138. oldal, összesen: 139 ElsőElső ... 3888128136137138139 UtolsóUtolsó
2.741-2.760, összesen: 2777

  1. #2741
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 10.
    Hsz-ok
    1.953

    Alap

    Idézet Papírtigris: Hozzászólás megtekintése
    Az evot sem papíroztam még be, bár az annyira nem mozgat, mert nem akarom eladni és van P-m. Eu5 alatt most nagyon nehéz, mondjuk azt hogy lehetetlen. Litván talán működik 2500eu ért. Felette: passau vagy cseh papír ami 1400eu, cserébe viszont már van rendszám. Utánna honosítás cirka 250k ft, és már van is. Szóval jelenleg zsebbenyúlós a sztori. A coc a legjobb ha eu5 feletti. Mindenki szenved, mert senki nem akar ennyit fizetni, de sajnos ez jobb nem lesz az biztos. És ezek balos adatok.....
    Magyar TÜV képviseletnél azt mondták, hogy USA-ból behozottat egész europában lehetetlen EURO6 alatt forgalomba helyezni.

  2. Az alábbiaknak tetszik EVO-010 hozzászólása:


  3. #2742
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    Idézet EVO-010: Hozzászólás megtekintése
    Magyar TÜV képviseletnél azt mondták, hogy USA-ból behozottat egész europában lehetetlen EURO6 alatt forgalomba helyezni.

    Persze, mert ezt kell mondaniuk............ De tény, hogy macerásabb mint régen sajnos.
    www.papirtigris.com klubkártyával kedvezmény !

  4. #2743
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Idézet Papírtigris: Hozzászólás megtekintése
    Persze, mert ezt kell mondaniuk............ De tény, hogy macerásabb mint régen sajnos.
    Ha tudsz COC papír nélküli, EU ban sosem létező motoros autóra (Alvázszám ismert) forrást, ne tartsd magadba. ( Altezza Rs200 ) Lexus is 200 ként a bódé itthon szerepel a rendszerben.

  5. #2744
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    Idézet Silva: Hozzászólás megtekintése
    Ha tudsz COC papír nélküli, EU ban sosem létező motoros autóra (Alvázszám ismert) forrást, ne tartsd magadba. ( Altezza Rs200 ) Lexus is 200 ként a bódé itthon szerepel a rendszerben.
    Csak kiváncsiságból beütöttem, hogy mi ez. Dobott egy magyar rendszámos sárgát, és az a szufon is Altezza. Szóval létezik az már a rendszerben. Fentebb írtad, hogy a Cigány már foglalkozik vele. Szerintem azokhoz jut el ő is, akikkel én szoktam intézni. Baszogassátok. De tény hogy belassult most minden, van amire én is várok már egy ideje ( eu5). Az eu6 is 2hónap minimum mostanában. Türelem😉
    www.papirtigris.com klubkártyával kedvezmény !

  6. #2745
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Idézet Papírtigris: Hozzászólás megtekintése
    Csak kiváncsiságból beütöttem, hogy mi ez. Dobott egy magyar rendszámos sárgát, és az a szufon is Altezza. Szóval létezik az már a rendszerben. Fentebb írtad, hogy a Cigány már foglalkozik vele. Szerintem azokhoz jut el ő is, akikkel én szoktam intézni. Baszogassátok. De tény hogy belassult most minden, van amire én is várok már egy ideje ( eu5). Az eu6 is 2hónap minimum mostanában. Türelem
    Czigánytól már kapjuk vissza a papírokat. Tavaly Júli óta nem tudott intézkedni. Ígérgetés, hegyek, aztán semmi. Már vicc kategória. Talán ma vissza érkeznek az autó doksijai.

    Van magyar, Altezza igen. De COC nincs, se EU besorolási szám, mert JDM kocsi. (nem is volt EU ba forgalomba ilyen motor).

    Szóval fennáll a kérdés továbbra is. (Haver Busszal jár miatta szerencsétlen... De nem engedi el.)

  7. #2746
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    Idézet Silva: Hozzászólás megtekintése
    Czigánytól már kapjuk vissza a papírokat. Tavaly Júli óta nem tudott intézkedni. Ígérgetés, hegyek, aztán semmi. Már vicc kategória. Talán ma vissza érkeznek az autó doksijai.

    Van magyar, Altezza igen. De COC nincs, se EU besorolási szám, mert JDM kocsi. (nem is volt EU ba forgalomba ilyen motor).

    Szóval fennáll a kérdés továbbra is. (Haver Busszal jár miatta szerencsétlen... De nem engedi el.)
    gondolom a BM rendszerben azért van már bent Altezza, mert valaki még jó pár éve beregisztrálta, Az egész CoC / EURO5 hercehurca előtt, talán még a hőskorban, mikor jóval egyszerűbb volt ilyeneket behozni.
    Annó mikor a IV-t regisztráltam 2012-ben, nem volt előtte beregisztrált példány belőle. A BM rendszerét ki kellett bővíteni, miatta csúszott az autó vizsgáztatása nagyjából 1 (!!!) napot. Akkor annó úgy csináltam, hogy bementem a 3.kerületben egy vámspeditőr céghez, leadtam az összes papírt, befizettem a regadót (akkor még átírási illeték nem kellett külföldi autóra), majd 3 nap múlva mentem a rendszámért (és ők kértek elnézést, hogy másnapra nem lett meg a rendszám, mert a BM-nél b.szakodtak a 11 számjegyű rövid alvázszám rendszerbe iktatásával)

    na, ez a szép és jó világ szűnt meg nagyjából első körben azzal, hogy az összes NKH vizsgahelyen baromira szigorúak lettek (ugye a Mozaik / Pomáz tragikomédia után), aztán jött a CoC-os bszkodás idén, úgyhogy ezzel lényegében JDM/USDM cuccot lehetetlen itthon áttolni
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  8. 2 tagnak tetszik Coppermine hozzászólása:


  9. #2747
    Bennfentes
    Csatlakozás dátuma
    2016. 12.
    Hsz-ok
    56

    Alap

    Sziasztok!
    Eléggé elképedtem, amikor szétnéztem, hogy milyen árakat látok az Evo 8, nem is beszélve az Evo 9 esetén.
    Tényleg van is rá kereslet ilyen árakon is ? Akkor csak én keresek keveset

  10. #2748
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Hát a helyzet az, hogy az érdemi példányok fel sem kerülnek a használtautó.hu-ra, így amit látsz az még nem is feltétlen a valóság.

    Tény hogy közelítik a 10 mill-es határt már a 8-asok is, de ha tényleg el akarsz adni azért azt gondolom hogy a hirdetésekhez képest 1-1 milliót azért engedni kell.
    Persze hirdetések jönnek-mennek, de a végső árral nem feltétlen találkozunk, szóval egy dolog valami pénzt kérni érte és meg is kapni.

    A nagyobb baj az, ha még pénzt nem is sajnálsz mondjuk akár sokat sem, akkor sem nagyon kapsz épkézláb példányt. Max épkézlábnak mondott példányt.

    Ezért is nőtt meg a hozzászólások száma a Yaris GR topikban.



    Idézet kzoli: Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Eléggé elképedtem, amikor szétnéztem, hogy milyen árakat látok az Evo 8, nem is beszélve az Evo 9 esetén.
    Tényleg van is rá kereslet ilyen árakon is ? Akkor csak én keresek keveset

  11. 3 tagnak tetszik SomaG hozzászólása:


  12. #2749
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Idézet kzoli: Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Eléggé elképedtem, amikor szétnéztem, hogy milyen árakat látok az Evo 8, nem is beszélve az Evo 9 esetén.
    Tényleg van is rá kereslet ilyen árakon is ? Akkor csak én keresek keveset
    Ugyan az történt az Evokkal mint anno a HF integralekkal. Fillérekért lehett venni, most meg horror+áfa.
    E36 is már lassan ezena sorson van. Pár éve még egy Skylinet vagy GTR-t vettél 15 000 euróért. Olyat ami egész jópofa... most meg lassan 50 000 Eur.. Pedig annak is csak felfelé ment az értéke HUF hoz képest. R34 GTR meg 120 000 Től. Mikor az 5 öst hoztam tudtam volna árában venni R32 GTR-t Kicsivel fölötte R33GTR-t. A Grade A BUG Spec C -kel voltak egy árban. R34 akkor 30 000 től indult ha jól emlékszem (8éve).
    Utoljára szerkesztette: Silva; 2021. 12. 21. 19:27-kor

  13. #2750
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    Idézet SomaG: Hozzászólás megtekintése
    Hát a helyzet az, hogy az érdemi példányok fel sem kerülnek a használtautó.hu-ra, így amit látsz az még nem is feltétlen a valóság.

    Tény hogy közelítik a 10 mill-es határt már a 8-asok is, de ha tényleg el akarsz adni azért azt gondolom hogy a hirdetésekhez képest 1-1 milliót azért engedni kell.
    Persze hirdetések jönnek-mennek, de a végső árral nem feltétlen találkozunk, szóval egy dolog valami pénzt kérni érte és meg is kapni.

    A nagyobb baj az, ha még pénzt nem is sajnálsz mondjuk akár sokat sem, akkor sem nagyon kapsz épkézláb példányt. Max épkézlábnak mondott példányt.

    Ezért is nőtt meg a hozzászólások száma a Yaris GR topikban.
    A jók már valóban nem kerülnek fel a hirdetési oldalakra. 2 hete vettem egy IX-est, amiért ugyancsak küzdeni kellet, mint nyáron a TME-ért, és bőven az egykori új ára felett volt ez is. Szóval itt már nincs engedményről szó sajnos. Mondjuk cserébe első tulajos és baszott jó
    www.papirtigris.com klubkártyával kedvezmény !

  14. 2 tagnak tetszik Papírtigris hozzászólása:


  15. #2751
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Na ez az a kategória amit nem akarnak eladni, csak ha valaki meg akarja venni és virít egy olyan összeget amiért a tulaj már azt mondja vazze. Vidd!
    Ez nem alku hanem licit.

    Alku a HAHU-n van a jónak hirdetett lomok körül.
    Azokat is beárazzák 10-hez közel, de ha olyan megy megnézni aki már látott ilyet hamar talál benne 1-2 millió mínuszt.



    Idézet Papírtigris: Hozzászólás megtekintése
    A jók már valóban nem kerülnek fel a hirdetési oldalakra. 2 hete vettem egy IX-est, amiért ugyancsak küzdeni kellet, mint nyáron a TME-ért, és bőven az egykori új ára felett volt ez is. Szóval itt már nincs engedményről szó sajnos. Mondjuk cserébe első tulajos és baszott jó

  16. #2752
    Bennfentes
    Csatlakozás dátuma
    2016. 12.
    Hsz-ok
    56

    Alap

    Azért írjatok please, ha lenne valakinek eladó 8-asa mondjuk 9-es beltérrel

  17. #2753
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    Idézet kzoli: Hozzászólás megtekintése
    Azért írjatok please, ha lenne valakinek eladó 8-asa mondjuk 9-es beltérrel

    Az sincs már 8,5 alatt, te pedig az áron vagy fennakadva ahogy elnézem. Mert 8 most is van 2 nyilvánosan eladó, és azon kívül is biztosan van még. 5-6-ért már szinte biztosan nem lesz szar sem.
    www.papirtigris.com klubkártyával kedvezmény !

  18. #2754
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Itt az autód...

    https://www.hasznaltauto.hu/szemelya..._viii-17979574

    Danika rúgta, (nagy EVO szakértő) Zambézi gondolom szervizelte, bár lehet hogy végül jó kezekbe is került.
    A Youtube-n híres autó, sok videót találsz róla.
    Valami foszlányból úgy emlékszem a motor felrobbant, de talán kukáztak bele valami másikat.

    Én inkább ezt nézném meg:

    https://www.hasznaltauto.hu/szemelya...i_gsr-17740511

    Gyanús a nagyon rally kinézet, de hátha van benne ép alkatrész... kitudja.

    Aztán ennyi a nyilvános felhozatal, de ahogy Tigris írta itt már vagy kompromisszumot kell kötni, vagy elengedni.



    Idézet kzoli: Hozzászólás megtekintése
    Azért írjatok please, ha lenne valakinek eladó 8-asa mondjuk 9-es beltérrel

  19. #2755
    Bennfentes
    Csatlakozás dátuma
    2016. 12.
    Hsz-ok
    56

    Alap

    Idézet SomaG: Hozzászólás megtekintése
    Itt az autód...

    https://www.hasznaltauto.hu/szemelya..._viii-17979574

    Danika rúgta, (nagy EVO szakértő) Zambézi gondolom szervizelte, bár lehet hogy végül jó kezekbe is került.
    A Youtube-n híres autó, sok videót találsz róla.
    Valami foszlányból úgy emlékszem a motor felrobbant, de talán kukáztak bele valami másikat.

    Én inkább ezt nézném meg:

    https://www.hasznaltauto.hu/szemelya...i_gsr-17740511

    Gyanús a nagyon rally kinézet, de hátha van benne ép alkatrész... kitudja.

    Aztán ennyi a nyilvános felhozatal, de ahogy Tigris írta itt már vagy kompromisszumot kell kötni, vagy elengedni.
    Nekem a fehéret sem ajánlották.

  20. #2756
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    Idézet SomaG: Hozzászólás megtekintése
    Itt az autód...

    https://www.hasznaltauto.hu/szemelya..._viii-17979574

    Danika rúgta, (nagy EVO szakértő) Zambézi gondolom szervizelte, bár lehet hogy végül jó kezekbe is került.
    A Youtube-n híres autó, sok videót találsz róla.
    Valami foszlányból úgy emlékszem a motor felrobbant, de talán kukáztak bele valami másikat.

    Én inkább ezt nézném meg:

    https://www.hasznaltauto.hu/szemelya...i_gsr-17740511

    Gyanús a nagyon rally kinézet, de hátha van benne ép alkatrész... kitudja.

    Aztán ennyi a nyilvános felhozatal, de ahogy Tigris írta itt már vagy kompromisszumot kell kötni, vagy elengedni.
    Ez nem “az” a piros😉.
    www.papirtigris.com klubkártyával kedvezmény !

  21. #2757
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Szerintem ez az...





    Bár a rendszám nem stimmel szóval nem biztos.
    Nem mai történet már.

    Amúgy ha a hirdetés szövegét nézem és tényleg sok sok pénzt rálocsoltak akár még jó is lehet.

    Én már csak tudom...
    Igaz én még relative olcsón vettem, de az ára már majdnem ráment plusszba, és még kívánná a forintot vagy inkább az EUR-t.





    Idézet Papírtigris: Hozzászólás megtekintése
    Ez nem “az” a piros.

  22. #2758
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Mi volt a baj?
    A nem ajánló miért nem ajánlotta?

    Amúgy olyan szívesen elmennék EVO nézőbe úgy hogy az elmúlt 4-5 évben a sajátom lassan összes csavarja volt a kezemben...

    Igaz én legendásan szar autóvásárló vagyok ha magamnak kell valamit venni, de ha másnak akkor már sokkal óvatosabb. Tanácsaimból általában soha nincs üzlet.


    Idézet kzoli: Hozzászólás megtekintése
    Nekem a fehéret sem ajánlották.

  23. #2759
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    Idézet SomaG: Hozzászólás megtekintése
    Szerintem ez az...





    Bár a rendszám nem stimmel szóval nem biztos.
    Nem mai történet már.

    Amúgy ha a hirdetés szövegét nézem és tényleg sok sok pénzt rálocsoltak akár még jó is lehet.

    Én már csak tudom...
    Igaz én még relative olcsón vettem, de az ára már majdnem ráment plusszba, és még kívánná a forintot vagy inkább az EUR-t.
    Nem ugyanaz a kettő. Az NSF-xxx Joey autója volt (Neki van dragra DSM-je), a másik meg G.Anti ex autója
    Csatolt képek Csatolt képek
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  24. Az alábbiaknak tetszik Coppermine hozzászólása:


  25. #2760
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Olyan rég mustráztunk, és most kedvem szottyant hozzá

    Nálam már becsípődés hogy eladó EVO-kat nézegessek akkor is ha nincs rá pénzem, meg amúgy is minek.

    Mindjárt az első:
    https://www.hasznaltauto.hu/szemelya...1-e62bfbedd96d

    Ez derék. Szép példány, bár az akkut lefogató Hilti szalag az Epic.
    Nem tudom hogy az a gyári vagy annál jobb közül a melyik, de ha már ennyit ellocsolok egy autó restaurálásra akkor ezt már megrendeltem volna OEM valahonnan.
    Amúgy ettől még tényleg szép az autó és akár még lehet jó is, de azért a majdnem 20 az meredek.

    Aztán a másik:
    https://www.hasznaltauto.hu/szemelya...1-e62bfbedd96d

    Öcsi nem szarral gurít ez tisztán látszik.
    Amúgy messziről nem nagyon van mibe bele kötni, de azért kíváncsi lennék hogy végül mennyiért cserél majd gazdát.

    A végére egy kis FUN Fact:

    https://www.hasznaltauto.hu/szemelya...1-e62bfbedd96d

    Na ez a harcos a szemeben egy HERO!
    Aki ilyen módszeresen minden részletében kamu EVO-t farag egy 1.3 GLi-ből azelőtt emelem a sapit.
    Tudom hogy 4-5-6 -nál a GLi és az EVO között a technikán túl külcsínyben sok csoda nem volt, de akkor is.
    Összeszedni a bódét és így megmunkálni... Respect!

    Jó mazsolázást.

  26. 2 tagnak tetszik SomaG hozzászólása:


Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 24 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 24 vendég)

Hasonló témák

  1. Hsz-ok: 32
    Utolsó hozzászólás: 2009. 09. 08., 23:23

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva