108. oldal, összesen: 139 ElsőElső ... 85898106107108109110118 ... UtolsóUtolsó
2.141-2.160, összesen: 2777

  1. #2141
    Rezidens Lasi avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2014. 01.
    Hsz-ok
    739

    Alap

    Idézet Coppermine: Hozzászólás megtekintése
    jobbost itthon nem nagyon tudod eladni, főleg abból, amiből van balos EU-szerte, mert inkább azt veszik a népek, még ha picit drágább is.
    ha ilyen 2-3M közti cuccot akarsz elkölteni Evora, akkor vegyél inkább egy szép hatost
    Nagyon nem fenyeget veszély, hogy a közeljövőben erre sor kerül.... de ha elmenne a Lexi elgondolkodnék rajta.
    Most meg csak elmélkedek!
    Lexus IS 250
    Corolla 1.4 D4d Low & Loud (2005)

  2. #2142

  3. #2143
    Szuper Moderátor carkillerz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    III.ker - Isaszeg
    Hsz-ok
    7.538

  4. #2144
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

  5. #2145
    Rezidens GWRH avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 08.
    Hely
    Budapest, XVIII kerület
    Hsz-ok
    10.514

    Alap

    Erről az autóról van valakinek infója/véleménye?

    http://www.hasznaltauto.hu/auto/hond...ition-10076189

    Nagyon szemezek vele.
    Az eladó elmondása alapján nagyon szép állapotú, svájci autó, euro 4-es.
    Valami ilyesmit szeretnék venni a közeljövőben, és ez nagyon megtetszett.

  6. #2146
    Rezidens GWRH avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 08.
    Hely
    Budapest, XVIII kerület
    Hsz-ok
    10.514

    Alap

    Magyarországon szalonban/szervízben le lehet kérdezni alvázszám alapján, hogy tényleg ennyi km van-e benne?

  7. #2147
    Rezidens Ceofang avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    719

    Alap

    Lehet azert ennyi a kilometer mert 1 evig dolgoztak rajta, hogy ujra auto legyen

    Vagy valaki ilyen autot akar megvenni a konyvelesbol, ezert svajci hirdetesu kamu autokat rak HaHu-ra. Legalabbis nekem nagyon gyanusan olcso. Ennyirol szoktak csak indulni ezek a Civicek es azok joval leharcoltabbak es tobbet (200+) futottak.
    ///// Ceofang /////

  8. #2148
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap

    Hagyd a km-et. Fölösleges is vele foglalkozni, mindenki tekergeti balra-jobbra. 200.000km-et úgy kicsapnak az órából, hogy észre se veszed. Itthon venni autót olyan, ha nem szalonból akarod venni, mint 19-re lapot húzni. Szervízkönyvet már hamisítják, abban se lehet bízni és akkor még csak szóba se jött, hogy mi van ha nem márkaszervízbe szerelteted 8X annyiért mint egy maszek aki mondjuk nem totálisan hülye a dolgokhoz. - Akkor alapból lenyomozhatatlan.
    Nekem a hondára (lassan 5 hónapja hírdetem) a legjobb ajánlatom 800.000 forint volt, mert 426k km van benne.. 960 volt a motor bele, de nem érdekli őket, sok a km. Ha visszalőném nullára meg azért nem vennék meg mivel, "tuti kamu". Lényegtelen mit veszel, lényegtelen honnan, úgy is rá fogsz költeni még legalább 1X annyit mint amiért vettél. Mondjuk 2-3-4 millás autónál is simán. Kifingik a motorod "65k" km után és? Mit csinálsz? Márkaszervíz kéne egy motor. Közlik ,hogy rendben, semmi gond 1 guriga. Elviszed egy maszekhoz, mondja, hgoy 400. Kifizeted a 400-at majd még talál rajta HA normális, másik 200.000-ért munkát, mert annyi baj van vele, hogy a bele kilóg. Persze kívülről "Wheeler dealers" az autó, úgy meg van vaxolva, hogy a fing is megpattan rajta a csillogától, patika-beszél csodálatos. Majd feltéped a padlóról a szőnyeget és jó ha a kezed nem fér át a rohadáson.
    Itt autót csak szalonból szabad venni, vagy veszel 3-4-500.000 forintért valami foskupacot ami elvisz A-ból B-be és ennyi. Katasztrófa ami itthon megy, állítóm, hogy annak a civicnek is a torka véres. Csili-vili patika kívülről de egy csotrogány.

    6M alatt ne nagyon akarj autót venni, vagy nagyon-nagyon ki kell fogni. Ha nincs annyid akkor Suzuki Swift 200.000-ért azt ha kirohad kirohad. Motor 20.000 forint bele, fizet azért, hogy menjél vele kb. Tény, csajozni nem fogsz vele, de szerintem az itthoni meg akár a nemzetközi használt piacot is elnézve a használt autó vásárlás = öngyilkossággal.
    Utoljára szerkesztette: FQ-400; 2016. 05. 10. 15:02-kor
    Just for Fun

  9. 3 tagnak tetszik FQ-400 hozzászólása:


  10. #2149
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap HaHu :)

    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  11. 11 tagnak tetszik Coppermine hozzászólása:


  12. #2150
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap

    HAHU-ról kb annyit. Ott minden autó így van hírdetve kb: "Öreg-vak-süket nyugger házaspár megkímélt autója eladó, jeget-havat sosem látott, paplannal letakarva télen-nyáron, hogy még a nap se érje". Aztán ha ismered az embert aki eladja... úúristen, kedvenc hasonló hírdetésem egy nem mondom milyen márkájú gép volt. Kívülről végignéztem amikor füstölő kerékkel radírozta le a Kakucs-ringet és verte úgy tele a lassító gumikereket, hogy a kerék azt se tudta, melyik univerzumban van. De, "megkímélt"
    Just for Fun

  13. #2151
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    Idézet FQ-400: Hozzászólás megtekintése
    Hagyd a km-et. Fölösleges is vele foglalkozni, mindenki tekergeti balra-jobbra. 200.000km-et úgy kicsapnak az órából, hogy észre se veszed. Itthon venni autót olyan, ha nem szalonból akarod venni, mint 19-re lapot húzni. Szervízkönyvet már hamisítják, abban se lehet bízni és akkor még csak szóba se jött, hogy mi van ha nem márkaszervízbe szerelteted 8X annyiért mint egy maszek aki mondjuk nem totálisan hülye a dolgokhoz. - Akkor alapból lenyomozhatatlan.
    Nekem a hondára (lassan 5 hónapja hírdetem) a legjobb ajánlatom 800.000 forint volt, mert 426k km van benne.. 960 volt a motor bele, de nem érdekli őket, sok a km. Ha visszalőném nullára meg azért nem vennék meg mivel, "tuti kamu". Lényegtelen mit veszel, lényegtelen honnan, úgy is rá fogsz költeni még legalább 1X annyit mint amiért vettél. Mondjuk 2-3-4 millás autónál is simán. Kifingik a motorod "65k" km után és? Mit csinálsz? Márkaszervíz kéne egy motor. Közlik ,hogy rendben, semmi gond 1 guriga. Elviszed egy maszekhoz, mondja, hgoy 400. Kifizeted a 400-at majd még talál rajta HA normális, másik 200.000-ért munkát, mert annyi baj van vele, hogy a bele kilóg. Persze kívülről "Wheeler dealers" az autó, úgy meg van vaxolva, hogy a fing is megpattan rajta a csillogától, patika-beszél csodálatos. Majd feltéped a padlóról a szőnyeget és jó ha a kezed nem fér át a rohadáson.
    Itt autót csak szalonból szabad venni, vagy veszel 3-4-500.000 forintért valami foskupacot ami elvisz A-ból B-be és ennyi. Katasztrófa ami itthon megy, állítóm, hogy annak a civicnek is a torka véres. Csili-vili patika kívülről de egy csotrogány.

    6M alatt ne nagyon akarj autót venni, vagy nagyon-nagyon ki kell fogni. Ha nincs annyid akkor Suzuki Swift 200.000-ért azt ha kirohad kirohad. Motor 20.000 forint bele, fizet azért, hogy menjél vele kb. Tény, csajozni nem fogsz vele, de szerintem az itthoni meg akár a nemzetközi használt piacot is elnézve a használt autó vásárlás = öngyilkossággal.
    szerintem típusfüggő.

    nálam is érik az offos autó vásárlás, mert a cégest leadom (munkahelyváltás, az új helyen nincs cégautó). vakarom a fejem, hogy mit vegyek, az ufó kuvikon én is gondolkozok, a dízel kivitelen (de az akkord dízel is játszik). de a józan ész azt mondja, hogy '04 körüli benzines(!) 1.4-es Corolla. volt már belőle kettő is a családban, egyik első autóként szülők által használt, 110e km-rel adtuk el, nem akarták elhinni, hogy ennyi van benne. napok alatt elvitték. a másik 130e km-es volt papíron, de biztosan tekert, szerintem kb 150-180e körül lehetett benne. nem zavart. mikor eladtam, az átvizsgálásnál a szervizes srácok gratuláltak a vevőnek, hogy ilyen autót iszonyat ritkán lehet kifogni manapság - nem törött, nem kotlák, nem összetákolt másik kettőből, és vigyáztak rá. a 11 éves családi sedan Corollára költöttünk a kötelező szervízen kívül egy kuplung cserére, 11 év alatt elfáradt, csajok hajtották, nem tudnak normálisan kuplungolni magassarkúban a másik Corollán semmit sem kellett cserélni. jött ment, indult télen nyáron, megbízható volt, nem fogyasztott sokat, sosem volt vele baj. de lebeszélnek róla, mert ronda, mert jellegtelen, mert 1.4-es lomha (tényleg nem erőgép), és lassan 12-14 évesek. ilyenkor mindig megkérem őket, hogy mutassanak még pár olyan márkát/típust, ami hasonlóan megbízható ebben az életkorban is ... többnyire nem tudnak (persze a legtöbben leakadnak a német vagy olasz típusoknál, japánokat valamiért nagyon sokan kerülik)
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  14. #2152
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap

    Ezt mondtam, hogy ki kell fogni. Ha van egy őrült aki az utolsó karcolást is megcsinálja az autóján, na attól kell venni, mert az rendben van. De ez 100-ból 1. Annak az egynek az autóját kell megvenni, de ugye nem fogja mind hirdetni, tehát az esélyed arra, hogy ilyet kifogj kb millió az 1-hez. Persze, én is hallottam már olyanról aki nek a nővérének a barátjának egy távoli családi rokonságában élő Beduin budha és annak keresztanyja hallott olyanról aki állítólag tud egy jó eladó autót. Ezt keresd meg, mert ha van szólj nekem is.
    Just for Fun

  15. #2153
    Rezidens bzsk avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 09.
    Hely
    Eger/Budapest
    Hsz-ok
    302

    Alap

    Nem beszélve arról, hogy mire észreveszitek a jó áron, jó állapotúnak tűnő autót, a nepper már sms-t kapott róla, és ugrik...
    Első a Subaru! Második a sör! Harmadik a munka! Csak az asszony meg ne lássa...

  16. #2154
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    Idézet bzsk: Hozzászólás megtekintése
    Nem beszélve arról, hogy mire észreveszitek a jó áron, jó állapotúnak tűnő autót, a nepper már sms-t kapott róla, és ugrik...
    én neppernek egyik autót sem adtam be, mivel röhejesen nyomott áron akarták bevenni és látatlanban prognosztizáltak olyan problémákat, amitől az autó értéke szerintük kapásból százezrekkel alacsonyabb (Toyotánál csörgő vezérműlánc, és hogy ennek a cseréje úristendenagyonsok és emiatt kéccázezerrel adjámmá olcsóbban főnök)
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  17. #2155
    Rezidens kemszi avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2014. 03.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hsz-ok
    384

    Alap

    Szerintem annyira azért nem vészes a helyzet. Legalább is eddig nekünk nem volt negatív tapasztalatunk. 7-ből egyik autóval sem volt igazán nagy szívás. Igaz egyiket se kapkodtuk el és nagyon sokat megnéztünk mielőtt megvettük volna.

  18. #2156
    Rezidens Lasi avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2014. 01.
    Hsz-ok
    739

    Alap

    Idézet FQ-400: Hozzászólás megtekintése
    6M alatt ne nagyon akarj autót venni, vagy nagyon-nagyon ki kell fogni. Ha nincs annyid akkor Suzuki Swift 200.000-ért azt ha kirohad kirohad. Motor 20.000 forint bele, fizet azért, hogy menjél vele kb. Tény, csajozni nem fogsz vele, de szerintem az itthoni meg akár a nemzetközi használt piacot is elnézve a használt autó vásárlás = öngyilkossággal.
    Én kisebb megszakításokkal 7 hónapja árulom a Lexust, ez idő alatt volt kb 5 érdeklődő telefonon. Volt aki azért nem jött el, mert messze van.... 4+ millás autónál sajnál 20 ezer Ft ot elkocsikázni.... no comment . Volt aki talált hasonló km futásút, de bordóba.... igaz fekete tetszik neki, viszont a bordó 1m olcsóbb volt , utólag kiderült megfőzték egyszer a motorját, másik eset gtk ból visszahozott autó szintén kevés kmrel, jóval olcsóbban az enyémnél.
    Én végig behordtam márkaszervizbe, megkapta mindenből mindig a legjobbat, egy ilyen vevő után mit kapna? Tescos motorolajat, azt is csak 10 évente

    Havernak van egy T5 Vw tranyója, 174 lovas , nagyon szép, műszakilag is kifogástalan , de 400+ ezer kmrel.... kutya fel nem hívja... bezzeg ha 150 ezer lenne benne, már régen elkelt volna.

    Szóval vevő téren is van baj bőven a fejben, majom kell de sokszor banánra nem telik.
    Lexus IS 250
    Corolla 1.4 D4d Low & Loud (2005)

  19. 2 tagnak tetszik Lasi hozzászólása:


  20. #2157
    Rezidens GWRH avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 08.
    Hely
    Budapest, XVIII kerület
    Hsz-ok
    10.514

    Alap

    Én most elmentem megnézni ezt a kocsit.
    Szerintem jó. Holnap azért majd egy autó szerelővel megyek vissza.
    Van pár hibája , pl a jobb hátsó ülés cigivel 2 helyen ki van égetve, szervízben 2 éve volt a papírja szerint, pár apró karcolás van rajta (ágaktól, ilyesmi, nem kulccsal húzták meg).
    Végig mértem réteg vastagság mérővel, és mindenhol jó.
    Koszos a motortér, de ennek jobban örülök, mint ha patyolat tiszta lenne.
    Ma mondta egy barátom, hogy NINCS olyan autó, amiben 37e km van!!!
    Neki egy 800-900 e km -es land rovere van.
    Nem csak arra kell, hogy elmenjek A-ból B-be, arra van másik kettő kocsi.
    Tudom, hogy van benne lutri, de azért mert olcsó, szerintem nem feltétlenül jelenti azt, hogy szar.

    Holnap megnézzük egy szerelővel, de nekem nagyon tetszik...

  21. Az alábbiaknak tetszik GWRH hozzászólása:


  22. #2158
    Szuper Moderátor carkillerz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    III.ker - Isaszeg
    Hsz-ok
    7.538

    Alap

    Mi az hogy 6m alatt ne akarj autót venni?
    Használt autónál szinte csak az állapot és futásteljesítmény számít lehet egy kétéves vas is szarabb mint egy azonos ötéves, hozzáértőt vigyél és ha tetszik vedd meg.
    A fiatalabb kocsikat könnyen le lehet csekkoltatni.

    Sok sikert hozzá volt itt fórumtársunknak imádta csak kizúzták alóla....

  23. #2159
    Rezidens Ceofang avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    719

    Alap

    Sajnos nem igazan fizeti meg azt senki, hogyha te premiumot tankolsz bele, csereled surubben a MOTULT, mint az eloiras, javitgatod a karcokat, telen lemosod az aljat, stb. Szoval ez tok jo addig, amig te hasznalod, de gyakorlatilag nincs sok hozzaadott erteke (sajnos). Szoval vagy ne add el soha, vagy ne kolts ra irralisan sokat, vagy tudd es fogadd el, hogy nagy bukta lesz.

    Szoval ha valaki tenyleg el akarja adni es nem csak ugy almdozasbol szeretne valami magas osszeget erte, az benyeli a békát és a szuper szep autot is eladja kozeparon. Raadasul sok autobolond ezekkel a torodesekkel egyutt is tulertekeli az autojat. (Vagy a rakoltott penzt, akarná viszontlátni.)

    Pelda 1:
    http://www.hasznaltauto.hu/auto/suba...x_sti-10134260

    Pelda 2:
    http://www.hasznaltauto.hu/auto/suba...lapot-10145538
    Utoljára szerkesztette: Ceofang; 2016. 05. 10. 19:36-kor
    ///// Ceofang /////

  24. #2160
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 02.
    Hsz-ok
    3.229

    Alap

    Nem ismerem az árakat, de ez az utóbbi azért nagyon patikának tűnik!

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 13 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 13 vendég)

Hasonló témák

  1. Hsz-ok: 32
    Utolsó hozzászólás: 2009. 09. 08., 23:23

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva