93. oldal, összesen: 139 ElsőElső ... 43839192939495103 ... UtolsóUtolsó
1.841-1.860, összesen: 2777

  1. #1841
    Rezidens ATTILA EVO 7 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 05.
    Hsz-ok
    840

    Alap

    Jó dolog másokat hülyíteni,én is nagyon szívesen csinálom.Ráadásul ügyesen felépítetted a történetet,kifejezetten szórakoztatnak a soraid.Képben is vagy sok mindennel,de apróságokon elvérzik a történet./Egyébként sajnálom,hogy az előző hozzászólásomat nem privát üziben írtam./

  2. Az alábbiaknak tetszik ATTILA EVO 7 hozzászólása:


  3. #1842
    Törzsvendég
    Csatlakozás dátuma
    2011. 12.
    Hsz-ok
    172

    Alap

    Idézet ATTILA EVO 7: Hozzászólás megtekintése
    Jó dolog másokat hülyíteni,én is nagyon szívesen csinálom.Ráadásul ügyesen felépítetted a történetet,kifejezetten szórakoztatnak a soraid.Képben is vagy sok mindennel,de apróságokon elvérzik a történet./Egyébként sajnálom,hogy az előző hozzászólásomat nem privát üziben írtam./
    A leírtakkal kapcsolatban nincsen semmi titkolnivalóm, jól tetted, hogy nyílvánosan kritizáltál, hiszen ezzel is legalább a nevedet adtad -a nyilvánosság elött- a koholt vádjaidhoz.
    Senki sem magyarázkodik szívesen, de ha már bevittél az utcádba, akkor állok elébe és várom a konkrétumokat.
    Viszont valamire felhívom a figyelmedet: nem vagyok senki paprikajancsija, tét nélkül nem vagyok hajlandó sem elötted, sem más elött feleslegesen mosakodni. Legfőképpen azért nem, mert elég drága az időm, legalább olyan drága, mint a tied, ha nem drágább. Ha lukra futsz, elvárok egy hozzád méltó anyagi kompenzációt. Nekem elég ha itt ezt nyílvánosan felvállalod, mert tudok rólad bőven eleget ahhoz, hogy behajtsam rajtad ha vesztesz. A tét 1.000 Euró, ami neked úgyis csak egy egynapi költőpénz.
    Ha áll az alkú, akkor várom a konkrétumjaidat, ha nem válaszolsz, vagy nem folytatod, akkor úgy veszem, hogy blöfföltél és levonva a megfelelő tanulságokat lezártnak tekintem a további szócséplést.
    Várom a döntésed.

  4. Az alábbiaknak tetszik kormendi hozzászólása:


  5. #1843
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap

    Pedig én csak képet szerettem volna látni az R34-ről, nem azt akartam, hogy Miki helyett fogadjatok a fórumon.. Majd ő fogad Vegasban.

    -
    Egyébként köszönöm a képet, ha még szeretnél feltenni képeket szívesen várom a linket akár pü-ben is . Esetleg egy belső fotót is ha kérhetnék? - Bocsánat, túlságosan R34 fanatikus vagyok, 2017-es pénzügyi célkitűzésem, hogy betolok egyet a garázsba
    Utoljára szerkesztette: FQ-400; 2014. 04. 21. 20:04-kor
    Just for Fun

  6. #1844
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.129

    Alap

    Idézet FQ-400: Hozzászólás megtekintése
    Pedig én csak képet szerettem volna látni az R34-ről, nem azt akartam, hogy Miki helyett fogadjatok a fórumon.. Majd ő fogad Vegasban.

    -
    Egyébként köszönöm a képet, ha még szeretnél feltenni képeket szívesen várom a linket akár pü-ben is . Esetleg egy belső fotót is ha kérhetnék? - Bocsánat, túlságosan R34 fanatikus vagyok, 2017-es pénzügyi célkitűzésem, hogy betolok egyet a garázsba

    Én sem szerettem volna többet egy pár képnél meg eredményről...
    Nekem is 2017 ez a project...
    Van is már egy lexikon méretű anyag róla kinyomtatva (csak elő kéne keresni)...

  7. #1845
    Rezidens Erikaviking77 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 09.
    Hely
    Csopak
    Hsz-ok
    827

    Alap

    Ez most vicc?
    Akkor inkább ne írj semmit. Ha ilyen drága az időd, ne fecséreld ránk. Vagy csinálj egy fizetős oldalt.
    Szerintem ez az oldal nem erről szól. Ha írsz akkor azért írd, hogy másnak segíts, vagy tartsd meg magadnak.
    Ez a személyeskedés meg tök óvodásokra jellemző. De én aztán nem akarok itt észt osztani, nem is szoktam, de ez már gáz...


    Idézet kormendi: Hozzászólás megtekintése
    Gyerekek


    nem akartam feltölteni képet az R34-ről, azt csak azért tettem, mert valaki normális módon megkért rá. Nem érdekel, hogy miben kételkedtek és miben nem, nem vagyok rászorúlva, hogy itt bárkinek is tovább magyarázkodjak. Egyébként a legfőbb oka annak, hogy nem nyitottam soha topikot itt a fórumon semelyik autómnak az az volt, hogy úgy gondolom, több itt a rosszindulatú irigy ember, mint az őszinte érdeklődő.
    Más:
    bizonyára sokan emlékeznek, hogy korábban komoly szakmai értékkel bíró 4g63 stroker cikkeket publikáltam itt a fórumon és tettem mindazt ingyen, holott én anno több ezer (ha nem több tízezer) Eurót költöttem el tanulópénznek, hogy rájöjjek arra, amit veletek később ingyér megosztottam (lásd stroker topik).
    Részemről a további autókép feltöltések ennél a pontnál véget értek.

  8. 6 tagnak tetszik Erikaviking77 hozzászólása:


  9. #1846
    Rezidens ATTILA EVO 7 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 05.
    Hsz-ok
    840

    Alap

    Na!

    Időközben felhívott Körmendi fórumtárs és egy elég érdekes beszélgetést zajlott le. Kiderült,hogy kb.20 éve ismerjük egymást,a sok közös élmény tudatában pedig nyilván nem fogunk egymással baszakodni.

  10. Az alábbiaknak tetszik ATTILA EVO 7 hozzászólása:


  11. #1847
    Rezidens Ceofang avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    719

    Alap

    Amugy egyre tobb hozzaszolasban elojon a penz kerdes, meg hogy ki mennyit visz haza, ki a fontosabb ember, kinek dragabb az ideje (pl. a TimeAttack topicban Gyuri, most meg itt). Es altalaban pont azok beszelnek rola, akiknek nem kellene (tehat ilyen felvágás jelleggel).
    Raadasul ez valami paranoias komplexus lehet, hogy aki full tele van, az ugy erzi, hogy mindenki gezi irigy ra es a zsebeben turkalnak, lekopkodik a hata mogott stb. Aki meg "csoro" az ugy erzi mindenki lenezi, es bizonyitasi kenyszere van mind az autojaval, mind szajkarateban.
    Most vagy csak en latom ilyen vegletesen a dolgokat vagy van ebben valami... Keves a koztes allapot, bar, ha belegondolok ezek nem szulnek latvanyos vitakat igy nem olyan feltuno, mint a "szelsoertek"...

    Mondanam, hogy foglalkozzunk kevesebbet a masikkal, oruljunk mas oromenek (pl. ha valaki szep autokat gyujt es ezzel akaratlanul is audiovizualis elmenyekben gazdagit masokat) es annak is, ha valaki az osszekuporgatott "rat" autojabol tudja kihozni a maximumot (esetleg meg maga moge is utasitja a tobbieket).
    De bilibe er a kezem, hisz' ez bizony utopia...
    ///// Ceofang /////


  12. #1848
    Rezidens ttop avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    2.447

    Alap

    Idézet ATTILA EVO 7: Hozzászólás megtekintése
    Na!

    Időközben felhívott Körmendi fórumtárs és egy elég érdekes beszélgetést zajlott le. Kiderült,hogy kb.20 éve ismerjük egymást,a sok közös élmény tudatában pedig nyilván nem fogunk egymással baszakodni.
    Szóval előszőr írásban "fenyegetett" meg aztán szóban

  13. #1849
    Rezidens ttop avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    2.447

    Alap

    Idézet kormendi: Hozzászólás megtekintése
    Gyerekek,

    nem akartam feltölteni képet az R34-ről, azt csak azért tettem, mert valaki normális módon megkért rá. Nem érdekel, hogy miben kételkedtek és miben nem, nem vagyok rászorúlva, hogy itt bárkinek is tovább magyarázkodjak. Egyébként a legfőbb oka annak, hogy nem nyitottam soha topikot itt a fórumon semelyik autómnak az az volt, hogy úgy gondolom, több itt a rosszindulatú irigy ember, mint az őszinte érdeklődő.
    Más:
    bizonyára sokan emlékeznek, hogy korábban komoly szakmai értékkel bíró 4g63 stroker cikkeket publikáltam itt a fórumon és tettem mindazt ingyen, holott én anno több ezer (ha nem több tízezer) Eurót költöttem el tanulópénznek, hogy rájöjjek arra, amit veletek később ingyér megosztottam (lásd stroker topik).
    Részemről a további autókép feltöltések ennél a pontnál véget értek.
    Ez egy nyilvános fórum!
    Mindenki annyi infót oszt meg a másikkal amennyit akar!
    Mivel itt Attilán (mint ma kiderült) senki nem ismer beláthatod, hogy kétségekkel fogadjuk/tuk az infókat amiket közölsz!
    Az autóhoz gratulálok, de nem kell kérkedni azzal kinek mije van vagy mennyit ér az ideje!
    Nekem a gyerekekkel töltött idő ér a legtöbbet...
    Ha itthon vagy valamikor, akkor szívesen várunk egy találkozóra vagy eseményre, hogy ne csak egy fantom legyél egy Nick név mögött. Ameddig meg nem ismerünk. Enged meg hogy kétkedve fogadjuk az infókat, még akkor is ha építő jellegű tapasztalatokat is megosztottál velünk!

    ui: A legtöbb autó bolondnak az álma egy R34 GT-R, persze hogy kiváncsi mindenki, ha már meglebegtetted és nem hiszem hogy irigységből!

    Üdv:
    Déri Tamás


  14. #1850
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Na végre van élet - lol
    Kell egy jó program

  15. 3 tagnak tetszik hunevo6 hozzászólása:


  16. #1851
    Rezidens kemszi avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2014. 03.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hsz-ok
    384

    Alap

    megkérdezem itt is,bár már a Subaru fórumon kérdeztem de hátha ismeri e valaki innen ezeket az autókat:
    http://www.hasznaltauto.hu/auto/suba...rx_sti-7848710
    vagy ezt
    http://www.hasznaltauto.hu/auto/suba...rx_sti-7848999

  17. #1852
    Szuper Moderátor carkillerz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    III.ker - Isaszeg
    Hsz-ok
    7.541

    Alap

    Idézet kemszi: Hozzászólás megtekintése
    megkérdezem itt is,bár már a Subaru fórumon kérdeztem de hátha ismeri e valaki innen ezeket az autókat:
    http://www.hasznaltauto.hu/auto/suba...rx_sti-7848710
    vagy ezt
    http://www.hasznaltauto.hu/auto/suba...rx_sti-7848999
    Próbáld meg Lacetti fórumon

    bocs

  18. 2 tagnak tetszik carkillerz hozzászólása:


  19. #1853
    Rezidens kemszi avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2014. 03.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hsz-ok
    384

    Alap

    már próbáltam

  20. Az alábbiaknak tetszik kemszi hozzászólása:


  21. #1854
    Rezidens lalow avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hely
    Győr - Balatonfüred
    Hsz-ok
    359

    Alap

    Idézet kemszi: Hozzászólás megtekintése
    megkérdezem itt is,bár már a Subaru fórumon kérdeztem de hátha ismeri e valaki innen ezeket az autókat:
    http://www.hasznaltauto.hu/auto/suba...rx_sti-7848710
    vagy ezt
    http://www.hasznaltauto.hu/auto/suba...rx_sti-7848999
    Én ennél sokkal jobb áron adom az enyémet és az egy Evo...
    - That's 30 minutes away!
    - I'll be there in 10.

  22. #1855
    Rezidens kemszi avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2014. 03.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hsz-ok
    384

    Alap

    Néztem már nagyon szép vas, és szinte gyáriállapotú,ami szintén szempont nekem,csak az automata váltó miatt esik ki

  23. #1856
    Rezidens lalow avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hely
    Győr - Balatonfüred
    Hsz-ok
    359

    Alap

    Idézet kemszi: Hozzászólás megtekintése
    Néztem már nagyon szép vas, és szinte gyáriállapotú,ami szintén szempont nekem,csak az automata váltó miatt esik ki
    Köszi... Hát, te tudod... A tuning szempontjából tényleg nagyobb falat az SST, ha ez az ember célja a későbbiekben... De nekem nem kéne manuál ezután a duplakuplungos váltó után az biztos... Nézd meg, minden supercar ilyen és ehhez hasonló váltóval jön. Ez a jövő, sőt már a jelen is...
    - That's 30 minutes away!
    - I'll be there in 10.

  24. #1857
    Rezidens kemszi avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2014. 03.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hsz-ok
    384

    Alap

    Nincs tervben tuning, egy hétvégi/hobbi autó a cél,amivel azért el lehet menni hosszabb útra,kirándulni is.Ebbe tudom beleférne az automata ,de az már az én beidegződésem, hogy a vezetéshez hozzá tartozik a manuális váltó kapcsolgatása Hétköznapra teljesen jó egy automata, duplakuplongossal volt eddig csak dolgom/vw,merci/ ,de szívesen megnéznék egy 8gangos ZF váltot is,de ez már más téma nem offolok inkább

  25. #1858
    Rezidens Dino74 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 01.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.530

    Alap

    Idézet kemszi: Hozzászólás megtekintése
    Nincs tervben tuning, egy hétvégi/hobbi autó a cél,amivel azért el lehet menni hosszabb útra,kirándulni is.Ebbe tudom beleférne az automata ,de az már az én beidegződésem, hogy a vezetéshez hozzá tartozik a manuális váltó kapcsolgatása Hétköznapra teljesen jó egy automata, duplakuplongossal volt eddig csak dolgom/vw,merci/ ,de szívesen megnéznék egy 8gangos ZF váltot is,de ez már más téma nem offolok inkább
    Milyen dupla kuplungos mercivel mentél?
    Az SST az gyakorlatilag nem egy VW DSG váltó? Valahol mintha azt olvastam volna

  26. #1859
    Rezidens kemszi avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2014. 03.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hsz-ok
    384

    Alap

    cls ,cla,a osztály

  27. #1860
    Bennfentes imrus avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 06.
    Hely
    Celldömölk
    Hsz-ok
    92

    Alap

    Sziasztok!

    Szeretnék vásárolni egy IX-est. Esetleg tudna valaki pár szót ejteni erről az autról? Köszönöm!

    http://www.hasznaltauto.hu/auto/mits....000km-7625542

93. oldal, összesen: 139 ElsőElső ... 43839192939495103 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 9 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 9 vendég)

Hasonló témák

  1. Hsz-ok: 32
    Utolsó hozzászólás: 2009. 09. 08., 22:23

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva