107. oldal, összesen: 139 ElsőElső ... 75797105106107108109117 ... UtolsóUtolsó
2.121-2.140, összesen: 2777

  1. #2121
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.128

    Alap

    Idézet Ceofang: Hozzászólás megtekintése
    Iszonyu draga.
    Olcsobb mar nem lesz. Itt is az a tendencia mint az evoknal. Egyre kevesebb a nem rommatort igenyes megbizhato peldany....

    A joert meg perkalni kell...

    Amugy ezek meg az IGAZI Hondak... ITR, ATR, regi NSX .

  2. #2122
    Adminisztrátor Sanci avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Mogyoród
    Hsz-ok
    2.790

    Alap

    Idézet kicsievo: Hozzászólás megtekintése
    Olcsobb mar nem lesz. Itt is az a tendencia mint az evoknal. Egyre kevesebb a nem rommatort igenyes megbizhato peldany....

    A joert meg perkalni kell...

    Amugy ezek meg az IGAZI Hondak... ITR, ATR, regi NSX .
    Hát azért az EVO más kategória mint az ATR.
    Amúgy is rossz a sorrend: NSX, ITR, ATR

  3. Az alábbiaknak tetszik Sanci hozzászólása:


  4. #2123
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap

    Hát, az enyémet 3 környékén raknám fel. Tekintettel arra, hogy 20.000 van a kotta új motorjában

    Ennek meg lett csinálva a tűzfala (konstrukciós hiba miatt az elrohad...), kb 3 hete hozta el a Máté. Patent az autó. Nem kopog-nem nyekereg, egyben van és nincs lelakva sem. Ami a másik része, hogy rohamosan fogy az elérhető példányok száma. Bontják őket folyamatosan, már alig van belőle gyári balos. (ez egy baja az ATR-nek, hogy az alkatrész ellátás az elég nehézkes pont az alacsony példányszám miatt a fő alkatrészeknél).

    Utcai járgánynak nem tudok elképzelni jobbat, kényelmes, ezzel lemennék bármikor Horvátországba vagy akárhova, egy EVO-val azért ez már kihívás. Vagyis le lehet menni mindennel, persze, de kérdés, hogy mennyire "pihenten" érsz oda. Mármint 1 óráig vagy 1 napig pihened az utat. Ja és ami még szép ebben a vasban, 370.000 volt az enyémben amikor a gyári lengéscsillapítókat cserélték. És még akkor is 80%-osak voltak. Kuplungban is benne van több mint 300 és még patent. Ez még bírja, gyenge pont az a motor. Bár úgy fest, hogy csak az enyémnél volt vele baj, 200 körül elment mindig egy motor. De másnál ilyet problémáról nem hallottam.

    És Sanci, ITR-t nem vennék sosem NSX,ATR,CTR.
    Just for Fun

  5. #2124
    Adminisztrátor Sanci avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Mogyoród
    Hsz-ok
    2.790

    Alap

    Idézet FQ-400: Hozzászólás megtekintése

    És Sanci, ITR-t nem vennék sosem NSX,ATR,CTR.
    Ez a korkülönbségből adódik.

  6. 3 tagnak tetszik Sanci hozzászólása:


  7. #2125
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.128

    Alap

    Pedig az ITR az egy csoda... hat ha meg huzva is van!

  8. #2126
    Szuper Moderátor carkillerz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    III.ker - Isaszeg
    Hsz-ok
    7.541

    Alap

    Én is ITR párti vagyok de kifejezetten ha full gyári, van itt Gödöllőn egy meseszép

  9. #2127
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap

    Régen gázoltak ennyire a lelkembe........
    Just for Fun

  10. #2128
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.128

    Alap

    Idézet FQ-400: Hozzászólás megtekintése
    Régen gázoltak ennyire a lelkembe........
    Mi bajod az integraval?

  11. #2129
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap

    Fél órája írtam, hogy miért ATR... Erre mikor el akartam küldeni, kidobott a fórum és elveszett az egész.

    Nem kezdem előről, lényegében:
    Van az ATR-nél erősebb, gyorsabb, komfortosabb, de jobb nincs. Ez az az autó amiben minden találkozik a megfelelő és számomra tökéletesként. Mindenkinek más jön be, nekem az ATR a non plusz ultra. És 422600 km van benne, inkább új motor megy bele, mint, hogy el legyen adva. És ez már a 3. kör. És ez az autó lesz az ami OT rendszámos lesz, és ha majd 50-70-100 év múlva feldobom a pacskert azt szeretném, hogy ebben az ATR-ben temessenek el, mert ez az ATR mit olyan megismételhetetlen. Nekem tökéletes. És ha az EVO és ATR között kéne választanom nem lenne kérdés, hogy ATR. husky a VTI-vel van így. Volt egy 6-osa, de végig a VTI-t istenítette, és mai napig azt mondja, hogy az az isten autó. Én megtaláltam a tökéletest ami kell és az az ATR. Minden reggel mikor lemegyek és meglátom az autót a garázsban feldobódik a reggelem. Akármilyen szar napom volt a munkában, mikor kimegyek a parkolóba felvidulok. Már-már majdnem beszélek az autóhoz és megköszönöm neki, hogy ide-oda elvitt. Nevetséges néha és én is fogom a fejem, de olyan szinten kötődök ehhez az autóhoz, hogy az már-már beteges. Ha 2 napig nem látom, komolyan rosszul vagyok. Esik az eső és kint áll az autó nem fedett helyen, inkább eljövök onnan ahol vagyok, hogy ne ázzon. Ránézek az autóra és már kvázi személyként kezelem. Tudom, hogy gáz, néha felhúzom magam, hogy eladom a picsába és nem küzdök vele, de amikor eljutok arra a pontra, hogy a hahu-n megnyomjam a feltölt gombot, rájövök, hogy az életben nem lesz még egy ilyen jó autóm mint ez. Aminek már minden porcikáját ismerem, ha megszólal benne egy hang azt tudom, hogy hova kell nyúlni mert tudom, hogy pl mi lazult meg. Nem tud az autó újat mutatni. 16 éve együtt élünk, naponta. Szerintem ez sokat elárul. Ha nem lenne ilyen ez a vas akkor nem mondanám biztos, hogy ATR a király, de.... Az az autó ami 16 éve első tulajdonosnál van, szerintem azt mutatja és eklatáns példája annak, hogy az ATR kurvajó. ITR-ből nem nagyon hiszem, hogy lenne ilyen. ATR-eket nem nagyon látsz eladót, ha van akkor hirdetik, de vagy nem adják el vagy ha igen akkor többé elő nem kerül. ITR másra való, az ATR olyan a hondában mint a TME az EVO-k között. Amit lehetett mindent megnyert. Persze az NSX az más dimenzió, tehát azt most nem tenném ebbe a csoportba. Mindenkinek biztos van, vagy talán volt olyan, hogy fú az az igazi autó. Ha nem akkor kívánom, hogy érezze ezt az érzést. Amikor megtalálod azt ami neked egy technikában kell, az a legjobb. Nekem ez az ATR.
    Just for Fun

  12. 6 tagnak tetszik FQ-400 hozzászólása:


  13. #2130
    Rezidens Ceofang avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    719

    Alap

    Errol az USA modellrol senki nem tud semmit? Jol nez ki. Mondjuk eleg durva leomloje van, gondolom nem a hetvegi Pilisezesre kellett. Drag-eztek vele?
    ///// Ceofang /////

  14. #2131
    Rezidens Lasi avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2014. 01.
    Hsz-ok
    739

    Alap

    Hali!

    Jobbkormányos, szép állapotú EVO7 nek mi lehet a piaci ára külföldi érvényes papirokkal?
    Lexus IS 250
    Corolla 1.4 D4d Low & Loud (2005)

  15. #2132
    Rezidens D16V avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 02.
    Hsz-ok
    1.376

    Alap

    Idézet Lasi: Hozzászólás megtekintése
    Hali!

    Jobbkormányos, szép állapotú EVO7 nek mi lehet a piaci ára külföldi érvényes papirokkal?
    2010-ben 7000Ł (akkor 300Ft-al)....bocs, tudom most nem segítettem...anno ennyiért vettem.
    Pistonheads-et, gumtree-t, meg az autotrader.co.uk-t lapozd át!

  16. Az alábbiaknak tetszik D16V hozzászólása:


  17. #2133
    Szuper Moderátor carkillerz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    III.ker - Isaszeg
    Hsz-ok
    7.541

    Alap

    Jól írta Dávid 7-8 körül:
    https://www.gumtree.com/mitsubishi/uk/evo+7

  18. Az alábbiaknak tetszik carkillerz hozzászólása:


  19. #2134
    Rezidens Lasi avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2014. 01.
    Hsz-ok
    739

    Alap

    Idézet D16V: Hozzászólás megtekintése
    2010-ben 7000Ł (akkor 300Ft-al)....bocs, tudom most nem segítettem...anno ennyiért vettem.
    Pistonheads-et, gumtree-t, meg az autotrader.co.uk-t lapozd át!
    Köszi!
    Csak azért érdeklődtem ,mert volt egy szemrevaló db 7ezer euroért. Ami kb ugyan az az ár.
    Lexus IS 250
    Corolla 1.4 D4d Low & Loud (2005)

  20. #2135
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    Idézet Lasi: Hozzászólás megtekintése
    Köszi!
    Csak azért érdeklődtem ,mert volt egy szemrevaló db 7ezer euroért. Ami kb ugyan az az ár.
    hátő .. ja, ugyanaz majdnem, 665e HUF differenciával
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  21. Az alábbiaknak tetszik Coppermine hozzászólása:


  22. #2136
    Rezidens Gzsolt avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 02.
    Hely
    ÉRD
    Hsz-ok
    375

  23. Az alábbiaknak tetszik Gzsolt hozzászólása:


  24. #2137
    Rezidens Lasi avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2014. 01.
    Hsz-ok
    739

    Alap

    Idézet Coppermine: Hozzászólás megtekintése
    hátő .. ja, ugyanaz majdnem, 665e HUF differenciával
    Arra gondoltam, hogy akkori 7000font 300 al meg most a 7000 euro 300 al
    Lexus IS 250
    Corolla 1.4 D4d Low & Loud (2005)

  25. #2138
    Rezidens D16V avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 02.
    Hsz-ok
    1.376

    Alap

    Az alap ár nagyon jó, de ha hozzászámolod a balosítás költségeit, akkor már nem az...
    7-től felfelé az is nehezíti a dolgot, h csak akkor tudsz balos szettet szerezni, ha ropira törnek egyet, annyira nincs cucc és a jenki behozatal sem virágzik már, szerintem...

  26. #2139
    Rezidens Lasi avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2014. 01.
    Hsz-ok
    739

    Alap

    Ilyeneket nem számoltam, nem balosítanám még ha vennék is egyet.
    Csak felmerült bennem, hogy 2-2.5 m között enyém lehetne, picit használni... elmondhatom , hogy ilyenem is volt és bukó nélkül kiszállni.
    Lexus IS 250
    Corolla 1.4 D4d Low & Loud (2005)

  27. #2140
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    Idézet Lasi: Hozzászólás megtekintése
    Ilyeneket nem számoltam, nem balosítanám még ha vennék is egyet.
    Csak felmerült bennem, hogy 2-2.5 m között enyém lehetne, picit használni... elmondhatom , hogy ilyenem is volt és bukó nélkül kiszállni.
    jobbost itthon nem nagyon tudod eladni, főleg abból, amiből van balos EU-szerte, mert inkább azt veszik a népek, még ha picit drágább is.
    ha ilyen 2-3M közti cuccot akarsz elkölteni Evora, akkor vegyél inkább egy szép hatost
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  28. 2 tagnak tetszik Coppermine hozzászólása:


Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 7 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 7 vendég)

Hasonló témák

  1. Hsz-ok: 32
    Utolsó hozzászólás: 2009. 09. 08., 22:23

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva