64. oldal, összesen: 139 ElsőElső ... 1454626364656674114 ... UtolsóUtolsó
1.261-1.280, összesen: 2777

  1. #1261
    Rezidens HUN337 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 10.
    Hely
    Balatonalmádi
    Hsz-ok
    1.198

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    aki excel táblázatban számolja ki, hogy kell-e neki evo, az NE vegyen evot- mert baja esik hamarosan. Ezt nem számbácsizni kell, hanem érezni a zsigereidben. Az evo/sti tulajok egytől egyik már suhanc koruktól úgy vezetnek, hogy erre az autóra "várnak" csak esetleg még akkor nem tudják ezt pl 17 évesen. Eztán amikor találkoznak vele akkor egyből jön a felismerés. Ez szerintem nem megy máshogy.

    Én a mai napig emlékszem amikor egy solymári shell kútra egy szép napon begurult egy ezüst hatos. Akkor még azt sem tudtam mi az a Mitsu evo - fogalmam sem volt hogy van egyáltalán ilyen autó!!! Most már tudom, hogy Miki bácsi volt az és ott, akkor, azzal a két perccel megpecsételődött a dolog részemről.

    Ha valakinek nem így jön, akkor meg ette a fészkes fene - szerintem...
    Abszolut igy vagyok vele, nem kell nekem Excel hozzá a gyerekszobám is ki volt plakátozva már az aktuális Subaru / Evo kocsikkal, s még mindig megugrik a szivem ha ilyen kocsit látok valahol az utcán

    Csak mindennapi autókén nem tudom alkalmas e nekem per pill egy ilyen, vagy érdemes kivárni amig nem utazgatok ennyit és akkor, vagy esetleg veygek majd egy VI-t és használjam hétvégén mint oly sokan itt?

    hmm

    Megint gondolkoznék most rajta, de nincs idöm Majd hétvégén

    üdv
    Kristóf

  2. #1262
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Aú már megint mindenért én vagyok a hunyó, de ezt speciel büszkén vállalom

    Kristóf, ne matekozz: legyen egy mindennapi kényelmes, gyors, gazdaságos, ízlésednek/lehetőségeignek megfelelő (dízel)autód, és második autónak egy VI-os.

  3. 3 tagnak tetszik Miki hozzászólása:


  4. #1263

    Alap

    Idézet Miki: Hozzászólás megtekintése
    Aú már megint mindenért én vagyok a hunyó, de ezt speciel büszkén vállalom

    Kristóf, ne matekozz: legyen egy mindennapi kényelmes, gyors, gazdaságos, ízlésednek/lehetőségeignek megfelelő (dízel)autód, és második autónak egy VI-os.
    Főleg hogy egy idő után annyira rommátuningolod az Evót úgyis hogy csak vadulni lesz jó :-D
    Quality in Financial Planning
    www.qfp.hu
    Független pénzügyi tervezés, befektetések külföldi alapokba

  5. #1264
    kzs13
    Vendég

    Alap

    Idézet HUN337: Hozzászólás megtekintése
    Abszolut igy vagyok vele, nem kell nekem Excel hozzá a gyerekszobám is ki volt plakátozva már az aktuális Subaru / Evo kocsikkal, s még mindig megugrik a szivem ha ilyen kocsit látok valahol az utcán

    Csak mindennapi autókén nem tudom alkalmas e nekem per pill egy ilyen, vagy érdemes kivárni amig nem utazgatok ennyit és akkor, vagy esetleg veygek majd egy VI-t és használjam hétvégén mint oly sokan itt?

    hmm

    Megint gondolkoznék most rajta, de nincs idöm Majd hétvégén

    üdv
    Kristóf
    Mi van gyerekek, felborzoltam a kedélyeket az excellel?
    Szerintetek nekem miért van evom? Nyilván érzelmi alapon. De eddig arról volt szó, hogy Kristóf variál, mit vegyen, nekem pár (autó) vásárláskor segített, ha ,egpróbáltam racionális szempontból megközelíteni. Amúgy meg az érzelmi faktort is bele lehet venni.
    Mindennek ára van. Érzelmi alapon vehetnél Ferrari FF-t. Bitang jó. Ha jól emlékszem 660PS, összkerék, jó kiállású, élményt ad, pályán nem zajos... Valamogy mégsem lett tömegcikk, pedig egy ideje lehet kapni. Valószínűleg ott az ár a gáz.
    Egyébként én biztos nem vennék Evot, ha 90%-ban autópályán járnék vele. Forog, mint a felx, zabál, zajos... De én is imádom. Minden nap benne ülök, mindenhova evoval megyek. De a hibáit el kell ismerni.
    Amúgy nekem egy fehér evo indította el a bogarat 1993-ban... ki volt állítva egy rampán... Gyönyörű volt...
    Részemről iránymutatásnak szántam a döntéselőkészítő módszeres megoldást. De örülök, hogy gerjedtetek rá.

  6. #1265
    Rezidens peterz81 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 02.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hsz-ok
    1.392

    Alap

    Nekem 1 fekete VI os tette be a kiskapút kb 10 éve amikor nyári esö után kilincsel elöre indult el! Na akkor kezdett el habzani a szám,de csak most tudtam megvalósitani! De látom sok embernek tett oda a VI os!

  7. #1266
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Mosoly

    Talán 99-ben jöttünk ki endrére lakni, második nap láttunk egy fekete 6 TME- majd 3 hétre megérkezett a 7-es. Spanyol kikötőben raktak le az első konténert amiben ezek voltak. Pár napra ra már csovezve állt. Előtte meg 1 napot vadasztuk a fekete 6-ost, de nem találtuk meg... :-) axa a 7-es volt az első itthon. De talán még közép európában is..
    Just for Fun

  8. #1267
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap

    Még jó, hogy 2001-ben költöztünk. 99-ben meg nem ide..:-)
    Just for Fun

  9. #1268
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Meg milyen jó hogy az első balkormányos VII-es Európában az enyém volt

    2000 ősszel kezdték gyártani, és 2000 novemberben futott be az első heti gyártásból származó kocsival a hajó. Előtte csak két demóautó volt a gyárnak, de azok nem "igazi" Evo-k voltak.

    Amúgy nagyon jók ezek a coming out-ok, lehet kellene egy új topic "Hogyan szerettem bele az Evoba?" címmel?

    (Én aktív Subaru-pilótaként úgy, hogy nagyon tetszett a VI-os formája, meg az hogy a versenyeken mindig nyer.)

  10. #1269
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap

    Idézet Miki: Hozzászólás megtekintése
    Meg milyen jó hogy az első balkormányos VII-es Európában az enyém volt

    2000 ősszel kezdték gyártani, és 2000 novemberben futott be az első heti gyártásból származó kocsival a hajó. Előtte csak két demóautó volt a gyárnak, de azok nem "igazi" Evo-k voltak.
    Már nekem is rég volt....
    2000-ben a versenyek dátuma: (Esztergom Rally 2000. 04. 07 - 09. -http://www.mnasz.hu/letoltes/raI2000OB.pdf)
    2000-ben a nevezési lista Esztergom Rally-ra (23-as rajtszám: Gerencsér Tibor - Menthy Zoltán - Lancer EVO 7 ) -http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:7TTrNRm0K9MJ:http://www.rallysport.hu/info/04/mis...&ct=clnk&gl=hu

    Ezen csak nevezve voltunk de nem mindultak el, mert a verseny reggelén lett felprogramozva az autó. Így az autót járatni kimentünk versenyt nézni, de itt már rajtra kész volt. Első éles bevetése a második versenyen volt.
    Just for Fun

  11. #1270
    Törzsvendég Corro avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 05.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    190

    Alap

    Idézet FQ-400: Hozzászólás megtekintése
    Talán 99-ben jöttünk ki endrére lakni, második nap láttunk egy fekete 6 TME- majd 3 hétre megérkezett a 7-es. Spanyol kikötőben raktak le az első konténert amiben ezek voltak. Pár napra ra már csovezve állt. Előtte meg 1 napot vadasztuk a fekete 6-ost, de nem találtuk meg... :-) axa a 7-es volt az első itthon. De talán még közép európában is..
    Az a fekete szentendrei hatos nekem is komoly élmény volt anno, akkor még ott volt a nyaralónk, és mindig csodáltam amikor elment mellettem. A tag rendszeresen tolta neki nem gyengén, kézivel kanyarodott le a főútról meg ilyesmik. Valahol a Berkenye u. közelében lakott, mert mindig onnan fordult ki.

  12. #1271
    Rezidens Dino74 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 01.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.530

    Alap

    Én zuglóban láttam sokszor egy feketét az is úgy ment ahogy kell, és csúzli glx lancer belseje volt, gomdolom rs lehetett

  13. #1272
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap

    Idézet Corro: Hozzászólás megtekintése
    Az a fekete szentendrei hatos nekem is komoly élmény volt anno, akkor még ott volt a nyaralónk, és mindig csodáltam amikor elment mellettem. A tag rendszeresen tolta neki nem gyengén, kézivel kanyarodott le a főútról meg ilyesmik. Valahol a Berkenye u. közelében lakott, mert mindig onnan fordult ki.
    Egyszer beszéltem is vele, gyalulós autónak használta a 6-ost, mellette volt egy kanárisárga Megan Sport-ja, az volt a napi autó. Most meg ha jól láttam egy fehér Kókusz RS-el rohangál. 40 körüli kopasz a tulaj.
    Just for Fun

  14. #1273
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Az TT lehetett...

    Mit találtam http://www.hasznaltauto.hu/auto/bmw/...t_auto-5294285

    (Jól lebuktam, M3-ra kerestem...)

  15. 2 tagnak tetszik Miki hozzászólása:


  16. #1274
    Rezidens Richie avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 01.
    Hsz-ok
    701

    Alap

    Idézet Miki: Hozzászólás megtekintése
    Az TT lehetett...

    Mit találtam http://www.hasznaltauto.hu/auto/bmw/...t_auto-5294285

    (Jól lebuktam, M3-ra kerestem...)
    Csak nem E36-t? Én most vettem egyet és csak annyit mondhatok, hogy nagyon állat!

  17. #1275
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Mesélj!

  18. Az alábbiaknak tetszik Miki hozzászólása:


  19. #1276
    Rezidens Richie avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 01.
    Hsz-ok
    701

    Alap

    Idézet Miki: Hozzászólás megtekintése
    Mesélj!
    Majd lehet csinálok neki egy topikot, ha nem gond. 325i-vel kezdtem januárban, majd angliából akartam hozni egy m3-t hozzá, hogy a kettőből legyen egy normális kocsi. Sajnos a 25i csak esőben jó, szárazon kevés a power benne. Azért még körülnéztem gyorsan a ha.hu-n is, hátha akad valami. Egy E46 M3-t már próbáltam, de sajnos nem volt olyan állapotban amennyit kértek volna érte, NFeri tudna mesélni róla. Szóval megnéztem egy e36 m3-t itthon kedden és szerdán megvettem. Dióhéjben ennyi, itt nem nagyon akarok offolni. A kocsiról annyit hogy hihetetlen nyomatékos ahhoz képest hogy "csak" 3,2 szívó motor van benne. Amatőr szinten szeretnék vele pályázgatni, egyelőre ez a terv.

  20. 4 tagnak tetszik Richie hozzászólása:


  21. #1277
    Rezidens peterz81 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 02.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hsz-ok
    1.392

  22. #1278
    Rezidens bajno avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 07.
    Hely
    Mohacs-Miskolc,Steffisburg (Svájc)
    Hsz-ok
    1.975

    Alap

    És még automata is ??Na ilyet még nem lattam...

  23. #1279
    Rezidens HUN337 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 10.
    Hely
    Balatonalmádi
    Hsz-ok
    1.198

  24. 2 tagnak tetszik HUN337 hozzászólása:


  25. #1280
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 10.
    Hsz-ok
    1.953

    Alap


    a lényeg itt van:
    "AZ ELADÁS ÉS TÉVEDÉS JOGA FENNTARTVA, KÉRJÜK A PONTOS ADATOKRÓL SZEMÉLYESEN TÁJÉKOZÓDJON AKÁR..."

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 7 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 7 vendég)

Hasonló témák

  1. Hsz-ok: 32
    Utolsó hozzászólás: 2009. 09. 08., 23:23

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva