92. oldal, összesen: 139 ElsőElső ... 42829091929394102 ... UtolsóUtolsó
1.821-1.840, összesen: 2777

  1. #1821
    Rezidens bajno avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 07.
    Hely
    Mohacs-Miskolc,Steffisburg (Svájc)
    Hsz-ok
    1.978

    Alap

    Idézet kormendi: Hozzászólás megtekintése
    Erről tudtok valamit, egy ilyesmi érdekelne, csak egy kicsit húzos az ára:

    http://www.hasznaltauto.hu/auto/mits...dm_2.3-7841453

    Felhívtam, elég komolynak tünik a verda, ember holnapra ígért fényképet, állítólag nem fogadja el a rendszer a jelenlegi fényképét, mert nem megfelelő a felbontása.
    Ennyiert inkabb hozzadobok picit es veszek egy GTRt, aminek jo helyen van a kormanya...
    EVO VIII GSR

  2. 3 tagnak tetszik bajno hozzászólása:


  3. #1822
    Törzsvendég
    Csatlakozás dátuma
    2011. 12.
    Hsz-ok
    172

    Alap

    Idézet bajno: Hozzászólás megtekintése
    Ennyiert inkabb hozzadobok picit es veszek egy GTRt, aminek jo helyen van a kormanya...
    Hát igen, egyrészt ez a gondom ezzel nekem is, másrészt viszont tudom, hogy ha nekem kellene egy ilyet összeraknom az elejéről sokkal kijjebb lennék, elmenne vele minimum egy fél évem és még az sem biztos, hogy minden elsőre sikerülne és jól is müködne.

    Tudja valaki mennyi lenne egy ilyen JDM MR-nek a reális ára ha gyári állapotú (tuningmentes) lenne? Én úgy gondolom, hogy valahol egy 9-es és a 8-as között lenne az ára, feltéve, hogy ha találni lehetne rozsdamentes 8-ast vagy 9-est.

  4. #1823
    Törzsvendég
    Csatlakozás dátuma
    2011. 12.
    Hsz-ok
    172

    Alap

    Holnapra megbeszéltem rá egy találkozót, megyek megnézem, majd beszámolok róla

  5. Az alábbiaknak tetszik kormendi hozzászólása:


  6. #1824
    Törzsvendég
    Csatlakozás dátuma
    2011. 12.
    Hsz-ok
    172

    Alap

    MEGVETTEM )))

    Már tegnap óta folyamatosan állt a répám. Tegnap este az utolsó gondolatom ez a JDM volt, ma reggel meg az első
    Mint tudjátok volt egy hasonló építésű EVO-m korábban, amit eladtam. Ezt később ugyan nem részleteztem, de megbántam. Azt tudtam, hogy nem lesz mégegyszer annyi kitartásom és időm, hogy mégegyet megépítsek, de mindig arra gondoltam, hogy ha találok egy jól megépítettett, akkor ráfogok cuppanni, mint baszatlan pina a néger répára. A kocsi alja, mintha új lenne, legfelljebb pókhálót találtam rajta, rozsdának nyoma sem volt. És még le sincsen alvázvédőzve! A kocsi gyakorlatilag úgy gyorsúl ahogy nyomom, szinte bármilyen fokozatban. Az árpád hídon leszabályoztattam az 5-et, úgy hogy HKS hosszított ration van a váltóba! És mindezt benzinnel, nem etanol-al! És japán rendszámmal Hamarosan tolom be a garázsba az R34 mellé. Majd lesz egy kis időm,majd tolok nektek egy garázsképet. Nem tudom, hogy mikor balosítom, az is lehet, hogy ezt is németországa regisztrálom előszőr, de regisztráció elött mindenképpen balos lesz már. Ha érdekel valakit: végül kerek 30 ezer-be egyeztem meg a vevővel.
    Ma este, lehet, hogy a hátsó űlésen alszom
    Utoljára szerkesztette: kormendi; 2014. 04. 20. 16:17-kor

  7. 11 tagnak tetszik kormendi hozzászólása:


  8. #1825
    Rezidens Ceofang avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    719

    Alap

    Nagy gratula hozza, sok szep percet szerezzen neked es minden nezonek!
    Mostmar csak egy HKS Supra kell abba a garazsba es celba ertel...

    Ja es kivancsian varjuk a kepeket!
    ///// Ceofang /////

  9. #1826
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap

    R34 GTR vagy GTT? ha R akkor arról jöhetnek képek szintén!!
    Gratula hozzá
    Just for Fun

  10. #1827
    Törzsvendég
    Csatlakozás dátuma
    2011. 12.
    Hsz-ok
    172

    Alap

    R34 GTR, RB30 motorral. Jövő héten megyek haza, akkor viszem magammal az EVO-t, ha ott leszek rakok majd fel képeket.

  11. 3 tagnak tetszik kormendi hozzászólása:


  12. #1828
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.128

    Alap

    Idézet kormendi: Hozzászólás megtekintése
    R34 GTR, RB30 motorral. Jövő héten megyek haza, akkor viszem magammal az EVO-t, ha ott leszek rakok majd fel képeket.
    Szabad tudni egy csokkentett spec listat? De ha nem titok a bovitett is johetne. Mit tud a gep?

  13. #1829
    Törzsvendég
    Csatlakozás dátuma
    2011. 12.
    Hsz-ok
    172

    Alap

    Idézet kicsievo: Hozzászólás megtekintése
    Szabad tudni egy csokkentett spec listat? De ha nem titok a bovitett is johetne. Mit tud a gep?
    Melyikre vagy kíváncsi, a GTR-re?

  14. #1830
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.128

    Alap

    Idézet kormendi: Hozzászólás megtekintése
    Melyikre vagy kíváncsi, a GTR-re?
    Egyértelműen igen, igen!

  15. #1831
    Törzsvendég
    Csatlakozás dátuma
    2011. 12.
    Hsz-ok
    172

    Alap

    Idézet kicsievo: Hozzászólás megtekintése
    Egyértelműen igen, igen!
    A lényeg: RB30; 2x GT2860R; HKS V-pro + rengeteg körités.
    1.9 bar-on kb. 720-740 Le

    0-200: 8,7 sec
    400 m: 10,5/214
    Utoljára szerkesztette: kormendi; 2014. 04. 21. 06:20-kor

  16. 5 tagnak tetszik kormendi hozzászólása:


  17. #1832
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap

    Képet, videót, hanganyagot, helyszínt ahol esetleg meg lehet tekinteni, meg tudsz osztani velünk?
    Just for Fun

  18. 4 tagnak tetszik FQ-400 hozzászólása:


  19. #1833
    Törzsvendég
    Csatlakozás dátuma
    2011. 12.
    Hsz-ok
    172

    Alap

    Gyerekek, sajnos a képekkel és az infókkal talán érthető okokból spórolok. Ha olvastátok a korábbi, régebbi hozzászólásaimat, emlékezhettek, hogy Németországban élek, ezért idő hiányában, itthon nem igazán szoktam résztvenni a találkozókon, rendezvényeken. A telómban vannak képek az R34-ről, de ide csak egy motortér képet teszek fel nektek.
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára szerkesztette: kormendi; 2014. 04. 21. 11:43-kor

  20. #1834
    Rezidens ATTILA EVO 7 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 05.
    Hsz-ok
    840

    Alap


  21. 5 tagnak tetszik ATTILA EVO 7 hozzászólása:


  22. #1835
    Törzsvendég
    Csatlakozás dátuma
    2011. 12.
    Hsz-ok
    172

    Alap

    Itt van még két kép ugyanabból a kameraállásból, ezeket eredetileg nem raktam fel, mert az egyik kevéssé éles, mig a másikon nem a motortér hanem inkább a kevésbé lényeges autóorr látszik. Egyébként az ehhez hasonló színvonalú beszólások miatt nem nyitottam korábban és most sem külön topikot az autóimnak.
    Egyben kérdezem tőled testvérbátyám -az emociójeleidre tekintettel- nem Te voltál az véletlenül aki egy etanolos stroker S2-es teljesítménydiagramját töltötted fel az EVO VII-esed topikjában, úgy mintha az az EVO-dé lett volna?
    Mert ha nem emlékszel rá, akkor szívesen felfrissítem a memóriádat mielött további emociójeleket publikálsz pont Te!
    Csatolt képek Csatolt képek

  23. Az alábbiaknak tetszik kormendi hozzászólása:


  24. #1836
    Törzsvendég
    Csatlakozás dátuma
    2011. 12.
    Hsz-ok
    172

    Alap

    És ami lemaradt
    Csatolt képek Csatolt képek

  25. #1837
    Rezidens gsrr avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hsz-ok
    369

    Alap

    Idézet kormendi: Hozzászólás megtekintése
    Itt van még két kép ugyanabból a kameraállásból, ezeket eredetileg nem raktam fel, mert az egyik kevéssé éles, mig a másikon nem a motortér hanem inkább a kevésbé lényeges autóorr látszik. Egyébként az ehhez hasonló színvonalú beszólások miatt nem nyitottam korábban és most sem külön topikot az autóimnak.
    Egyben kérdezem tőled testvérbátyám -az emociójeleidre tekintettel- nem Te voltál az véletlenül aki egy etanolos stroker S2-es teljesítménydiagramját töltötted fel az EVO VII-esed topikjában, úgy mintha az az EVO-dé lett volna?
    Mert ha nem emlékszel rá, akkor szívesen felfrissítem a memóriádat mielött további emociójeleket publikálsz pont Te!
    Inkább tölts fel még pár normális képet az autóidról, és akkor nem fog senki kételkedni!

  26. #1838
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.128

    Alap

    Idézet gsrr: Hozzászólás megtekintése
    Inkább tölts fel még pár normális képet az autóidról, és akkor nem fog senki kételkedni!
    Miért ne lehetne neki R34-ese? Elvileg most vett meg az úr egy 9 millás 8-as evot. Ha nem tölt fel képeket akkor úgy se fog vele foglalkozni senki. De addig is sztem nem illik így vádaskodni... Neked miért van kint integra az avatárodnak? Van?

  27. 2 tagnak tetszik kicsievo hozzászólása:


  28. #1839
    Törzsvendég
    Csatlakozás dátuma
    2011. 12.
    Hsz-ok
    172

    Alap

    Idézet gsrr: Hozzászólás megtekintése
    Inkább tölts fel még pár normális képet az autóidról, és akkor nem fog senki kételkedni!
    Gyerekek,

    nem akartam feltölteni képet az R34-ről, azt csak azért tettem, mert valaki normális módon megkért rá. Nem érdekel, hogy miben kételkedtek és miben nem, nem vagyok rászorúlva, hogy itt bárkinek is tovább magyarázkodjak. Egyébként a legfőbb oka annak, hogy nem nyitottam soha topikot itt a fórumon semelyik autómnak az az volt, hogy úgy gondolom, több itt a rosszindulatú irigy ember, mint az őszinte érdeklődő.
    Más:
    bizonyára sokan emlékeznek, hogy korábban komoly szakmai értékkel bíró 4g63 stroker cikkeket publikáltam itt a fórumon és tettem mindazt ingyen, holott én anno több ezer (ha nem több tízezer) Eurót költöttem el tanulópénznek, hogy rájöjjek arra, amit veletek később ingyér megosztottam (lásd stroker topik).
    Részemről a további autókép feltöltések ennél a pontnál véget értek.

  29. #1840
    Rezidens gsrr avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hsz-ok
    369

    Alap

    Idézet kicsievo: Hozzászólás megtekintése
    Miért ne lehetne neki R34-ese? Elvileg most vett meg az úr egy 9 millás 8-as evot. Ha nem tölt fel képeket akkor úgy se fog vele foglalkozni senki. De addig is sztem nem illik így vádaskodni... Neked miért van kint integra az avatárodnak? Van?
    Igaz bár én szerintem nem vádaskodtam sem kételkedtem,csak gondoltam jobb ha dob fel pár képet és akkor senki sem fog! nekem azért van kinn az ITR mert olyanom volt.

92. oldal, összesen: 139 ElsőElső ... 42829091929394102 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 13 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 13 vendég)

Hasonló témák

  1. Hsz-ok: 32
    Utolsó hozzászólás: 2009. 09. 08., 22:23

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva