115. oldal, összesen: 139 ElsőElső ... 1565105113114115116117125 ... UtolsóUtolsó
2.281-2.300, összesen: 2777

  1. #2281
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet B.Janika: Hozzászólás megtekintése
    Tudhatjuk mi az ára, a készpénzes. És mik vannak benne, milyen márkájú cuccok, főtengely, veztengely,dugó,hajtókar, stb. A hajtás cuccok is érdekelnek, sper, kuplung, váltó.
    Üdv. A NAGYMESTER.
    http://rallycarsforsale.net/ads/evo6...ecar-for-sale/

    A Gyuri kocsija árából majdnem kijönne kettő belőle ha jól tudom....
    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

  2. #2282

    Alap

    Idézet MES-Racing: Hozzászólás megtekintése
    http://rallycarsforsale.net/ads/evo6...ecar-for-sale/

    A Gyuri kocsija árából majdnem kijönne kettő belőle ha jól tudom....
    Ezt már belinkelte Zsolti pár oldallal ezelőtt, hát nem kér érte keveset. . . , Attiláé jóval olcsóbb, hívott délelőtt. . .

  3. #2283
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2010. 01.
    Hely
    Kalocsa
    Hsz-ok
    274

    Alap

    Az egész cécót végigolvasva, konkrét véleményformálás nélkül ez a videó jutott eszembe: http://indavideo.hu/video/Minden_vita_az_interneten

  4. 9 tagnak tetszik Roller75 hozzászólása:


  5. #2284
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 02.
    Hsz-ok
    3.229

    Alap


  6. #2285
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.068

    Alap

    Eladó lett az autóm, konfigot írok hamarosan.

    Idézet B.Janika: Hozzászólás megtekintése

    Viktor kilencese talpraállítás közben :













    Sérülésmentes, jobb kormányos karosszéria, tűzfal csere gyári ponthegesztéseken lefúrva, ponthegesztő géppel vissza hegesztve, alja, és ahol kellett homok fújva. Az elérhető legjobb anyagokkal lekezelve, üreg és alvázvédve,stb .

  7. 8 tagnak tetszik Viktor hozzászólása:


  8. #2286
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  9. #2287
    Szuper Moderátor carkillerz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    III.ker - Isaszeg
    Hsz-ok
    7.538

    Alap

    Szép kocsi de sajnos nem tudok semmit róla, és csak ha nagyon durván patika akkor ér ennyit viszont relatív olcsó balosítani.

    Ennyiért majdnem kettőt vehetsz kint:

    https://www.donedeal.ie/cars-for-sal...ion-3/16058035

  10. #2288
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    Idézet carkillerz: Hozzászólás megtekintése
    Szép kocsi de sajnos nem tudok semmit róla, és csak ha nagyon durván patika akkor ér ennyit viszont relatív olcsó balosítani.

    Ennyiért majdnem kettőt vehetsz kint:

    https://www.donedeal.ie/cars-for-sal...ion-3/16058035
    tárgyaltunk az eladóval, 2.8M körül odaadja, de végül nem lett autó beszámítás, így nem ütötte nyélbe az üzletet az ismerősöm
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  11. #2289
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    újabb kérdés :

    https://www.hasznaltauto.hu/auto/mit...cutek-11483843

    miért olcsóbb 1.1M-val, mint a másik Evo8, amit árulnak (sárga), ahhoz képest, hogy fele annyit futott, és kereskedésben van ?

    ismeri esetleg valaki ?
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  12. #2290
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.125

    Alap

    Idézet Coppermine: Hozzászólás megtekintése
    újabb kérdés :

    https://www.hasznaltauto.hu/auto/mit...cutek-11483843

    miért olcsóbb 1.1M-val, mint a másik Evo8, amit árulnak (sárga), ahhoz képest, hogy fele annyit futott, és kereskedésben van ?

    ismeri esetleg valaki ?
    FQ-e volt. Ot kerdezd.
    Mondjuk az Rs kivitelben erosen ketelkedem. Az azt jelentene, hogy tekeros ablakemelo, vas difi es a hajtaspumpa elol van.
    Ja es ha ennyi km-es rs lenne akkor min. 50%-al dragabb lenne. Kulfoldon Rs-t ennyi km-el 40ezer juro alatt nem latsz. Es ha jol tudom az csak feherben volt es fekete ajtonyitoval.

    Edit:
    Volt pirosban is de ott is fekete volt a kilincs
    Utoljára szerkesztette: kicsievo; 2017. 08. 13. 15:41-kor

  13. #2291

    Alap

    Idézet kicsievo: Hozzászólás megtekintése
    FQ-e volt. Ot kerdezd.
    Mondjuk az Rs kivitelben erosen ketelkedem. Az azt jelentene, hogy tekeros ablakemelo, vas difi es a hajtaspumpa elol van.
    Ja es ha ennyi km-es rs lenne akkor min. 50%-al dragabb lenne. Kulfoldon Rs-t ennyi km-el 40ezer juro alatt nem latsz. Es ha jol tudom az csak feherben volt es fekete ajtonyitoval.

    Edit:
    Volt pirosban is de ott is fekete volt a kilincs
    Opcióként rendelhető volt klíma és elektromos ablak, mára már szinte csak ilyen RS-ek maradtak meg utcára.

  14. #2292
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.125

    Alap

    Idézet B.Janika: Hozzászólás megtekintése
    Opcióként rendelhető volt klíma és elektromos ablak, mára már szinte csak ilyen RS-ek maradtak meg utcára.
    Ezt te tetted rendbe. Tenyleg rs? Es a km? Ha igazak a leirtak akkor ez ajandek ar erte...

  15. #2293
    Rezidens D16V avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 02.
    Hsz-ok
    1.376

    Alap

    Van saját oldala is a kocsinak a tagok között

  16. #2294
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap

    Utólag ment bele a klíma. nincs benne állítható hajtás sem, rádiót is utólag raktuk bele, full fapad volt.
    Just for Fun

  17. #2295
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap

    És azért ennyi az ára, mert eladni szeretném, nem pedig hírdetni. De azért ahogy hallom, megy még így is a fingfűrészelés gazdagon...
    Just for Fun

  18. #2296
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    Idézet FQ-400: Hozzászólás megtekintése
    És azért ennyi az ára, mert eladni szeretném, nem pedig hírdetni. De azért ahogy hallom, megy még így is a fingfűrészelés gazdagon...
    mesélj róla elolvastam a sztorit a saját alfórumában, azóta úgy van a kocsi, ahogy Bartos úr megépítette ? egyik ismerősömet érdekli, ő keresett meg, hogy nézzek utána. ha gondolod dobj róla infókat PÜ-ben (amúgy Te / Ti áruljátok, vagy el lett adva egy kereskedésnek ?)
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  19. #2297
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.125

    Alap

    En nem neveznem ezt fingfureszelesnek. De ha tenyleg rs akkor hirdesd meg kulfoldon es sokkal tobbet kaphatsz erte...es nem fog menni a "fingfureszeles"

  20. #2298
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap

    Fingfűrészelés amit csinálnak.... Nem az érdeklődés része, hanem tipikus magyar vásárlók.. Kopog a bal első szilent, az már -8 millió mert lakatoltatni kell és ketté van törve a rugó/gátló/kardán minden szar.. Aztán jönnek a baromságok - Műszaki zsenik országa vagyunk, hangra tudják mi a baj.

    Egyébként csak be van adva a kereskedésbe, mert nem tudom hol tárolni.

    Amióta Janinál elköltöttünk a rendbetételre egy kisebb vagyont, 1 hónapot használtam napi szinten. Utána rögtön cseréltem is benne egy olajat, nagyjából ennyi a története. Csitti-vitti, hátső lökhárító bal oldalán picit sérült. Ezen kívül semmi baja nincs, Janika mindent kicserélt benne. Annyi, hogy a program ki van rá fizetve, de egyszerűen nincs időm levinni Janikához, hogy megírja. De majd beszélek vele, mert talán most szabadabb lesz az időbeosztásom...
    Just for Fun

  21. Az alábbiaknak tetszik FQ-400 hozzászólása:


  22. #2299
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    Idézet Coppermine: Hozzászólás megtekintése
    tárgyaltunk az eladóval, 2.8M körül odaadja, de végül nem lett autó beszámítás, így nem ütötte nyélbe az üzletet az ismerősöm
    Én számolok be autót, motort, kismalacot 😎😎😃
    www.papirtigris.com klubkártyával kedvezmény !

  23. #2300

    Alap

    Idézet kicsievo: Hozzászólás megtekintése
    Ezt te tetted rendbe. Tenyleg rs? Es a km? Ha igazak a leirtak akkor ez ajandek ar erte...
    Igen én tettem rendbe, motorját , turbóját, programot, és azt hiszem fékbetéteket is kapott. A saját topikjában vissza lehet keresni az előéletét, de inkább kimásolom egy részét :

    Elkészültem végre az autóval, csütörtökön át is adtam. Nagy nehezen valamennyire sikerült kibogozni a múltját, és ezzel együtt megfejteni a rengeteg eddigi meghibásodások okait.
    Botkáéktól származik, volt benne csattogós, Motec, stb. Majd mikor Szabiék megvették kikerültek belőle a finomságok és Botkáék visszatették a valamikor régebben megírt Ecutekes motorvezérlőt. Most is az van benne mert a dobozon látható még halványan az „ecutek” felirat. Mikor hozzám került levettem a hengerfejet és egyből látszott hogy szegény keveréken ment folyamatosan, tiszta dugótető, szétégett(nagyon) turbó, átégett hengerfejtömítés. Ezen felül lógott a sziloplaszt(!!!!) mindenhonnan. Konzultáltam Szabolcs Édesapjával és azt javasoltam most akkor legyen szétszedve és végre normálisan összerakva, egyszer kell megcsinálni és meg fogja hálálni. Egy motorfelújítás, turbófelújítás, és pár apróság után bekerült a szélessávú szonda, azonnal kiderült amit már sejtettem, szegény keverék. Tudtam hogy elméletileg Ecutekes, a hátulján ott a matrica illetve Szabolcsék is ezt az infót kapták Botkáéktól. Ha valóban az nem is tudom itthon kiolvasni, csak aki csinálta az fér hozzá. Tettem egy próbát és láss csodát simán kijött a tartalom. Gyakorlatilag gyári tartalom volt túlzottan meghúzott nyomással , mindenhol +2 fok gyújtással , kiírt tiltásokkal és pár módosítással. Viszont az immobiliser kód stimmelt hiszen működött a kocsi, tehát nem valószínű hogy a „sziloplasztos” szerelő tüntette el az Ecuteket, Ő sem férhetett volna hozzá az imo. kódhoz, csak simán kontár volt, és nem csak a sziloplaszt miatt, nem is érdemel szót. Innentől nem foglalkoztam az Ecutek kérdéssel, lehet soha nem is volt az. A motorvezérlőben lévő lambda értékek nem tűntek rossznak, sőt inkább dúsra voltak írva, ezért benzinpumpát cseréltem, ezzel túlzottan be is dúsult. Visszaírtuk a nyomást de még mindig magas volt, kiderült az évek folyamán a druck labda is kilukadt.
    Egy napos programozás után kezdett hasonlítani egy jól működő nyolcasra.
    Így utólag túl sok az ismeretlen a sztoriban, valahol valaki megírta a programot egy nem 100 % benzinpumpával ami lassan tovább romlott, közben csapágyas lett és elkerült egy nem megfelelő szerelőhöz aki tovább fokozta a problémát a mérhetetlenül hanyag összeszereléssel.


    Ennek ellenére a hirdetésben ECUTEK-esként szerepel, nem értem miért. Szabolcs, való igaz sok idióta hív aki evót akar venni, és nagy részük álomvilágban él. De azért látszik az autón Botkáék keze nyoma, kétféle első lámpa, műgyantás elemek, és nem csak a kilences első lökhárító, ha jól emlékszem a bölcső körül is van valami tré. Játszósnak FRT-re sok a 4,5, a makulátlantól pedig messze van, nem lesz könnyű eladás szerintem.

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 22 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 22 vendég)

Hasonló témák

  1. Hsz-ok: 32
    Utolsó hozzászólás: 2009. 09. 08., 23:23

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva