7. oldal, összesen: 139 ElsőElső ... 567891757107 ... UtolsóUtolsó
121-140, összesen: 2777

  1. #121
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap

    Beugrok az ÁPISZ-ba azt megveszem mindet....

  2. #122
    Zöldfülű
    Csatlakozás dátuma
    2008. 03.
    Hsz-ok
    11

    Alap Evo VI TME

    Sziasztok!
    Most csatlakoztam csak, és azt szeretném megkérdezni, hogy esetleg tudtok-e valamit erről az autóról:

    http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.a...reenwidth=1024

    Előre is köszönöm!

  3. #123

  4. #124
    Zöldfülű
    Csatlakozás dátuma
    2008. 03.
    Hsz-ok
    11

    Alap

    Idézet ttop: Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm!

  5. #125

  6. #126
    Zöldfülű
    Csatlakozás dátuma
    2008. 03.
    Hsz-ok
    11

    Alap És ezt ismeritek?

    Sziaszok!
    Ezt nem ismeri véletlenül valaki?? : )))
    Egyszer mintha már láttam volna fenn a használtautón...
    http://www.hasznaltauto.hu/1871468_mitsubishi_evo_2005

  7. #127
    Zöldfülű
    Csatlakozás dátuma
    2008. 03.
    Hsz-ok
    11

    Alap

    Nem tud valaki egy épen eladó jó állapotú evo-t? VI vagy VIII érdeklene, kb. 5,5 millióig... Hátha valaki épp most szeretné eladni, és még nemtette fel a használtautóra... : )))
    Köszönöm.

  8. #128
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

  9. #129
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    tudom, hogy nem evo, de esetleg valaki tud róla valamit:

    http://www.hasznaltauto.hu/1746148_nissan_sunny_1993


    néha rámtör egy hülye gondolat, hogy jó lenne valami ilyesmi, amivel bátrabban lehetne csapatni (meg lehetne tanulni vezetni). Jóval komolyabb (erősebb) a hajtása, mint a mazdáé, lehet bele tenni előre-hátra rendes sperr-t, jóval komolyabb az alkatrész bázisa (persze nem itthon).

    Már magam sem tudom mit akarok a GTR helyett:
    - egy evo-t amire rámegy a gatyám, s a megvétele utáni "lejtősítés" is vinné a pénzt, de sosem merném murván-havon-jégen-dzsuván ütni-vágni, ergo félteném.
    - egy becsövezett, gépkönyves kocsi, mint ami hirdetésben is van, ezt szép lassan meg lehetne faragni komolyra, s ha van kedv/pénz lehetne vele menni amatőr bokorugró versenyeken, sprinteken, nyílt napokon, kis vékony kerékkel drift edzéseken.....

  10. #130
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap

    Figy, ha EVO-d lesz havon úgyis fogod "kínálni". Azt nem lehet megálni, murván szerintem senki nem szokta tolni... Betonon meg nem csúszkálni kell vele hanem íven menni. EVO-val szeirntem könnyen meg lehet tanulni vezetni mert elég kezesbárány az autó, ha megcsúszik akkor se agresszív hanem könnyen kezelhető. Nem olyan mint pl egy Cosswort amit rángatni kell. Más világ az biztos, nem mintha nagy tapasztalatom lenne a dologban, de azárt már csúsztattam nem egyszer a gépet és tényleg könnyebb irányítani. Meg direkt a kormánya nagyon ebből is jön az az érzésed, hogy "egy vagy az autóval". Szerintem EVO-t vegyél ha megteheted, úgyis meg fogsz tanulni vezetni vele. Bár tényleg az a kérdés, hogy meikre lenne inkább szügséged.
    Ezt a döntést magadnak kell meghozni, az Erő viszont Veled lesz akárhogy is döntesz

  11. #131
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Igazából úgy szeretnék megtanulni vezetni, hogy ne íven menjek iszonyat gyorsan, hanem inkább amolyan magamnak autózgatva a kanyar előtt itt-ott megrángatva a kormányt, hogy lapjával essek be a kanyarba, a derékszögekbe rángatva a kézit, esőbe-hóba kanyarból ki-be lapjával.

    Mivel messze nem vagyok ezen a szinten vezetéstechnikailag, ezért adhat egy kis támaszt (bátorságot) a bukócső jelenléte:-)

    Például nagyon tetszik a Bársony A. stílusa. Ha jól megnézem az ő gépét gondolom nem azért van a kocsiján csak 15-s kerék, mert nem tudna feltenni rá 17/18 slicket, hanem mert talán nem a max tapadásra megy.

  12. #132
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet 323_GTR: Hozzászólás megtekintése
    Igazából úgy szeretnék megtanulni vezetni, hogy ne íven menjek iszonyat gyorsan, hanem inkább amolyan magamnak autózgatva a kanyar előtt itt-ott megrángatva a kormányt, hogy lapjával essek be a kanyarba, a derékszögekbe rángatva a kézit, esőbe-hóba kanyarból ki-be lapjával.

    Mivel messze nem vagyok ezen a szinten vezetéstechnikailag, ezért adhat egy kis támaszt (bátorságot) a bukócső jelenléte:-)

    Például nagyon tetszik a Bársony A. stílusa. Ha jól megnézem az ő gépét gondolom nem azért van a kocsiján csak 15-s kerék, mert nem tudna feltenni rá 17/18 slicket, hanem mert talán nem a max tapadásra megy.
    hát ez egy nagyon nehéz kérdés ugyanis igazából ha jók a tapadási viszonyok, akkor egyértelműen íven kell menni, ezen belül e leges-leg-gyorsabb akkor vagy, ha a kanyar előtt megfékezed, de nem annyira, amennyire kéne, hanem hagysz egy ici-picivel többet, magyarul gyorsabban érkezel mint amennyivel jó lenne, majd egy kicsit a féken állva kezded ívre rakni a kocsit, amitől a fara lehelletnyit megindul - messze nem drift, inkább csak amolyan kenődés. E közben motor fékkel tartod a kocsi súlyának többed részét (az egyenes futáshoz képest) emiatt lesz a kocsi jobban kormányzott. A kanyar 2/3-ától kigyorsítás.
    Így autóznak a nagy pályások pl Wéber Gabi is, de kurva nehéz rendesen megcsinálni, mivel ha el szarod akkor kipördül. E miatt van az a sajátosság, hogy időben a Wéber fékez asszem a legtöbbet, mégis elég gyors :-D


    ezzel szemben ha hó van, vagy laza a talaj akkor a jobb kontroll miatt keresztbe mennek.
    Kell egy jó program

  13. #133
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2006. 11.
    Hsz-ok
    645

    Alap

    Idézet 323_GTR: Hozzászólás megtekintése
    Igazából úgy szeretnék megtanulni vezetni, hogy ne íven menjek iszonyat gyorsan, hanem inkább amolyan magamnak autózgatva a kanyar előtt itt-ott megrángatva a kormányt, hogy lapjával essek be a kanyarba, a derékszögekbe rángatva a kézit, esőbe-hóba kanyarból ki-be lapjával.

    Mivel messze nem vagyok ezen a szinten vezetéstechnikailag, ezért adhat egy kis támaszt (bátorságot) a bukócső jelenléte:-)

    Például nagyon tetszik a Bársony A. stílusa. Ha jól megnézem az ő gépét gondolom nem azért van a kocsiján csak 15-s kerék, mert nem tudna feltenni rá 17/18 slicket, hanem mert talán nem a max tapadásra megy.
    Én láttam a múltkor azt a subit menni, bizton állíthatom közelebb van a 400pacihoz, mint a 300hoz, tiszta wrc hangja van, tolós váltó, irtózatos rövid fokozatok nagyon gyors váltás, logikus lene a nagy slick már csak a fék miatt is(egyébként ha jól láttam valami 16-os slick féleség volt rajta), szerintem azért nem raknak rá mert féltik a a hajtást, olyan erős az autó, az stira hajtása viszont nem nagyon bírja már ezen a teljesítményszinten(legalábbis így hallottam).
    Egyébként szeirntem is rendkívül jól mennek Bársonyék, szertnék csak közel ilyen szinten vezetni. Ez persze csak feltétlezés lehet h sokkal prózaibb oka van a dolognak.

  14. #134
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    hát ez egy nagyon nehéz kérdés ugyanis igazából ha jók a tapadási viszonyok, akkor egyértelműen íven kell menni, ezen belül e leges-leg-gyorsabb akkor vagy, ha a kanyar előtt megfékezed, de nem annyira, amennyire kéne, hanem hagysz egy ici-picivel többet, magyarul gyorsabban érkezel mint amennyivel jó lenne, majd egy kicsit a féken állva kezded ívre rakni a kocsit, amitől a fara lehelletnyit megindul - messze nem drift, inkább csak amolyan kenődés. E közben motor fékkel tartod a kocsi súlyának többed részét (az egyenes futáshoz képest) emiatt lesz a kocsi jobban kormányzott. A kanyar 2/3-ától kigyorsítás.
    Így autóznak a nagy pályások pl Wéber Gabi is, de kurva nehéz rendesen megcsinálni, mivel ha el szarod akkor kipördül. E miatt van az a sajátosság, hogy időben a Wéber fékez asszem a legtöbbet, mégis elég gyors :-D


    ezzel szemben ha hó van, vagy laza a talaj akkor a jobb kontroll miatt keresztbe mennek.

    Igazából nagyon szeretnék megtanulni vezetni, s szerintem ezt csak úgy lehet, ha az ember a feszegeti a határokat, próbálgatja, hogy mi fér még el és mi nem, s ebben benne kell lennie megforgásnak, kicsúszásnak, ....... a nagytetőt jó lenne elkerülni:-)

    S ha sikerülne összeszedni egy Evo-ra valót, akkor azzal a fentieket nem merném felvállalni, de egy épített olcsóbb űrhajóval lehetne próbálkozni.

  15. #135
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet lanciafan: Hozzászólás megtekintése
    Én láttam a múltkor azt a subit menni, bizton állíthatom közelebb van a 400pacihoz, mint a 300hoz, tiszta wrc hangja van, tolós váltó, irtózatos rövid fokozatok nagyon gyors váltás, logikus lene a nagy slick már csak a fék miatt is(egyébként ha jól láttam valami 16-os slick féleség volt rajta), szerintem azért nem raknak rá mert féltik a a hajtást, olyan erős az autó, az stira hajtása viszont nem nagyon bírja már ezen a teljesítményszinten(legalábbis így hallottam).
    Egyébként szeirntem is rendkívül jól mennek Bársonyék, szertnék csak közel ilyen szinten vezetni. Ez persze csak feltétlezés lehet h sokkal prózaibb oka van a dolognak.

    Én a képek alapján 15-ösre tippelném a felnit, s nem valami peres gumi van rajta.
    Ha jól tudom full quaife rövid váltó van a kocsiban (talán 6-os) első-hátsó quaife sperrel, az kibírná a 18-s kerekeket is (szerintem), tartályos wrc gátlókkal, 2,5L moci minden földi jóval, iszonyat brutál az a kocsi.
    Csatolt képek Csatolt képek

  16. #136
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2006. 11.
    Hsz-ok
    645

    Alap

    Idézet 323_GTR: Hozzászólás megtekintése
    Én a képek alapján 15-ösre tippelném a felnit, s nem valami peres gumi van rajta.
    Ha jól tudom full quaife rövid váltó van a kocsiban (talán 6-os) első-hátsó quaife sperrel, az kibírná a 18-s kerekeket is (szerintem), tartályos wrc gátlókkal, 2,5L moci minden földi jóval, iszonyat brutál az a kocsi.
    Lehet h 15"-ös a kerék, szerintem egy kicsit talán magas a kaszni ami még egy kicsit fura.

    Nem igazán láttam őket keresztbe kasul menni, itinerből diktálnak ezeken a minirallykon is, de lehet h tévedek.

  17. #137
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet lanciafan: Hozzászólás megtekintése
    Lehet h 15"-ös a kerék, szerintem egy kicsit talán magas a kaszni ami még egy kicsit fura.

    Nem igazán láttam őket keresztbe kasul menni, itinerből diktálnak ezeken a minirallykon is, de lehet h tévedek.
    nekem nagyon tetszik, ahogy ebben a videoban közlekedik, gyors, pontos, látványos:

    http://auto.indavideo.hu/video/Drag-Rally_20070609

  18. #138
    Zöldfülű
    Csatlakozás dátuma
    2008. 03.
    Hsz-ok
    11

    Alap

    Sziasztok!
    Nem tudtok valamit erről a kocsiról?
    Megnéztem tegnap, egész jónak tűnik, de több szem többet lát!

    http://www.hasznaltauto.hu/1897883_mitsubishi_evo_2003

  19. #139
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet Toomy100: Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Nem tudtok valamit erről a kocsiról?
    Megnéztem tegnap, egész jónak tűnik, de több szem többet lát!

    http://www.hasznaltauto.hu/1897883_mitsubishi_evo_2003
    hát így fotóról csak annyit gondolok, hogy ámerikai import cucc valszeg. mindenképp be kell vinni a kspeed-be ott minden szarság ki derül.
    Kell egy jó program

  20. #140

7. oldal, összesen: 139 ElsőElső ... 567891757107 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 17 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 17 vendég)

Hasonló témák

  1. Hsz-ok: 32
    Utolsó hozzászólás: 2009. 09. 08., 22:23

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva