113. oldal, összesen: 139 ElsőElső ... 1363103111112113114115123 ... UtolsóUtolsó
2.241-2.260, összesen: 2777

  1. #2241

    Alap

    Idézet B.Janika: Hozzászólás megtekintése
    Te normális vagy b@zdmeg ???? Pont azt írtam h Veled is inkorrekt volt, nem vette fel a telefont, Te pedig ott maradtál cucc nélkül. Végül elkezdtél engem basztatni, és sztem felvettem, és utána Asitól szereztem neked cuccokat. Te persze engem hibáztattál, semmi közöm nem volt ahhoz sem !!!! Nem Rád értettem a fentebb leírtakat Te szerencsétlen
    Azért ment oda hozzád mert jeleztem neki h ez tök gáz így !!!! Semmi közöm nem volt az ügylethez, Ő árulta, vele beszélted meg, majd akkor, és most is engem basztatsz !!! És Te is mondod a f@szságaidat. . , arról kellene beszélned h kaptál valakitől egy motort nagyon nagyon sok millióért, aminek a célegyenes felénél inkább elengedted a gázt mert annyira gyenge fos volt, majd inkább eladtad. Együgyű barom!

    Visszakerestem amit anno a topikodban írtál a difi huzavonáról :

    "Beszerelésre került egy fékerőszabályzó, mert befékezésnél mindig blokkoltak a hátsó kerekek, kipróbáltam sokféle betétet, de ami fékerőben jó lett az a ringen elkopott 10kör alatt. Most már f.szán beállítható. Ezzel egyidejűleg megszűnt létezni a fékszervó is. Először nem nagyon tetszett, de miután hozzászoktam fel sem tűnik.

    Aztán aminek legjobban örülök, hogy nem kis tortúra után végre tegnap beszerelték a mechanikus vasdiffit, agyő AYC, végre van rendes sperr hátul!

    Erről kicsit bővebben írnék...
    Pár hónappal ezelőtt egyik topiktársunk hirdetett egy vasdifit tokkal-vonóval minden hozzávalóval együtt. Telefonos és személyes egyeztetéskor is biztosított róla, hogy minden megvan hozzá ami egy AYC-vasdiffi cseréhez szükséges, magyarán a gyári lejön ez meg felmegy. Aztán kiderült, hogy a szett korántsem teljes, sőt mondhatni elég hiányos. Hiányzott az alu tartókonzol, a diffiház oldaláról a két tartófül, és a két kisebb kitámasztóvas is.
    Aztán hosszabb huzavona és rengeteg telefon után Bartos Jani közreműködésével vettem Asitól egy alu tartókonzolt (nem kevés pénzből), majd miután a kedves eladó már fel sem volt hajlandó venni nekem a telefont, a szerelőjétől végre kaptam tartófüleket is (ezt már nem voltam hajlandó megvenni saját pénzből ~70e huf a kettő újonnan).
    Bár ahogy kinéztek, úgy nem lehetett felszerelni, így ezen is dolgozni kellett."


    Ezt most komolyan gondolod h ezek után belém állsz, és Ő volt a korrekt ????? Na, ez pontosan jellemzi a klub egy részének mentalitását, no komment ! Nem kívánnék többet belefolyni . . . . .

  2. #2242
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Jani, mint ahogy megírtam én nem kívánok ehhez többet hozzászólni, bár lenne még miről írni bőven.
    Értem, hogy félted a tyúkszaros megélhetésedet, de kérlek, hogy engem ne hazugozzál le, köszi.

    Sikerekben gazdag munkát kívánok!
    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

  3. #2243
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet B.Janika: Hozzászólás megtekintése
    minden "jómódú" szarrágó
    Elmész te a picsába, a Berkesből éltél évekig, ugráltál neki mint egy csicska, aztán amikor ő is elcuccol tőled, akkor le szarrágózod, majd engem hasonlítasz hozzá. Baszod a Berkes többet keres szerintem egy nap, mint én egy hónapban.
    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

  4. Az alábbiaknak tetszik MES-Racing hozzászólása:


  5. #2244
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet B.Janika: Hozzászólás megtekintése
    Te normális vagy b@zdmeg ???? Pont azt írtam h Veled is inkorrekt volt, nem vette fel a telefont, Te pedig ott maradtál cucc nélkül. Végül elkezdtél engem basztatni, és sztem felvettem, és utána Asitól szereztem neked cuccokat. Te persze engem hibáztattál, semmi közöm nem volt ahhoz sem !!!! Nem Rád értettem a fentebb leírtakat Te szerencsétlen
    Azért ment oda hozzád mert jeleztem neki h ez tök gáz így !!!! Semmi közöm nem volt az ügylethez, Ő árulta, vele beszélted meg, majd akkor, és most is engem basztatsz !!! És Te is mondod a f@szságaidat. . , arról kellene beszélned h kaptál valakitől egy motort nagyon nagyon sok millióért, aminek a célegyenes felénél inkább elengedted a gázt mert annyira gyenge fos volt, majd inkább eladtad. Együgyű barom!
    Előre bocsájtom, hogy semmi kedvem és időm ezzel a szarral foglalkozni és nem is fogok!
    Pár mondat még...
    Akkor legközelebb érthetőbben fogalmazz, hidd el többször elolvastam, hogy mit keres ott a nevem, ahol nem kéne.
    Berkes azt mondta nálad vannak az alkatrészek, akkor ki a faszomat basztattam volna, hogy megkapjam? Az meg hogy kettőtök közt milyen a kommunikáció, mi közöm hozzá. Miért nem mondtad akkor, hogy átbaszott a Csabi és nem tudod odaadni ami nincs? Én egy vásárló voltam aki nem kapta meg azt amit kifizetett. Mindkettőtöket egyformán basztattam telefonon. Semmi újat nem írtam az előző kommentemben.

    Az meg, hogy kitől mit és mennyiért kaptam vagy nem kaptam nem tartozik ide, rád meg végképp nem!

  6. #2245

    Alap

    Idézet bunker: Hozzászólás megtekintése
    Előre bocsájtom, hogy semmi kedvem és időm ezzel a szarral foglalkozni és nem is fogok!
    Pár mondat még...
    Akkor legközelebb érthetőbben fogalmazz, hidd el többször elolvastam, hogy mit keres ott a nevem, ahol nem kéne.
    Berkes azt mondta nálad vannak az alkatrészek, akkor ki a faszomat basztattam volna, hogy megkapjam? Az meg hogy kettőtök közt milyen a kommunikáció, mi közöm hozzá. Miért nem mondtad akkor, hogy átbaszott a Csabi és nem tudod odaadni ami nincs? Én egy vásárló voltam aki nem kapta meg azt amit kifizetett. Mindkettőtöket egyformán basztattam telefonon. Semmi újat nem írtam az előző kommentemben.

    Az meg, hogy kitől mit és mennyiért kaptam vagy nem kaptam nem tartozik ide, rád meg végképp nem!
    Ezt most komolyan le kell vezetnem alsó tagozatos szinten ? Rendben.
    A hajnali beírásod :

    "WTF???

    Húúú b+ de örülök, hogy eladtam minden "szart" és nem kell ilyenekkel foglalkoznom. Többek között ezért sem járok klubtalikra és továbbra sem fogok. OKÁDOK...

    Vettem annó (azt sem tudom már mikor olyan régen volt) a Berkestől egy mechanikus EVO 9 hátsó diffit.
    A hirdetés úgy szólt, hogy tokkal-vonóval, MINDEN alkatrész megvan hozzá (a mindenben az összes tartókonzol is szerepelt), csak fel kell szerelni. Személyesen is elmentem megbeszéltem vele, majd miután megerősítette, ki is fizettem. Sajnos akkor megnézni nem tudtam, mert valahol fent volt egy polcon magasan, de hittem a szavának, nem egy link embernek ismertem. Egy szó sem esett arról, hogy a fele hiányzik.

    Csabi azt mondta nálad vannak a hiányzó darabok, beszéljek veled majd Te odaadod. Ezek után persze, hogy hívogattalak, de ugyanúgy hívogattam őt is.

    Nehogy már én legyek a hibás, mert nem elégedtem meg a fele alkatrésszel, ezt Te sem gondolod komolyan? Végül közölted, hogy egyik sincs meg, vagy nem találod, de ha kell tudsz szerezni Asitól, vagy az aktív diffi konzolján furkáljuk át a furatokat, mert azt is fel lehet játszani.
    Így is lett, kifizettem még 40ezer forintot a maradék konzolért és kaptam még Tőled két másik hiányzó konzolt is olyan fasza átfurkáltat. Lusta vagyok előkeresni a fotókat, hogyan is néztek ki, de csak azért nem basztam ki a kukába, mert nem volt más. Amúgy az autóm topikjában már egyszer leírtam a történetet, fotókkal. Akkor is írhattad volna, hogy szarrágó vagyok.
    A diffi maga tökéletes volt, egy lamellát kellett cserélni, a későbbiekben sem volt vele semmi probléma.
    Berkes korrektségét jellemzi, hogy a következő Kakucsringen odajött hozzám és megkérdezte mennyiért vettem tőled a konzolt és szó nélkül kifizette.

    És én vagyok a szarrágó??? Hülye vagy Te csak nem forogsz! "


    És a régi :
    "Beszerelésre került egy fékerőszabályzó, mert befékezésnél mindig blokkoltak a hátsó kerekek, kipróbáltam sokféle betétet, de ami fékerőben jó lett az a ringen elkopott 10kör alatt. Most már f.szán beállítható. Ezzel egyidejűleg megszűnt létezni a fékszervó is. Először nem nagyon tetszett, de miután hozzászoktam fel sem tűnik.

    Aztán aminek legjobban örülök, hogy nem kis tortúra után végre tegnap beszerelték a mechanikus vasdiffit, agyő AYC, végre van rendes sperr hátul!

    Erről kicsit bővebben írnék...
    Pár hónappal ezelőtt egyik topiktársunk hirdetett egy vasdifit tokkal-vonóval minden hozzávalóval együtt. Telefonos és személyes egyeztetéskor is biztosított róla, hogy minden megvan hozzá ami egy AYC-vasdiffi cseréhez szükséges, magyarán a gyári lejön ez meg felmegy. Aztán kiderült, hogy a szett korántsem teljes, sőt mondhatni elég hiányos. Hiányzott az alu tartókonzol, a diffiház oldaláról a két tartófül, és a két kisebb kitámasztóvas is.
    Aztán hosszabb huzavona és rengeteg telefon után Bartos Jani közreműködésével vettem Asitól egy alu tartókonzolt (nem kevés pénzből), majd miután a kedves eladó már fel sem volt hajlandó venni nekem a telefont, a szerelőjétől végre kaptam tartófüleket is (ezt már nem voltam hajlandó megvenni saját pénzből ~70e huf a kettő újonnan).
    Bár ahogy kinéztek, úgy nem lehetett felszerelni, így ezen is dolgozni kellett."


    Szerinted stimmel a kettő ?
    Szerintem nem !! Több helyen sem, döntsük el melyik az igaz, ha már ilyen kevés időd van. Tehát a valóság :
    Csabi árult valamit, Te vele beszélted meg, neki kifizetted. Majd kiderült számodra hogy hiányos, Te elkezdted hívogatni, Ő gondolom lepattintott ezzel, erről ekkor még semmit sem tudtam,Ő nem mondta h kerested. Én pedig kiszereltem amit mondott, felvittem hozzá ahogyan kérte, ennyi. Majd miután Ő nem vette fel hívtál engem, én természetesen felvettem, beszéltünk majd jeleztem neki.Fogalmam nem volt mit beszéltetek előtte. Erre azt mondta intézzek neked cuccot, ezt megtettem, Te kifizetted. Gondolom közben valamikor beszéltetek és jelezte h a két bakot old meg magad.
    Én mondtam neki h ez tök gáz szerintem, én vagyok két tűz között , úgy hogy semmi közöm az egészhez. Ezután ment oda Kakucson hozzád.
    Azt hittem felnőtt ember vagy, tudsz boldogulni egy sima difi vásárlással. De nem. Mi ebből a tanulság, hát hogy a hozzád hasonló emberek miatt kering rólam minden szemét, remélem ez a fent leírtakból számodra is világos. Nem tehettem az egészről, mégis engem fikáztál mindenhol, úgy hogy csak segítettem b+ !!
    Tudom mi a második problémám ezzel, hogy nem a megfelelő embert basztattod, pontosan ezért írtam be a motoros sztorit, értem, nincs hozzá közöm. De ameddig rólam híresztelsz általad vélt dolgokat, amik a második embernél, akinek elmondod már valóságnak fognak hatni, addig azt aki megnyírt mint egy birkát, minősíthetetlenül beszélt veled, és akitőlkaptál egy használhatatlan szemét motort, nem apróért, azt nem említed sehol. . . .




  7. #2246

    Alap

    Idézet MES-Racing: Hozzászólás megtekintése
    Elmész te a picsába, a Berkesből éltél évekig, ugráltál neki mint egy csicska, aztán amikor ő is elcuccol tőled, akkor le szarrágózod, majd engem hasonlítasz hozzá. Baszod a Berkes többet keres szerintem egy nap, mint én egy hónapban.
    László
    Egy. Nem csak a Berkesből éltem évekig, tudnék mesélni a felhalmozott excel táblákról, a pénzért kuncsorgásért (amiért megdolgoztam. . ), nem százezrekről beszélek.
    Kettő. Valakinek dolgozni és csicskázni, szerintem nem egyenlő.
    Három. Hogy a f@szba jön ide ki mennyit keres ??????????
    Négy. Nem Ő cuccolt el, a VFTS-t már nem voltam hajlandó összerakni neki, pont a Bunker féle sztorik miatt pl.

  8. #2247

    Alap

    Idézet MES-Racing: Hozzászólás megtekintése
    Jani, mint ahogy megírtam én nem kívánok ehhez többet hozzászólni, bár lenne még miről írni bőven.
    Értem, hogy félted a tyúkszaros megélhetésedet, de kérlek, hogy engem ne hazugozzál le, köszi.

    Sikerekben gazdag munkát kívánok!
    Hidd el én is tudnék írni bőven. Mint ahogy beszéltük reggel én sem kívánok többet hozzászólni. De tudod ha félteném a "túkszaros megélhetésemet" pont nem írtam volna semmit, lapítanék.

  9. #2248
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet B.Janika: Hozzászólás megtekintése
    . , arról kellene beszélned h kaptál valakitől egy motort nagyon nagyon sok millióért, aminek a célegyenes felénél inkább elengedted a gázt mert annyira gyenge fos volt, majd inkább eladtad. Együgyű barom!
    Már miért kéne róla beszélnem? Mindent leírtam anno a topikjában, ringes videót is tettem fel. Igrinyi építette a motort, Kspeed szervizelte az autót, Dynosoktól voltak az alkatrészek és Mátray programozta, a programozásért semmit sem fizettem.

    Azért engedtem el a célegyenes közepén a gázt, mert kilőtte a nívópálcát és minden tiszta olaj lett. Dávid segített letisztítani a motort és lerögzíteni a nívópálcát. Ezek után persze, hogy fostam 7000 fölé forgatni és inkább elvettem. Ennek is kiderült később az oka, Ákos valószínű figyelmetlenségből elszorította az olajlecsapató felé menő csöveket.

    És az is köztudott volt, hogy nem voltam elégedett a végeredménnyel, de még így sem gondolkodtam az eladásán, bizonyíték rá, hogy később megvettem a Kaps váltót is Susu ex autójából. De biztos jobban tudod miért adtam el másfél évvel később. Megnyugtatlak nem azért, mert gyenge fos lett, bár ez teljesen igaz és így legalább kevésbé fájt megválnom tőle. Az Audi S2-t is eladtam fél évvel később (ami tíz évig megvolt és ment hiba nélkül), egy ember tudja innen az igazi okokat. Az Evo ma is tökéletesen működik Syvec ECU-val és Kulin programmal. Az a turbó, amit VGergőtől vettem kb. 200km után lefordult az új tulajnál. Ennyi... mit kéne még írnom róla? Ja a régi Evo 8-asom is még mindig megy bontatlan motorral, pedig négy évig hülyére ringeztem magam vele, jelenleg bőven 200e+ km van benne.

    Egyébként mikor behoztam a hatost és a Kspeed elkezdte átépíteni, a fórum "Magdi Anyusainak" hála szintén ment a szarkavarás a hátam mögött, hogy így meg úgy átbasznak mindennel, meg milyen drága, holott minden nap reggeltől estig ott álltam Ákos mellett és minden a szemem előtt zajlott, több száz fotóm van mindenről. Minden engem igazolt a későbbiekben, lehet drága volt, de nem is kellett hetente visszavinnem, hogy ez szar meg az szar, három évig ment hiba nélkül, mikor kartergázas lett az Euroringen. Ezután jött a motor projekt.

    Ha én együgyű barom vagyok, akkor te meg autista.

  10. #2249

    Alap

    [QUOTE=bunker;155858]Már miért kéne róla beszélnem? Mindent leírtam anno a topikjában, ringes videót is tettem fel. Igrinyi építette a motort, Kspeed szervizelte az autót, Dynosoktól voltak az alkatrészek és Mátray programozta, a programozásért semmit sem fizettem.

    Azért engedtem el a célegyenes közepén a gázt, mert kilőtte a nívópálcát és minden tiszta olaj lett. Dávid segített letisztítani a motort és lerögzíteni a nívópálcát. Ezek után persze, hogy fostam 7000 fölé forgatni és inkább elvettem. Ennek is kiderült később az oka, Ákos valószínű figyelmetlenségből elszorította az olajlecsapató felé menő csöveket.

    És az is köztudott volt, hogy nem voltam elégedett a végeredménnyel, de még így sem gondolkodtam az eladásán, bizonyíték rá, hogy később megvettem a Kaps váltót is Susu ex autójából. De biztos jobban tudod miért adtam el másfél évvel később. Megnyugtatlak nem azért, mert gyenge fos lett, bár ez teljesen igaz és így legalább kevésbé fájt megválnom tőle. Az Audi S2-t is eladtam fél évvel később (ami tíz évig megvolt és ment hiba nélkül), egy ember tudja innen az igazi okokat. Az Evo ma is tökéletesen működik Syvec ECU-val és Kulin programmal. Az a turbó, amit VGergőtől vettem kb. 200km után lefordult az új tulajnál. Ennyi... mit kéne még írnom róla? Ja a régi Evo 8-asom is még mindig megy bontatlan motorral, pedig négy évig hülyére ringeztem magam vele, jelenleg bőven 200e+ km van benne.

    Egyébként mikor behoztam a hatost és a Kspeed elkezdte átépíteni, a fórum "Magdi Anyusainak" hála szintén ment a szarkavarás a hátam mögött, hogy így meg úgy átbasznak mindennel, meg milyen drága, holott minden nap reggeltől estig ott álltam Ákos mellett és minden a szemem előtt zajlott, több száz fotóm van mindenről. Minden engem igazolt a későbbiekben, lehet drága volt, de nem is kellett hetente visszavinnem, hogy ez szar meg az szar, három évig ment hiba nélkül, mikor kartergázas lett az Euroringen. Ezután jött a motor projekt.

    Ha én együgyű barom vagyok, akkor te meg autista.[/QUOTE

    Rendben, ezt hagyjuk is. Nem is ide tartozik, csak leírtam a személyes véleményem. De miért nem a difi témára reagálsz?

  11. #2250

    Alap

    Ha én csináltam volna egy ilyen nívópálca lövöldözős motort vkinek biztos azt ilyen higgadtsággal kommentelné a többség gondolom. . .

  12. #2251
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet B.Janika: Hozzászólás megtekintése
    Ezt most komolyan le kell vezetnem alsó tagozatos szinten ? Rendben.
    A hajnali beírásod :

    "WTF???

    Húúú b+ de örülök, hogy eladtam minden "szart" és nem kell ilyenekkel foglalkoznom. Többek között ezért sem járok klubtalikra és továbbra sem fogok. OKÁDOK...

    Vettem annó (azt sem tudom már mikor olyan régen volt) a Berkestől egy mechanikus EVO 9 hátsó diffit.
    A hirdetés úgy szólt, hogy tokkal-vonóval, MINDEN alkatrész megvan hozzá (a mindenben az összes tartókonzol is szerepelt), csak fel kell szerelni. Személyesen is elmentem megbeszéltem vele, majd miután megerősítette, ki is fizettem. Sajnos akkor megnézni nem tudtam, mert valahol fent volt egy polcon magasan, de hittem a szavának, nem egy link embernek ismertem. Egy szó sem esett arról, hogy a fele hiányzik.

    Csabi azt mondta nálad vannak a hiányzó darabok, beszéljek veled majd Te odaadod. Ezek után persze, hogy hívogattalak, de ugyanúgy hívogattam őt is.

    Nehogy már én legyek a hibás, mert nem elégedtem meg a fele alkatrésszel, ezt Te sem gondolod komolyan? Végül közölted, hogy egyik sincs meg, vagy nem találod, de ha kell tudsz szerezni Asitól, vagy az aktív diffi konzolján furkáljuk át a furatokat, mert azt is fel lehet játszani.
    Így is lett, kifizettem még 40ezer forintot a maradék konzolért és kaptam még Tőled két másik hiányzó konzolt is olyan fasza átfurkáltat. Lusta vagyok előkeresni a fotókat, hogyan is néztek ki, de csak azért nem basztam ki a kukába, mert nem volt más. Amúgy az autóm topikjában már egyszer leírtam a történetet, fotókkal. Akkor is írhattad volna, hogy szarrágó vagyok.
    A diffi maga tökéletes volt, egy lamellát kellett cserélni, a későbbiekben sem volt vele semmi probléma.
    Berkes korrektségét jellemzi, hogy a következő Kakucsringen odajött hozzám és megkérdezte mennyiért vettem tőled a konzolt és szó nélkül kifizette.

    És én vagyok a szarrágó??? Hülye vagy Te csak nem forogsz! "


    És a régi :
    "Beszerelésre került egy fékerőszabályzó, mert befékezésnél mindig blokkoltak a hátsó kerekek, kipróbáltam sokféle betétet, de ami fékerőben jó lett az a ringen elkopott 10kör alatt. Most már f.szán beállítható. Ezzel egyidejűleg megszűnt létezni a fékszervó is. Először nem nagyon tetszett, de miután hozzászoktam fel sem tűnik.

    Aztán aminek legjobban örülök, hogy nem kis tortúra után végre tegnap beszerelték a mechanikus vasdiffit, agyő AYC, végre van rendes sperr hátul!

    Erről kicsit bővebben írnék...
    Pár hónappal ezelőtt egyik topiktársunk hirdetett egy vasdifit tokkal-vonóval minden hozzávalóval együtt. Telefonos és személyes egyeztetéskor is biztosított róla, hogy minden megvan hozzá ami egy AYC-vasdiffi cseréhez szükséges, magyarán a gyári lejön ez meg felmegy. Aztán kiderült, hogy a szett korántsem teljes, sőt mondhatni elég hiányos. Hiányzott az alu tartókonzol, a diffiház oldaláról a két tartófül, és a két kisebb kitámasztóvas is.
    Aztán hosszabb huzavona és rengeteg telefon után Bartos Jani közreműködésével vettem Asitól egy alu tartókonzolt (nem kevés pénzből), majd miután a kedves eladó már fel sem volt hajlandó venni nekem a telefont, a szerelőjétől végre kaptam tartófüleket is (ezt már nem voltam hajlandó megvenni saját pénzből ~70e huf a kettő újonnan).
    Bár ahogy kinéztek, úgy nem lehetett felszerelni, így ezen is dolgozni kellett."


    Szerinted stimmel a kettő ?
    Szerintem nem !! Több helyen sem, döntsük el melyik az igaz, ha már ilyen kevés időd van. Tehát a valóság :
    Csabi árult valamit, Te vele beszélted meg, neki kifizetted. Majd kiderült számodra hogy hiányos, Te elkezdted hívogatni, Ő gondolom lepattintott ezzel, erről ekkor még semmit sem tudtam,Ő nem mondta h kerested. Én pedig kiszereltem amit mondott, felvittem hozzá ahogyan kérte, ennyi. Majd miután Ő nem vette fel hívtál engem, én természetesen felvettem, beszéltünk majd jeleztem neki.Fogalmam nem volt mit beszéltetek előtte. Erre azt mondta intézzek neked cuccot, ezt megtettem, Te kifizetted. Gondolom közben valamikor beszéltetek és jelezte h a két bakot old meg magad.
    Én mondtam neki h ez tök gáz szerintem, én vagyok két tűz között , úgy hogy semmi közöm az egészhez. Ezután ment oda Kakucson hozzád.
    Azt hittem felnőtt ember vagy, tudsz boldogulni egy sima difi vásárlással. De nem. Mi ebből a tanulság, hát hogy a hozzád hasonló emberek miatt kering rólam minden szemét, remélem ez a fent leírtakból számodra is világos. Nem tehettem az egészről, mégis engem fikáztál mindenhol, úgy hogy csak segítettem b+ !!
    Tudom mi a második problémám ezzel, hogy nem a megfelelő embert basztattod, pontosan ezért írtam be a motoros sztorit, értem, nincs hozzá közöm. De ameddig rólam híresztelsz általad vélt dolgokat, amik a második embernél, akinek elmondod már valóságnak fognak hatni, addig azt aki megnyírt mint egy birkát, minősíthetetlenül beszélt veled, és akitőlkaptál egy használhatatlan szemét motort, nem apróért, azt nem említed sehol. . . .



    Akkor még egyszer leírom, azt mondta Csabi, hogy nálad vannak a hiányzó cuccok, hívjalak téged és odaadod. Hogy ezek a dolgok megvoltak e vagy sem, nem az én dolgom eldönteni. És igen addig baszogattalak, míg meg nem kaptam amit kifizettem, hiszen Csabi azt mondta nálad vannak. És hívogattam Csabit is folyamatosan, aki a végén már nem vette fel a telefont. Arról sem tudtam, hogy te szóltál neki, hogy fizesse ki nekem. Arról sem tehetek, hogy a híred már megelőzött és gondoltam amit gondoltam. Mondják nem zörög a haraszt! És az sem az én gondom, hogy ti ketten nem tudtátok egymással lekommunikálni. Ha minden ott lett volna egyben, szót sem szólok. Igen segítettél venni Asitól egy konzolt, szerintem meg is köszöntem, de venni mástól is tudtam volna, itt az lett volna a lényeg, hogy megkapjam ami jár.
    Híresztelni meg végképp nem híreszteltem semmit, gondolom kérdezték mi volt én meg elmondtam. Hogy ebből ki mit költött magának és adta tovább, szintén nem az én felelősségem.
    De most komolyan egy négy évvel ezelőtti difivásárlásból keveredett ki ez az egész szeméthalmaz, amitől sokan nem mentek hozzád? Ezt sem gondolhatod komolyan.

    De örülök, hogy kiderült végülis én tehetek minden rosszról, ami körülötted kering. Húúú b+

  13. #2252
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet B.Janika: Hozzászólás megtekintése
    Ha én csináltam volna egy ilyen nívópálca lövöldözős motort vkinek biztos azt ilyen higgadtsággal kommentelné a többség gondolom. . .
    Lásd megint: Ennek is kiderült később az oka, Ákos valószínű figyelmetlenségből elszorította az olajlecsapató felé menő csöveket.

  14. #2253

    Alap

    Idézet bunker: Hozzászólás megtekintése
    Akkor még egyszer leírom, azt mondta Csabi, hogy nálad vannak a hiányzó cuccok, hívjalak téged és odaadod. Hogy ezek a dolgok megvoltak e vagy sem, nem az én dolgom eldönteni. És igen addig baszogattalak, míg meg nem kaptam amit kifizettem, hiszen Csabi azt mondta nálad vannak. És hívogattam Csabit is folyamatosan, aki a végén már nem vette fel a telefont. Arról sem tudtam, hogy te szóltál neki, hogy fizesse ki nekem. Arról sem tehetek, hogy a híred már megelőzött és gondoltam amit gondoltam. Mondják nem zörög a haraszt! És az sem az én gondom, hogy ti ketten nem tudtátok egymással lekommunikálni. Ha minden ott lett volna egyben, szót sem szólok. Igen segítettél venni Asitól egy konzolt, szerintem meg is köszöntem, de venni mástól is tudtam volna, itt az lett volna a lényeg, hogy megkapjam ami jár.
    Híresztelni meg végképp nem híreszteltem semmit, gondolom kérdezték mi volt én meg elmondtam. Hogy ebből ki mit költött magának és adta tovább, szintén nem az én felelősségem.
    De most komolyan egy négy évvel ezelőtti difivásárlásból keveredett ki ez az egész szeméthalmaz, amitől sokan nem mentek hozzád? Ezt sem gondolhatod komolyan.

    De örülök, hogy kiderült végülis én tehetek minden rosszról, ami körülötted kering. Húúú b+
    Te értetlen ,együgyű hülye gyerek vagy, ugyanazt a sztorid két félképpen adod elő . Képtelen vagy belátni mi a lényeg, feladtam 1.1-ben nem szeretnék lemenni !!!! Nem fogom elmagyarázni sokadszorra. Nem híreszteltél semmit. . . , az a srác aki a féket vette Tőled teljesen mást mondott !
    Hát ha Ákos elszorította a csövet akkor elszorította, nincs mit tenni. Biztosan azért lett fos a teljesítménymérés, azért vánszorogtál a célegyenesben. Feladom a veled való bármilyen kommunikációt.

  15. #2254
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.125

    Alap


  16. 4 tagnak tetszik kicsievo hozzászólása:


  17. #2255
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    Idézet kicsievo: Hozzászólás megtekintése
    Pont ezt akartam írni, hogy kb 3 éve volt olyan, hogy üdítő, popcorn és olvassunk fórumot
    www.papirtigris.com klubkártyával kedvezmény !

  18. Az alábbiaknak tetszik Papírtigris hozzászólása:


  19. #2256
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet B.Janika: Hozzászólás megtekintése
    Te értetlen ,együgyű hülye gyerek vagy, ugyanazt a sztorid két félképpen adod elő . Képtelen vagy belátni mi a lényeg, feladtam 1.1-ben nem szeretnék lemenni !!!! Nem fogom elmagyarázni sokadszorra. Nem híreszteltél semmit. . . , az a srác aki a féket vette Tőled teljesen mást mondott !
    Hát ha Ákos elszorította a csövet akkor elszorította, nincs mit tenni. Biztosan azért lett fos a teljesítménymérés, azért vánszorogtál a célegyenesben. Feladom a veled való bármilyen kommunikációt.
    Az a srác aki a féket vette tőlem, akkor kapja be a faszom, ugyanis ő kérdezgette tőlem, hogy hova vigye a kocsiját, mert mindenkivel tele a fasza, mennyien átbaszták már. Ő kérdezte, hogy én hova hordtam az sajátom, ill. kérdezett felőled is folyton, mert hallott egy két dolgot már rólad, én erre azt válaszoltam, hogy igen voltak érdekes történetek ill. amit mindenki másnak, hogy Magyarországon úgysem talál olyan műhelyt vagy tunert, akiről ne hallani negatív dolgokat és hallottak bizonyos részében van is igazság. Meg még mások felől is érdeklődött. És direkt nem mondtam semmi konkrétat, mert 100%-ban biztos voltam benne, hogy mindenki visszahall mindent.
    Itt volt kb. 3 óra hosszat és nézegette a hibátlan féket és az istennek nem akart már elmenni, szinte ő beszélt folyamatosan, a csaja szállt már ki a kocsiból és mondta neki, hogy fizesse ki és húzzanak a picsába. És igen 5 forintot nem engedtem az árból, mert szarrágó vagyok.
    És azt is mondtam neki, hogy inkább nem mondok senkiről semmit, mert úgy is körbeér a történet, mint mindig, beszéljen pár emberrel és döntse el maga kihez megy. Sőt még azt is mondtam neki, hogy Farkas Istit tudnám nyugodt szívvel ajánlani, de ő meg nem csinál evokat és amúgy is hegyekben állnak nála az audik, egy év alatt sem kerülne sorra.
    És még azt is mondtam neki, hogy a Kspeedbe is mehetne, igaz drágábban dolgoznak, mint mások és Ákosnak van egy egyéni stílusa, amit nem sokan tudnak elviselni. Bálnáról is kérdezett, de vele soha semmi dolgom nem volt.

    Az, hogy ennyit rugózol a motorprojektemen, kezd vicces lenni, nem én építettem, keresd azokat, akiknek közük volt hozzá, aztán beszéljétek meg. Gondolom v.mi önigazolásra vágysz, hogy kompenzáld a kisebbségi komplexusod, és piedesztálra emeld magad.

  20. #2257
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Igen még annyit, hogy egy valamit biztos mondtam a srácnak, mégpedig azt, hogy én a saját autómat biztos nem vinném hozzád, mert igénytelen vagy. De ez az én véleményem és engedtessék meg, hogy ezt gondoljam rólad, még ha együgyű hülye gyerek is vagyok.

  21. Az alábbiaknak tetszik bunker hozzászólása:


  22. #2258
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.125

    Alap


  23. #2259
    Adminisztrátor Sanci avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Mogyoród
    Hsz-ok
    2.790

    Alap

    Idézet Papírtigris: Hozzászólás megtekintése
    Pont ezt akartam írni, hogy kb 3 éve volt olyan, hogy üdítő, popcorn és olvassunk fórumot

    Akár mit mondtok Jani a fórumból is több erőt présel ki időnként mint bárki.

    Tegnap óta 60-an látogatták.
    Utoljára szerkesztette: Sanci; 2017. 03. 07. 19:31-kor


  24. #2260
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 10.
    Hsz-ok
    1.953

    Alap

    Dögöljön meg a szomszéd tehene is, de „Magyarország erősödik”…
    Ja és mindenkinek igaza van!

    Tudom, hogy sokan nem ismertek, de mégis szeretnék néhány gondolatot hozzáfűzni az elhangzottakhoz. Aki korábban autó vagy motorépítésbe fogott, annak nyílván dejavú érzése támadt a korábban leírtak kapcsán, és itt most nem konkrét nevekre, cégekre gondolok. Ilyenek vagyunk, halandók és olykor mindenki megbotlik. Szeretnénk sok pénzt keresni, és mindenből jól kijönni, hogy ez kinek és hogyan adatik meg (és persze mennyi munkával, befektetéssel) az mindenkinek a maga dolga. A végeredmény fontos! Néhány éve én is végigjártam az autóépítés rögös útját. Nagyon oda kell figyelni, de jó recept, az nincs. Pro és kontra, bármi megtörténhet és meg is történik. Na és ami a legfontosabb, az igazságot nagyon nehezen lehet kihámozni, mert ahogyan írtátok „hamar körbeér a történet” és a magyar nyelv csodaszép...

    Kb. 1,5 éve írt nekem egy - Németországban asztalosként dolgozó magyar - srác, hogy segítsek neki autót keresni. Nem ért a kocsikhoz, ezért sokszor megpróbálták már átverni. Korban a fiam lehetne, önzetlenül és szívesen segítek neki, mert normális a gyerek, bár még személyesen nem találkoztunk. Eredetileg X-est akart venni, ezért is keresett meg. Azóta többször beszéltünk már telefonon, de van úgy, hogy hónapokig nem beszélünk, mert nem talál egy normálisnak tűnő autót. A keresés egész Európára kiterjedt, de már nézett VII-est, VIII-ast és IX-est is. Franciáktól Litvániáig. Jellemzően nem Magyarországon keresgél. Kiválaszt egy autót, elmegy és megnézi. Küld egy csomó képet, de előtte átbeszéljük, hogy mire figyeljen és még mindig nem sikerült választani. Még egyszer mondom, elsősorban nem itthon keresgélt. Vegyes a kép, és ez nem is fog változni csak rosszabb lesz, nemcsak itthon, hanem egész Európában.

    Akit egyszer már átb@sztak, az jogosan keresi az igazát, de talán később óvatosabb lesz. Aki pedig jól és jót csinál, elérhető áron és/vagy szerencsés ügyfél köre van, az pedig meg fog élni. Tudom, hogy lerágott csont, de AZ ÜZLETBEN NINCS HAVER! Aki ezt betartja és következetes lesz, annak garantáltan kevesebb problémával kell szembesülnie.

    Az autóm motorját Havassy Péter építette. Talán a neve sokaknak ismerősen cseng. Amikor először találkoztunk és elvittem az alkatrészeket a műhelyébe, azzal kezdtem, hogy aláírattam vele egy listát az átvett alkatrészekről. Utána rendszeresen beszéltünk és jelen voltam, amikor a motort építette. Sokat kérdeztem és segítettem is egy keveset a folyamatban. Amikor elkészült a motor, Péter csakannyit mondott, hogy kevés ilyen határozott ügyfele volt, mert sajnos nem jellemző ez a hozzáállás a szakmában. Fontosnak tartom kiemelni, hogy ez nem bizalmatlanság volt, hanem korrekt üzlet. Aztán mindenki döntse el, hogy hol rontotta el…
    Utoljára szerkesztette: EVO-010; 2017. 03. 07. 23:14-kor

  25. 2 tagnak tetszik EVO-010 hozzászólása:


Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 8 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 8 vendég)

Hasonló témák

  1. Hsz-ok: 32
    Utolsó hozzászólás: 2009. 09. 08., 23:23

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva