75. oldal, összesen: 139 ElsőElső ... 2565737475767785125 ... UtolsóUtolsó
1.481-1.500, összesen: 2777

  1. #1481
    Törzsvendég husky avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 05.
    Hely
    Bp és SzFV
    Hsz-ok
    208

    Alap

    Idézet bunker: Hozzászólás megtekintése
    ...ki kell cserélni a hűtő tetején a zárósapkát egy erősebbre...
    Ezt én sem hiszem el, és több ember is körberöhögött ezzel az ötlettel (pedig ismert, hozzáértő emberek), de hülye sem vagyok, nem fogom szétszedni kupak csere nélkül...

    találkozzunk, add kölcsön a kupakod, és menjünk egy kört, 10perc alatt kiderül

    vagy mondjátok meg hol és milyet vegyek, 5-8000-nél nem lehet több, én lennék a legboldogabb, ha megoldaná...

  2. #1482
    Törzsvendég husky avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 05.
    Hely
    Bp és SzFV
    Hsz-ok
    208

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    Meg kell szagolni a töltő tartályban lévő vizet, ha kipuff szagú, akkor hengerfejes, ha nem akkor meg nem az.
    nem szagolgattam, ilyet próbáltam ki:

    ezt persze csak álló helyzetben lehet, turbó nyomás nélkül,
    minimálisan szineződött csak el, aggodalomra nem adott okot.

    Viszont menet közben nagy nyomáson nehéz odatartani a kupak helyére...

  3. #1483
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet husky: Hozzászólás megtekintése
    Ezt én sem hiszem el, és több ember is körberöhögött ezzel az ötlettel (pedig ismert, hozzáértő emberek), de hülye sem vagyok, nem fogom szétszedni kupak csere nélkül...

    találkozzunk, add kölcsön a kupakod, és menjünk egy kört, 10perc alatt kiderül

    vagy mondjátok meg hol és milyet vegyek, 5-8000-nél nem lehet több, én lennék a legboldogabb, ha megoldaná...
    Pedig simán lehet, hogy ez a baj, hiába nevettek az ismert, hozzáértő emberek:


    http://forums.evolutionm.net/engine-...-overflow.html


    #1
    coolant pushing to overflow
    coolant pushes to my overflow bottle ONLY after a WOT pull ..


    #6

    This happened to me. I did all types of testing (compression, leak block, cooling system pressure test). It was the original radiator cap. It was bad. I ended up getting a 1.3 bar ralliart cap. Problem is fixed. I highly suggest do all the testing. Good luck.
    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

  4. 2 tagnak tetszik MES-Racing hozzászólása:


  5. #1484
    Törzsvendég husky avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 05.
    Hely
    Bp és SzFV
    Hsz-ok
    208

    Alap

    ámen

  6. #1485
    Rezidens csibee avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.037

    Alap

    Jó ez a fórum.
    Bububububububububuuuuu

  7. 2 tagnak tetszik csibee hozzászólása:


  8. #1486
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet husky: Hozzászólás megtekintése
    Ezt én sem hiszem el, és több ember is körberöhögött ezzel az ötlettel (pedig ismert, hozzáértő emberek), de hülye sem vagyok, nem fogom szétszedni kupak csere nélkül...

    találkozzunk, add kölcsön a kupakod, és menjünk egy kört, 10perc alatt kiderül

    vagy mondjátok meg hol és milyet vegyek, 5-8000-nél nem lehet több, én lennék a legboldogabb, ha megoldaná...
    Nem tudom kik voltak a hozzáértő emberek, de abból megállapítani, hogy hengerfejes egy autó, hogy járó motornál leszedik a kupakot a hűtőről és abban buborékolt a víz, ne is haragudj, de hozzájuk sem vinném az autóm szervizelni.

  9. 4 tagnak tetszik bunker hozzászólása:


  10. #1487
    Törzsvendég husky avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 05.
    Hely
    Bp és SzFV
    Hsz-ok
    208

    Nyíl

    Idézet bunker: Hozzászólás megtekintése
    ...abból megállapítani, hogy hengerfejes egy autó, hogy járó motornál leszedik a kupakot a hűtőről és abban buborékolt a víz...
    ne degradáld le őket, nem ebből állapították meg...

    sőőőt, köztük volt Nerd egyik cimborája is
    Utoljára szerkesztette: husky; 2012. 11. 30. 16:25-kor

  11. #1488
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet husky: Hozzászólás megtekintése
    Ezt én sem hiszem el, és több ember is körberöhögött ezzel az ötlettel (pedig ismert, hozzáértő emberek), de hülye sem vagyok, nem fogom szétszedni kupak csere nélkül...

    találkozzunk, add kölcsön a kupakod, és menjünk egy kört, 10perc alatt kiderül

    vagy mondjátok meg hol és milyet vegyek, 5-8000-nél nem lehet több, én lennék a legboldogabb, ha megoldaná...
    Gyerekek, Andersen meghalt, mese nincs - a hűtőkörben lévő víz nyomás nem a turbónyomás függvénye. Ha kinyomja a vizet az baj... Amennyiben jó a termosztát, akkor a meleg vizet ki fogja keringetni a hűtőbe, ahol lehül, ha a hűtőd nem rohadt össze és nem kurva koszos. Egy 73 fokos termosztáttal tökéletesen el lehet menni 500 lóig a normál hűtősapkával.
    Kell egy jó program

  12. Az alábbiaknak tetszik hunevo6 hozzászólása:


  13. #1489
    Törzsvendég husky avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 05.
    Hely
    Bp és SzFV
    Hsz-ok
    208

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    ...a hűtőkörben lévő víz nyomás nem a turbónyomás függvénye. Ha kinyomja a vizet az baj...

    konkrétan ezzel az állásponttal már találkoztam, annyit hozzátéve, hogy ha mégis, akkor azt nem a 0,2-vel nagyobb kupak fogja megfogni...

    de felesleges vitázni, kipróbálnám a kupakcserét, inkább ezen vesszünk, össze, hogy minél előbb honnan szerezzek?

  14. #1490
    Szuper Moderátor carkillerz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    III.ker - Isaszeg
    Hsz-ok
    7.538

    Alap

    Volt nekünk is hasonló problémánk a mi gondunkat a levegős rendszer okozta, aztán Nferi tanácsára kupak nélkül kibugyborékoztattuk a cuccost és tökéletes lett.

  15. #1491
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet husky: Hozzászólás megtekintése
    ne degradáld le őket, nem ebből állapították meg...

    sőőőt, köztük volt Nerd egyik cimborája is
    Sajnos többször bebizonyosodott már szerelőknél, hiába ismer egy adott márkát vagy típust, attól még nem fog érteni a másikhoz is. És nem azért mert béna vagy szar szerelő lenne, hanem mert egyszerűen nem látott még olyat, nincs vele tapasztalata. Nem hiába specializálódik mindenki egy adott márkára vagy azon belül is bizonyos típusokra. És itt most nyilván nem olajcserére vagy futómű cserére gondolok.
    Utoljára szerkesztette: bunker; 2012. 11. 30. 18:16-kor

  16. #1492
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    Gyerekek, Andersen meghalt, mese nincs - a hűtőkörben lévő víz nyomás nem a turbónyomás függvénye. Ha kinyomja a vizet az baj... Amennyiben jó a termosztát, akkor a meleg vizet ki fogja keringetni a hűtőbe, ahol lehül, ha a hűtőd nem rohadt össze és nem kurva koszos. Egy 73 fokos termosztáttal tökéletesen el lehet menni 500 lóig a normál hűtősapkával.
    Gondolom itt arról lehet szó, hogy terhelés után mikor megáll akkor kinyomja a vizet a kiegyenlítő tartályba és onnan a túlfolyón meg az autó alá. Ha menet közben ömlene a víz fel a szélvédőre akkor nyilván nem kupak csere a megoldás.
    Én egy létező problémára való megoldást írtam, amit 323Laci is megerősített, felőlem leszedhetik a hengerfejet is, nem én fogom fizetni.

  17. 2 tagnak tetszik bunker hozzászólása:


  18. #1493
    Szuper Moderátor carkillerz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    III.ker - Isaszeg
    Hsz-ok
    7.538

    Alap

    Idézet bunker: Hozzászólás megtekintése
    Sajnos többször bebizonyosodott már szerelőknél, hogy nem elég ismerni egy adott márkát vagy típust, attól még nem fog érteni a másikhoz is. És nem azért mert béna vagy szar szerelő lenne, hanem mert egyszerűen nem látott még olyat, nincs vele tapasztalata. Nem hiába specializálódik mindenki egy adott márkára vagy azon belül is bizonyos típusokra. És itt most nyilván nem olajcserére vagy futómű cserére gondolok.
    Ebben az országban mindenki autószerelő nem tudtad?

  19. 3 tagnak tetszik carkillerz hozzászólása:


  20. #1494

    Alap

    Idézet bunker: Hozzászólás megtekintése
    Gondolom itt arról lehet szó, hogy terhelés után mikor megáll akkor kinyomja a vizet a kiegyenlítő tartályba és onnan a túlfolyón meg az autó alá. Ha menet közben ömlene a víz fel a szélvédőre akkor nyilván nem kupak csere a megoldás.
    Én egy létező problémára való megoldást írtam, amit 323Laci is megerősített, felőlem leszedhetik a hengerfejet is, nem én fogom fizetni.
    Nekem is enyhén hűtővíz/fagyálló szagú volt a kocsi nyaranként, amikor megálltam valahol egy keményebb hajtás után...ameddig még utcán nyomtam vele és sosem volt hengerfejes.Ralliartos hűtővízkupakom volt.
    Cseppenni sosem cseppent, csak érezted a szagát.
    Azaz hengerfejesség nélkül is szökhet valahol az én tapasztalatom szerint is, mégha kicsit csak, akkor is.
    Most versenyeken nem érezni, de itt csak üzemmelegen megy pár egyenest, nincs igénybevéve folyamatos használatban.
    Quality in Financial Planning
    www.qfp.hu
    Független pénzügyi tervezés, befektetések külföldi alapokba

  21. #1495
    Rezidens Erikaviking77 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 09.
    Hely
    Csopak
    Hsz-ok
    824

    Alap

    Mi pl a Toyotára feltettünk egy +0,3-as kupakot és egyből elkezdte kinyomni a vizet (gyári vadi új 0 km-es japán autóról volt a kupak). Aztán vissza a gyárit és azóta sem volt semmi gond vele. Nem minden autó ugyan úgy működik .

    Idézet bunker: Hozzászólás megtekintése
    Sajnos többször bebizonyosodott már szerelőknél, hiába ismer egy adott márkát vagy típust, attól még nem fog érteni a másikhoz is. És nem azért mert béna vagy szar szerelő lenne, hanem mert egyszerűen nem látott még olyat, nincs vele tapasztalata. Nem hiába specializálódik mindenki egy adott márkára vagy azon belül is bizonyos típusokra. És itt most nyilván nem olajcserére vagy futómű cserére gondolok.

  22. #1496
    Rezidens Tomó avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hely
    Szentendre
    Hsz-ok
    4.844

    Alap

    Első főnököm hengerfejezett motort sapka miatt! Összerakás után már kínjában kicserélte a sapkát és jó lett.

    Persze az ügyfélnek nem ismerte be, hogy pöcs volt és kifizettette az egészet

  23. #1497

  24. Az alábbiaknak tetszik balage018 hozzászólása:


  25. #1498
    Rezidens lalow avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hely
    Győr - Balatonfüred
    Hsz-ok
    359

    Alap

    Mi került 1,5m-ba? A gagyi matricák meg a ledsor a lámpában?


  26. #1499
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 10.
    Hsz-ok
    1.953

    Alap

    Idézet lalow: Hozzászólás megtekintése
    Mi került 1,5m-ba? A gagyi matricák meg a ledsor a lámpában?

    szerintem az F1-es szekvenciális váltó, meg a duplaturbó

  27. 6 tagnak tetszik EVO-010 hozzászólása:


  28. #1500
    Rezidens peterz81 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 02.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hsz-ok
    1.392

    Alap

    A gazdi ennyire tudatlan vagy hülyének néz mindenkit? Egyátalán utólag kivitlezhetö a dupla turbo egy 4 hengeres motoron?

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 28 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 28 vendég)

Hasonló témák

  1. Hsz-ok: 32
    Utolsó hozzászólás: 2009. 09. 08., 23:23

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva