1-20, összesen: 2777

Téma nézet

  1. #11
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.066

    Alap

    Csatlakozom az előttem elhangzottakhoz.
    És valóban nagyon szép összefoglaló.
    Ezért is vettem, és még ha egy 10 éves használt autó árát rá kell mernem hogy gyári állapotú legyen, hát hajrá.

    OFF:
    Csak érdekesség képpen, nyilván ez más dimenzió, de 8 év alatt a rönyó dáliába beletekertem 400+ ezer km-t, és kicsivel több mint 3 millió forint ment rá.
    Ebben az olajcserétől az utolsó csavarig a két motorgenerál, és az injektor felújítások is benne vannak.
    Vételi ár 2003-ban 2 750 000 ft. (ebben a trabant beszámítása is benne volt 250 000 HUF-ért.)
    13 év alatt az autó ára + egy kicsi rálapátol szervizre.
    Az értéke most 250 000 HUF (maximum)
    Egy Trabant 601 speciál értéke most 500 000 - 1 600 000 HUF között mozog.
    Hát nem érdekes az élet... lehet meg kellett volna tartani a Trabantot.

    ON.
    Szóval az EVO már legenda kategória, és igen akinek van tartsa meg, mert ilyen autó már nem lesz többé. Ha valaki szeretne fontos hogy szeressen barkácsolni, mert olyan amibe csak tankolni kell nem nagyon lesz eladó.
    Ördögi kör!
    A jó hír, hogy minden van hozzá, és kis odafigyeléssel sokáig használható még ha elengedjük a lovakat akkor is. A műszaki megoldásai még 2008-ban is meglehetősen (senki nem sértődjön meg) faék, de működik és ez a fontos. Az élmény, hát urak nem kell részletezni...
    Én sem terveztem eladni, (egyetlen esetben tennék kivételt ha nem tudnék enni adni a gyereknek) és részben befektetésnek is vettem, mert bármennyire is fáj az értéke minimum stagnál ami nem sok autóra jellemző.
    Ezt páran itt meg is erősítettétek.

    Jó hasonlat ez a nyugdíj, és én is így vagyok vele hogy ha minden kötél szakad és az összes kacatomat eladom akkor is kihúzom az utolsó pár évet.




    Idézet GWRH: Hozzászólás megtekintése
    Ezt nagyon szépen összefoglaltad!

    Erre egy "sima" like nem is elég.
    Én sosem adom el az enyémet.
    Még a kis szutyok 150 e Ft-os astrámat is féltem télen, hogy nehogy valaki megtörje, mert csúszik az út, és sok ember nem tud vezetni. Én megdolgoztam azért az autómért is. De az EVO nálam szerelem, és télen fűtött garázsban pihen.

    Nem akarok politizálni, de szerintem a nyugdíj rendszer össze fog omlani, amire én lennék nyugdíjas. Addigra minimum 10 teljes évnyi nyugdíjat fog érni egy EVO.
    Kell ennél jobb befektetés?!?

  2. 4 tagnak tetszik SomaG hozzászólása:


Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 8 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 8 vendég)

Hasonló témák

  1. Hsz-ok: 32
    Utolsó hozzászólás: 2009. 09. 08., 22:23

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva