111. oldal, összesen: 139 ElsőElső ... 1161101109110111112113121 ... UtolsóUtolsó
2.201-2.220, összesen: 2777

  1. #2201
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.125

    Alap

    http://new.hasznaltauto.hu/szemelyau...ix_rs-10787388

    Igenyes darabnak tunik, csak a km sok meg az ara.

  2. #2202
    Haladó Mjambrik avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2015. 10.
    Hely
    München
    Hsz-ok
    33

    Alap

    Tőle vettem én is az enyémet!

  3. #2203
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet kicsievo: Hozzászólás megtekintése
    http://new.hasznaltauto.hu/szemelyau...ix_rs-10787388

    Igenyes darabnak tunik, csak a km sok meg az ara.
    Van itthon 40eKm-es IX-es patika, újszerű állapotban 8,5m-ért, bár már levette a tulaj a hirdetést.
    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

  4. #2204
    Haladó Mjambrik avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2015. 10.
    Hely
    München
    Hsz-ok
    33

    Alap

    Idézet MES-Racing: Hozzászólás megtekintése
    Van itthon 40eKm-es IX-es patika, újszerű állapotban 8,5m-ért, bár már levette a tulaj a hirdetést.
    Tavaly mikor én is még keresgéltem, volt egy full gyári kék színű IX-es szintén 40eKm-rel. Azt mondta az akkori tulaj, hogy még esőben sem vitte ki annyira óvta + csak utcán használta hétvégenként. 6.4m- ra tartotta de 6-ért oda is adta volna. Meg akartam venni de pont azon a hétvégén el is adta valami haverjának..Érdekes árban mekkora eltérések vannak...

  5. #2205
    Törzsvendég Sipos avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 01.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    118

    Alap

    Idézet Mjambrik: Hozzászólás megtekintése
    Tavaly mikor én is még keresgéltem, volt egy full gyári kék színű IX-es szintén 40eKm-rel. Azt mondta az akkori tulaj, hogy még esőben sem vitte ki annyira óvta + csak utcán használta hétvégenként. 6.4m- ra tartotta de 6-ért oda is adta volna. Meg akartam venni de pont azon a hétvégén el is adta valami haverjának..Érdekes árban mekkora eltérések vannak...
    Várpalotán volt?

  6. #2206
    Haladó Mjambrik avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2015. 10.
    Hely
    München
    Hsz-ok
    33

    Alap

    Idézet Sipos: Hozzászólás megtekintése
    Várpalotán volt?
    Azt nem tudom mert a helyszínt az első telefonbeszélgetésben nem tisztáztuk, másodszor mikor hívtam csak annyit mondott, hogy eladta a kocsit... a hirdetésben pedig nem szerepelt.

  7. #2207
    Törzsvendég Sipos avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 01.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    118

    Alap

    Idézet Mjambrik: Hozzászólás megtekintése
    Azt nem tudom mert a helyszínt az első telefonbeszélgetésben nem tisztáztuk, másodszor mikor hívtam csak annyit mondott, hogy eladta a kocsit... a hirdetésben pedig nem szerepelt.
    Csak azért kérdeztem, mert 2015 októberében volt Várpalotan egy amit 6,5-ért árultak jó ideig és nem vitte el senki, majd egyik ismerősöm jött Bécsből és el is vitte.
    Az autó tényleg patika volt és egy autoszerelő srác árulta, így gondolhatod, hogy minden rendben volt vele, az az autó érte az árát, de itthon senki meg se nézte akkor. Oszták gyerek azóta is boldog vele.

  8. #2208
    Haladó Mjambrik avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2015. 10.
    Hely
    München
    Hsz-ok
    33

    Alap

    Idézet Sipos: Hozzászólás megtekintése
    Csak azért kérdeztem, mert 2015 októberében volt Várpalotan egy amit 6,5-ért árultak jó ideig és nem vitte el senki, majd egyik ismerősöm jött Bécsből és el is vitte.
    Az autó tényleg patika volt és egy autoszerelő srác árulta, így gondolhatod, hogy minden rendben volt vele, az az autó érte az árát, de itthon senki meg se nézte akkor. Oszták gyerek azóta is boldog vele.
    Az lesz az! Az időpont stimmel, meg tudom, hogy a srácnak műhelye volt. Csalódott voltam mert meg sem tudtam nézni.
    Emlékszem mondtam neki csináljon pár képet, azt mondta, hogy ma nem mert esik az eső és nem áll így ki a garázsból...
    Annyira óvta.

  9. #2209
    Rezidens D16V avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 02.
    Hsz-ok
    1.376

    Alap

    https://www.hasznaltauto.hu/auto/mit...lheto-10980568

    Ez tök rég óta fent van, változó árakkal, van valami nagy gebasz vele? Vagy már nem lehet forgalomba helyezni?

  10. #2210

    Alap

    https://www.hasznaltauto.hu/auto/mit...vo_ix-11040350

    Már hallottam vissza régebben is(így szeretlek magyarország. . . ) hogy a fenti linken Viktor(Edoc) totálkáros autóját árulom. Nem tudom ki volt az a jóindulatú, mindent tudó barom aki ezt (is) kitalálta, bár sztem háromból kitalálnám, üdvözlöm ! Tehát, a fehér evo 9 az ex Mersitz féle autó, Ő vette itthon, kis sérüléssel került hozzám, ezt mindenkinek elmondom, és megmutatom a képeket, KORREKT módon. Volt érdeklődő innen a fórumról, kettő is. Ha gondolják ezt megerősíthetik. Így került hozzám:



    És itt Viktoré, ahogyan hozzám került :



    És Viktor kilencese talpraállítás közben :













    Sérülésmentes , jobb kormányos karosszéria, tűzfal csere gyári ponthegesztéseken lefúrva, ponthegesztő géppel vissza hegesztve, alja, és ahol kellett homok fújva. Az elérhető legjobb anyagokkal lekezelve, üreg és alvázvédve,stb . NEM, NEM EZT ÁRULOM !!!!! Bár ahogyan látszik profi munka ez is, mint minden amit kiadok a kezemből !!!! Jelenleg Magyarországon én csinálom a leggyorsabb autókat, nem csak magamnak. . . , és ahogyan a képeken is látszik, olyan minőségben, szakértelemmel, elhivatottsággal nyúlok evohoz amihez nem kell kommentár. Aki hozzám jár ezt tudja, aki pedig a "kemény magnak", maroknyi csupa "jó indulatú" , komoly "szakembereknek" hisz, sok sikert.

  11. 10 tagnak tetszik B.Janika hozzászólása:


  12. #2211
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet B.Janika: Hozzászólás megtekintése
    Már hallottam vissza régebben is(így szeretlek magyarország. . . ) hogy a fenti linken Viktor(Edoc) totálkáros autóját árulom. Nem tudom ki volt az a jóindulatú, mindent tudó barom aki ezt (is) kitalálta, bár sztem háromból kitalálnám, üdvözlöm ! Tehát, a fehér evo 9 az ex Mersitz féle autó, Ő vette itthon, kis sérüléssel került hozzám, ezt mindenkinek elmondom, és megmutatom a képeket, KORREKT módon.
    ...

    Aki hozzám jár ezt tudja, aki pedig a "kemény magnak", maroknyi csupa "jó indulatú" , komoly "szakembereknek" hisz, sok sikert.
    Én megkérdeztem Tőled, hogy ez nem-e a Viktoré, mert azt hittem, hogy esetleg ez lett abból, mivel hallottam valami olyasmit, hogy átvetted tőle az autót, utána elmondtad a hozzá tartozó történetet és ennyi. Kicsit olyan, mintha az írásod nekem (is) szólna amit nem teljesen értek, de ha így lenne írd le kérlek, hogy értsem, köszi.

    Amúgy meg én is megkérdeztem Tőled szemtől szembe, hogy a Zsolti kocsi, hogy bírja a kiképzést, mert kíváncsi voltam, hogy egy kb. 300LE/L teljesítményű EVO, mennyire tud stabil lenne folyamatos nyúzás mellett.
    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

  13. #2212

    Alap

    Idézet MES-Racing: Hozzászólás megtekintése
    Én megkérdeztem Tőled, hogy ez nem-e a Viktoré, mert azt hittem, hogy esetleg ez lett abból, mivel hallottam valami olyasmit, hogy átvetted tőle az autót, utána elmondtad a hozzá tartozó történetet és ennyi. Kicsit olyan, mintha az írásod nekem (is) szólna amit nem teljesen értek, de ha így lenne írd le kérlek, hogy értsem, köszi.

    Amúgy meg én is megkérdeztem Tőled szemtől szembe, hogy a Zsolti kocsi, hogy bírja a kiképzést, mert kíváncsi voltam, hogy egy kb. 300LE/L teljesítményű EVO, mennyire tud stabil lenne folyamatos nyúzás mellett.
    Már régebben is hallottam h ez "totálkáros szar volt", Te csak az I-re voltál a pont. Zsolti kocsiját mindig mindenki kérdezi, és az első az "megy még?", hidd el nem mindenki kíváncsiságból. . . , hiszen ez is visszajutott hozzám,"üzemperces lesz ez is. . ", PEDIG EGYIK SEM LETT AZ ! (az evo 3-ast kivéve, de az a saját topikjában anno le is lett írva), Minden általam épített evo megy itthon, nem is akárhogy. És tudunk több olyan épített motorról amit a számlára tekintve "csillagászok" építettek, vagy inkább eladta a tulaj utána, vagy kilövöldözött nívópálcával kínlódik vele egy ideig, és utána adja el. . .

    Tudod kurvára elegem van abból amiket folyamatosan hallok vissza magamról, volt olyan ember akit egy más dolog miatt hívtam fel, majd eljött hozzám. Elmondta miket hallott, miért nem volt eddig nálam. . . . , természetesen a személyes véleménye pont az ellenkezője lett, azóta is ide jár.
    Vannak itt széria motoros evok hazudott 600+ lóerővel, tűntek már el komplett evok több hónapra, tunerrel együtt, evo meglett, motor-hajtás nélkül . Tunereket nyeli el a föld előlegestől hónapokra-évekre. . .
    És pontosan tudom kikhez köthetem ezeket a dolgokat, véleményem szerint Te vagy az egyik. Az a fajta ember vagy aki ugyan lámpát árul fő állásban, de imádod az autókat, még jobban szeretnél "autóépítő" lenni, de nem vagy az. Egy motort nem raktál össze egyedül soha, nem hogy kitalálj, kikísérletezz bármit ami működik. Ellenben a kinti fórumon írtakat szentírásnak veszed, és úgy gondolod ott a tuti, és már mindent tudsz. Nem, nem tudsz mindent, és nem szentírás, ott sem kerülnek fel azok a dolgok amiktől pl egy stroker motor benzinnel 663 lóerő. Kint is pont annyi a hülye mint itthon. Tudod nem túlzás azt állítanom h az életemet tettem fel az autókra, több mint húsz éves tapasztalatom van turbó 4wd autók építésében, turbós benzinmotorok szerelésében, tuningolásában, hangolásában. Idén a rallycross világbajnokságba hívtak egy szezont szerelni, nem akárkinek, a 2013-14 világbajnoknak. 2015-ben a KIA gyárnak dolgoztam egy projekten, pl. az idei WRC motort teszteltük élesben, igen azt amivel már két győzelmet dobott el Neuville. Ezt:



    Még pár kép a projektről :




    Teszten, éjszaka :





    És ilyen referencia mellett hallom vissza a faszságokat, neked nem lenne eleged belőle? Na, nekem is elegem lett. Nem akartalak megsérteni, sértegetni, csak leírtam ahogy én látom.
    Nem csináltam mindig mindent jól, mint ahogyan senki sem. De igyekszem tanulni, fejlődni, mindenben.

  14. Az alábbiaknak tetszik B.Janika hozzászólása:


  15. #2213
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Örülök Jani, hogy őszintén leírtad a véleményed rólam, ezek után megtehetem, hogy szigorúan a tényekre alapozva kendőzetlenül én is leírjam a véleményem, ha lesz rá időm megteszem. Üdv, Laci.
    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

  16. #2214

    Alap

    Idézet MES-Racing: Hozzászólás megtekintése
    Örülök Jani, hogy őszintén leírtad a véleményed rólam, ezek után megtehetem, hogy szigorúan a tényekre alapozva kendőzetlenül én is leírjam a véleményem, ha lesz rá időm megteszem. Üdv, Laci.
    Pontosan ezt vártam, ha ebben a stílusban teszed ahogy én fentebb, akkor hajrá.

  17. #2215
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 02.
    Hsz-ok
    3.229

    Alap

    Csak én nem értem?
    Pénteken még egymás mellett ülve dumáltatok, megkockáztatom helyenként méltatva egymást.
    Most akkor mi van?
    Évekkel ezelőtti szarok lesznek újra felhozva, vagy ennyire kétarcú mindenki?

  18. #2216

    Alap

    Idézet simigeri: Hozzászólás megtekintése
    Csak én nem értem?
    Pénteken még egymás mellett ülve dumáltatok, megkockáztatom helyenként méltatva egymást.
    Most akkor mi van?
    Évekkel ezelőtti szarok lesznek újra felhozva, vagy ennyire kétarcú mindenki?
    Az utolsó mondatod sajnos nagyon igaz. . . . , Lacival van a legkisebb gondom egyébként. Igen, évekkel ezelőtti dolgok lesznek sztem felhozva újra (gondolom), és igen, kétszínűsködésből nincs hiány. . .

  19. #2217
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 02.
    Hsz-ok
    3.229

    Alap

    töröltem

  20. #2218
    Szuper Moderátor carkillerz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    III.ker - Isaszeg
    Hsz-ok
    7.538

    Alap

    Kedves Janika!
    Ha valamikor rám gondolsz írd le köszi!!! (remélem most nem)

    Nekem fogalmam nincs mikor mit árulsz és hogy kié volt, meg nincs is közöm hozzá és ráadásul nem is érdekel, örülök hogy ilyen sikeres minden autóépítésed tökjó ez a sok elégedett ügyfél és ha ebben a mi kudarcunk is segített azt is pozitívan kell értékelni .

    DE! Ne várd azoktól akik emberileg csalódtak benned pl. "egyszerű lámpakereskedők",és társaik hogy újra higgyenek neked bármikor az életben, építhetsz te 1000 lóerős evót is és csináld is meg nyerjetek meg mindent amit lehet ezen semmi nem fog változtatni.
    Őszintén kívánom hogy ezen az úton járj amit most itt prezentáltál dióhéjban és mindenki legyen olyan boldog ügyfeled mint Zsolti ha a kocsijáról kérdezem!

    Hajrá

    Üdv

    Ati

  21. Az alábbiaknak tetszik carkillerz hozzászólása:


  22. #2219

    Alap

    Idézet carkillerz: Hozzászólás megtekintése
    Kedves Janika!
    Ha valamikor rám gondolsz írd le köszi!!! (remélem most nem)

    Nekem fogalmam nincs mikor mit árulsz és hogy kié volt, meg nincs is közöm hozzá és ráadásul nem is érdekel, örülök hogy ilyen sikeres minden autóépítésed tökjó ez a sok elégedett ügyfél és ha ebben a mi kudarcunk is segített azt is pozitívan kell értékelni .

    DE! Ne várd azoktól akik emberileg csalódtak benned pl. "egyszerű lámpakereskedők",és társaik hogy újra higgyenek neked bármikor az életben, építhetsz te 1000 lóerős evót is és csináld is meg nyerjetek meg mindent amit lehet ezen semmi nem fog változtatni.
    Őszintén kívánom hogy ezen az úton járj amit most itt prezentáltál dióhéjban és mindenki legyen olyan boldog ügyfeled mint Zsolti ha a kocsijáról kérdezem!

    Hajrá

    Üdv

    Ati

    Attila!

    Már leírtam a lezárt evo 3 topikban , illetve elmondtam a személyesen is az Euroringen hogy mi a véleményem Rólad. Tudod, mikor kerülgettél fél órája, és inkább odamentem a palánkhoz melléd, mert ugye szemtől-szembe már picit nehezebben ment neked a kommunikáció. . . Bizosíthatlak, ezen véleményem azóta nem változott !
    A Te szádból az "emberileg" szerintem több mint vérlázító, de hát lelked rajta. . . .
    A jókívánságokat köszönöm, igyekezni fogok ezután is úgy dolgozni ahogy eddig.

    ui.: azért valahogyan csak kiderül kik veszik magukra az előző hozzászólásaimat. . .

  23. #2220
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    [QUOTE=
    Őszintén kívánom hogy ezen az úton járj amit most itt prezentáltál dióhéjban és mindenki legyen olyan boldog ügyfeled mint Zsolti ha a kocsijáról kérdezem![/QUOTE]

    Én gecire nem vagyok boldog, mert egy gyenge szar

    De vicc nélkül: Nem értem min borult ki Jani.
    De tény, (bár hozzáteszem NEM innen a klubbról!), sokszor látom én is a kérdezőn, hogy nagyon elégedett lenne, ha azt hallaná tőlem, hogy szétesett a kocsim. Amit mellesleg azért nem értek, mert én nem vagyok tuner, és nem "ártottam" senkinek, tehát kicsit szarul esik. De a legjobb az egészben, hogy Én várom, hogy mi fog szétesni elsőnek, ami nagyobb dolog. Azt már tudjuk, hogy az önindító és a generátor, nem szereti ezt a váltót, de azt nem érzem komoly dolognak.
    www.papirtigris.com klubkártyával kedvezmény !

  24. 2 tagnak tetszik Papírtigris hozzászólása:


Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 15 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 15 vendég)

Hasonló témák

  1. Hsz-ok: 32
    Utolsó hozzászólás: 2009. 09. 08., 23:23

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva