112. oldal, összesen: 139 ElsőElső ... 1262102110111112113114122 ... UtolsóUtolsó
2.221-2.240, összesen: 2777

  1. #2221
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    Idézet Papírtigris: Hozzászólás megtekintése
    Én gecire nem vagyok boldog, mert egy gyenge szar

    De vicc nélkül: Nem értem min borult ki Jani.
    De tény, (bár hozzáteszem NEM innen a klubbról!), sokszor látom én is a kérdezőn, hogy nagyon elégedett lenne, ha azt hallaná tőlem, hogy szétesett a kocsim. Amit mellesleg azért nem értek, mert én nem vagyok tuner, és nem "ártottam" senkinek, tehát kicsit szarul esik. De a legjobb az egészben, hogy Én várom, hogy mi fog szétesni elsőnek, ami nagyobb dolog. Azt már tudjuk, hogy az önindító és a generátor, nem szereti ezt a váltót, de azt nem érzem komoly dolognak.
    mindig lesz, aki szeretné, hogy a tehened megdögöljön ... kis hazánk már csak ilyen.
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  2. #2222
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.125

    Alap

    Erdekes a kettos wastegate kialakitas.

  3. #2223

    Alap

    Idézet kicsievo: Hozzászólás megtekintése
    Erdekes a kettos wastegate kialakitas.
    A bal oldali a nyomást szabályozza, a jobb oldali(amihez a vékonyabb csövek mennek) pedig az EGR-es ALS-hez van

  4. Az alábbiaknak tetszik B.Janika hozzászólása:


  5. #2224

    Alap

    Idézet B.Janika: Hozzászólás megtekintése
    A bal oldali a nyomást szabályozza, a jobb oldali(amihez a vékonyabb csövek mennek) pedig az EGR-es ALS-hez van
    Később keresek képet h milyen pofás kis levegőrendszerrel szabályoztuk.

  6. #2225

    Alap

    Idézet B.Janika: Hozzászólás megtekintése
    Később keresek képet h milyen pofás kis levegőrendszerrel szabályoztuk.




  7. 5 tagnak tetszik B.Janika hozzászólása:


  8. #2226
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.125

    Alap

    Ezt az ALS strategiat nem magyar penztarcanak terveztek...

  9. #2227

    Alap

    Idézet kicsievo: Hozzászólás megtekintése
    Ezt az ALS strategiat nem magyar penztarcanak terveztek...
    A megvalósítás valóban drágább, de sokkal hatékonyabb mint a hagyományos, és az EGT-vel nem a kipufogó szelepeket terheled, hiszen nem a motoron vezeted keresztül az elnyújtott égést, hanem a csonkban kezded meg. Jobban bírja a motor .
    És sokkal jobban "szól" Valahol van róla videóm, megpróbálom előkeresni.

  10. #2228
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    Idézet B.Janika: Hozzászólás megtekintése
    A megvalósítás valóban drágább, de sokkal hatékonyabb mint a hagyományos, és az EGT-vel nem a kipufogó szelepeket terheled, hiszen nem a motoron vezeted keresztül az elnyújtott égést, hanem a csonkban kezded meg. Jobban bírja a motor .
    És sokkal jobban "szól" Valahol van róla videóm, megpróbálom előkeresni.
    Az enyémben nem ilyen van, akkor ezért fog szétesni, hiszen te írod, hogy ez mennyivel jobb a motornak...........
    www.papirtigris.com klubkártyával kedvezmény !

  11. #2229

    Alap

    Idézet B.Janika: Hozzászólás megtekintése
    A megvalósítás valóban drágább, de sokkal hatékonyabb mint a hagyományos, és az EGT-vel nem a kipufogó szelepeket terheled, hiszen nem a motoron vezeted keresztül az elnyújtott égést, hanem a csonkban kezded meg. Jobban bírja a motor .
    És sokkal jobban "szól" Valahol van róla videóm, megpróbálom előkeresni.
    Most csak ezt találtam, itt ugyan nincs ALS, de hallani azt a remegő, érces hangot amit csak "gyári" WRC motorokon hallani. Nekem nagyon tetszik. Elképesztően jól szólt ez a kocsi. . . A másik gépemen vannak videók az első teszt kilométerekről, majd megkeresem.


    https://www.youtube.com/watch?v=caLE...ature=youtu.be

  12. #2230
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    De nagyon szét lett offolva ez a topic, uh felhozom az eredetit, erről mit tudunk??

    http://rallycarsforsale.net/ads/evo6...ecar-for-sale/
    www.papirtigris.com klubkártyával kedvezmény !

  13. 2 tagnak tetszik Papírtigris hozzászólása:


  14. #2231

    Alap

    Idézet Papírtigris: Hozzászólás megtekintése
    Az enyémben nem ilyen van, akkor ezért fog szétesni, hiszen te írod, hogy ez mennyivel jobb a motornak...........
    Na ja , csak épp Te nem 0,5-ös nyomáson ALS-ezel egy 12 kilométeres gyorsaságin mint mondjuk Neuville ezzel a teszten anno. . . . Az utolsó napot vele teszteltük, teljesen másképpen használta az autót mint az angol pilóta, alatta "zenélt" a technika, élmény volt hallgatni.
    De ha gondolod küldök egy excelt az EGR-es ALS költségeiről.

  15. #2232
    Szuper Moderátor carkillerz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    III.ker - Isaszeg
    Hsz-ok
    7.538

    Alap

    Idézet B.Janika: Hozzászólás megtekintése
    Attila!

    Már leírtam a lezárt evo 3 topikban , illetve elmondtam a személyesen is az Euroringen hogy mi a véleményem Rólad. Tudod, mikor kerülgettél fél órája, és inkább odamentem a palánkhoz melléd, mert ugye szemtől-szembe már picit nehezebben ment neked a kommunikáció. . . Bizosíthatlak, ezen véleményem azóta nem változott !
    A Te szádból az "emberileg" szerintem több mint vérlázító, de hát lelked rajta. . . .
    A jókívánságokat köszönöm, igyekezni fogok ezután is úgy dolgozni ahogy eddig.

    ui.: azért valahogyan csak kiderül kik veszik magukra az előző hozzászólásaimat. . .
    Szép volt!
    Nem tudom akkor TE miért nem ott pattogtál péntek este?
    Mindegy hagyjuk ha nekem nehéz a kommunikáció....

    Ezektől eltekintve tényleg ajánlom Bartos urat!

  16. #2233

    Alap

    Idézet B.Janika: Hozzászólás megtekintése
    Most csak ezt találtam, itt ugyan nincs ALS, de hallani azt a remegő, érces hangot amit csak "gyári" WRC motorokon hallani. Nekem nagyon tetszik. Elképesztően jól szólt ez a kocsi. . . A másik gépemen vannak videók az első teszt kilométerekről, majd megkeresem.


    https://www.youtube.com/watch?v=caLE...ature=youtu.be
    Rosszul töltöttem fel, most már nyilvános.

  17. #2234
    Adminisztrátor Sanci avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Mogyoród
    Hsz-ok
    2.790

    Alap

    Ki mondta, hogy haldoklik a fórum?

  18. 6 tagnak tetszik Sanci hozzászólása:


  19. #2235
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    Idézet B.Janika: Hozzászólás megtekintése
    Na ja , csak épp Te nem 0,5-ös nyomáson ALS-ezel egy 12 kilométeres gyorsaságin mint mondjuk Neuville ezzel a teszten anno. . . . Az utolsó napot vele teszteltük, teljesen másképpen használta az autót mint az angol pilóta, alatta "zenélt" a technika, élmény volt hallgatni.
    De ha gondolod küldök egy excelt az EGR-es ALS költségeiről.
    Ne excelezzél nekem. Azt mondtad, jó kocsit csinàlsz, jó cucokkal. Erre kiderül, hogy az als-em, egy rakás szar. Átbasztál. Most már mindent értek
    www.papirtigris.com klubkártyával kedvezmény !

  20. #2236

    Alap

    Idézet Papírtigris: Hozzászólás megtekintése
    Ne excelezzél nekem. Azt mondtad, jó kocsit csinàlsz, jó cucokkal. Erre kiderül, hogy az als-em, egy rakás szar. Átbasztál. Most már mindent értek

    Teee, holnap felmegyek és kiloggolom a gázpedál használati értékeidet, ha nem látok 100 % vissza is veszek a teljesítményből , ha gondolod felhúzom az ALS-t és elküldelek a Hungáriára próbakörre délután 4 óra körül

  21. Az alábbiaknak tetszik B.Janika hozzászólása:


  22. #2237
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet B.Janika: Hozzászólás megtekintése
    Te csak az I-re voltál a pont.
    Jani, ha Te tudnád, hogy hányszor, hány embernek voltál az I-re a pont nagyon elszégyellnéd magad……
    De mostanában inkább teljesen úrrá lett Rajtad az öntömjénezés….. kicsit elszállt Veled ló.

    Idézet B.Janika: Hozzászólás megtekintése
    Zsolti kocsiját mindig mindenki kérdezi, és az első az "megy még?", hidd el nem mindenki kíváncsiságból. . . , hiszen ez is visszajutott hozzám,"üzemperces lesz ez is. . ", PEDIG EGYIK SEM LETT AZ !
    Te ültél oda hozzánk dumálni én meg teljesen normálisan, érdeklődve kérdeztem, nem kellett volna.
    Nem is értem miért engem találtál most meg de akkor legyen.

    Idézet B.Janika: Hozzászólás megtekintése
    (az evo 3-ast kivéve, de az a saját topikjában anno le is lett írva)
    Hát legyünk őszinték nagyon sok minden nem lett oda leírva, ezt is csak a Sanyi jóindulatának köszönheted, én a fejedre húztam volna azt a szart amit építettél.

    Idézet B.Janika: Hozzászólás megtekintése
    Minden általam épített evo megy itthon, nem is akárhogy.
    Erre nincs rálátásom, amiben ültem az kurvára ment, de ez nem változtat semmin.

    Idézet B.Janika: Hozzászólás megtekintése
    És tudunk több olyan épített motorról amit a számlára tekintve "csillagászok" építettek, vagy inkább eladta a tulaj utána, vagy kilövöldözött nívópálcával kínlódik vele egy ideig, és utána adja el. . .
    Én meg tudok olyan itthon épült EVO motorról aminek a költsége valóban csillagászati és a kocsi csak azért nem erősebb mint a Zsoltié, mert hátsókerekes autóban van és így is vezethetetlen.

    Idézet B.Janika: Hozzászólás megtekintése
    Tudod kurvára elegem van abból amiket folyamatosan hallok vissza magamról, volt olyan ember akit egy más dolog miatt hívtam fel, majd eljött hozzám. Elmondta miket hallott, miért nem volt eddig nálam. . . . , természetesen a személyes véleménye pont az ellenkezője lett, azóta is ide jár. Vannak itt széria motoros evok hazudott 600+ lóerővel, tűntek már el komplett evok több hónapra, tunerrel együtt, evo meglett, motor-hajtás nélkül . Tunereket nyeli el a föld előlegestől hónapokra-évekre. . .
    Tudod nekem meg abból van kurvára elegem, hogy az utóbbi időben csak a frankózást hallani itt a fórumon közben meg évekre visszamenőleg olyan „szennyes” sztorijaid vannak amik nem kerültek nyilvánosságra sajnos, de az idióta kemény mag mégis tudja mind.

    Idézet B.Janika: Hozzászólás megtekintése
    És pontosan tudom kikhez köthetem ezeket a dolgokat, véleményem szerint Te vagy az egyik.
    Igen én vagyok az egyik akit többször átbasztál, az alábbiakban részletesen közlöm, dokumentálva tényszerűen az egészet.

    Idézet B.Janika: Hozzászólás megtekintése
    Az a fajta ember vagy aki ugyan lámpát árul fő állásban,
    Főállásban világítástechnikai szakmérnök vagyok, világítástechnikai rendszereket tervezek és kereskedem lámpatestekkel.

    Idézet B.Janika: Hozzászólás megtekintése
    de imádod az autókat, még jobban szeretnél "autóépítő" lenni, de nem vagy az. Egy motort nem raktál össze egyedül soha, nem hogy kitalálj, kikísérletezz bármit ami működik. Ellenben a kinti fórumon írtakat szentírásnak veszed, és úgy gondolod ott a tuti, és már mindent tudsz. Nem, nem tudsz mindent, és nem szentírás, ott sem kerülnek fel azok a dolgok amiktől pl egy stroker motor benzinnel 663 lóerő.
    Igen imádom az autókat, de nem akarok autóépítő lenni, annyi a problémám, hogy az általam elvárt minőségben nincs itthon megfizethető tuner, szart én is tudok, azért nem fizetek senkinek.
    A mostani EVO-m motorját is magam raktam össze, tudod kosárban hoztam el az egészet.

    Idézet B.Janika: Hozzászólás megtekintése
    Kint is pont annyi a hülye mint itthon.
    Ez részemről is pipa.

    Idézet B.Janika: Hozzászólás megtekintése
    Tudod nem túlzás azt állítanom h az életemet tettem fel az autókra, több mint húsz éves tapasztalatom van turbó 4wd autók építésében, turbós benzinmotorok szerelésében, tuningolásában, hangolásában.
    Való igaz, de ennek nagyon sok ember pénztárcája esett áldozatul, mert amit ma tudsz azt az ő kárukon tanultad meg.

    Idézet B.Janika: Hozzászólás megtekintése
    Idén a rallycross világbajnokságba hívtak egy szezont szerelni, nem akárkinek, a 2013-14 világbajnoknak. 2015-ben a KIA gyárnak dolgoztam egy projekten, pl. az idei WRC motort teszteltük élesben, igen azt amivel már két győzelmet dobott el Neuville.
    Kívánok nemzetközi sikereket!

    Idézet B.Janika: Hozzászólás megtekintése
    És ilyen referencia mellett hallom vissza a faszságokat, neked nem lenne eleged belőle? Na, nekem is elegem lett. Nem akartalak megsérteni, sértegetni, csak leírtam ahogy én látom.
    Nem csináltam mindig mindent jól, mint ahogyan senki sem. De igyekszem tanulni, fejlődni, mindenben.
    Álljon most itt az én autóm és az én személyes sztorim Veled kapcsolatosan, az autó ugye a Te referenciád. Én Téged az autó és a velem tanúsított magatartásod alapján tudlak megítélni.

    Idézet B.Janika: Hozzászólás megtekintése
    Bár ahogyan látszik profi munka ez is, mint minden amit kiadok a kezemből !!!! Jelenleg Magyarországon én csinálom a leggyorsabb autókat, nem csak magamnak. . . , és ahogyan a képeken is látszik, olyan minőségben, szakértelemmel, elhivatottsággal nyúlok evohoz amihez nem kell kommentár. Aki hozzám jár ezt tudja, aki pedig a "kemény magnak", maroknyi csupa "jó indulatú" , komoly "szakembereknek" hisz, sok sikert.
    Én azért, hogy egyértelmű legyek fűzök hozzá kommentárt:

    Ugye sokan tudjátok, hogy én vettem meg a Berkes VI-osát amit a Janika csinált, az autót szinte „kosárban” vettem meg, mindegy nem is az a lényeg, hanem az, ahogy sok esetben félre lettem vezetve, át lettem vágva, néhány példa és mindezt csak azért, hogy mindenki szembesülhessen a Bartos Motorsport által szajkózott profizmussal, szakértelemmel, elhivatottsággal, emberi korrektséggel….

    A kezdet, amikor elmentem az alkatrészekért, kb -15C volt kint, kocsi kint a csáposon, kipufogó rendszer már nincs az autón, Jani beindítja, hogy jár a motor, a MoTeC benne, majd 30 másodperc után a jéghideg motorra felkapcsolta az ALS-t, durrogott kicsit. Kérdezem nem baj, hogy hideg a motor, válasz nem mert ez a motor marad a Berkesé, úgyis le kell revíziózni. Aztán pár óra múlva kiderült, hogy letört a gyári nagy kincs TME turbó tengelyéről a turbina kerék…

    Váltó sztori: kértem, hogy a Jani rakjon nekem össze egy JÓ váltót a kocsihoz, mert a tolós nem járt hozzá, és abban állapodtunk meg, hogy kapok egy széria váltót, de az nem volt komplett összerakott. Jani mondta a szerelési díjat, oké, rendben, kértem egy elmosott, tisztességesen összerakott váltót, kaptam is egy váltót, nem hagyott nyugodni a gondolat, ezért beépítés előtt szétszedtem átnézni, hátha valami nem stimmel, ez tárult elém, meséljenek a képek:







    Kifizettem és ezt kaptam cserébe, tele fémforgáccsal, rozsdás fogaskerekekkel, a főáttételen szinte kivétel nélkül minden fog le volt pattanva, felhívtam Janit, hogy ez mi akar lenni, a válasz, hát igazam van ezt ügyfélnek nem lett volna szabad odaadni. A számomra minősíthetetlen munkáért kiadott pénzt nem kaptam vissza, kaptam egy rendes főáttételt cserében és a barátommal összeraktuk rendesen a váltót. Igen ezt is én raktam össze úgy, hogy Neked fizettem érte. Ezek alapján Jani tartozol nekem a szerelési díjjal!

    A következő tétel az osztómű volt, a Berkes pont vett egy új gyári kúpkerék-tányérkerék szettet a kocsihoz amit már nem építettek be, ezt én megkaptam és az volt a megállapodás, hogy a Jani összerak ezzel egy patika, újszerű osztóművet Torsennel. Mivel tudtam, hogy a Jani nagy csibész ezért lefényképeztem az új alkatrészeket és kíváncsian vártam, hogy benne lesz-e az osztóműben a cucc vagy sem, hát meséljenek megint a képek:

    Új alkatrészek:




    A kapott osztóművet ugyancsak szétszedtem beszerelés előtt és láss csodát sikerült egy hegesztett házú osztóművet kapnom használt béllel, természetesen ez sem volt összerakás előtt elmosva és az egyik O gyűrű helyén egy három mérettel nagyobb volt beragasztva valami pasztával.









    Na ez nagyon kiverte nálam a biztosítékot, hívtam a Janit, hogy hol az osztóművem, a választ, jaaa akkor azt lehet, hogy eladtam másnak…. nyomatékosan kértem, hogy azonnal kerítse elő, érdekes módon másnapra meglett a rendes házzal összeszerelt osztóművem benne az új alkatrészekkel, rendes O gyűrűvel, már nem emlékszem de szerintem Torsen nélkül.

    Kuplung sztori, a megállapodás szerint kellett volna kapnom egy jó egytárcsás kuplungot, kaptam helyette két szart, ami használhatatlan volt, vennem kellett helyette egy újat. Ugyanez vonatkozott a turbóra is kellett volna kapnom egy rendes turbót, kaptam helyette két szart, ami használhatatlan volt, mindkettőt elvittem bevizsgáltatni szar volt mindkettő, vennem kellett helyette egy másikat. Aztán a Jani az egyiket visszakérte, hogy majd ő megpatkolja még azt és jó lesz, én vissza adtam neki az egyiket.

    Közben lassan raktam össze a kocsit és folyamatosan jöttek elő olyan problémák, amik az igénytelen összerakásból, kábelezésből adódott, néhány kép a profi, minőségi kivitelezésről:
    Áramtalanító fakötésű alátéttel:


    EGT szenzor egyedi csavart kötéssel:


    A legjobb az ALS szelepek bekötése volt egy kb. egy méteres vezeték három különböző vezetékből volt össze szicsószalagozva, talán elraktam ezt is emlékbe, lehet meg tudom keresni. Több méternyi kókányolt vezetékest vágtam ki a kocsiból.
    Az kipufogó O2 házában korábban EGT szenzor volt, aztán átkerült a leömlőbe, az EGT szenzor helyére bekerült egy teljesen más menetemelkedésű csavar, lötyögött benne össze-vissza…
    Mikor kérdeztem a Janit, hogy mihez vegyek új tömítést, azt mondta, hogy ő mindenhez új tömítést használ aztán később kiderült, hogy egy csomó minden pasztával lett összerakva a kocsin.
    A hengerfejbe 2 szelepfedél rögzítő csavar is bele volt törve, illetve egy csomó helyen nem odavaló csavarral lett összerakva az autó.
    Folytathatnám a sort de semmi értelme.

    Aztán később elolvastam ezt a cikket Kókler guruk? címmel, ami Janiról jelent meg, olvasva sokszor mosolyogtam, mert sajnos az én kocsimon megtapasztalhatóak voltak a leírtak:
    http://totalcar.hu/kozosseg/rsvptc/2.../kokler_guruk/

    Számtalanszor előfordult, hogy a megbeszélt időpontban nem volt a műhelyben, vagy a megbeszélt alkatrész nem került még elő a műhely „raktárból”, na a műhely és a raktár az még egy vicc kategória. Amikor én jártam oda, az aknában állt legalább 20cm fáradt olaj és víz keveréke, illetve a raktában a földön heverő alkatrészeken kellett taposni, kommandózni.

    Az sem véletlen, hogy az autót nem a Jani rakta össze, pedig erre is volt opció, de valamiért nem bíztam benne, féltem a mások által mondott sztoriktól.
    Sajnos nekem lett igazam, egy talicska szart kaptam volna a pénzemért, vagy bárki is gondolja, hogy kaptam volna egy másik jó váltót, azt az osztóművet amit megbeszéltünk, lett volna bele másik turbó, kuplung, rendesen, igényesen összerakva??

    Aztán ugye hozzám került a Sanci EVO III-asa, azt gondolom, hogy teljesen képben vagyok ezzel a sztorival is. Sose láttam még olyan moslék nagyszelepes hengerfejet amit a Jani csinált arra a kocsira, az új nagy szelepeket bemunkálás nélkül becsiszolta a guru, amit a Sanyi kifizetett, a 16 szelep 16 felé állt a hengerfejben, tiszta MOTORSPORT-os volt, bár a Sanyi nem volt ilyen vidám, de ugye ezt ne írjuk már be a fórumba, mert az olyan gáz lenne. Amikor az Euroringen az új motornak 5km után iszonyatosan nagy kartergáza volt, akkor az volt a válasz, hogy a pályázás miatt túl kell tölteni az olajat, majd 3km után újra csapágyas lett az állítólag új alkatrészekből összerakott motor. Aztán mikor hozzám került kiderült, hogy a hengerfejtömítés pasztával volt felragasztva.

    Mindentől függetlenül akinek elég ez a fajta profizmus, minőség, szakértelem, elhivatottság az járjon hozzá, sajnos nekem ez nem fér bele én a Romet Pony-on sem engedném, hogy gyertyát cseréljen.

    Amúgy meg ha minden átbaszott, lehúzott ember írna erről pár sort kijönne belőle egy kisebb regényt.

    Ha bárki kételkedne az írásomban szívesen megküldöm a Janival történt levelezést, illetve a nagy felbontású képeket.

    Részemről befejeztem, béke, szeretet, mindenkinek soha tönkre nem menő BMS 663LE-s EVO-t kívánok amit csak le kell mosni. Nekem jó ahogy a fasz lámpaárus összerakja a sufnijában.


    ui: csak tudnám ha ekkora szarkeverő hozzá nem értő fasz vagyok, akkor miért hívtál fel egy évben 2x-3x miután felkerült egy újabb autód mérése a fórumra, hogy láttam-e a görbét és milyen lett, mi a véleményem??
    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

  23. #2238

    Alap

    Arról volt szó hogy tényszerű leszel, hát ez nem sikerült kedves László, újfent. Az írásod nagy része hazugság, és ferdítés.
    Akkor kezdjük picit régebben mint ahonnan Te tetted. Berkes Csabi megvette Hks Tom evo 9-esét, pár nappal később kiderült Te és Sanyi is néztétek, közösen akartátok megvenni, állítólag megegyeztetek, csak nem vittetek foglalót, végül Tomi felhívott Téged h nem eladó. Legalábbis Te ezt mondtad anno. Én barom próbáltam neked segíteni hogy akkor legalább a Csabi TME-je hozzád kerülhessen, beszéltem vele, veled, puhítottam őt. Majd összehoztalak titeket. Nagy hiba volt, azt a cigánykodás, szarrágódást amit elkezdtetek (mindketten !! ) az mindent felülmúlt !! Ment a fillérbaszás rendesen, Csabi mindent ki akart venni belőle,Te pedig mindent akartál, szinte ingyen. Akkor megértettem miért nem sikerülhetett az üzlet Tomival, és végleg beigazolódni látszott az a sztereotípia h minden "jómódú" szarrágó(majd mikor Bunker megvette Csabitól a difit, aminek szintén én ittam meg a levét, ezt csak tovább erősítette). Én ott voltam két tűz között, emlékszem Csabi mondta h vegyem ki ezt is, azt is, miután megegyeztetek. Nem voltam hajlandó, csak ha veled Ő beszéli meg ! Így is lett. Majd lejöttél, és beindítottam a csáposon, emlékszem fordítva volt feltéve, orral az udvar felé. Beindítottam neked, és járt minimum negyed órát !! Egyszer kapcsoltam ALS-t, mert kérted !!!! A turbinatengely akkor tört le mikor a satuban Szétszedtem a középrészt a turbinaházból, ELŐTTED, hogy Te ki tudd választani a neked megfelelő turbinaházat. Természetesen össze volt rohadva, és a TME titán turbina dörzs hegesztéssel van összehegesztve a tengellyel, odakoccant, eltört. Buktam egy TME turbinatengelyt, még aznap jeleztem Csabinak. Így volt a pontos sztori kedves László !!!!!!!!!!!!!!!
    Váltó : Csatoltál képeket, egy vakrozsdás kerékről. Ezt így biztosan nem raktam volna össze, állt nálad valamennyit, és mivel valószínű nem volt por szárazra elfújva lehet h megkapta a vakrozsda, valóban nem szép. A főáttétel sérült, így volt a Csabi széria váltójában, ezt kellett beletennem. Ő ezzel ment , nem volt hajlandó másikat venni, inkább nem kellett volna összeraknom. Utólag egyértelmű.
    Osztómű : És már megint hazudsz !!! (a Te verziódat már hallottam vissza párszor régebben is mástól, de hogy így van pofád beírni meglep) Toorsennel raktam össze, Te is pontosan tudod ! Éjjel 11-kor felhívtál, elsőre felvettem, majd közölted hogy ez nem a Te áttételed mert lefotóztad a számát a tiédnek. Mondtam h ez nem lehet, Te pedig azt h pedig de. Jeleztem h csak úgy lehetséges h azon a héten 2 db osztóművet lett összeszerelve, ez egyiket én, a másikat az akkori kollégám rakta össze. MINDKETTŐBEN ÚJ ÁTTÉTEL VOLT !!!! De össze lett keverve a kettő, már akkor, késő éjjel jeleztem ezt neked, sűrű elnézéseket kérve. Megadtam a másik evo tulaj számát, tudtam h pár kilométerre vagytok egymástól. Te felháborodtál, " Mi a f@szt képzelek én, hozzam el a tiédet". Végül is igazad volt, csak tudod a stílusod nem volt helyénvaló, és a hangvételed . . .
    Átb@sztalak. . . . ,ja, egy másik ÚJ áttétellel. . .
    A műhelyemben soha nem volt több centis olaj, az aknámban sem!!
    Elektromosság : Már elmondtam neked személyesen is régebben hogy SEMMILYEN ELEKTROMOS BEKÖTÉST NEM CSINÁLTAM A TME-n !!!!! Mindent Kocsomba csinált ami a műszerfal alatt volt, semmi közöm az áramtalanítóhoz, a műszerek beszereléséhez !! Soha nem is foglalkoztam azon az autón ezzel. Az ALS szelepeket nem én vezetékeltem be, nem tudtam hova kell kötni a Motec-ben, ezért be sem kábeleztem. Emlékszem erről beszéltünk, és mégis ideírod. . . .
    Kuplung: Újat szerettél volna???? Azt kaptad ami benne volt, jaaa, hogy az használt volt. . . Nekem kellett volna újat vennem???? Elvitted mindkettőt, csak egy járt volna! Szted mindkettő szar volt, majd mikor Csabinak kellett volna az egyik(ÉS NEM NEKEM !!!) mintha a fogadat húzták volna úgy adtad vissza. Ha szar volt mért is ?
    Nem tudom mikor nem voltam ott mikor jöttél, és mikor kellett kommandózni, na haragudj, ez vicc kategória. . . .
    Mint ahogyan az is hogy belinkeled a kókler guru cikket, tudod volt egy guru megszólal cikk is, onnan minden kiderül. Bár h mi köze ennek itt bármihez nem tudom.
    Azt sem igazán tudom milyen mások kárát emlegeted , amiken tanultam. Soha nem robbant fel ügyfélkocsi !!!!!!!!!!!!!!!!!! Az hogy az ENYÉM anno párszor igen, az volt az ára annak hogy most a legjobb motorok kerülnek ki tőlem, nem csak itthonra. Küldtem már motort Olaszországba, Belgiumba. . .
    Az evo 3 sztori. . . Most komolyan van pofád ezzel előjönni ? Ezt megbeszélhetted volna előtte az illetékesekkel
    Szelepek becsiszolvaaaa ???? Soha nem csiszolok evo szelepeket !!!! És ráadásul nem is kaptad meg a nagy szelepeket, mert megbeszéltem Sanyival h amit lehet kiveszek belőle, kármentés-képpen .
    Igen, pontosan 15 km-ert ment mindkétszer az autó. Ez nem jött össze, ezt leírtam a saját topikjában is, és azóta sem tudom pontosan mitől ment tönkre, később leírom mire gondolok. Szerinted azért mert nem volt benne új alkatrész, ez azért dőlt meg mert Sanyi látta az új motyókat mielőtt összeraktam, és pontosan ugyanaz lett belőle kivéve. Mindkétszer fekvőcsapágyas lett , emiatt hajtó is pár km múlva, és a megszorult hajtókar csapágy miatt extrémen megnőtt az oldalterhelés a hengerfalon, és azonnal jött a katregáz is.
    Utólag kiderült hogy a nyelestengely beleért a lendkerékbe, folyamatosan tolta, feszítette a főtengelyt. Ez elkerülte a figyelmemet anno, ezért kezdett mindig a fekvőcsapágy először meghalni. Nincs mit szépíteni , ez nem jött össze, vállalom most is, mint ahogyan akkor is. MELYIK TUNER VÁLLALNÁ FEL KISHAZÁNKBAN ?? SEGÍTEK , EGYIK SEM! És mindketten hallottunk ettől sokkal nagyobb fingfogásokról is, nem is kell messzire menni a fórumtól.
    A teljes sztorit nem részletezném. Vagy inkább mégis. Mikor kiderült , nem tudnak menni Ausztriába elővettem egy Lanciámat, felgumiztam és odaadtam nekik. Lekukázódott rajta egy 250000 Ft-os lökhárító, két sárvédő pedig nagyon megsérült. Ennek ellenére én jeleztem Sanyinak h akkor visszaadom az előleget. Kétszer magamtól hívtam és vittem a pénzt. Visszamaradt 50000 Ft, én ennyire emlékszem, Sanyi 90000 Ft-ra. A végkifejlet miatt lényegtelen. (biztosan minden magyar tuner így tett volna. . . . . . ) A fen maradó összeggel nem siettem annyira a károk fényében, illetve ott maradt egy garnitúra TH2-es magnézium 16-os kerék, 270000 Ft jelenleg az ára. Többször beszéltünk telefonon, ha hívtak felvettem, MINDIG. Pár hónapja hívtam Sanyit, mennék a kerekekért, és vennék magamhoz pénzt, a felnimre szükségem lett volna. Ment a mellébeszélés, tőled és Atitól is. Majd egy napig nem értem el Sanyit. Este visszahívott, miután téged és Atit is hívtalak aznap. Tudom h forró dróton telefonáltok, mint ahogyan azt is h eladta a felniket, csak ezt még nem mondtam nektek, kíváncsi voltam meddig mentek el. Közölte h a felniket eladta, ez van. Felvázoltam h visszafizettem az előleg tetemes részét, segítettem autóval az említett Osztrák hétvégére, amin több száz ezer forintos kár keletkezett, ezt most mégis hogyan gondolja ? Jött a válasz, fura stílusban, ha nem fizettem volna kezek-lábak törhetnének. . . Na itt durrant el az agyam végleg, nyomdafestéket nem tűrő módon vázoltam hogyan gondolom a sztorit, és hogyan fogok tenni ezen dolgok fényében. Másnap sem higgadtak a gondolataim, végül beültünk Sanyival a Papírba és, higgadt, korrekt módon megbeszéltük, majd kifizetett.
    És még pár gondolat az idézett válaszaidra, Az hogy hány evo LEHETNE itthon NAGYON ERŐS, ne haragudj, ez szintén vicc kategória. Ha apám kettővel többet lök anyukámon annó, lány lehetnék. . .
    De nem lökött, mint ahogyan evo sincs erősebb, hirdetnek 600+-os evo motort, stb. Nem 600+-os egy motor mert benne van amit jónak gondolnak, egyrészt amitől valóban 600+-os lesz, és használható azt nem mind kapni az EBAY-en, másrészt pedig akkor lesz egy motor, autó 600+-os ha van róla HITELES MÉRÉS, ÉS NEM KOTLIK MEG ELSŐ ÉJJEL A VÁCI ÚTON. Mielőtt a hiteles mérésbe belekötsz, igen hiteles egy 40 milliós pad!! Hitelesebb mint egy 20000 Ft-os GPS műszer, bár Zsolti auója mindkét mérésen jelesre vizsgázott.
    Értem , világítástechnikai szakmérnök vagy, ezúton is gratulálok. De ettől nem tudsz autót építeni !
    Természeten nem a végzettséged akartam ledegradálni, nem is arra hegyeztem ki a mondnadóm, ha ez jött le nem jól értelmezted. De, autóépítő szeretnél lenni, és nem, nem vagy az. Ezt vagy beismered magadnak vagy nem . A Te dolgod.
    Hát így hirtelen ennyi, majdnem pontosan tudtam mit fogsz beírni, és azt is tudtam h égtek a telefonvonalak , mint mindig. Abban is biztos voltam éjjel fogsz beírni, hát megvártam.


    Lemaradt: A hengerfejtömítés azért lett pasztázva mert tűzkarikás verziót tettem bele. A hármashoz nem elérhető jó minőségű, ami Te sima pasztának gondoltál az egy Viktor Reinz spéci paszta, direkt hengerfejtömítésekhez. Értem én h inkább magad szereled a kocsidat, mert az a tuti, de majd ha egyszer kimerészkedsz vele a nullás két leágazója közöttről máshova is, és esetleg egy bármilyen pályán nyomsz végre padlógázt akkor fog kiderülni a szakértelmed. . .
    Utoljára szerkesztette: B.Janika; 2017. 03. 07. 02:57-kor

  24. #2239
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet B.Janika: Hozzászólás megtekintése
    ... és végleg beigazolódni látszott az a sztereotípia h minden "jómódú" szarrágó (majd mikor Bunker megvette Csabitól a difit, aminek szintén én ittam meg a levét, ezt csak tovább erősítette).

    WTF???

    Húúú b+ de örülök, hogy eladtam minden "szart" és nem kell ilyenekkel foglalkoznom. Többek között ezért sem járok klubtalikra és továbbra sem fogok. OKÁDOK...

    Vettem annó (azt sem tudom már mikor olyan régen volt) a Berkestől egy mechanikus EVO 9 hátsó diffit.
    A hirdetés úgy szólt, hogy tokkal-vonóval, MINDEN alkatrész megvan hozzá (a mindenben az összes tartókonzol is szerepelt), csak fel kell szerelni. Személyesen is elmentem megbeszéltem vele, majd miután megerősítette, ki is fizettem. Sajnos akkor megnézni nem tudtam, mert valahol fent volt egy polcon magasan, de hittem a szavának, nem egy link embernek ismertem. Egy szó sem esett arról, hogy a fele hiányzik.

    Csabi azt mondta nálad vannak a hiányzó darabok, beszéljek veled majd Te odaadod. Ezek után persze, hogy hívogattalak, de ugyanúgy hívogattam őt is.

    Nehogy már én legyek a hibás, mert nem elégedtem meg a fele alkatrésszel, ezt Te sem gondolod komolyan? Végül közölted, hogy egyik sincs meg, vagy nem találod, de ha kell tudsz szerezni Asitól, vagy az aktív diffi konzolján furkáljuk át a furatokat, mert azt is fel lehet játszani.
    Így is lett, kifizettem még 40ezer forintot a maradék konzolért és kaptam még Tőled két másik hiányzó konzolt is olyan fasza átfurkáltat. Lusta vagyok előkeresni a fotókat, hogyan is néztek ki, de csak azért nem basztam ki a kukába, mert nem volt más. Amúgy az autóm topikjában már egyszer leírtam a történetet, fotókkal. Akkor is írhattad volna, hogy szarrágó vagyok.
    A diffi maga tökéletes volt, egy lamellát kellett cserélni, a későbbiekben sem volt vele semmi probléma.
    Berkes korrektségét jellemzi, hogy a következő Kakucsringen odajött hozzám és megkérdezte mennyiért vettem tőled a konzolt és szó nélkül kifizette.

    És én vagyok a szarrágó??? Hülye vagy Te csak nem forogsz!

    Ja még annyit, hogy ha valaki "jómódú" azt szerinted át lehet baszni, mert neki mindegy? Ha meg szóváteszi, akkor "szarrágó" a rohadék. Érdekes szemlélet.
    Utoljára szerkesztette: bunker; 2017. 03. 07. 04:03-kor

  25. Az alábbiaknak tetszik bunker hozzászólása:


  26. #2240

    Alap

    Idézet bunker: Hozzászólás megtekintése
    WTF???

    Húúú b+ de örülök, hogy eladtam minden "szart" és nem kell ilyenekkel foglalkoznom. Többek között ezért sem járok klubtalikra és továbbra sem fogok. OKÁDOK...

    Vettem annó (azt sem tudom már mikor olyan régen volt) a Berkestől egy mechanikus EVO 9 hátsó diffit.
    A hirdetés úgy szólt, hogy tokkal-vonóval, MINDEN alkatrész megvan hozzá (a mindenben az összes tartókonzol is szerepelt), csak fel kell szerelni. Személyesen is elmentem megbeszéltem vele, majd miután megerősítette, ki is fizettem. Sajnos akkor megnézni nem tudtam, mert valahol fent volt egy polcon magasan, de hittem a szavának, nem egy link embernek ismertem. Egy szó sem esett arról, hogy a fele hiányzik.

    Csabi azt mondta nálad vannak a hiányzó darabok, beszéljek veled majd Te odaadod. Ezek után persze, hogy hívogattalak, de ugyanúgy hívogattam őt is.

    Nehogy már én legyek a hibás, mert nem elégedtem meg a fele alkatrésszel, ezt Te sem gondolod komolyan? Végül közölted, hogy egyik sincs meg, vagy nem találod, de ha kell tudsz szerezni Asitól, vagy az aktív diffi konzolján furkáljuk át a furatokat, mert azt is fel lehet játszani.
    Így is lett, kifizettem még 40ezer forintot a maradék konzolért és kaptam még Tőled két másik hiányzó konzolt is olyan fasza átfurkáltat. Lusta vagyok előkeresni a fotókat, hogyan is néztek ki, de csak azért nem basztam ki a kukába, mert nem volt más. Amúgy az autóm topikjában már egyszer leírtam a történetet, fotókkal. Akkor is írhattad volna, hogy szarrágó vagyok.
    A diffi maga tökéletes volt, egy lamellát kellett cserélni, a későbbiekben sem volt vele semmi probléma.
    Berkes korrektségét jellemzi, hogy a következő Kakucsringen odajött hozzám és megkérdezte mennyiért vettem tőled a konzolt és szó nélkül kifizette.

    És én vagyok a szarrágó??? Hülye vagy Te csak nem forogsz!

    Ja még annyit, hogy ha valaki "jómódú" azt szerinted át lehet baszni, mert neki mindegy? Ha meg szóváteszi, akkor "szarrágó" a rohadék. Érdekes szemlélet.
    Te normális vagy b@zdmeg ???? Pont azt írtam h Veled is inkorrekt volt, nem vette fel a telefont, Te pedig ott maradtál cucc nélkül. Végül elkezdtél engem basztatni, és sztem felvettem, és utána Asitól szereztem neked cuccokat. Te persze engem hibáztattál, semmi közöm nem volt ahhoz sem !!!! Nem Rád értettem a fentebb leírtakat Te szerencsétlen
    Azért ment oda hozzád mert jeleztem neki h ez tök gáz így !!!! Semmi közöm nem volt az ügylethez, Ő árulta, vele beszélted meg, majd akkor, és most is engem basztatsz !!! És Te is mondod a f@szságaidat. . , arról kellene beszélned h kaptál valakitől egy motort nagyon nagyon sok millióért, aminek a célegyenes felénél inkább elengedted a gázt mert annyira gyenge fos volt, majd inkább eladtad. Együgyű barom!

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 10 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 10 vendég)

Hasonló témák

  1. Hsz-ok: 32
    Utolsó hozzászólás: 2009. 09. 08., 23:23

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva