25. oldal, összesen: 139 ElsőElső ... 1523242526273575125 ... UtolsóUtolsó
481-500, összesen: 2777

  1. #481
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet ATTILA EVO 7: Hozzászólás megtekintése
    http://www.pistonheads.com/sales/list.asp?s=841

    Kinezed,letelefonalod,20.000 egy repulojegy,beleulsz es mar suhanhatsz is vele haza....
    Jól hangzik!

  2. #482
    Rezidens ATTILA EVO 7 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 05.
    Hsz-ok
    840

    Alap

    Idézet bunker: Hozzászólás megtekintése
    Atya ég!!! Csukott szemmel sem tudnám eltéveszteni!
    Csak az a fránya kormány...
    Es itt


    http://www.pistonheads.com/sales/lis...dist=&nodays=0

  3. #483
    Törzsvendég Corro avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 05.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    190

    Alap

    Attila:Megtennéd, h írsz néhány szót a további költségekről?Konkrétan az érdekel, h mennyi plusszt jelent a vételáron felül, amíg az embernek egy bal kormányos papíros autója lesz! Nagyon kecsegtetőek amúgy az Angol autók!

  4. #484
    Rezidens ATTILA EVO 7 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 05.
    Hsz-ok
    840

    Alap

    Idézet Corro: Hozzászólás megtekintése
    Attila:Megtennéd, h írsz néhány szót a további költségekről?Konkrétan az érdekel, h mennyi plusszt jelent a vételáron felül, amíg az embernek egy bal kormányos papíros autója lesz! Nagyon kecsegtetőek amúgy az Angol autók!
    Repulojegy,komp,matrica,uzemanyag max 150.000

    A balositasnal az a kerdes,hogy mennyire szeretnel tokeleteset?Rengeteg bisz-basz kell hozza!Versenyautot szeretnel csinalni,vagy utcait?6-7-8-9?????

  5. #485
    Törzsvendég Corro avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 05.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    190

    Alap

    Idézet ATTILA EVO 7: Hozzászólás megtekintése
    Repulojegy,komp,matrica,uzemanyag max 150.000

    A balositasnal az a kerdes,hogy mennyire szeretnel tokeleteset?Rengeteg bisz-basz kell hozza!Versenyautot szeretnel csinalni,vagy utcait?6-7-8-9?????
    Mindenképpen utcai autóban gondolkodom, de nem vagyok nagyravágyó, elég egy butított balos is, csak evo 6-os legyen!
    Egy megközelítő árat megtennéd, hogy írsz? Megfelel privibe is, ha nem publikus!

  6. #486
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet Corro: Hozzászólás megtekintése
    Mindenképpen utcai autóban gondolkodom, de nem vagyok nagyravágyó, elég egy butított balos is, csak evo 6-os legyen!
    Egy megközelítő árat megtennéd, hogy írsz? Megfelel privibe is, ha nem publikus!
    nem akarlak elkeseríteni, de az olcsóbb megoldás a balosításnál az pont nem az utcai verzió, ugyanis ott kell rendesebben megcsinálni, oda kell a több cucc :-(
    Kell egy jó program

  7. #487
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet Corro: Hozzászólás megtekintése
    Mindenképpen utcai autóban gondolkodom, de nem vagyok nagyravágyó, elég egy butított balos is, csak evo 6-os legyen!
    Egy megközelítő árat megtennéd, hogy írsz? Megfelel privibe is, ha nem publikus!
    Lehet jobban jársz, ha megveszed az itthoni átépített fehér VI-ost (Attiláé az is szerintem), amiről többen is nyilatkozták, hogy ritka szép db. Nem vagyok benne biztos, hogy sokkal olcsóbban megúsznád a kinti vásárlás - itthoni átépítés procedúrát. Arról nem is beszélve, hogy ezt meg tudod nézni élőben, ki tudod próbálni, el tudod vinni ismert műhelybe átnézetni (s lehet tudsz alkudozni is egy kicsit).

    Számokban, vegyünk a VI-ost angliában ~6-8000Ł,
    számoljunk 7500-el 7500*330~2,5m
    út költsége: 150-200e
    átépítés (igényességtől függően): 0,8-1,2m számoljuk 1m-nak

    összesen: ~3,7m + regadó + forgalomba helyezés

    vagy vedd meg a feketét!

  8. #488
    Haladó
    Csatlakozás dátuma
    2008. 08.
    Hsz-ok
    40

    Alap

    Idézet 323_GTR: Hozzászólás megtekintése

    Számokban, vegyünk a VI-ost angliában ~6-8000Ł,
    számoljunk 7500-el 7500*330~2,5m
    út költsége: 150-200e
    átépítés (igényességtől függően): 0,8-1,2m számoljuk 1m-nak

    összesen: ~3,7m + regadó + forgalomba helyezés

    vagy vedd meg a feketét!

    Szerinted az angliában vásárolt közel gyári, esetleg kicsit megpiszkált EVO VI állapota lehetővé teszi, hogy lábon hazahozzuk? Nekem is vannak efféle terveim azért kérdezem.

  9. #489
    Adminisztrátor Sanci avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Mogyoród
    Hsz-ok
    2.790

    Alap

    Idézet PEPE85: Hozzászólás megtekintése
    Szerinted az angliában vásárolt közel gyári, esetleg kicsit megpiszkált EVO VI állapota lehetővé teszi, hogy lábon hazahozzuk? Nekem is vannak efféle terveim azért kérdezem.
    Kérdés, hogy érdemes-e. Üzemanyag, komp, autópálya díjjak nem sokkal olcsóbb szerintem mint egy tréleres aki ezzel foglalkozik. És akkor még mindig ott a kisördög, hogy ha neagy isten megáll útközben.

    Én annó Németből is inkább elhozattam pedig zsír új volt.

  10. #490
    Haladó
    Csatlakozás dátuma
    2008. 08.
    Hsz-ok
    40

    Alap

    Idézet Sanci: Hozzászólás megtekintése
    Kérdés, hogy érdemes-e. Üzemanyag, komp, autópálya díjjak nem sokkal olcsóbb szerintem mint egy tréleres aki ezzel foglalkozik. És akkor még mindig ott a kisördög, hogy ha neagy isten megáll útközben.

    Én annó Németből is inkább elhozattam pedig zsír új volt.

    Én is erre gondoltam, esélyes a tréler.

    EVO 6-ra tudja valaki mennyi a regadó? A kérdés az lenne, hogy hanyas környezetvédelmi osztályba tartozik?

    http://dealerservices.autotrader.co.uk/12545/sports.htm Ennél a kereskedőnél 26db EVO van, ránézésre érdemes lesz megnézni a helyet.
    Utoljára szerkesztette: PEPE85; 2009. 06. 08. 14:52-kor

  11. #491
    Törzsvendég Corro avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 05.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    190

    Alap

    Idézet 323_GTR: Hozzászólás megtekintése
    Lehet jobban jársz, ha megveszed az itthoni átépített fehér VI-ost (Attiláé az is szerintem), amiről többen is nyilatkozták, hogy ritka szép db. Nem vagyok benne biztos, hogy sokkal olcsóbban megúsznád a kinti vásárlás - itthoni átépítés procedúrát. Arról nem is beszélve, hogy ezt meg tudod nézni élőben, ki tudod próbálni, el tudod vinni ismert műhelybe átnézetni (s lehet tudsz alkudozni is egy kicsit).

    Számokban, vegyünk a VI-ost angliában ~6-8000Ł,
    számoljunk 7500-el 7500*330~2,5m
    út költsége: 150-200e
    átépítés (igényességtől függően): 0,8-1,2m számoljuk 1m-nak

    összesen: ~3,7m + regadó + forgalomba helyezés

    vagy vedd meg a feketét!

    Így számolva valóban nem éri meg.

    De számoljunk 6000e-el.

    kb 2 millből itthon van+ regadó+ átépítés.


    Megvanném én a feketét, de egyenlőre nem sikerűlt eladni az autóm a nélkül meg nem merek belevágni egy újba! Attila evoja is tetszik, és nem is drága, de még mindig nem derűlt ki, hogy papíros-e, vagy sem!

  12. #492
    Rezidens ATTILA EVO 7 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 05.
    Hsz-ok
    840

    Alap

    Idézet Corro: Hozzászólás megtekintése
    Így számolva valóban nem éri meg.

    De számoljunk 6000e-el.

    kb 2 millből itthon van+ regadó+ átépítés.


    Megvanném én a feketét, de egyenlőre nem sikerűlt eladni az autóm a nélkül meg nem merek belevágni egy újba! Attila evoja is tetszik, és nem is drága, de még mindig nem derűlt ki, hogy papíros-e, vagy sem!

    Reg.dijat kell fizetni rá,vámot áfá-t nem.Én tuti,hogy nem regisztrálnám be,inkább E vagy P rendszám

  13. #493
    Rezidens ATTILA EVO 7 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 05.
    Hsz-ok
    840

    Alap

    Idézet PEPE85: Hozzászólás megtekintése
    Szerinted az angliában vásárolt közel gyári, esetleg kicsit megpiszkált EVO VI állapota lehetővé teszi, hogy lábon hazahozzuk? Nekem is vannak efféle terveim azért kérdezem.

    Simán......Én már hármat hazahoztam gond nélkül.Az angliai trélerezésről annyit kell tudni,hogy targoncával pakolják az autókat,trélernek nevezett bepolcozott teherautókra.Én inkább hazatolnám mint hogy egy ilyenre feltegyem.

  14. #494
    Rezidens ttop avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    2.447

    Alap

    Idézet Corro: Hozzászólás megtekintése
    Így számolva valóban nem éri meg.

    De számoljunk 6000e-el.

    kb 2 millből itthon van+ regadó+ átépítés.


    Megvanném én a feketét, de egyenlőre nem sikerűlt eladni az autóm a nélkül meg nem merek belevágni egy újba! Attila evoja is tetszik, és nem is drága, de még mindig nem derűlt ki, hogy papíros-e, vagy sem!
    Azt ne felejtsük el hogy a kinti költség nem csak a repjegy árból áll!!!!! és még kajálni és aludni se árt!

  15. #495
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.068

    Alap

    Idézet ttop: Hozzászólás megtekintése
    Azt ne felejtsük el hogy a kinti költség nem csak a repjegy árból áll!!!!! és még kajálni és aludni se árt!
    És közlekedni.. Az autóig el kell jutni, ami néha nem egyszerű! Főleg ha bérelsz, hogy a közelben adhasd le ha viszed a másikat!

  16. #496
    Rezidens ATTILA EVO 7 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 05.
    Hsz-ok
    840

    Alap

    Idézet edoc: Hozzászólás megtekintése
    És közlekedni.. Az autóig el kell jutni, ami néha nem egyszerű! Főleg ha bérelsz, hogy a közelben adhasd le ha viszed a másikat!
    A leg koltsegkimelobb,ha elore megvaltod a Mahart irodaban a kompjegyed felaron 60 font.......Londonig repulo,onnan busz vagy vonat.Az eladoval meg lehet beszelni,hogy kijojjon erted az allomasra.Angol rendszammal haza lehet hozni,de azt hiszem,hogy akkor nincs biztositas............vagy Maj 1 utan valtott P rendszam,azzal lehet EU-n belul kozlekedni

  17. #497
    mk76
    Vendég

    Alap

    Sziasztok,

    Egy kedves barátom nevében érdeklődnék a következő autó kapcsán, hogy milyen plusz információt tudtok róla esetleg : http://www.hasznaltauto.hu/3013650_m...hi_lancer_2004

    Előre is köszönöm

  18. #498
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    hát, nem kell túl szemfülesnek lenni hozzá, hogy azon az airbox-on látható céget jól felhívd- ők biztos mindent tudnak róla, mivel ők építették.
    Kell egy jó program

  19. #499
    mk76
    Vendég

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    hát, nem kell túl szemfülesnek lenni hozzá, hogy azon az airbox-on látható céget jól felhívd- ők biztos mindent tudnak róla, mivel ők építették.
    Köszönöm, láttam, de több szem többet lát és tapasztalhatott adott esetben

  20. #500
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 27 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 27 vendég)

Hasonló témák

  1. Hsz-ok: 32
    Utolsó hozzászólás: 2009. 09. 08., 23:23

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva