109. oldal, összesen: 139 ElsőElső ... 95999107108109110111119 ... UtolsóUtolsó
2.161-2.180, összesen: 2777

  1. #2161
    Rezidens GWRH avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 08.
    Hely
    Budapest, XVIII kerület
    Hsz-ok
    10.514

    Alap

    Ati!

    Tudsz olyan szakit, aki holnap el tud velem jönni Dunakeszire, és le tudja csekkolni?
    Nem kérem ingyen, de most akit elértem telefonon, senki sem ér rá, és nem akarok az idő miatt lemaradni róla.
    Ha nem jó a kocsi, akkor persze hagyom, de nekem jónak tűnik a látottak alapján.

    Köszi

    Laci





    Idézet carkillerz: Hozzászólás megtekintése
    Mi az hogy 6m alatt ne akarj autót venni?
    Használt autónál szinte csak az állapot és futásteljesítmény számít lehet egy kétéves vas is szarabb mint egy azonos ötéves, hozzáértőt vigyél és ha tetszik vedd meg.
    A fiatalabb kocsikat könnyen le lehet csekkoltatni.

    Sok sikert hozzá volt itt fórumtársunknak imádta csak kizúzták alóla....

  2. #2162
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap

    Idézet Lasi: Hozzászólás megtekintése
    Én kisebb megszakításokkal 7 hónapja árulom a Lexust, ez idő alatt volt kb 5 érdeklődő telefonon. Volt aki azért nem jött el, mert messze van.... 4+ millás autónál sajnál 20 ezer Ft ot elkocsikázni.... no comment . Volt aki talált hasonló km futásút, de bordóba.... igaz fekete tetszik neki, viszont a bordó 1m olcsóbb volt , utólag kiderült megfőzték egyszer a motorját, másik eset gtk ból visszahozott autó szintén kevés kmrel, jóval olcsóbban az enyémnél.
    Én végig behordtam márkaszervizbe, megkapta mindenből mindig a legjobbat, egy ilyen vevő után mit kapna? Tescos motorolajat, azt is csak 10 évente

    Havernak van egy T5 Vw tranyója, 174 lovas , nagyon szép, műszakilag is kifogástalan , de 400+ ezer kmrel.... kutya fel nem hívja... bezzeg ha 150 ezer lenne benne, már régen elkelt volna.

    Szóval vevő téren is van baj bőven a fejben, majom kell de sokszor banánra nem telik.
    Az, hogy beviszed márkaszervízbe még nem jelent semmit. Nekem amikor megtaláltak hátulról és bevittem márkaszervízbe, hogy rakják rendbe intézzék el.... Életem egyik eddigi legrosszabb döntése volt. 2 nap után az új csomagtér ajtóról lejött a festék (expert fényező), visszavittem rámnéztek és közölték, hogy "hát ez biztos, hogy nem most jött le, sőt, ilyen volt!". EMBER 2 NAPJA HOZTAM EL TŐLETEK ÉS FÉNYEZTÉTEK?!
    (Mindegy fogalmazást lehetne írni a lényeg, hogy akármit kértem a szervízben valahogy sosem sikerült megoldaniuk, pedig nem kértem durva dolgokat. Egyetlen egy jó szervízt tudok ebben az országban ami márkaszervíz és normálisan is csinálják az pedig Győr-ben van a Flick-esek. Az összes budapesti és környékbeli 10 forintot nem ér.)
    Majd utána beküldték, hogy jah az ÁFA-t legyek szíves befizetni nekik szóval utaljak 80.000-ret de gyorsan holott mondtam nekik, hogy biztosítás fedez az egészet és nem vagyok hajlandó egy petákot se fizetni nekik az autó javításáért. Majd a biztosító fizet. "peersze, meg tudjuk oldani főnök". 80.000... Eszem ágába nincs befizetni.

    -
    Nekem az Accordra új motorral téli felni+gumi, nyári felni+gumi és egy szet kotta új advan racing felni kombóra ajánlottak 800-at. Szóval igen, nem véletlenül tekerésznek. És most ha visszanézem, 37.000 km-el hírdetik azt a hondát. 2009-es... Hagyjuk már egymást, szerinted nincs abban legalább 237,000? évente 6000 km se? Nekem évente 24.000km a minimum mert akkor még csak bemegyek dolgozni és hazajövök minden nap. Munkahelyem és a lakásom között van 35km...
    Utoljára szerkesztette: FQ-400; 2016. 05. 10. 20:23-kor
    Just for Fun

  3. #2163
    Rezidens GWRH avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 08.
    Hely
    Budapest, XVIII kerület
    Hsz-ok
    10.514

    Alap

    Én megértelek Téged!
    Tényleg vannak ilyenek is.
    Új autót sosem fogok venni.
    Kocsikhoz nem értek, de itt van sok ember, akik igen.

    Volt egy házam Isaszegen, ami 166 nm-es volt, 5 éves, újszerű. 9,9M Ft-ért hirdettem, mert el akartam adni.
    Sokan hívtak, és kérdezték, hogy miért ilyen olcsó???
    Mondtam, hogy azért, mert nem csak hirdetni szeretném, hanem el akarom adni. Sokan el sem jöttek megnézni. Aztán jött egy fiatal pár, behitelezték.
    Azóta sorra hívnak az érdeklődők (pedig már levettem a hirdetést), és mondom, hogy elkelt.
    "jajjjjj de kár, pedig megvettem volna. Nincs másik?"

    Amíg megvolt, nem kellett senkinek, most már mindenki meg akarná venni.
    Nem azért volt olcsó, mert szar, hanem mert tényleg el akartam adni.

    Hiszem, hogy van jó autó jó áron.
    Lehet, hogy nem ez a honda, de egy próbát megér.

  4. 2 tagnak tetszik GWRH hozzászólása:


  5. #2164
    Rezidens Lasi avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2014. 01.
    Hsz-ok
    739

    Alap

    Idézet FQ-400: Hozzászólás megtekintése
    Az, hogy beviszed márkaszervízbe még nem jelent semmit. Nekem amikor megtaláltak hátulról és bevittem márkaszervízbe, hogy rakják rendbe intézzék el.... .

    De Én nem fényezni vittem be, csak a kötelező szervizekre... új kora óta, mostanáig követhető a szerviz történet .
    Lexus IS 250
    Corolla 1.4 D4d Low & Loud (2005)

  6. #2165
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet GWRH: Hozzászólás megtekintése
    Volt egy házam Isaszegen, ami 166 nm-es volt, 5 éves, újszerű. 9,9M Ft-ért hirdettem, mert el akartam adni.
    Sokan hívtak, és kérdezték, hogy miért ilyen olcsó???
    Mondtam, hogy azért, mert nem csak hirdetni szeretném, hanem el akarom adni. Sokan el sem jöttek megnézni. Aztán jött egy fiatal pár, behitelezték.
    Azóta sorra hívnak az érdeklődők (pedig már levettem a hirdetést), és mondom, hogy elkelt.
    "jajjjjj de kár, pedig megvettem volna. Nincs másik?"

    Amíg megvolt, nem kellett senkinek, most már mindenki meg akarná venni.
    Nem azért volt olcsó, mert szar, hanem mert tényleg el akartam adni.
    Most 13,9M-ért elmenne 1 hónap alatt, január óta megbolondul az ingatlanpiac....
    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

  7. #2166
    Rezidens GWRH avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 08.
    Hely
    Budapest, XVIII kerület
    Hsz-ok
    10.514

    Alap

    Megvettem

  8. 9 tagnak tetszik GWRH hozzászólása:


  9. #2167
    Rezidens bajno avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 07.
    Hely
    Mohacs-Miskolc,Steffisburg (Svájc)
    Hsz-ok
    1.975

    Alap

    Idézet GWRH: Hozzászólás megtekintése
    Megvettem
    Grat, sok sikert, remélhetőleg megtaláltad a fent emlitett 100ból 1et.
    EVO VIII GSR

  10. #2168
    Törzsvendég
    Csatlakozás dátuma
    2014. 06.
    Hsz-ok
    179

    Alap

    Egyik haverom vett egy sima lancert szalonból.
    5000km-es szervíznél nem rakták vissza a olajbetöltő kupakot.
    Szép látvány fogadta havert másnap reggel otthon, ahogy állt az olaj a kocsi alatt.

    Szerintem egy márkaszervíz minőségileg csak az alsó harmad lehet.
    Aki jó autószerelő az csinál saját műhelyt, aki nem annyira jó az elmegy ilyen helyre dolgozni jóval kevesebbért mint amit maszekba megtudna keresni.
    Órabér van, még csak nem is túl motivált, hogy jómunkát végezzen. Ilyen helyekre felvesznek 'bárkit' ha kell az ember. Kell egy frappáns önéletrajz, meg tiszta erkölcsi, és a munkáltató elégedett.

    Haver kocsijáért autómentőt küldtek és persze ingyen bérmentve kitakarították a motorteret, és a 20e-s szervíz ingyen lesz neki.

    Másik haver eladta a superb-t több mint 400e km-el. Kereskedésnek adta el, onnan legalább még egy kereskedésbe bekerült, mert az új tulaj megtalálta a haverom aki nem abba a kereskedésbe adta be ahonnan az új tulaj megvette és 170e km-el vette meg az új tulaj.

  11. #2169
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 02.
    Hsz-ok
    3.229

    Alap

    Ha már Honda, meg új/használt autó...

    1, Apám még valamikor az ezredfordulón vett szalonból 0km Civic-et. Használta boldogan, mig meg nem látta a fényező rokon. Mondja: Feri 'bá, ennek fújva volt a jobb oldala! Kb 2-3 év alatt ezt nem vette észre senki! Aztán kideült, hogy a jobb oldali ajtók zsanérjai feketék, mig a bal oldalon fehér mind, mint maga az autó.
    2, Apám vett egy vadi új, 0km-es Civic-et szalonból. Máfél év pereskedés (és csak a precizitásának és kitartásának köszönhető) után kapott egy másik 0km-est. Tudnillik bármit csináltak az autóval, rázott a futómű. Gumi, felni, tököm tudja mi csere után is.

    3, A mostani Civic kb 12 éves, és 67e km van benne. Természetesen valós. S patika.

  12. #2170
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Nekem a 0 km es lancer (MY15) az első kilométerektől fogva zörög 2 helyen is . Az 1iket 3xi szervíz látogatás során sikerült megszüntetni (C oszlop alatt valami lemez). De a másik a fülem mellett (b oszlop) még mindig rezonál néha. Hála az utólagos szervizben beszerelt tolató radarnak. ( tetőkárpit alatt vitték el a vezetékeket, mert a visszapillantó fölé került a kijelzője ) A kezét letörném annak a szerelőnek aki így oldotta meg. 22 000 km nél átültem másik autóba, mert annyira kényelmetlen is volt, hogy 40 perc autózás után már fájt a bokám.
    Beállíthatatlan a pedál-kormány-ülés háromszöge. Ha a jól bevált kormányra a csukló kényelmesen módszert alkalmaztam a lábamat felhúzva kellett tartanom. Nem európai emberre lett tervezve az fix ! A futóműve pedig, olyan mintha egy hintalovon ülnél. A legkisebb kereszthullámon is tengeri beteg leszel... A kipörgésgátló úgy veszi el a gázt, ha csúszós emelkedőn lassan akarsz felmenni, hogy lefullad a kocsi... stb stb... Szerviz szerint mindez normális.

  13. #2171
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 10.
    Hsz-ok
    1.953

  14. #2172
    Rezidens balage018 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 08.
    Hely
    Bp.- Eger
    Hsz-ok
    459

    Alap

    En egrikent soha nem lattam, jo nem is elek otthon, de azert eloferdulok a varosban egy evo meg csak feltunik, foleg hogy jo ideje egy sem volt a varosban, ujabban egy ezust 8ast szoktam latni de feher x-et nem nagyon...ettol meg lehet jo es garazsban tartott 😁

  15. #2173
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 10.
    Hsz-ok
    1.953

    Alap

    Köszi az infót. Egyébként Litvánoktól jött az autó és én sem tudok többet róla.
    Idézet balage018: Hozzászólás megtekintése
    En egrikent soha nem lattam, jo nem is elek otthon, de azert eloferdulok a varosban egy evo meg csak feltunik, foleg hogy jo ideje egy sem volt a varosban, ujabban egy ezust 8ast szoktam latni de feher x-et nem nagyon...ettol meg lehet jo es garazsban tartott 

  16. #2174
    Rezidens bzsk avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 09.
    Hely
    Eger/Budapest
    Hsz-ok
    302

    Alap

    Idézet balage018: Hozzászólás megtekintése
    En egrikent soha nem lattam, jo nem is elek otthon, de azert eloferdulok a varosban egy evo meg csak feltunik, foleg hogy jo ideje egy sem volt a varosban, ujabban egy ezust 8ast szoktam latni de feher x-et nem nagyon...ettol meg lehet jo es garazsban tartott 
    Ezüst 8ast kint hirdetik a Mátyás királyon, szoktak néha mozogni vele a városban.
    Lakik egy ezüst 9 es Felnémeten (UTB rendszámmal, talán Lencse Zoli ex autója).
    Első a Subaru! Második a sör! Harmadik a munka! Csak az asszony meg ne lássa...

  17. #2175
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap

    Ugyan nem EVO, de "majdnem"


    http://www.hasznaltauto.hu/auto/mits...t_evo-10331612

    Látott már vagy próbált már ilyet valaki? Mit lehet róla tudni, városi rohangálásra szeretnék venni valamit, gondolkoztam Passaton, de hatalmas bálnák, lehet, hogy keveset fogyaszt, de parkolni vele a városban nehézkes. Nem is valami mozgékony, ez ahogy nézem mégis csak 1 tonna és azért van benne ló is gazdagon, meg nyomaték is.

    Szervízköltségre és hasonlókra is gondolnék, akár jellegzetes hibák, stb.

    Előre is köszi!
    Just for Fun

  18. #2176
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.125

    Alap

    Idézet FQ-400: Hozzászólás megtekintése
    Ugyan nem EVO, de "majdnem"


    http://www.hasznaltauto.hu/auto/mits...t_evo-10331612

    Látott már vagy próbált már ilyet valaki? Mit lehet róla tudni, városi rohangálásra szeretnék venni valamit, gondolkoztam Passaton, de hatalmas bálnák, lehet, hogy keveset fogyaszt, de parkolni vele a városban nehézkes. Nem is valami mozgékony, ez ahogy nézem mégis csak 1 tonna és azért van benne ló is gazdagon, meg nyomaték is.

    Szervízköltségre és hasonlókra is gondolnék, akár jellegzetes hibák, stb.

    Előre is köszi!
    Ezt mar en is neztem...
    Probaltam mar ilyet. Kellemes kis meregzsak. Es jol huzhato. Varosba tokeletes.

  19. #2177
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    Idézet FQ-400: Hozzászólás megtekintése
    Ugyan nem EVO, de "majdnem"


    http://www.hasznaltauto.hu/auto/mits...t_evo-10331612

    Látott már vagy próbált már ilyet valaki? Mit lehet róla tudni, városi rohangálásra szeretnék venni valamit, gondolkoztam Passaton, de hatalmas bálnák, lehet, hogy keveset fogyaszt, de parkolni vele a városban nehézkes. Nem is valami mozgékony, ez ahogy nézem mégis csak 1 tonna és azért van benne ló is gazdagon, meg nyomaték is.

    Szervízköltségre és hasonlókra is gondolnék, akár jellegzetes hibák, stb.

    Előre is köszi!
    annó elgondolkodtam én is egy ilyen aszfaltpattanáson, jó móka lehet 200 pacira vígan húzzák, de városban ez a gyári 150 is bőven jó. Nekem a beltere nem tetszik, a középkonzoltól konkrétan sírva fakadtam
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  20. #2178
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap

    Jó, tény, hogy elég hitvány belülről, ami nekem fontos, hogy A-ból B-be vigyen el, ha kell azért menjen, egy kuka helyére beférjen, fogyasszon aránylag normálisan és kicsi értékvesztése legyen mert kb 2 évre szeretném venni, max 3.

    Ami kérdések bennem felmerülnek, hogy pl mennyit bír ennek a motorja? Nem szeretnék még egy autónál motorgeneráloztatni, unom a 800+-os kiadásokat

    Ebben ugye van 140k vagyis reményeim szerint vezérlés csere már volt. De annak nagyon nem örülnék ha gyárilag mondjuk 200-nál befingana nekem a motor. Mekkora az élettartama ezeknek? Milyen hibái vannak? Sajna elég ritka és nem nagyon találok róla infót... Régóta szemezgetek vele, néztem már Passátot amit majdnem vettem is, de a szerelő azt monda, hogy 2009 utánit vegyek vagy 2005 előttit. 2.5-et meg nem akarok adni egy autóért, hogy bukjak 3 év alatt rajta több mint 1 gurigát, szóval maradnék a 1,5-ös tartományban, ha már rövidtávra nézek autót. Ajálgatják még a Carizma-kat, de nem akarok 96-99-es autót venni, jó lenne valami vérfrissítés.
    VTI-ről nem is beszélve, minden ember azt mondja, hogy azt vegyek és GÁZOSÍTSAM le... Alap off nálam, az főzésre való

    Szóval valami részletesebbet esetleg ha valaki tudna írni róla, hogy mit lehet ezekről a taktikai csapásmérőkről tudni, azt megköszönném nagyon. Pl mikor várható, hogy turbó kifingik kb, mennyit bír a motor kb persze távolságban nem lóerőben és hasonlók.
    Just for Fun

  21. #2179
    Rezidens Gzsolt avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 02.
    Hely
    ÉRD
    Hsz-ok
    375

    Alap

    Idézet FQ-400: Hozzászólás megtekintése
    Jó, tény, hogy elég hitvány belülről, ami nekem fontos, hogy A-ból B-be vigyen el, ha kell azért menjen, egy kuka helyére beférjen, fogyasszon aránylag normálisan és kicsi értékvesztése legyen mert kb 2 évre szeretném venni, max 3.

    Ami kérdések bennem felmerülnek, hogy pl mennyit bír ennek a motorja? Nem szeretnék még egy autónál motorgeneráloztatni, unom a 800+-os kiadásokat

    Ebben ugye van 140k vagyis reményeim szerint vezérlés csere már volt. De annak nagyon nem örülnék ha gyárilag mondjuk 200-nál befingana nekem a motor. Mekkora az élettartama ezeknek? Milyen hibái vannak? Sajna elég ritka és nem nagyon találok róla infót... Régóta szemezgetek vele, néztem már Passátot amit majdnem vettem is, de a szerelő azt monda, hogy 2009 utánit vegyek vagy 2005 előttit. 2.5-et meg nem akarok adni egy autóért, hogy bukjak 3 év alatt rajta több mint 1 gurigát, szóval maradnék a 1,5-ös tartományban, ha már rövidtávra nézek autót. Ajálgatják még a Carizma-kat, de nem akarok 96-99-es autót venni, jó lenne valami vérfrissítés.
    VTI-ről nem is beszélve, minden ember azt mondja, hogy azt vegyek és GÁZOSÍTSAM le... Alap off nálam, az főzésre való

    Szóval valami részletesebbet esetleg ha valaki tudna írni róla, hogy mit lehet ezekről a taktikai csapásmérőkről tudni, azt megköszönném nagyon. Pl mikor várható, hogy turbó kifingik kb, mennyit bír a motor kb persze távolságban nem lóerőben és hasonlók.

    Ha rám hallgatsz :
    http://www.hasznaltauto.hu/auto/suzu...sport-10504425,
    Csak üzemanyag és olajcsere. Nekem 1.3 van, de városba verhetetlen. Az 1.6 sportról nagyon sok jót írnak.

  22. 3 tagnak tetszik Gzsolt hozzászólása:


  23. #2180
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    Pár napja majdnem hoztam én is egy ilyen czt-t. Helyette ezt hoztam, ez is jó móka, és jobban felszerelt.

    http://m.hasznaltauto.hu/auto/peugeo...turbo-10475207
    www.papirtigris.com klubkártyával kedvezmény !

  24. Az alábbiaknak tetszik Papírtigris hozzászólása:


Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 5 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 5 vendég)

Hasonló témák

  1. Hsz-ok: 32
    Utolsó hozzászólás: 2009. 09. 08., 23:23

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva