24. oldal, összesen: 139 ElsőElső ... 1422232425263474124 ... UtolsóUtolsó
461-480, összesen: 2777

  1. #461
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet edoc: Hozzászólás megtekintése
    Maximálisan elfogadható, és akár meg is kérdezhetném ugyanazt amit Te pár napja.. Bízunk benne, hogy racionálisan, és jól döntöttél!!
    Igen, valszeg nagyon hasonló a szitu.

  2. #462
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet Fapuma8: Hozzászólás megtekintése
    Jól hangzik amúgy az autó.

    Majd a következő.

    Sok sikert.
    Köszi.

  3. #463
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    én is sajnálom, de azért néha tényleg kell egy kis kompromisszumot kötni- jó nem azt mondom, hogy bedőlt motorú kotyogó turbó tengelyes kocsikat kell rohadt kasznival elhozni, de full makulátlan kocsi azért nem biztos, hogy

    1- aladó sorba kerül
    2- kifizethető

    én pl amikor az enyémet megvettem tudtam, hogy egy árokba csúszás miatt futómű bölcsőt kell majd húzatnom, illetve nem tudtam az eredeti alu gépháztetőt illetve eredeti doblemezeket hozzá kérni. De ahogy lett pénzem megint szépen el kedtem kipofozni és nagyon boldog vagyok vele.
    Kell egy jó program

  4. #464
    Rezidens lalow avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hely
    Győr - Balatonfüred
    Hsz-ok
    359

    Alap Leh-210

    Urak,
    Rendszám alapján ismeri valaki esetleg? Túl baba ára van de miért? Vagy ez lenne a tax ár?

    http://www.hasznaltauto.hu/3026625_m...hi_lancer_2007

  5. #465
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    én is sajnálom, de azért néha tényleg kell egy kis kompromisszumot kötni- jó nem azt mondom, hogy bedőlt motorú kotyogó turbó tengelyes kocsikat kell rohadt kasznival elhozni, de full makulátlan kocsi azért nem biztos, hogy

    1- aladó sorba kerül
    2- kifizethető

    én pl amikor az enyémet megvettem tudtam, hogy egy árokba csúszás miatt futómű bölcsőt kell majd húzatnom, illetve nem tudtam az eredeti alu gépháztetőt illetve eredeti doblemezeket hozzá kérni. De ahogy lett pénzem megint szépen el kedtem kipofozni és nagyon boldog vagyok vele.
    A következő talin majd személyesen elmondom, hogy miért nem vettem meg.
    S ami számomra megnyugtató, hogy ma úgy keltem fel, hogy úgy érzem, jól döntöttem.

  6. #466
    Rezidens ricsimae avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 06.
    Hsz-ok
    3.128

    Alap

    Idézet 323_GTR: Hozzászólás megtekintése
    A következő talin majd személyesen elmondom, hogy miért nem vettem meg.
    S ami számomra megnyugtató, hogy ma úgy keltem fel, hogy úgy érzem, jól döntöttem.

    Melyik autó volt az?

  7. #467
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet ricsimae: Hozzászólás megtekintése
    Melyik autó volt az?
    http://www.hasznaltauto.hu/3026154_mitsubishi_evo_1999

    a megadott képen nem a kocsi van.

  8. #468
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap

    Sajnálom 323, hogy nem jött össze!
    De, sose bánkódj, tuti jól döntöttél!

  9. #469
    Rezidens ATTILA EVO 7 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 05.
    Hsz-ok
    840

    Alap

    Idézet 323_GTR: Hozzászólás megtekintése

    Miért nem hozol be AngliábólFeketéből olyan komolyakat találtam,hogy majdnem beszartam

  10. #470
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet FQ-400: Hozzászólás megtekintése
    Sajnálom 323, hogy nem jött össze!
    De, sose bánkódj, tuti jól döntöttél!
    Nem bánkódom miatta, mert tudom, hogy később megbántam volna.
    Az tetszett nagyon benne, hogy bele volt építve minden amit csak szeretnék egy széria evo-ba: A-s motor, írható ecu ALS-el, full kiszilentezve, kevlár kartervédő, versenykormány -ülés, hárul vasdifi sperr-el, 2 tárcsás kuplung........., halálosztó a kocsi, csak vannak más szempontok is.

  11. #471
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet ATTILA EVO 7: Hozzászólás megtekintése
    Miért nem hozol be AngliábólFeketéből olyan komolyakat találtam,hogy majdnem beszartam
    Nagyon sokat agyaltam azon is, de sajnos nincs meg a megfelelő kapcsolat a dologhoz.

  12. #472
    Rezidens ricsimae avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 06.
    Hsz-ok
    3.128

    Alap

    Idézet 323_GTR: Hozzászólás megtekintése
    Nem bánkódom miatta, mert tudom, hogy később megbántam volna.
    Az tetszett nagyon benne, hogy bele volt építve minden amit csak szeretnék egy széria evo-ba: A-s motor, írható ecu ALS-el, full kiszilentezve, kevlár kartervédő, versenykormány -ülés, hárul vasdifi sperr-el, 2 tárcsás kuplung........., halálosztó a kocsi, csak vannak más szempontok is.

    Mi volt a probléma , szarrá volt törve ,vagy a papírok?
    De elég ultrát szólt a vas nem?

  13. #473
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    én egy ilyen kocsit pl azonnal megvettem volna- leszarom, hogy körbe körbe volt törve- minden evo így vagy úgy meg van ütve itt ott- ez a sorsuk. Pont azt élveztem volna benne, hogy szépen meg csinálom- igényesen, pl karbon gépháztető, doblemez, egyedi lökősök ilyenek. Most ha pl veszel egy csont széria evot ami ugyan nem volt sérült soha, akkor arra annyit kell költeni mire műszakilag ott lesz, hogy menten el dobod magad :-D

    vagy marad széria, de akkor meg minden alkalommal amikor épített evoval talizol tudatosul majd benned, hogy hát igen ezek úgy el húznak mint az állat. Nem tudom, nyílván nem vagyunk egyformák, de egy evonál nálam az sosem volt szempont, hogy milyen a külseje- mondjuk ez látszik is az enyémen :-D

    Ez olyan nálam, mintha egy picsa jól kinéző csajt látsz a dizsibe, majd felszívod magad, mélyet lélegzel, el mormolod a legjobb nyitó mondatod, és erre a csaj válaszol valamit - de ÁÁÁÁÁJL bűzlik a szája - lol- gáz nem. Mennyivel jobb egy átlagos kinézetű csaj kiemelkedő belső értékekkel?!
    Kell egy jó program

  14. #474
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2007. 03.
    Hely
    Fülek sk
    Hsz-ok
    360

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    én egy ilyen kocsit pl azonnal megvettem volna- leszarom, hogy körbe körbe volt törve- minden evo így vagy úgy meg van ütve itt ott- ez a sorsuk. Pont azt élveztem volna benne, hogy szépen meg csinálom- igényesen, pl karbon gépháztető, doblemez, egyedi lökősök ilyenek. Most ha pl veszel egy csont széria evot ami ugyan nem volt sérült soha, akkor arra annyit kell költeni mire műszakilag ott lesz, hogy menten el dobod magad :-D

    vagy marad széria, de akkor meg minden alkalommal amikor épített evoval talizol tudatosul majd benned, hogy hát igen ezek úgy el húznak mint az állat. Nem tudom, nyílván nem vagyunk egyformák, de egy evonál nálam az sosem volt szempont, hogy milyen a külseje- mondjuk ez látszik is az enyémen :-D

    Ez olyan nálam, mintha egy picsa jól kinéző csajt látsz a dizsibe, majd felszívod magad, mélyet lélegzel, el mormolod a legjobb nyitó mondatod, és erre a csaj válaszol valamit - de ÁÁÁÁÁJL bűzlik a szája - lol- gáz nem. Mennyivel jobb egy átlagos kinézetű csaj kiemelkedő belső értékekkel?!

    Ott a pont!!!
    Utoljára szerkesztette: hunevo6; 2009. 06. 05. 18:24-kor

  15. #475
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    én egy ilyen kocsit pl azonnal megvettem volna- leszarom, hogy körbe körbe volt törve- minden evo így vagy úgy meg van ütve itt ott- ez a sorsuk. Pont azt élveztem volna benne, hogy szépen meg csinálom- igényesen, pl karbon gépháztető, doblemez, egyedi lökősök ilyenek. Most ha pl veszel egy csont széria evot ami ugyan nem volt sérült soha, akkor arra annyit kell költeni mire műszakilag ott lesz, hogy menten el dobod magad :-D

    vagy marad széria, de akkor meg minden alkalommal amikor épített evoval talizol tudatosul majd benned, hogy hát igen ezek úgy el húznak mint az állat. Nem tudom, nyílván nem vagyunk egyformák, de egy evonál nálam az sosem volt szempont, hogy milyen a külseje- mondjuk ez látszik is az enyémen :-D

    Ez olyan nálam, mintha egy picsa jól kinéző csajt látsz a dizsibe, majd felszívod magad, mélyet lélegzel, el mormolod a legjobb nyitó mondatod, és erre a csaj válaszol valamit - de ÁÁÁÁÁJL bűzlik a szája - lol- gáz nem. Mennyivel jobb egy átlagos kinézetű csaj kiemelkedő belső értékekkel?!
    Tényleg ott a pont! De gyanítom, hogy teljesen mások az erre költhető anyagi kereteink és sajna nem az én javamra. Lesz, aki kapva kap majd az alkalmon, hogy megvegye, én visszamondtam és egy cseppet sem bánom.

  16. #476
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet 323_GTR: Hozzászólás megtekintése
    Tényleg ott a pont! De gyanítom, hogy teljesen mások az erre költhető anyagi kereteink és sajna nem az én javamra. Lesz, aki kapva kap majd az alkalmon, hogy megvegye, én visszamondtam és egy cseppet sem bánom.
    Helyes, akkor nincs más dolgunk mint folytatni a szurkolást. Már nagyon akarom látni az arcod egy evoból kitekintve. Király lenne!!
    Kell egy jó program

  17. #477
    Rezidens ATTILA EVO 7 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 05.
    Hsz-ok
    840

    Alap

    Idézet 323_GTR: Hozzászólás megtekintése
    Nagyon sokat agyaltam azon is, de sajnos nincs meg a megfelelő kapcsolat a dologhoz.


    http://www.pistonheads.com/sales/list.asp?s=841

    Kinezed,letelefonalod,20.000 egy repulojegy,beleulsz es mar suhanhatsz is vele haza....

  18. #478
    Rezidens VGergo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest - Pécs
    Hsz-ok
    1.831

    Alap

    ha már ugyis volt téme az Evo 9 RS, elöl abban is torsen sperr van ?

  19. #479
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet ATTILA EVO 7: Hozzászólás megtekintése
    http://www.pistonheads.com/sales/list.asp?s=841

    Kinezed,letelefonalod,20.000 egy repulojegy,beleulsz es mar suhanhatsz is vele haza....
    atya világ mennyire rendben van az a piros tme- csak hát az anyós vezet :-(
    Kell egy jó program

  20. #480
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet ATTILA EVO 7: Hozzászólás megtekintése
    http://www.pistonheads.com/sales/list.asp?s=841

    Kinezed,letelefonalod,20.000 egy repulojegy,beleulsz es mar suhanhatsz is vele haza....
    Atya ég!!! Csukott szemmel sem tudnám eltéveszteni!
    Csak az a fránya kormány...

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 20 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 20 vendég)

Hasonló témák

  1. Hsz-ok: 32
    Utolsó hozzászólás: 2009. 09. 08., 23:23

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva