137. oldal, összesen: 139 ElsőElső ... 3787127135136137138139 UtolsóUtolsó
2.721-2.740, összesen: 2777

  1. #2721
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.125

    Alap

    Idézet SomaG: Hozzászólás megtekintése


    Ez se kutyaszar na.
    Azért ha EVO-t árulsz nem árt ha odaadod valami szakértőnek előtte hogy készítsen egy jó kis videót róla.

    Én simán beleírtam volna a hirdetésben hogy: "azzal azért legyen tisztában a kedves érdeklődő hogy az + 1 millát simán megért hogy egy igazi celeb tesztelte a gépjárművet aki már 220 felett is közlekedett a forgalmi elvevős EVO-jával jogosítvány nélkül, és erről a rendőrség még felvételt is készített"

    Na így hatványozottan nőnek az esélyek a sikeres értékesítésre.
    Siralmas ez a csávó. Eskü erőt kellett vennem magamon, hogy eljussak a videó feléig és akkor nem bírtam tovább. Egyre szarabb a színvonal . Arra számít az ember, hogy idővel megtanul beszélni esetleg gyarapodik a szókincse... Csak sikerül neki egyre nagyobb szarkupacot iderittyentenie...

  2. 3 tagnak tetszik kicsievo hozzászólása:


  3. #2722
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Idézet kicsievo: Hozzászólás megtekintése
    Siralmas ez a csávó. Eskü erőt kellett vennem magamon, hogy eljussak a videó feléig és akkor nem bírtam tovább. Egyre szarabb a színvonal . Arra számít az ember, hogy idővel megtanul beszélni esetleg gyarapodik a szókincse... Csak sikerül neki egyre nagyobb szarkupacot iderittyentenie...
    Mazoizmust nálam sokkal magasabb szinten űzöd!
    4 bele pörgetés összesen kb 10 sec után léptem ki. (HÁNYÓS EMOJI)

  4. #2723
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Idézet Coppermine: Hozzászólás megtekintése
    persze, Tőlem vette az autót. illetve a végén csak az autót vitte, nem tartotta be a megállapodást, hogy elviszi az alkatrészeket is, pedig úgy egyeztünk meg, hogy csak úgy adom oda az autót, ha viszi az összes sallangot is. Nem akartam az autó eladása után árulgatni a cuccokat. Aztán végül meguntam az ígérgetéseket, és kiárultam én.

    A hirdetés egy kalap szar. Csak a lényeg nincs benne, ami az autóban van (9es turbo, nagytengelyek, fixtőke, rendes ALS, Link G4 ECU, Brembo nyergek, trallala), de sikerült a 3 ProSport órát kidobni (vízhő,olajhő,olajnyomás) és helyette a rakétaindító pultot betákolni.
    mondjuk Nekem az óriási kérdőjel, hogy a közel háromnegyed éves, kb 200km-t sem ment szinter kuplungot hogy sikerült a jóembernek nagyjából háromnegyed év alatt kukára gyaláznia
    a toronycsapágy cserét azt vágom. eladás előtt mondtam neki, hogy egy kátyú miatt a bal első gátlót nézesse meg, de legalább a toronycsapágyat cseréltesse ki. persze egyik sem valósult meg, így az lett a vége, hogy kiszakadt a toronycsapágy pedig ajánlgattam neki, h vigye el a sárga bilstein szettet, és rakassa bele a kocsiba - nem kellett neki.

    na mind1, remélem, jobb kezekbe kerül az autó, és nem telepi jampizás meg magamutogatás eszköze lesz a következő tulajnál
    Szomorú vége lett. Reméljük valaki olyan veszi át, aki értékeli! Ránézésre neki inkább valami vétekkickedin való. Vagy tédéi3 as góf. (minden tisztelettel és kivétel erősíti a szabályt.-..)

  5. #2724
    Rezidens Ceofang avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    719

    Alap

    Ezt a fekete nyolcast megnéztük egy éve Csepregen vagy hol. Hát, nem volt ép eleme, mindene karcos, minden illesztés hézagos, rohadt a küszöb, rohadtak a motortartó bakok, AYC akkor szar volt, a hűtő ki-be kapcsolt 5 másodpercenként, fagyállószag, tyúkol benn, szétkaristolt belső, haribo gumicukrok mindenhol, Fuchs motorolaj a csomiban, 4 körül odaadta volna az akkori tulaj...
    ///// Ceofang /////

  6. 3 tagnak tetszik Ceofang hozzászólása:


  7. #2725
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Én nem néztem meg a videót csak belinkeltem, de ezek után erőt veszek magamon és holnap megnézem.

    Majd a reggeli KV mellé hogy a kettő legalább átlagban nulla legyen.
    Most már nem merem mert még a végén meg kell néznem egy horror filmet hogy megnyugodjak.


    Idézet kicsievo: Hozzászólás megtekintése
    Siralmas ez a csávó. Eskü erőt kellett vennem magamon, hogy eljussak a videó feléig és akkor nem bírtam tovább. Egyre szarabb a színvonal . Arra számít az ember, hogy idővel megtanul beszélni esetleg gyarapodik a szókincse... Csak sikerül neki egyre nagyobb szarkupacot iderittyentenie...

  8. 3 tagnak tetszik SomaG hozzászólása:


  9. #2726
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    Idézet kicsievo: Hozzászólás megtekintése
    Siralmas ez a csávó. Eskü erőt kellett vennem magamon, hogy eljussak a videó feléig és akkor nem bírtam tovább. Egyre szarabb a színvonal . Arra számít az ember, hogy idővel megtanul beszélni esetleg gyarapodik a szókincse... Csak sikerül neki egyre nagyobb szarkupacot iderittyentenie...
    Nekem írtak nemrég a Fb-on, hogy szeretnének az autómmal forgatni, vigyem
    el...... Nem hiszem, hogy lenne annyi pénz
    www.papirtigris.com klubkártyával kedvezmény !

  10. 3 tagnak tetszik Papírtigris hozzászólása:


  11. #2727
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Idézet Papírtigris: Hozzászólás megtekintése
    Nekem írtak nemrég a Fb-on, hogy szeretnének az autómmal forgatni, vigyem
    el...... Nem hiszem, hogy lenne annyi pénz
    Lett valami érdekes autód újra?

  12. #2728
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    A leírtak alapján nem egy makulátlan gépről van szó.

    Viszont van egy dolog amire felkaptam a fejemet a kommentedben, de inkább az én topikomban folytassuk, mert nem annyira passzol ide.



    Idézet Ceofang: Hozzászólás megtekintése
    Ezt a fekete nyolcast megnéztük egy éve Csepregen vagy hol. Hát, nem volt ép eleme, mindene karcos, minden illesztés hézagos, rohadt a küszöb, rohadtak a motortartó bakok, AYC akkor szar volt, a hűtő ki-be kapcsolt 5 másodpercenként, fagyállószag, tyúkol benn, szétkaristolt belső, haribo gumicukrok mindenhol, Fuchs motorolaj a csomiban, 4 körül odaadta volna az akkori tulaj...

  13. #2729
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Nem... nem bírtam végignézni.
    7 percig bírtam, aztán nem.

    Viszont amit leírtál azt nagyjából elmondta. Beszéltünk is erről ebben a topikban korábban amikor hirdették valóban Szombathely mellett ezt az autót.

    Külön kiemelném hogy full gyári, de ja a kipufogó nem gyári.
    Meg hogy makulátlan sérülésmentes az autó, de ja nem az asszony belecsúszott az árokba a jobb elejével.
    Ja a legszebb, nincs írva az ECU csak egy rajt automatika van.

    Na neppernek ne küldjétek ezt a gyereket mert abból nem lesz biznisz.

    Szegény eladó most vagy csúnyán beszivatta magát vagy ez az infulencer téma valóban működik.




    Idézet Ceofang: Hozzászólás megtekintése
    Ezt a fekete nyolcast megnéztük egy éve Csepregen vagy hol. Hát, nem volt ép eleme, mindene karcos, minden illesztés hézagos, rohadt a küszöb, rohadtak a motortartó bakok, AYC akkor szar volt, a hűtő ki-be kapcsolt 5 másodpercenként, fagyállószag, tyúkol benn, szétkaristolt belső, haribo gumicukrok mindenhol, Fuchs motorolaj a csomiban, 4 körül odaadta volna az akkori tulaj...

  14. Az alábbiaknak tetszik SomaG hozzászólása:


  15. #2730
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Egy rendes racsing autó alap felszereltsége a rakéta indító.

    vajon mik lehetnek a kapcsolók...
    1-es: cél Moszkva
    2-es: cél Washington
    3-as: dögüljön meg a világ!

    PEACE!





    Idézet Coppermine: Hozzászólás megtekintése
    persze, Tőlem vette az autót. illetve a végén csak az autót vitte, nem tartotta be a megállapodást, hogy elviszi az alkatrészeket is, pedig úgy egyeztünk meg, hogy csak úgy adom oda az autót, ha viszi az összes sallangot is. Nem akartam az autó eladása után árulgatni a cuccokat. Aztán végül meguntam az ígérgetéseket, és kiárultam én.

    A hirdetés egy kalap szar. Csak a lényeg nincs benne, ami az autóban van (9es turbo, nagytengelyek, fixtőke, rendes ALS, Link G4 ECU, Brembo nyergek, trallala), de sikerült a 3 ProSport órát kidobni (vízhő,olajhő,olajnyomás) és helyette a rakétaindító pultot betákolni.
    mondjuk Nekem az óriási kérdőjel, hogy a közel háromnegyed éves, kb 200km-t sem ment szinter kuplungot hogy sikerült a jóembernek nagyjából háromnegyed év alatt kukára gyaláznia
    a toronycsapágy cserét azt vágom. eladás előtt mondtam neki, hogy egy kátyú miatt a bal első gátlót nézesse meg, de legalább a toronycsapágyat cseréltesse ki. persze egyik sem valósult meg, így az lett a vége, hogy kiszakadt a toronycsapágy pedig ajánlgattam neki, h vigye el a sárga bilstein szettet, és rakassa bele a kocsiba - nem kellett neki.

    na mind1, remélem, jobb kezekbe kerül az autó, és nem telepi jampizás meg magamutogatás eszköze lesz a következő tulajnál

  16. 3 tagnak tetszik SomaG hozzászólása:


  17. #2731
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    Idézet Silva: Hozzászólás megtekintése
    Lett valami érdekes autód újra?
    Semmi érdekes nincs. Gyári evo, gyári mustang 2x, gyári dodge ram, gyári x1/9, gyári z4... De szerintem pont ehhez a videóhoz akarták, mert az egyém is pont ilyen, csak 100x szebb��
    Utoljára szerkesztette: Papírtigris; 2021. 03. 17. 17:09-kor
    www.papirtigris.com klubkártyával kedvezmény !

  18. 4 tagnak tetszik Papírtigris hozzászólása:


  19. #2732
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    X1/9 .

    Mustiból miért van kettő?
    Gyári Evo ??? Neked ???

  20. #2733
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    Idézet Silva: Hozzászólás megtekintése
    X1/9 .

    Mustiból miért van kettő?
    Gyári Evo ??? Neked ???
    X1/9 az nagyon baba😁. Mustangokat ( meg mást is) hozok hobbiból az usa-ból. Pont az imént foglalózták le az egyiket, uh már csak egy van🤣. De az is eladó😉. Jók az usa kocsik, és belegondolva nincs is most eu-s autóm, mert az összes usa. Csak gyári semmi tuning, én ezt vallom egy ideje már. Bár az evora a V.Gergővel rakattam egy új turbót, és megírta, szerinte is nagyon jó lett, mert a kocsi az nagyon egyben van. De ez nekem még nem jelent tuningot😁🤣😁
    www.papirtigris.com klubkártyával kedvezmény !

  21. Az alábbiaknak tetszik Papírtigris hozzászólása:


  22. #2734
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Van jó Kontakt COC papír nélküli honosításra? JDM kocsi . Barátom nagyon szenved vele.

  23. #2735
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    Idézet Silva: Hozzászólás megtekintése
    Van jó Kontakt COC papír nélküli honosításra? JDM kocsi . Barátom nagyon szenved vele.
    Az evot sem papíroztam még be, bár az annyira nem mozgat, mert nem akarom eladni és van P-m. Eu5 alatt most nagyon nehéz, mondjuk azt hogy lehetetlen. Litván talán működik 2500eu ért. Felette: passau vagy cseh papír ami 1400eu, cserébe viszont már van rendszám. Utánna honosítás cirka 250k ft, és már van is. Szóval jelenleg zsebbenyúlós a sztori. A coc a legjobb ha eu5 feletti. Mindenki szenved, mert senki nem akar ennyit fizetni, de sajnos ez jobb nem lesz az biztos. És ezek balos adatok.....
    www.papirtigris.com klubkártyával kedvezmény !

  24. Az alábbiaknak tetszik Papírtigris hozzászólása:


  25. #2736
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.125

    Alap

    Idézet Papírtigris: Hozzászólás megtekintése
    Az evot sem papíroztam még be, bár az annyira nem mozgat, mert nem akarom eladni és van P-m. Eu5 alatt most nagyon nehéz, mondjuk azt hogy lehetetlen. Litván talán működik 2500eu ért. Felette: passau vagy cseh papír ami 1400eu, cserébe viszont már van rendszám. Utánna honosítás cirka 250k ft, és már van is. Szóval jelenleg zsebbenyúlós a sztori. A coc a legjobb ha eu5 feletti. Mindenki szenved, mert senki nem akar ennyit fizetni, de sajnos ez jobb nem lesz az biztos. És ezek balos adatok.....
    Van képed az evorol? Mit tudni róla? Nem nyitsz neki egy topikot? USA-ban is elérte az evokat a hype árazás?

  26. #2737
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    Idézet kicsievo: Hozzászólás megtekintése
    Van képed az evorol? Mit tudni róla? Nem nyitsz neki egy topikot? USA-ban is elérte az evokat a hype árazás?
    Ide sose tudok képet tenni😁. 2005, vasdifis, 70k miles. Egy Gergő féle turbó, ami baszott jó, 2200-7000ig megy. Azt beszéltük, hogy úgy megy mint egy jól megírt széria IX-es. Kb 350-360le lehet. Nekem nagyon tetszik. Topikot nem csinálnék, mert nem fog fejlődni semmit. A hahun a legdrágább, 2 jó szar képpel, na az az😁. Kint is nagyon felmennek az árak. Folyamatosan figyelem, mert egy IX-est még mindenképp szeretnék hozni, de 15-20000 között mennek el már az aukción.
    www.papirtigris.com klubkártyával kedvezmény !

  27. #2738
    Rezidens Ceofang avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    719

    Alap

    26,7 millios szimpla, utcai Evo9:
    https://www.hasznaltauto.hu/szemelya...lapot-17610506

    Értem én, hogy a HUF elgyengült meg félvezető válság van... De ez akkor is is eszement árazás... Motec és PFC azon a 9000km-en nagyon kellett... A gyári tárcsa elkopott már 1000 km után
    BTW Ennyiért az enyém is vihető és adok hozzá egy üveg Gere Kopárt is
    ///// Ceofang /////

  28. #2739
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Pont most akartam linkelni, de már tegnap kiszúrtam.
    Gyakran nézem az EVO árfolyamot, de ez már meredek.

    Igen, a Motec a gyári IX-ben nélkülözhetetlen extra. Gondolom rámásolták a gyári programot, a kesztyűtartó alatt mégis csak szebben mutatott.

    Nekem ugyan csak 8-asom van, lassan emészthető állapotban, de ha eléri a GR Yaris újkori árát az árfolyam lehet elbizonytalanodok. Ugyan az EVO-val történelmet is birtoklunk, de egy új autóhoz képest egy adag szopást is.






    Idézet Ceofang: Hozzászólás megtekintése
    26,7 millios szimpla, utcai Evo9:
    https://www.hasznaltauto.hu/szemelya...lapot-17610506

    Értem én, hogy a HUF elgyengült meg félvezető válság van... De ez akkor is is eszement árazás... Motec és PFC azon a 9000km-en nagyon kellett... A gyári tárcsa elkopott már 1000 km után
    BTW Ennyiért az enyém is vihető és adok hozzá egy üveg Gere Kopárt is

  29. #2740
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    állítólag 2 éve ennyiért volt fent, de nem ennyiért vitték el, mert licites volt a sztori

    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 10 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 10 vendég)

Hasonló témák

  1. Hsz-ok: 32
    Utolsó hozzászólás: 2009. 09. 08., 23:23

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva