136. oldal, összesen: 139 ElsőElső ... 3686126134135136137138 ... UtolsóUtolsó
2.701-2.720, összesen: 2777

  1. #2701
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Timothy ra gondoltam srry. Amúgy ha az övé is ilyen (Coppermine) 8.5 akkor kezeli. Csak a vezetéket kellett nekik behúzni.

    Timothy: nemrég adtam el az SXF 350 et. (2014 es) maradt pár cuccom ha érdekel...
    Utoljára szerkesztette: Silva; 2020. 11. 03. 11:39-kor

  2. #2702
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    Idézet SomaG: Hozzászólás megtekintése
    Szerintem neki EVO9 ECU-nak kell benne lennie, mert a motor is az. Ha jól tudom az ECU 8-ig nem kezeli a MIVEC-et.
    igen, komplett Evo 9RS motorterem van, minden sallanggal együtt.

    én spec nem gondoltam volna, hogy az FQ-ban ennyi módosítás van (piggy back, meg a csomó HKS cucc gyárilag , más tengely, más boost solenoid, ja és az alu difi ház)
    mondjuk a vicc, h ha jól látom az import 8 GSR-ben gyárilag HKS hardpipe kit van, na ezt az enyémből kiszedették, mert hogy nem gyári.

    baszki, egy MR FQ400-at hogy az istenbe lehetne itthon levizsgáztatni ? (alcon fék, más turbó, más leömlő, csomó aftermarketnek kinéző cucc, ami gyárilag belekerült )
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  3. #2703
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Főleg sehogy, de gondoljunk csak bele abba az autógyártás fénykorában amikor egy gyártó simán megengedhette magának hogy egy sport szedánt gyárilag aftermarket racsing cuccokkal dobjon piacra.
    Hol vagyunk már a ettől a buzi plattform meg építőkészlet világában... amikor a környezetvédelem mögé bújva minden a költséghatékonyságról szól.




    Idézet Coppermine: Hozzászólás megtekintése
    igen, komplett Evo 9RS motorterem van, minden sallanggal együtt.

    én spec nem gondoltam volna, hogy az FQ-ban ennyi módosítás van (piggy back, meg a csomó HKS cucc gyárilag , más tengely, más boost solenoid, ja és az alu difi ház)
    mondjuk a vicc, h ha jól látom az import 8 GSR-ben gyárilag HKS hardpipe kit van, na ezt az enyémből kiszedették, mert hogy nem gyári.

    baszki, egy MR FQ400-at hogy az istenbe lehetne itthon levizsgáztatni ? (alcon fék, más turbó, más leömlő, csomó aftermarketnek kinéző cucc, ami gyárilag belekerült )

  4. 2 tagnak tetszik SomaG hozzászólása:


  5. #2704
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Nekem az angol ból jott autómhoz mindent is bele írtak. Havernak most németből jott Coltja 4g63t vel. Fmic vel, nagy csiga, fékek, stb screamer pipe, külső wg... Tele van írva a forgalmi plusz egy külön a4 lap van hozzá hivatalosan tele irva még.
    Utoljára szerkesztette: Silva; 2020. 11. 03. 14:59-kor

  6. 2 tagnak tetszik Silva hozzászólása:


  7. #2705
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    Idézet Silva: Hozzászólás megtekintése
    Nekem az angol ból jott autómhoz mindent is bele írtak. Havernak most németből jott Coltja 4g63t vel. Fmic vel, nagy csiga, fékek, stb screamer pipe, külső wg... Tele van írva a forgalmi plusz egy külön a4 lap van hozzá hivatalosan tele irva még.
    mibe volt nálad az angol autónál beleírva ? mert nekem a MOT papírokon meg a számlákon kívül nem volt semmi arról, hogy mi került bele a kocsiba. azt meg ugye nem fogadják el (csak az TÜV)
    V5C-n meg ugye semmi ilyen nincs, más papír meg nem nagyon van.

    A MOT papír meg ugye egy sajtpapírra kinyomtatott valami. Ilyen én is összedobok bármikor, meg nyomtatok. Kíváncsi lennék, mit szólnának ahhoz, ha beállítanék egy buherált MOT papírral, hogy hellósztok, az autón van műszaki nézzedmámeg ott van a papíron rajta e.
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  8. #2706
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Sima v5 volt érvényes műszakival. Kipu, felni, futómű van be írva. Akkor (7éve) gond nélkül ment. Barátomnak most meg a TÜV miatt kénytelenek voltak mindent IS bele írni.
    Ilyen szerepel a Forgalmihoz tartozó kiegészítésben: " A Szgk speciális jellege miatt fokozott figyelemmel kell vele közlekedni". Sírós váltó, stb... XD
    Utoljára szerkesztette: Silva; 2020. 11. 03. 17:57-kor

  9. #2707
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    Idézet Silva: Hozzászólás megtekintése
    Sima v5 volt érvényes műszakival. Kipu, felni, futómű van be írva.
    az oké, de hova írták ?

    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  10. #2708
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Magyar Forgalmimba. V5 csak az volt a lényeg, hogy érvényes. Elő keresem majd a papírokat. Megvan minden róla. E-bay es licit lapom is

    Vizsgabiztos sétált végig az autó alatt/mellett. Sorolta a másiknak, hogy miket írjon fel papírra. "Sportkipufogó", "Sportfutómű" "18" . Erre én meg javítottam, hogy mi micsoda.("Blitz Bur SpecR " stb...) Hülye fejemmel a 4 pontos övet kivettem előtte, azt is bele írták volna. Poén, hogy a Katalizátor nélkül se voltak szarok az értékek. Valami nagyon minimális pénzt kellett csak adnom az ügyintézőnek, de azt is a Kis és jópofa rendszám miatt.

    Ma már tudom, nagyon máshogy megy...

  11. #2709
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Idézet Coppermine: Hozzászólás megtekintése
    az oké, de hova írták ?

    Kiskapunak tűnik:

    Az 5 ös ponthoz gyártsz egy Angol papírt amin szerepelnek az autó SPEC tulajdonságai. Csinálsz valami kamu sorozatszámot neki. V5 be bele írod. Mellékeled a papírt.

  12. #2710
    Törzsvendég
    Csatlakozás dátuma
    2014. 04.
    Hsz-ok
    229

    Alap

    Idézet Silva: Hozzászólás megtekintése
    Fq340 a lancer regiszter szerint piggy back Ecuval van szerelve. Neked is benne van a plusz átverős elektronika?

    https://www.ebay.co.uk/itm/333215769763?frcectupt=true
    Gőzőm sincs !

  13. #2711
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Kesztyűtartó mögött van. A linken látod.

  14. #2712
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    Idézet Silva: Hozzászólás megtekintése
    Magyar Forgalmimba. V5 csak az volt a lényeg, hogy érvényes. Elő keresem majd a papírokat. Megvan minden róla. E-bay es licit lapom is

    Vizsgabiztos sétált végig az autó alatt/mellett. Sorolta a másiknak, hogy miket írjon fel papírra. "Sportkipufogó", "Sportfutómű" "18" . Erre én meg javítottam, hogy mi micsoda.("Blitz Bur SpecR " stb...) Hülye fejemmel a 4 pontos övet kivettem előtte, azt is bele írták volna. Poén, hogy a Katalizátor nélkül se voltak szarok az értékek. Valami nagyon minimális pénzt kellett csak adnom az ügyintézőnek, de azt is a Kis és jópofa rendszám miatt.

    Ma már tudom, nagyon máshogy megy...
    az oké, hogy a forgalmiBA írták be, de akkor ezek szerint kábé hasraütésre, semmi papírt nem kértek külön.

    hja nekem is sétált végig a vizsgabiztos a kocsi mellett,bár mikor kinyitotta a motorháztetőt, már akkor láttam rajta a "na ez itt meg lesz baszva" nézést. 'rvannyát
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  15. #2713
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Sajnos Pomáz és Mozaik után várható volt ez a hozzáállás . Az került a papírba ami látszott és volt rajta olvasható felirat.

    Motorterem nekem nagyon gyárias hatású. Ezért ott nem baszakodtak. Lámpánál is csak annyit nézett "E" jeles..
    Utoljára szerkesztette: Silva; 2020. 11. 04. 15:34-kor

  16. #2714
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    https://www.hasznaltauto.hu/szemelya...x_gsr-16562340

    Ismerősöm megbecsült autója. Nem pálya bejáró vagy hasonló... Mindent megkapott amit csak lehet. Ha valaki korrekt embertől qva jó autót akarna venni...

  17. 4 tagnak tetszik Silva hozzászólása:


  18. #2715
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    https://www.hasznaltauto.hu/szemelya...ion_4-16829818

    hoppá. nem tartott sokáig a szerelem
    szerencsétlen autó középkonzolja szépen homasításra lett faragva
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  19. 3 tagnak tetszik Coppermine hozzászólása:


  20. #2716
    Szuper Moderátor carkillerz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    III.ker - Isaszeg
    Hsz-ok
    7.538

    Alap

    Idézet Coppermine: Hozzászólás megtekintése
    https://www.hasznaltauto.hu/szemelya...ion_4-16829818

    hoppá. nem tartott sokáig a szerelem
    szerencsétlen autó középkonzolja szépen homasításra lett faragva
    Vagy csak megunta hogy nem tud előzni akkor meg minek vette?

  21. 5 tagnak tetszik carkillerz hozzászólása:


  22. #2717
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Indító panel?!?! Rakéta indító központos "ladábaisszégyen" homasita aztaqvaaanyja! Biztos a kék neonokat az alján kapcsolja

  23. #2718
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Olyan izék vagytok...

    Csak jól feltúnyingolta aztán miután racsingos lett a bele gondolta meglep vele valaki mást.

    Copper ismerted az új gazdit nem?




    Idézet Silva: Hozzászólás megtekintése
    Indító panel?!?! Rakéta indító központos "ladábaisszégyen" homasita aztaqvaaanyja! Biztos a kék neonokat az alján kapcsolja

  24. Az alábbiaknak tetszik SomaG hozzászólása:


  25. #2719
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap



    Ez se kutyaszar na.
    Azért ha EVO-t árulsz nem árt ha odaadod valami szakértőnek előtte hogy készítsen egy jó kis videót róla.

    Én simán beleírtam volna a hirdetésben hogy: "azzal azért legyen tisztában a kedves érdeklődő hogy az + 1 millát simán megért hogy egy igazi celeb tesztelte a gépjárművet aki már 220 felett is közlekedett a forgalmi elvevős EVO-jával jogosítvány nélkül, és erről a rendőrség még felvételt is készített"

    Na így hatványozottan nőnek az esélyek a sikeres értékesítésre.

  26. 3 tagnak tetszik SomaG hozzászólása:


  27. #2720
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    Idézet SomaG: Hozzászólás megtekintése
    Olyan izék vagytok...

    Csak jól feltúnyingolta aztán miután racsingos lett a bele gondolta meglep vele valaki mást.

    Copper ismerted az új gazdit nem?
    persze, Tőlem vette az autót. illetve a végén csak az autót vitte, nem tartotta be a megállapodást, hogy elviszi az alkatrészeket is, pedig úgy egyeztünk meg, hogy csak úgy adom oda az autót, ha viszi az összes sallangot is. Nem akartam az autó eladása után árulgatni a cuccokat. Aztán végül meguntam az ígérgetéseket, és kiárultam én.

    A hirdetés egy kalap szar. Csak a lényeg nincs benne, ami az autóban van (9es turbo, nagytengelyek, fixtőke, rendes ALS, Link G4 ECU, Brembo nyergek, trallala), de sikerült a 3 ProSport órát kidobni (vízhő,olajhő,olajnyomás) és helyette a rakétaindító pultot betákolni.
    mondjuk Nekem az óriási kérdőjel, hogy a közel háromnegyed éves, kb 200km-t sem ment szinter kuplungot hogy sikerült a jóembernek nagyjából háromnegyed év alatt kukára gyaláznia
    a toronycsapágy cserét azt vágom. eladás előtt mondtam neki, hogy egy kátyú miatt a bal első gátlót nézesse meg, de legalább a toronycsapágyat cseréltesse ki. persze egyik sem valósult meg, így az lett a vége, hogy kiszakadt a toronycsapágy pedig ajánlgattam neki, h vigye el a sárga bilstein szettet, és rakassa bele a kocsiba - nem kellett neki.

    na mind1, remélem, jobb kezekbe kerül az autó, és nem telepi jampizás meg magamutogatás eszköze lesz a következő tulajnál
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  28. 3 tagnak tetszik Coppermine hozzászólása:


Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 9 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 9 vendég)

Hasonló témák

  1. Hsz-ok: 32
    Utolsó hozzászólás: 2009. 09. 08., 23:23

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva