26. oldal, összesen: 139 ElsőElső ... 1624252627283676126 ... UtolsóUtolsó
501-520, összesen: 2777

  1. #501
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet 323_GTR: Hozzászólás megtekintése
    nagyon szép kocsi, mondjuk a tunert rendesen picsán kéne rúgni ha azt a görbét megnézed...600nm nyomaték egy 35-s turbóból és csak 420 paci, lol

    írtál neki pü-t? szerintem olyan 5 misi (ft) körül azért el lehetne hozni.
    Kell egy jó program

  2. #502
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    nagyon szép kocsi, mondjuk a tunert rendesen picsán kéne rúgni ha azt a görbét megnézed...600nm nyomaték egy 35-s turbóból és csak 420 paci, lol

    írtál neki pü-t? szerintem olyan 5 misi (ft) körül azért el lehetne hozni.
    igen, nekem is szemet szúrt a grafokion, egy ilyen konfigtól ez elég siralmas.

    azt gondolom, egy ilyesmiért érdemes lenne kimenni és balosítani, ha végignézi az ember a beépített alkatrészek listáját és kb összeadja, akkor kiderül, hogy csak a motyók többe lehettek, mint most az egész autó.
    6,5-7 körül megállna itthon kompletten az egész.....

    kicsit körbe kellene járni KONKRÉTAN (nem mendemonda szinten), hogy hogyan is lehet ezeket itthon, legálisan üzembe helyezni?!

  3. #503
    Adminisztrátor Sanci avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Mogyoród
    Hsz-ok
    2.790

    Alap

    Mintha elől azt irná, hogy azóta már 556 lóerő az új programmal.Nagyon jól néz ki, csak az a fránya kormány.

  4. #504
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet 323_GTR: Hozzászólás megtekintése
    igen, nekem is szemet szúrt a grafokion, egy ilyen konfigtól ez elég siralmas.

    azt gondolom, egy ilyesmiért érdemes lenne kimenni és balosítani, ha végignézi az ember a beépített alkatrészek listáját és kb összeadja, akkor kiderül, hogy csak a motyók többe lehettek, mint most az egész autó.
    6,5-7 körül megállna itthon kompletten az egész.....

    kicsit körbe kellene járni KONKRÉTAN (nem mendemonda szinten), hogy hogyan is lehet ezeket itthon, legálisan üzembe helyezni?!
    az a baj, hogy az én okmányirodás ismerősnőm könkrétan megőrült és ezért nem tudok segíteni benne. Viszont lehet, hogy telefonon lehet velük beszélni.

    Ha 7 millerért egy ilyen konfig itthon van- akármilyen programmal, mert az úgy is ki lesz javítva akkor ennek neki kell menni !!! Amúgy most hogy megint újra és újra nézem a képeit rá kell jöjjek, hogy a 7-es azért nagyon szép!! Sokkal szebb az eleje mint a nyolcasoknak, finomabban a vonásai, férfiasabb a lámpa, kerékjárati ív találka és szemből sem úgy néz ki mint egy vigyorgó autó. Ha kell én kimegyek veled megnézni :-D legalább iszunk egy sört!
    Kell egy jó program

  5. #505
    Adminisztrátor Sanci avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Mogyoród
    Hsz-ok
    2.790

    Alap

    Idézet 323_GTR: Hozzászólás megtekintése
    igen, nekem is szemet szúrt a grafokion, egy ilyen konfigtól ez elég siralmas.

    azt gondolom, egy ilyesmiért érdemes lenne kimenni és balosítani, ha végignézi az ember a beépített alkatrészek listáját és kb összeadja, akkor kiderül, hogy csak a motyók többe lehettek, mint most az egész autó.
    6,5-7 körül megállna itthon kompletten az egész.....

    kicsit körbe kellene járni KONKRÉTAN (nem mendemonda szinten), hogy hogyan is lehet ezeket itthon, legálisan üzembe helyezni?!
    Mi a kérdés az üzembe helyezéssel kapcsolatban? Van nagyon jó ügyintézőm (okmányiroda, vizsga stb.), megkérdezem ami érdekel.

  6. #506
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    az a baj, hogy az én okmányirodás ismerősnőm könkrétan megőrült és ezért nem tudok segíteni benne. Viszont lehet, hogy telefonon lehet velük beszélni.

    Ha 7 millerért egy ilyen konfig itthon van- akármilyen programmal, mert az úgy is ki lesz javítva akkor ennek neki kell menni !!! Amúgy most hogy megint újra és újra nézem a képeit rá kell jöjjek, hogy a 7-es azért nagyon szép!! Sokkal szebb az eleje mint a nyolcasoknak, finomabban a vonásai, férfiasabb a lámpa, kerékjárati ív találka és szemből sem úgy néz ki mint egy vigyorgó autó. Ha kell én kimegyek veled megnézni :-D legalább iszunk egy sört!
    Ezért ragaszkodnék én is 7-eshez, sokkal karakteresebb, mint a 8-as (elnézést a 8-as tulajoktól, de ez a véleményem), bár akkora választék lenne belőle itthon, mint a 8-asból. + az V-VI-hoz képest sokkal merevebb a kasztbi, jóval kultúráltabb a belseje, már benne az aktív hajtás, leold kézire.....

    Most egy db-ig nem tudok komolyan foglalkozni a dologgal az államvizsga miatt, s így valszeg elmarad a kinti sörözés, DE esetleg bepótolhatnánk majd egy fórumos "belföldivel" :-) :-)

  7. #507
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet Sanci: Hozzászólás megtekintése
    Mi a kérdés az üzembe helyezéssel kapcsolatban? Van nagyon jó ügyintézőm (okmányiroda, vizsga stb.), megkérdezem ami érdekel.
    Elég sok az ellentmondás az japánból-angliából behozott kocsikkal kapcsolatban.

    1. a rövid (9 vagy 10 karakteres) alvázszám hivatalosan vizsgáztatható????
    2. megvettem, hazahoztam a jobb kormányos kocsit, jobbosként hivatalosan levizsgáztatom a Mozaikban, üzembe helyezés, rendszám, névreírás, befizetem a regadót, minden tuti (ha nincs probléma az 1. miatt), valahol szerepel a forgalmiban, hogy jobbkormányos???
    Utána átépítettem balosra:
    - az építést hivatalos szakszervíznek kell végeznie dokumentálva???
    - ha nem, akkor a következő vizsgán nem buziznak, hogy mitől lett balos?????

    Ilyesmi kérdéeim lennének, amely lehet mások számára is hasznosak lehetnek, ha bárki tud segíteni konkrét válasszal, azt megköszönném.

    Bár azt is el tudom fogadni, hogy, aki kijárta ezt a nem biztos, hogy egyszerű utat az nem akarja "ingyen" megosztani másokkal.

  8. #508
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    A Subaru-s kollégáknál van egy külön topic, ami kifejezetten ilyesmival foglalkozik sok hasznos info-val, hátha más is ilyesmin töri a fejét:

    http://forum.subaruklub.hu/viewtopic.php?t=5601

  9. #509
    Rezidens Tomó avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hely
    Szentendre
    Hsz-ok
    4.844

    Alap

    Idézet 323_GTR: Hozzászólás megtekintése
    Utána átépítettem balosra:
    - az építést hivatalos szakszervíznek kell végeznie dokumentálva???
    - ha nem, akkor a következő vizsgán nem buziznak, hogy mitől lett balos?????
    Ezen már én is gondolkodtam,de végülis a LHD kocsiknak sincs írva semmi a forgalmiba!?

  10. #510

  11. #511
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    EvoSasa?

  12. #512
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    szerintem is Sasáé
    Kell egy jó program

  13. #513
    Rezidens EvoSasa avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Pécs
    Hsz-ok
    1.335

    Alap

    Igen!
    A fanyűvő!!

  14. #514
    Rezidens ttop avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    2.447

    Alap

    Nem adod drágán!
    Ennyiért egy skodát sem kapsz! Én pont ezért nem adtam el az autóm mit kapsz 7.000.000 alatt amibe szivesen űlsz?

  15. #515
    Rezidens EvoSasa avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Pécs
    Hsz-ok
    1.335

    Alap

    Idézet ttop: Hozzászólás megtekintése
    Nem adod drágán!
    Ennyiért egy skodát sem kapsz! Én pont ezért nem adtam el az autóm mit kapsz 7.000.000 alatt amibe szivesen űlsz?
    Villamos széket!
    A fanyűvő!!

  16. #516
    Rezidens EvoSasa avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Pécs
    Hsz-ok
    1.335

    Alap

    323 Gtr nek ennél sokkal komolyabb ajánlatot tettem pár perce! De az már tényleg az alja mert az alatt itt fog porosodni a garázsban én meg járok busszal
    A fanyűvő!!

  17. #517
    Rezidens manumission avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Bp-Stockholm
    Hsz-ok
    1.835

    Alap

    s mi lesz helyette??

  18. #518
    Rezidens EvoSasa avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Pécs
    Hsz-ok
    1.335

    Alap

    Most nem evo, de lesz még evom csak lehet 11-es vagy a 12-es!!!!

    ill igazából műkedvelőként lehet egy 6 os tme-t hajtok fel majd!
    A fanyűvő!!

  19. #519
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet EvoSasa: Hozzászólás megtekintése
    Most nem evo, de lesz még evom csak lehet 11-es vagy a 12-es!!!!

    ill igazából műkedvelőként lehet egy 6 os tme-t hajtok fel majd!
    hmm a végén minden szaki egy 6-osban köt ki... helyes!
    Kell egy jó program

  20. #520
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 07.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    580

    Alap

    Idézet EvoSasa: Hozzászólás megtekintése
    Most nem evo, de lesz még evom csak lehet 11-es vagy a 12-es!!!!

    ill igazából műkedvelőként lehet egy 6 os tme-t hajtok fel majd!
    Nem árulod el mit veszel? Subi?

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 9 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 9 vendég)

Hasonló témák

  1. Hsz-ok: 32
    Utolsó hozzászólás: 2009. 09. 08., 23:23

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva