10. oldal, összesen: 139 ElsőElső ... 891011122060110 ... UtolsóUtolsó
181-200, összesen: 2777

  1. #181
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet FQ-400: Hozzászólás megtekintése
    Ha tuningolt a masina a motor kontroll lámpa azért világít.
    Enyém is az, mégsem világít, ez nem magyarázat rá. V.mi biztos szar.

    Más:
    Egyébként kíváncsi lennék, mennyire értenek hozzá a DunaAutónál, nem hiszem, hogy annyira kitanulták a tipust. A márkaszervízeket meg amúgy is inkább hagyjuk. szvsz
    Találkoztam már olyan "kimondott" audi szerelővel is, aki akkor láttot először 2.7biturbot mikor odamentem hozzá, aztán beszélt mindenféle marhaságot...

  2. #182
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2006. 11.
    Hsz-ok
    645

    Alap

    Idézet bunker: Hozzászólás megtekintése
    Enyém is az, mégsem világít, ez nem magyarázat rá. V.mi biztos szar.

    Más:
    Egyébként kíváncsi lennék, mennyire értenek hozzá a DunaAutónál, nem hiszem, hogy annyira kitanulták a tipust. A márkaszervízeket meg amúgy is inkább hagyjuk. szvsz
    Találkoztam már olyan "kimondott" audi szerelővel is, aki akkor láttot először 2.7biturbot mikor odamentem hozzá, aztán beszélt mindenféle marhaságot...
    NAgyon baba az s2esed A képzeletbeli garázsomban, eléggé előkelő helyen kenne.
    Jössz szombaton?

  3. #183
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2006. 11.
    Hsz-ok
    645

    Alap

    Idézet lanciafan: Hozzászólás megtekintése
    NAgyon baba az s2esed A képzeletbeli garázsomban, eléggé előkelő helyen kenne.
    Jössz szombaton?
    Jaj lehet h kikapok Mikitől az offért de most jutott eszembe.

  4. #184
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.068

    Alap

    Idézet Baliho: Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Par napja regisztraltam, itt, mert nagyon torom a fejemet egy EVO IX vasarlasan... A kiszemelt auto itt talalhato http://www.hasznaltauto.hu/2314090_m...hi_lancer_2007
    Egy fekete IX, jelenleg Dubai rendszammal, a napokban kerul magyar rendszam ra. Tudtok rola esetleg valamit? Esetleg ismeritek az autot?
    Ma voltam vele a III. keruletben az "Autovarosban" (Duna Auto), megnezte egy ismeros szerelo, es azt mondta, hogy rendben van az auto.
    Ami kerdesem meg van... Vilagit a motorvezerlo elektronika visszajelzoje, de az allitolag tipusbetegseg, valamint (ezt sajna nem tudtam pontosan megjegyezni) valami gumigorgo, vagy szijfeszito is duruzsol meg a motorba kicsit furcsan, de allitolag ez is tipusproblema. Nem lehet vele mit kezdeni.
    Nos ezek ismereteben, vajon jo dontes-e beleugrani ebbe a kocsiba? Vagy esetleg erdemes tovabb keresgelni az EU IX-esek kozott?
    Jelenleg 7.6 az auto ara, 33 000 van benne (ez 1 ev 3 honap alatt kicsit soknak tunik...) Nemtudom, esetleg valami velemenyt tudtok mondani?

    Elore is koszonom.
    Balazs
    Szerintem olyan nincs, hogy ne lehessen kiolvasni a hibakódot...
    Én egyik hibáról sem hallottam még, hogy típushiba lenne, persze ez nem jelent semmit. A hátsó difi szokott megmakkanni. Én is a Dunához jártam szervizre, hogy jól mutasson a pecsét a könyvecskében, de minden más problémámmal - ami nem garis volt - kerültem őket. Én a legfontosabbnak azt tartanám, hogy tudod-e érvényesíteni a garanciát itthon? Ezt rögtön meg tudták volna mondani a Duna autónál. Mert akkor ezek a problémák orvosolhatók.

  5. #185
    HKSTOMEVO9
    Vendég

    Alap

    Ezt a kocsit néztem ki másiknak,ha nem jött volna össza amit vettem.
    Nekem azt mondtaz eladó,hogy Dubaiban Eu modellek vannak,nem Usa.
    Rendes segítőkész arc,törve nem volt az autó és új korától nála van.
    Kontrollámpa idegeítő azért fordulj hozzáértőhöz.
    Én már bánom,hogy nem azt vettem.

  6. #186
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap

    Ha amerikai a modell Duna autóhoz menni totálisan fölösleges. Nálunk képtelenek voltak megmondani, hogy mi a kód, annyit tudtak, hogy bumm, ez a kód, de, hogy mit jelent arról foggggggalmuk nem volt. Azt már a ketyere nem tudta beazonosítani. Aztán utána akihez elvittük rádugott egy ketyerét kiolvasta a kódot és azzal a lendülettel írta mellé, hogy lambda szonda. Ami még mindíg világít nálunk. Mármint a lámpa, de ezt megmondták, hogy nálunk pl a tuning miatt van.

    És hallottam ugyan ilyenről ezért gondoltam, hogy másoknál is így van és lehet általánosítani
    Just for Fun

  7. #187
    Rezidens VGergo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest - Pécs
    Hsz-ok
    1.831

    Alap

    Idézet FQ-400: Hozzászólás megtekintése
    Ha amerikai a modell Duna autóhoz menni totálisan fölösleges. Nálunk képtelenek voltak megmondani, hogy mi a kód, annyit tudtak, hogy bumm, ez a kód, de, hogy mit jelent arról foggggggalmuk nem volt. Azt már a ketyere nem tudta beazonosítani. Aztán utána akihez elvittük rádugott egy ketyerét kiolvasta a kódot és azzal a lendülettel írta mellé, hogy lambda szonda. Ami még mindíg világít nálunk. Mármint a lámpa, de ezt megmondták, hogy nálunk pl a tuning miatt van.

    És hallottam ugyan ilyenről ezért gondoltam, hogy másoknál is így van és lehet általánosítani
    ki kell emelni a szondát a gázárámból és nem fog világítani.. vagy ha már kifeküdt szét étget akkor van egy 50$ elektronika ami kiiktatja...

  8. #188
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet lanciafan: Hozzászólás megtekintése
    NAgyon baba az s2esed A képzeletbeli garázsomban, eléggé előkelő helyen kenne.
    Jössz szombaton?
    Köszi! Kéne még egy jó futómű bele, és külsőleg is rendbe kell tenni, jövő tavaszra tervezem befejezni.

    90%, hogy megyek szombaton, de az Evo-val. Kíváncsi leszek...

  9. #189
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet edoc: Hozzászólás megtekintése
    Szerintem olyan nincs, hogy ne lehessen kiolvasni a hibakódot...
    Én egyik hibáról sem hallottam még, hogy típushiba lenne, persze ez nem jelent semmit. A hátsó difi szokott megmakkanni. Én is a Dunához jártam szervizre, hogy jól mutasson a pecsét a könyvecskében, de minden más problémámmal - ami nem garis volt - kerültem őket. Én a legfontosabbnak azt tartanám, hogy tudod-e érvényesíteni a garanciát itthon? Ezt rögtön meg tudták volna mondani a Duna autónál. Mert akkor ezek a problémák orvosolhatók.
    Egyébként tök furcsa, de haverom VAG-com progija kommunikál az Evo-val, simán kiolvastuk a hibatárolót.

  10. #190
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    ha tényleg szép, akkor akár megérheti az árát:
    http://www.hasznaltauto.hu/2440245_m...hi_lancer_1999

  11. #191
    Törzsvendég Zana avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    176

    Alap

    http://www.hasznaltauto.hu/2405752_m...hi_lancer_2006

    a IX-esnek ilyen a belseje? a középkonzol 8-aséra hasonlít.és a válto is
    Utoljára szerkesztette: Zana; 2008. 10. 16. 22:39-kor

  12. #192
    Rezidens manumission avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Bp-Stockholm
    Hsz-ok
    1.835

    Alap

    U.S verzióban van ilyen, hogy 9-es a kocsi, de 8-as a bél
    Utoljára szerkesztette: manumission; 2008. 10. 17. 02:09-kor

  13. #193
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.068

    Alap

    Ez egy SE. bbs, xenon, alu tető, piros cérnával varrott ülések..

  14. #194
    Haladó Szasza avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 03.
    Hsz-ok
    31

    Alap

    Szerintetek látatlanra a hirdetés alapján megérik az árukat?Bár ez jobban kiderül élőbe Érdemes befektetni valamelyikre?
    http://www.hasznaltauto.hu/2465939_m...hi_lancer_2006
    http://www.hasznaltauto.hu/2456283_m...hi_lancer_2007

  15. #195
    Törzsvendég Zana avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    176

    Alap

    gondolom ez se valós hirdetés..Vagy?


    LINK

  16. #196
    Törzsvendég
    Csatlakozás dátuma
    2007. 09.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hsz-ok
    244

    Alap

    Hasonló árban én is találtam ilyen hírdetést itthon. Vhova be is írtam a címet, de itt van mégegyszer:http://americar.hu/ Sztem valós hírdetés lesz, jó lenne

  17. #197
    Törzsvendég Zana avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    176

    Alap

    ezekre még sajnos rájön a reg. díj + átírás + behozatal meg az egyébb költségek aztán majdnem ott vagy, mint ha itthon vennél
    Utoljára szerkesztette: Zana; 2008. 10. 31. 00:21-kor

  18. #198
    Rezidens EvoSasa avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Pécs
    Hsz-ok
    1.335

    Alap

    Idézet raptor22: Hozzászólás megtekintése
    Hasonló árban én is találtam ilyen hírdetést itthon. Vhova be is írtam a címet, de itt van mégegyszer:http://americar.hu/ Sztem valós hírdetés lesz, jó lenne

    Valós persze és olcsobbis ! De az ára 170ft/USD vel van számolva!
    Az ár akkor enyi ha leteszed a pénzt előre! Ha ők finanszirozzák meg értelem szerüen nem ennyi. Mindenképpen olcsobb lesz mint a hazai vásárlás. De sztem nem kis kockázat és garancia nélküli uj autó.
    A fanyűvő!!

  19. #199
    Törzsvendég
    Csatlakozás dátuma
    2007. 09.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hsz-ok
    244

    Alap

    Idézet EvoSasa: Hozzászólás megtekintése
    Valós persze és olcsobbis ! De az ára 170ft/USD vel van számolva!
    Az ár akkor enyi ha leteszed a pénzt előre! Ha ők finanszirozzák meg értelem szerüen nem ennyi. Mindenképpen olcsobb lesz mint a hazai vásárlás. De sztem nem kis kockázat és garancia nélküli uj autó.
    Azt nem is néztem, hogy nincs rá garancia. Így, hogy nem adnak hozzá már tényleg rizikósabb, lehet, hogy a végén még rosszabbul jön ki belőle az ember. Csak az egészben az a legszörnyűbb, hogy kint amerikában 35-40ezer dolláért már lehet újjat venni, itton meg...
    Nincs más megoldás ki kell költözni

  20. #200
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.068

    Alap

    Idézet raptor22: Hozzászólás megtekintése
    ...Nincs más megoldás ki kell költözni
    Szívemből beszéltél..

10. oldal, összesen: 139 ElsőElső ... 891011122060110 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 9 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 9 vendég)

Hasonló témák

  1. Hsz-ok: 32
    Utolsó hozzászólás: 2009. 09. 08., 23:23

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva