116. oldal, összesen: 139 ElsőElső ... 1666106114115116117118126 ... UtolsóUtolsó
2.301-2.320, összesen: 2777

  1. #2301
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap

    Nem tudom, hogy miért írja ECUTEK-esnek, elmondtam a Szabolcsnak, hogy nem az..

    Bölcső meg rendben van, ott a fogaskoszurúnál kérdeztem a borítást, hogy az hiányzott. - Ja és igen, más a lámpa mivel USA.. És a forgalomba helyezés miatt kellett beletenni EU-s lámpát, azzal meg nem foglalkoztam. Egyébként úgy fest, hogy megvan rá a vevő.
    Utoljára szerkesztette: FQ-400; 2017. 08. 15. 07:58-kor
    Just for Fun

  2. #2302
    Rezidens GWRH avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 08.
    Hely
    Budapest, XVIII kerület
    Hsz-ok
    10.514

    Alap

    Ezzel mi lehet, hogy ennyire olcsó?

    https://www.hasznaltauto.hu/auto/mit...vo_ix-11951775

  3. #2303
    Rezidens Marschall avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 04.
    Hsz-ok
    618

    Alap

    Idézet GWRH: Hozzászólás megtekintése
    Ezzel mi lehet, hogy ennyire olcsó?

    https://www.hasznaltauto.hu/auto/mit...vo_ix-11951775
    Azt hiszem ez a kocsi volt fent jó pár hónapja olyasmi szöveggel, hogy edző autó ennek megfelelő állapotban stb....... Azért ennyi.

  4. #2304
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.125

    Alap

    Az ules ujra huzott es az is szet van repedezve + elol kristalylampa nem eredeti 9es.
    Csodalkoznek ha ebben csak ennyi km lenne.

  5. #2305
    Törzsvendég mukkos avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 05.
    Hely
    Eger
    Hsz-ok
    134

    Alap

    Tegnap hívtam, már elkelt csak nem vette le. Játszósnak jó lett volna.

  6. #2306
    Rezidens GWRH avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 08.
    Hely
    Budapest, XVIII kerület
    Hsz-ok
    10.514

    Alap

    A subaru mellé egy EVO is?
    Nem lett volna az sok kicsit?

    Vagy át akarsz állni a mi oldalunkra?

  7. #2307
    Törzsvendég mukkos avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 05.
    Hely
    Eger
    Hsz-ok
    134

    Alap

    Idézet GWRH: Hozzászólás megtekintése
    A subaru mellé egy EVO is?
    Nem lett volna az sok kicsit?

    Vagy át akarsz állni a mi oldalunkra?
    Subarut eladtam másfél éve, most egy Renault Clio Rs Cup-ot nyuzok utcán pályán.
    Volt már kettő Subarum kipróbálnék valami mást.

  8. #2308
    Rezidens GWRH avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 08.
    Hely
    Budapest, XVIII kerület
    Hsz-ok
    10.514

    Alap

    Az eladásról nem tudtam.

    De a legjobb helyen vagy, hogy kipróbáld az IGAZ ÖSVÉNYT!

    Sok szerencsét és sok lóerőt kívánok hozzá!

  9. #2309
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  10. #2310
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

  11. #2311
    Rezidens Ceofang avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    719

    Alap

    Ha ez 6 milla, akkor az enyem mar 10 folott jar
    ///// Ceofang /////

  12. 2 tagnak tetszik Ceofang hozzászólása:


  13. #2312
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    Idézet Ceofang: Hozzászólás megtekintése
    Ha ez 6 milla, akkor az enyem mar 10 folott jar
    van benne szotyi, ha megnézem, hogy miket árulnak 4-5M közt, akkor ez talán 5-5.5 környékén még elférne, nem ?
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  14. #2313
    Rezidens Ceofang avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    719

    Alap

    Minden annyit er, amennyit kifizetnek erte. Es mindent annyiert lehet hirdetni, amennyiert a hirdeto (direkt nem eladot irtam) akarja.

    Nem akarom fikazni. Az allapotat mindenki doltse el maga. Csak csodalkoztam, hogy hol jarnak manapsag a hirdetesi arak (a sok motyóval egyutt is) es osszehasonlitottam ezt az ominozus autot az enyemmel.
    ///// Ceofang /////

  15. #2314
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Nem szotyi hanem kerékarzenál.

    Tetszik hogy nem garázsbantartós nem dohányzós csajos autónak árulja.
    Ezzel a refisorral meg kerékfelhozatallal a pályán sosem járt csak hétvégi autónak használt hirdetés barokkos túlzás lenne.
    Persze ha rendesen volt szervizelve még jó is lehet.

    Szerintem el fog kelni.



    Idézet Coppermine: Hozzászólás megtekintése
    van benne szotyi, ha megnézem, hogy miket árulnak 4-5M közt, akkor ez talán 5-5.5 környékén még elférne, nem ?

  16. #2315
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Tényleg érdekes ez EVO árfekvés manapság.
    Amíg futott a széria (vagy akár kb. 7 évvel ezelőtt) bőven lehetett 4 mill környékén VII - IX venni.
    Most

    VI - nincs
    VII - mind ha nem is létezett volna
    VIII - csak amerikai 6 körül
    IX - nincs

    X - nem kell.

  17. 2 tagnak tetszik SomaG hozzászólása:


  18. #2316
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    https://www.hasznaltauto.hu/auto/mit..._viii-10500726

    Ezt nem értem.
    Ez már nagyon rég óta fent van.

    Az ára nagyjából nem sokat változott az elmúlt évben.
    Nem hívtam megmondom őszintén, mert szeged nekem nagyon az ország másik végén van, meg (SXV450 ne vedd sértésnek) de a sárga annyira nem tetszik. Persze a tiéd tetszik, de ez olyan fakó sárga nem olyan szép citromsárga mint a tiéd.

  19. #2317
    Rezidens Marschall avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 04.
    Hsz-ok
    618

    Alap

    Azért nem kelnek el mert az emberek nem akarnak kiadni 5.5 - 6 mFt egy ilyen autóra amit valaki, vagy valakik már 10szer kiélveztek így-úgy.
    Szerintem a kereslet meglenne ezekre, ha újra 4 körül lenének, de nem lesznek ugyanis egyre kevesebb van belőlük. Amire meg alig kell költeni olyan szinte meg már nincs.
    Sokan úgy gondolkoznak, hogy ha egyszer volt már 4mFt az ára, akkor miért adna ki érte 6-ot, ami öregebb lett 5 évvel meg még leéltebb összelegózott. (tisztelet a kivételnek)
    Ezen sokan nem tudnak szerintem túllépni. (nyilván pörög a havi költség lista a szemük előtt, hogy tuti lesz az meg az vele)
    Szórakozós autónak meg megint csak drága.
    Egyébként szerintem sokan agyalnak akiknek egyszer volt, csak valamiért eladták, hogy újra vegyenek evót vagy sti-t. Nem egy ilyen ismerősöm van. Na most egy ilyen embernek nehéz eladni egy 6 milliós autót amit egyszer már vett 4 ér 5 évvel fiatalabb kiadásba.
    Én is így voltam sokáig ezzel.
    Vadásztam hónapokig, illetve vártam hátha felbukkan valami értelmes VIII-IX 4 -4.5 környékén, de az itt becsatolt sárga már akkor fent volt 6.5 ér, és VIII -as,
    A IX-est ennyiért el is engedtem, aztán rájöttem, hogy a VIII-ast is lassan el kell. Aztán jött a telefon egy patika IX-es ről amit nem hittem volna, hogy van ilyen. (kitartás meghozza a gyümölcsét) Igazából normál autó esetében semmi extra, egy széria nem sok kilométeres sérülésmentes autó, de evóba már teljesen feladtam, hogy találok ilyet.
    Aztán megláttam megszerettem, és persze drágábban mint 4.5 de elhoztam, ráadásul IX ami nekem fontos volt.
    Reálisan láttam, hogy ez a piac ennyit ér ez van kész. Azt is gondolom, hogy ezek lejjebb már nem mennek.
    Felzárkóztunk a mobile.de árakhoz. Én a régi USA VIII-asom 4.5 ba adtam el 2012-körül, ami 2005-ös évjárat volt, és volt sérülve már minimálisan (nem nálam). Úgyhogy reális árnak gondolom a mai napig a IX-esem. 2008-as EU jóval kevesebb méterrel, és festésmentes.
    A mai napig minden pillanatát élvezem, és egy percig nem bántam meg, hogy megvásároltam.
    Eddig bizonyított, mert csak tankolni kellett bele, meg olajat cserélni.
    Ma reggel a pékségből kifele jövett egy régi sti tulaj barátom megkér, hogy vigyem már egyet mert hiányzik neki ez a féle autózás, és fülig érő szájjal mondja az autózás után, hogy milyen jó, hogy vannak még ilyen emberek akik ilyen autókkal járnak, számomra nagyon jó érzés.
    Beleül és azt mondja" ú ez a Japán illat, ez volt az STI-be is"
    Érdekes mert van neki egy GT86-os Toyotája, és mégis erre vágyik azt mondja "mert MÁS".
    Többek közt ő is gondolkozik újra egy ilyen vásárlásán, csak hát ugye már logikailag nehéz meghozni a döntést a fent leírtak miatt.
    SRÁCOK több ilyen autó mint az STI vagy EVO nem lesz. Akinek van ne adja el vigyázzon rá, akinek nincs az meg ha teheti vegyen egyet ha vágyik rá, (lehetőleg jót, jó áron )és én azokon sem röhögök akik télen garázsban tartják, és nem jönnek ki vele. Ezekre már illik vigyázni úgy gondolom.
    Ezek a mai hasonszőrű sportautók egyszerűen PONT ezt az érzést nem adják meg, és sokan vagyunk akik PONT ezt az érzést élik, mert volt benne részük és annyira megragadta az embert, hogy egy életen át elkíséri.
    Lényeg a lényeg turbós 4x4 ilyen hajtással, és illattal nincs, és nem is lesz már ilyen. Új Focus RS-t ezzel a motorbajjal hagyjuk......
    Mai gyerekek meg autóversenypálya közelébe se mennek, főleg nem rally.

  20. 9 tagnak tetszik Marschall hozzászólása:


  21. #2318
    Rezidens GWRH avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 08.
    Hely
    Budapest, XVIII kerület
    Hsz-ok
    10.514

    Alap

    Ezt nagyon szépen összefoglaltad!

    Erre egy "sima" like nem is elég.
    Én sosem adom el az enyémet.
    Még a kis szutyok 150 e Ft-os astrámat is féltem télen, hogy nehogy valaki megtörje, mert csúszik az út, és sok ember nem tud vezetni. Én megdolgoztam azért az autómért is. De az EVO nálam szerelem, és télen fűtött garázsban pihen.

    Nem akarok politizálni, de szerintem a nyugdíj rendszer össze fog omlani, amire én lennék nyugdíjas. Addigra minimum 10 teljes évnyi nyugdíjat fog érni egy EVO.
    Kell ennél jobb befektetés?!?

  22. 4 tagnak tetszik GWRH hozzászólása:


  23. #2319
    Rezidens Ceofang avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    719

    Alap

    "Sokan úgy gondolkoznak, hogy ha egyszer volt már 4mFt az ára, akkor miért adna ki érte 6-ot, ami öregebb lett 5 évvel meg még leéltebb összelegózott. (tisztelet a kivételnek) "
    -Teljesen így van. 5-7 éves korukig volt egy erős áresésük az Evoknak. Úgy 2012 körül volt egy minimum szint (a vételi
    11mFt-ról a VIII-asok 3,5-4,5 köré estek, a IX-esek kb. 5 - 6 közé). És 5-7 évesen azért még lehetett találni szépen megőrzött példányokat. Aztán évről évre elkezdtek lassacskán felfelé kúszni az árak, kb. évente 6-8%-ot. Az állapotok pedig többnyire romlani.

    Nehéz ezt elfogadnia annak, akinek amúgy vételi szándéka lenne. Tulajdonosként (és vagy) eladóként meg nyilván mindenki örül ennek. Enyhe, hobbiautós használat mellett is hoz a konyhára mondjuk évi 8%-ot. Az elég durva. És idővel lehet, hogy exponenciálisan fog nőni. Viszont emiatt egyre parább lesz használni. Ha valami mazsola autós nekimegy egy Evonak es EuroTax alapján számolja ki a köt.biztosító az értékét. Háááát köszi.

    Sti-k is kb. ugyanebben az ütemben drágultak. 5 éve hibátlan Bugeye Sti-t lehetett venni 2,6-3,2 körül. Tudom, mert én is többet megnéztem személyesen anno, az Evo előtt. Illetve több Sti-s barátom vett akkortájt kocsit. Mostmár sokat futott és sokat látott WRX-ek mennek annyiért.
    ///// Ceofang /////

  24. Az alábbiaknak tetszik Ceofang hozzászólása:


  25. #2320
    Rezidens Marschall avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 04.
    Hsz-ok
    618

    Alap

    Idézet GWRH: Hozzászólás megtekintése
    Ezt nagyon szépen összefoglaltad!

    Erre egy "sima" like nem is elég.
    Én sosem adom el az enyémet.
    Még a kis szutyok 150 e Ft-os astrámat is féltem télen, hogy nehogy valaki megtörje, mert csúszik az út, és sok ember nem tud vezetni. Én megdolgoztam azért az autómért is. De az EVO nálam szerelem, és télen fűtött garázsban pihen.

    Nem akarok politizálni, de szerintem a nyugdíj rendszer össze fog omlani, amire én lennék nyugdíjas. Addigra minimum 10 teljes évnyi nyugdíjat fog érni egy EVO.
    Kell ennél jobb befektetés?!?
    Szia,

    Köszi.
    A Te vásárlásod egy csoda volt, kicsit hasonló az enyémhez, de még durvább sztori Élvezd minden pillanatát azt kívánom.
    Befektetés: Nem titok ezen én is szoktam agyalni, meg beszélgetni emberekkel akiknek van. Én nem vagyok biztos abban, hogy nem pont az ellenkezője lesz, hogy teljesen elértéktelenedik, bár erre 10% esélyt adok. (A szemembe soha, a többit meg leszarom!) Tehát szerintem is egyre nagyobb érték.
    De tény, hogy azzal is kell számolni, hogy ez az erő amit ezek tudnak, egy közepes elektromos autó megadja. Ok persze nem fordul úgy még az elektromos autó. Illetve ha ki lesznek tiltva majd akkor ugye nem sok mindenre lehet használni ezeket majd (bár OT-s rendszámmal vígan járnak páran ma is) minden esetre érdekes lesz a jövő. Max kihúzzuk egy zárt pályára őket aztán ott élvezkedünk, és megmutatjuk a gyerekeknek, hogy volt régen hangos büdös nagy vasalódeszkás autó úgy ment 1995 ben mint egy Nissan Leaf 2018 ban
    Persze lesznek gyűjtők is.

    Ismerősömmel reggel erről beszélgettünk..... Nem tudom milyen lehet egy ilyen új STI. Megadhatja azt az érzést? Nem túl nehéz? Ez a 2.5 ös motor még mindig egy szégyenfolt a subaru névhez?
    https://www.hasznaltauto.hu/auto/sub...mitas-12381867

    Rá akarom beszélni

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 9 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 9 vendég)

Hasonló témák

  1. Hsz-ok: 32
    Utolsó hozzászólás: 2009. 09. 08., 23:23

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva