1-20, összesen: 2777

Téma nézet

  1. #9
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    Én nem támadtam senkit, én is csak olvastam. Amiket emlegetsz, számomra azok sem érnek egy fabatkát sem. Fent vannak az árak, ez tény, de a normális autóké. Én soha nem adnék 8-at egy ilyenért, de mindig lesz veréb😉


    Idézet Silva: Hozzászólás megtekintése
    Szerencsére nem olvastam a facebook posztot. De hallottam róla több irányból is.

    Hibátlanul ujjá épített (gyári technológia) (láttam ahogy készült) sérülés/rozsda mentes kasztni volt. Ellenben az itthon árult bontó szökevényekkel, amik egy alap eredet vizsgán is alig esnek át.(szerintem tudod mire gondolok ). Teljes revíziózott IX hajtás, köteg stb... (kevés km es bontatlan motor). Minden apró dolog rendbe téve és új gyári vagy jó állapotú használt került bele. Az új tulaj pontosan tudta mit vesz. Össze kevered az itt-ott össze tákolt nagyot ment majd felrobbant, körbe tört--> kikalapált fosokkal. Azok amiknek vágva volt a teteje, vagy 1/4 ekből vannak össze rakva jobb autók? 30 kiló gittel meg 10 réteg festékkel . Amik már sosem tudják a gyári szilárdságokat? Jobb lett volna kikalapálni?

    Emberek nagyon el vannak tévedve...

    Szerinted véletlenül nem került rá alu tető?

    Egy hibátlan állapotú balos kevés km es VIII ast 8 misiért vesztegetnek. IX et ilyen állapotban már 10... Vagy meg lehet venni a KEW-et ami több kézen / árkon / bokron át ment félig üvegszálás áttákolt valami.(több versenyzőnél edző autó) Rá költesz még 3-4 et talán jó lesz... De a bódé akkor is megjárta a hadak útját.

    Érdekességképp rendszám alapján végig néztem pár evo-t a rendszerben. Nagy részük nem az eredeti bódéval megy már (a képek alapján is látszik) mégse hisztizik senki érte. Az a jó az egészben, hogy a Feri szívét lelkét bele teszi az autókba amiket csinál, de az ilyen Facebook faszjankók miatt akik a semmiről hadoválnak a kedve is el megy az egésztől. Nem egy nyerészkedő lehúzós ember. Sőt, ahol tud, segít is a márkatársaknak. (Hevesi Norbit lenne érdemes erről megkérdezni pl.).

    Szerintem akik támadják, és hülyeségeket hadoválnak össze, inkább a saját házuk táján söprögessenek. Eladó volt mostanában pár autó ami ugyan úgy készült mint a fehér IX fém tetővel. ( Fekete VI , Fehér VI TME replica , Piros VI ... ) Érdemes megnézni azokat élőben. Utána már nem írogat a fotel fizikus olyan ostobaságokat, hogy "felét sem éri". 4 misiért mit lehet venni?

    Szerinted mennyit ér egy Hibátlan evo7 teljes 9 es Body kittel 9 es hajtással 9 ecu stb... vel?

    (akinek nem inge.,.,)
    www.papirtigris.com klubkártyával kedvezmény !

  2. 4 tagnak tetszik Papírtigris hozzászólása:


Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 7 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 7 vendég)

Hasonló témák

  1. Hsz-ok: 32
    Utolsó hozzászólás: 2009. 09. 08., 22:23

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva