133. oldal, összesen: 139 ElsőElső ... 3383123131132133134135 ... UtolsóUtolsó
2.641-2.660, összesen: 2777

  1. #2641
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    A Nagy Feri balosította, szerintem volt már itt szó róla. Tavaly volt eladó azt hiszem ez is meg a piros is. Megkérik az árát, de tény, ha valaki VI-ost akar venni, nem nagy a választék már.
    www.papirtigris.com klubkártyával kedvezmény !

  2. #2642
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet SomaG: Hozzászólás megtekintése
    https://www.hasznaltauto.hu/szemelya...vo_vi-16134110

    Témázzuk meg, úgy is szeretik az eladók ha megtémázzuk az autóikat.
    Viszont ez nekem első ránézésre nem tűnik rossznak.

    Ismeri valaki esetleg?
    Na nem mind ha meg akarnám venni csak úgy témázzuk meg...
    Ennyiért az enyém is eladó, eredeti balos TME, hamarosan felkerült hahu-ra és mobile-re is.
    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

  3. 4 tagnak tetszik MES-Racing hozzászólása:


  4. #2643
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Mobile-n van is esélyed, a hahu-n szerintem már elérte a tetejét a kínálat.
    7 alatt már üszköket se nagyon adnak egyik szériából sem.
    Egyenlőre szerintem befagy az EVO áremelkedés, úgyhogy vagy eladod, vagy vársz még 20 évet.

    Nekem is lassan le kell állnom a restaurálással mert, már elkerülte a kordé a szamarat.
    Persze amikor vettem tudtam hogy ez hosszú házasság lesz úgyhogy reszelem tovább, de hogy ez minden idők legszarabb forint/km autóm az tuti.
    Ki sem merem számolni hogy mennyibe került eddig 1 km, mert szerintem nagyjából bármit is bérelhettem volna, de hát ez van... ez legalább az enyém...



    Idézet MES-Racing: Hozzászólás megtekintése
    Ennyiért az enyém is eladó, eredeti balos TME, hamarosan felkerült hahu-ra és mobile-re is.

  5. Az alábbiaknak tetszik SomaG hozzászólása:


  6. #2644
    Rezidens Marschall avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 04.
    Hsz-ok
    618

    Alap

    Idézet SomaG: Hozzászólás megtekintése
    Mobile-n van is esélyed, a hahu-n szerintem már elérte a tetejét a kínálat.
    7 alatt már üszköket se nagyon adnak egyik szériából sem.
    Egyenlőre szerintem befagy az EVO áremelkedés, úgyhogy vagy eladod, vagy vársz még 20 évet.

    Nekem is lassan le kell állnom a restaurálással mert, már elkerülte a kordé a szamarat.
    Persze amikor vettem tudtam hogy ez hosszú házasság lesz úgyhogy reszelem tovább, de hogy ez minden idők legszarabb forint/km autóm az tuti.
    Ki sem merem számolni hogy mennyibe került eddig 1 km, mert szerintem nagyjából bármit is bérelhettem volna, de hát ez van... ez legalább az enyém...
    Ezzel vitatkoznék!

    Az egyre több károsanyag kibocsátási szabály miatt, és a WLTP miatt konkrétan egyre kevesebb a benzinüzemű sportautó újban is. Ha esetleg van is az egyre drágább, és időben is egyre nehezebben jön meg. (A megbízhatóságot hagyjuk is)
    Pl egy sportos kivitel legyártásához egy márkának le kell gyártani számos downsize modellt. Ma már nagy kompromisszum, hogy megtartson egy-egy márka erős benzines autót a palettán, és pont ezért aki ilyenre vágyik annak egyre zsebbe nyúlós a buli, illetve ezért emelkednek az árak evora is levetítve.
    Én lekopogom nagyon megvagyok elégedve az autómmal. Igaz vásárlásnál szinte hibátlant kerestem, ami mai is az.
    A magasabb fogyasztáson kívűl ami normális szinte költségmentes az autó lassan 4.éve (kopp-kopp).
    Biztos vagyok benne, hogy egy nagynyomású szintén ilyen korú dieselt már felgyújtottam volna a problémák miatt, fiatalabbat meg pláne.
    De tudom sok olyan példány van ami élete során megkapta a magáét, és akkor arra lehet locsolni.....

  7. 4 tagnak tetszik Marschall hozzászólása:


  8. #2645
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Van ebben igazság bőven, és ha elvonatoztatunk mindenféle szabálytól a mai sportos autók már nem olyanok mint a 15 - 20 évvel ezelőtti példányok.
    Én is 2+1 okból vettem EVO-t. 1, mert tetszik, 2 mert ilyen autót már nem gyárt az autóipar soha többé, +1 mert szeretek ekecselni, meg szarból várat építeni és itt erre van lehetőség.

    Az árára vissza térve amire kihegyeztem az előző gondolatomat azért van egy felső határ amiért már nem annyira kelendő portéka.
    Azért egy új Type R vagy egy Clio RS áráért már elgondolkozik az újgazdag new generation hogy mit vegyen. Pontosabban nem gondolkozik hanem megy a Honda szalonba mert nem látja azt a kihívást amit mi egy ilyen autóban.
    Szóval lehet 10 + -ért EVO-kat hirdetni de eladni úgy gondolom nem nagyon. Hacsak tényleg nem gyári 1 gazdás Rally sportot még csak messziről sem látott néhány 10 ezer km-es példányról van szó. Na az ilyen meg jellemzően nem eladó.



    Idézet Marschall: Hozzászólás megtekintése
    Ezzel vitatkoznék!

    Az egyre több károsanyag kibocsátási szabály miatt, és a WLTP miatt konkrétan egyre kevesebb a benzinüzemű sportautó újban is. Ha esetleg van is az egyre drágább, és időben is egyre nehezebben jön meg. (A megbízhatóságot hagyjuk is)
    Pl egy sportos kivitel legyártásához egy márkának le kell gyártani számos downsize modellt. Ma már nagy kompromisszum, hogy megtartson egy-egy márka erős benzines autót a palettán, és pont ezért aki ilyenre vágyik annak egyre zsebbe nyúlós a buli, illetve ezért emelkednek az árak evora is levetítve.
    Én lekopogom nagyon megvagyok elégedve az autómmal. Igaz vásárlásnál szinte hibátlant kerestem, ami mai is az.
    A magasabb fogyasztáson kívűl ami normális szinte költségmentes az autó lassan 4.éve (kopp-kopp).
    Biztos vagyok benne, hogy egy nagynyomású szintén ilyen korú dieselt már felgyújtottam volna a problémák miatt, fiatalabbat meg pláne.
    De tudom sok olyan példány van ami élete során megkapta a magáét, és akkor arra lehet locsolni.....

  9. #2646
    Rezidens Marschall avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 04.
    Hsz-ok
    618

    Alap

    Idézet SomaG: Hozzászólás megtekintése
    Van ebben igazság bőven, és ha elvonatoztatunk mindenféle szabálytól a mai sportos autók már nem olyanok mint a 15 - 20 évvel ezelőtti példányok.
    Én is 2+1 okból vettem EVO-t. 1, mert tetszik, 2 mert ilyen autót már nem gyárt az autóipar soha többé, +1 mert szeretek ekecselni, meg szarból várat építeni és itt erre van lehetőség.

    Az árára vissza térve amire kihegyeztem az előző gondolatomat azért van egy felső határ amiért már nem annyira kelendő portéka.
    Azért egy új Type R vagy egy Clio RS áráért már elgondolkozik az újgazdag new generation hogy mit vegyen. Pontosabban nem gondolkozik hanem megy a Honda szalonba mert nem látja azt a kihívást amit mi egy ilyen autóban.
    Szóval lehet 10 + -ért EVO-kat hirdetni de eladni úgy gondolom nem nagyon. Hacsak tényleg nem gyári 1 gazdás Rally sportot még csak messziről sem látott néhány 10 ezer km-es példányról van szó. Na az ilyen meg jellemzően nem eladó.
    Az Evo az Evo, nem lehet hasonlítani ezekhez amit írsz, és már nem is az a vevő köre mint egy TypR nek stb.
    Lassan pl jobban hasonlítható egy Lancia HF -hez, főleg egy VI os

  10. Az alábbiaknak tetszik Marschall hozzászólása:


  11. #2647
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Már csak a kora miatt is.
    Lassan 20 éves a legfiatalabb VI-os is. Azért ez kemény ám gyerekek. Utoljára 19 évesen volt 20 éves autóm.
    Na de mindegy is, sokszor mondom hogy amikor már mindenki ampervágennel jár nekem akkor is lesz még a tankban 20 liter benzinem amivel még párszor végig tudom csattogni a fő utcát. Aztán ha megélem még a kőolajmentes időt akkor leviaszolom aztán mutogatom az unokámnak "hogy látod gyerek, öregapádnak megboldogult ifjú korában ilyen is volt - vagy van, vagy mi van" - habár pontosan tudom hogy ő ezt majd pont le fogja szarni, de ez már egy másik topik témája.


    Idézet Marschall: Hozzászólás megtekintése
    Az Evo az Evo, nem lehet hasonlítani ezekhez amit írsz, és már nem is az a vevő köre mint egy TypR nek stb.
    Lassan pl jobban hasonlítható egy Lancia HF -hez, főleg egy VI os

  12. Az alábbiaknak tetszik SomaG hozzászólása:


  13. #2648
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    Idézet SomaG: Hozzászólás megtekintése
    Már csak a kora miatt is.
    Lassan 20 éves a legfiatalabb VI-os is. Azért ez kemény ám gyerekek. Utoljára 19 évesen volt 20 éves autóm.
    Na de mindegy is, sokszor mondom hogy amikor már mindenki ampervágennel jár nekem akkor is lesz még a tankban 20 liter benzinem amivel még párszor végig tudom csattogni a fő utcát. Aztán ha megélem még a kőolajmentes időt akkor leviaszolom aztán mutogatom az unokámnak "hogy látod gyerek, öregapádnak megboldogult ifjú korában ilyen is volt - vagy van, vagy mi van" - habár pontosan tudom hogy ő ezt majd pont le fogja szarni, de ez már egy másik topik témája.
    nekem a daily az ampervágen szó szerint (Ampera), nem cserélném le másra, mert jelen elektromos infrastruktúra és utazási távok szempontjából best of. ellenben a sterilitása és vezetési élménye (hiába van a talpam alatt 350Nm kb a másodperc töredéke alatt rögtön) annyira más, hogy hetente muszáj "értelmes" autót is vezetnem, különben megőrülök
    TypeR-t egyébként végre sikerült turbósra művelni, de még mindig 2WD, de totál más a felhasználói köre, mint az Evoknak.
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  14. Az alábbiaknak tetszik Coppermine hozzászólása:


  15. #2649
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Tartoznék szívesen én is abba a körbe is. persze az EVO-s kör mellett...


    Idézet Coppermine: Hozzászólás megtekintése
    nekem a daily az ampervágen szó szerint (Ampera), nem cserélném le másra, mert jelen elektromos infrastruktúra és utazási távok szempontjából best of. ellenben a sterilitása és vezetési élménye (hiába van a talpam alatt 350Nm kb a másodperc töredéke alatt rögtön) annyira más, hogy hetente muszáj "értelmes" autót is vezetnem, különben megőrülök
    TypeR-t egyébként végre sikerült turbósra művelni, de még mindig 2WD, de totál más a felhasználói köre, mint az Evoknak.

  16. #2650
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    odanézzzzzz:

    https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mitsubishi/lancer/mitsubishi_lancer_evolution_3-16161124

    hogy másról is beszéljünk.

  17. Az alábbiaknak tetszik SomaG hozzászólása:


  18. #2651
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    Idézet SomaG: Hozzászólás megtekintése
    odanézzzzzz:

    https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mitsubishi/lancer/mitsubishi_lancer_evolution_3-16161124

    hogy másról is beszéljünk.
    ezt már pár éve láttam fent. egyik haverom meg is vette volna, de akkor asszem nem volt angol forgalmija sem.
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  19. #2652
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    https://www.hasznaltauto.hu/szemelya...vo_ix-15239096

    Szöveg
    Nem ez volt a Nagy Ferinél? Ex edző autó

  20. #2653
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    Idézet Silva: Hozzászólás megtekintése
    https://www.hasznaltauto.hu/szemelya...vo_ix-15239096

    Szöveg
    Nem ez volt a Nagy Ferinél? Ex edző autó
    pár hete vitték Érdre, előtte volt hirdetve is HaHu-n.
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  21. #2654
    Rezidens Ceofang avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    719

    Alap

    L. Zoli edzőautója volt, utána valóban megjárta Ferit is, majd talán tőle került Debrecenbe. VGeri "műhelyében" lehetett látni párszor az utóbbi időben.
    ///// Ceofang /////

  22. Az alábbiaknak tetszik Ceofang hozzászólása:


  23. #2655
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Mazsoláztuk ezt már korábban úgy emlékszem, akkor egészült ki a hirdetés szövege is.
    Persze mindennek ellenére lehet jó az autó.
    Az enyém is szét volt rúgva, de már hasonlít a jó autóhoz.

  24. #2656
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Idézet SomaG: Hozzászólás megtekintése
    Mazsoláztuk ezt már korábban úgy emlékszem, akkor egészült ki a hirdetés szövege is.
    Persze mindennek ellenére lehet jó az autó.
    Az enyém is szét volt rúgva, de már hasonlít a jó autóhoz.
    Ennyire biztos nem

  25. Az alábbiaknak tetszik Silva hozzászólása:


  26. #2657
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    https://www.hasznaltauto.hu/szemelya...vo_ix-16333889

    Ez nem néz ki rosszul, volt ez fent már?
    Az ára alacsonyabb mint amiket mostanában elkérnek egy IX-ért...

  27. #2658
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    Idézet SomaG: Hozzászólás megtekintése
    https://www.hasznaltauto.hu/szemelya...vo_ix-16333889

    Ez nem néz ki rosszul, volt ez fent már?
    Az ára alacsonyabb mint amiket mostanában elkérnek egy IX-ért...
    volt ez piros is, fehérre van fóliázva



    egyébként ja, 6M-ért olcsónak tűnik, aztán ki tudja ...
    Utoljára szerkesztette: Coppermine; 2020. 10. 19. 16:31-kor
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  28. Az alábbiaknak tetszik Coppermine hozzászólása:


  29. #2659
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Ez a 3. rendszám rajta. Kedvencem a KKA-098 XD
    Németből jött. (MHJ-180 is volt)

    Első nyilvántartásba vétel2006.09.01.



    Első Mo.-i nyilvántartásba vétel2006.10.12.



    Eddigi tulajdonosok száma7

    KÁRESEMÉNYEK



    Lehet utána lett fehér...

    Ennyiért ajándék ha jó

    Utoljára szerkesztette: Silva; 2020. 10. 19. 16:59-kor

  30. #2660
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.125

    Alap

    Idézet Silva: Hozzászólás megtekintése
    Ez a 3. rendszám rajta. Kedvencem a KKA-098 XD
    Németből jött. (MHJ-180 is volt)

    Első nyilvántartásba vétel2006.09.01.



    Első Mo.-i nyilvántartásba vétel2006.10.12.



    Eddigi tulajdonosok száma7

    KÁRESEMÉNYEK



    Lehet utána lett fehér...

    Ennyiért ajándék ha jó

    Ennyiért tényleg ajándék ár. Költeni meg lassan mindegyikre kell... Bár nem mindegy, hogy mennyit

  31. 2 tagnak tetszik kicsievo hozzászólása:


Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 9 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 9 vendég)

Hasonló témák

  1. Hsz-ok: 32
    Utolsó hozzászólás: 2009. 09. 08., 23:23

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva