106

    stb

    tehát ez alapján neked a 335xd jobb lenne.
    De nyilván a saját preferencia súlyaidat neked kell felállítani. Nyilván nem ez alapján kell eldönteni, de nagyon érdekes és meglepő, ha az általad pillanatnyilag legjobban vágyott vas sokkal kevesebb pontot kap, mint valami más.
    Ja és érdemes tök valószínűtlen típust is kipróbálni a "teszt" táblázatban, érdekes eredmények lehetnek.

    Amúgy én Evo X-et használok mindennapos kocsinak. Autópályán borzasztó a Mercedes után, annyit forog,mint a flex, zabál, fárasztó. De országúton, városban (persze nem dgóban) bitang jó.

    Én a helyedben megnézegetnék 320CDI4Matic valamit AMG vagy Sportpakettal. Mondjuk E-t... Nekem R volt, airmatic-kal gokartos, bitang jó, ha nem vagy Mercis, Audi A6 3.0TDI...
    Az R320 tartós 220 tempomatnál evett 13Litert, egysebbel kimentem vele Berlinig vagy Amsterdamig, pihenten érkezve.
    Ha csak 200-al csurogtam, akkor 11,5 körül volt... Fun része sem volt rosz, a kormány volt túl "kényelmes" áttételű

    Sok sikert, ismerem az érzés... Kitartás!

    Ja, BMW szerintem is felejtős...

  19. #1258
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    aki excel táblázatban számolja ki, hogy kell-e neki evo, az NE vegyen evot- mert baja esik hamarosan. Ezt nem számbácsizni kell, hanem érezni a zsigereidben. Az evo/sti tulajok egytől egyik már suhanc koruktól úgy vezetnek, hogy erre az autóra "várnak" csak esetleg még akkor nem tudják ezt pl 17 évesen. Eztán amikor találkoznak vele akkor egyből jön a felismerés. Ez szerintem nem megy máshogy.

    Én a mai napig emlékszem amikor egy solymári shell kútra egy szép napon begurult egy ezüst hatos. Akkor még azt sem tudtam mi az a Mitsu evo - fogalmam sem volt hogy van egyáltalán ilyen autó!!! Most már tudom, hogy Miki bácsi volt az és ott, akkor, azzal a két perccel megpecsételődött a dolog részemről.

    Ha valakinek nem így jön, akkor meg ette a fészkes fene - szerintem...



    Idézet kzs13: Hozzászólás megtekintése
    Húha, akkor én a 100% feletti részbe tartozom...

    Amúgy létezik ilyen gépsárkány, de nem a low budget kategóriában van...

    Kb mennyit szánsz rá? Én úgy csinálnám, hogy teljesen jól átgondoltan készítenék xls-ben egy preferenciarendszer. Felírnám,mi hány pont, mindjuk ha fontosabb az autópálya-kényelem, akkor az 10, ha a fun rész nem annyira akkor az 5, a fogyasztás(alacsony úgysem lesz) mondjuk 4, megbízhatóság pl 7, ár 4,image 5 stb. Aztán felírod a lehetséges választásadat, minden kategóriában adsz nekik pontot 1-5 között, majd a végén ezeket összegzed, tehát pl

    autópálya , fun fogyasztás , megbízhatóság ár image
    evo9 1x10 5x5 1x4 4x7 3x4 4x5 99
    335xd 4x10 3x5 4x4 1x7 2x4 4x5 106

    stb

    tehát ez alapján neked a 335xd jobb lenne.
    De nyilván a saját preferencia súlyaidat neked kell felállítani. Nyilván nem ez alapján kell eldönteni, de nagyon érdekes és meglepő, ha az általad pillanatnyilag legjobban vágyott vas sokkal kevesebb pontot kap, mint valami más.
    Ja és érdemes tök valószínűtlen típust is kipróbálni a "teszt" táblázatban, érdekes eredmények lehetnek.

    Amúgy én Evo X-et használok mindennapos kocsinak. Autópályán borzasztó a Mercedes után, annyit forog,mint a flex, zabál, fárasztó. De országúton, városban (persze nem dgóban) bitang jó.

    Én a helyedben megnézegetnék 320CDI4Matic valamit AMG vagy Sportpakettal. Mondjuk E-t... Nekem R volt, airmatic-kal gokartos, bitang jó, ha nem vagy Mercis, Audi A6 3.0TDI...
    Az R320 tartós 220 tempomatnál evett 13Litert, egysebbel kimentem vele Berlinig vagy Amsterdamig, pihenten érkezve.
    Ha csak 200-al csurogtam, akkor 11,5 körül volt... Fun része sem volt rosz, a kormány volt túl "kényelmes" áttételű

    Sok sikert, ismerem az érzés... Kitartás!

    Ja, BMW szerintem is felejtős...
    Kell egy jó program

  20. 5 tagnak tetszik hunevo6 hozzászólása:


  21. #1259
    Rezidens peterz81 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 02.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hsz-ok
    1.392

    Alap

    Van az evo/sti nél szebb, gyorsabb,drágább,takarékossabb,kényelmesebb! DE!!!!!!!!!!!!!! Ekkora élményautózást nagyon kevés autó nyujt!
    Pl. legyen 10 cm hó és kész nincs miröl beszélni! Semmiféle logika nem támassza alá,hogy evo/sti t vegyen bárki! Ez csak is érzelmi alapon müködik! De miröl is beszélek,én már 1 fertőzött beteg vagyok,nem látok a lilla ködtöl!

  22. 2 tagnak tetszik peterz81 hozzászólása:


  23. #1260
    Törzsvendég Kuma avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hsz-ok
    111

    Alap

    igen aszem az ezust TME tette be nalam is az ajtot...

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    aki excel táblázatban számolja ki, hogy kell-e neki evo, az NE vegyen evot- mert baja esik hamarosan. Ezt nem számbácsizni kell, hanem érezni a zsigereidben. Az evo/sti tulajok egytől egyik már suhanc koruktól úgy vezetnek, hogy erre az autóra "várnak" csak esetleg még akkor nem tudják ezt pl 17 évesen. Eztán amikor találkoznak vele akkor egyből jön a felismerés. Ez szerintem nem megy máshogy.

    Én a mai napig emlékszem amikor egy solymári shell kútra egy szép napon begurult egy ezüst hatos. Akkor még azt sem tudtam mi az a Mitsu evo - fogalmam sem volt hogy van egyáltalán ilyen autó!!! Most már tudom, hogy Miki bácsi volt az és ott, akkor, azzal a két perccel megpecsételődött a dolog részemről.

    Ha valakinek nem így jön, akkor meg ette a fészkes fene - szerintem...

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 17 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 17 vendég)

Hasonló témák

  1. Hsz-ok: 32
    Utolsó hozzászólás: 2009. 09. 08., 22:23

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva