80. oldal, összesen: 139 ElsőElső ... 3070787980818290130 ... UtolsóUtolsó
1.581-1.600, összesen: 2777

  1. #1581
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2010. 03.
    Hsz-ok
    563

    Alap

    Idézet olahjojo: Hozzászólás megtekintése
    Hamár ST205, most leltem ezt véletlenül:
    http://suchen.mobile.de/auto-inserat...176130944.html
    Szerintem felettébb olcsó...Bár nem tudok németül, nem tudom mit ír róla.

    Na ez pont az a szívatás, amiről nemrég írt a Totalcar:

    http://totalcar.hu/magazin/kozelet/2...tovasarlasnal/

    írtam az embernek, érdekes levél jött vissza. Pont arra nem válaszolt, amit kérdeztem, meg hogy utaljam el a zsét és majd egy szállító cég elhozza nekem:-)

  2. #1582
    Szuper Moderátor carkillerz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    III.ker - Isaszeg
    Hsz-ok
    7.538

    Alap

    Idézet Szuti: Hozzászólás megtekintése
    Na ez pont az a szívatás, amiről nemrég írt a Totalcar:

    http://totalcar.hu/magazin/kozelet/2...tovasarlasnal/

    írtam az embernek, érdekes levél jött vissza. Pont arra nem válaszolt, amit kérdeztem, meg hogy utaljam el a zsét és majd egy szállító cég elhozza nekem:-)
    Ennyi!

  3. #1583
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2010. 03.
    Hsz-ok
    563

    Alap

    A Csajom szerint, aki elég jól beszél németül, ezt nem német írta, mert néhol nem helyes:

    Hallo,
    Vielen Dank für Ihr Interesse bezüglich mein Auto.
    Ich war in Deutschland und ich habe das Auto dort gekauft haben. Jetzt bin ich wieder in Newcastle, Vereinigtes Königreich und aus diesem Grunde Ich möchte einen autorisierten Transportunternehmen nutzen, um das Auto zu Ihrem Standort zu senden weil sie einen Schutz für Käufer und Verkäufer haben.
    Dies ist eine sehr gut gepflegt Auto, in perfektem Betriebszustand, keine Beschädigungen, Beulen, Kratzer oder Unfälle, keine Notwendigkeit für Reparaturen natürlich in einwandfreiem Zustand innen und außen als auch ist, läuft der Motor wie neu. Ich habe nie geraucht im Auto. Er hat deutsche regitration und Dokumente mit Full-Service-Geschichte, immer pünktlich gemacht, Sitzhöhenverstellung.
    Das Auto hat 195.700 km und das Baujahr ist 11/1994 .
    Der Preis Ich frage ist € 3.000 einem sehr günstigen Preis, weil Ich möchte ein anderes Auto mit dem Lenkrad zu kaufen auf der rechten Seite schon bald.
    Wenn Sie es kaufen möchten, antworten mir und ich werde Ihnen alle EinzelheitenTelefonnummer: +44 7867294019

    Arra pedig, hogy mi lenne, ha cash, and collectionban kifizetném, elhoznám ez volt a válasz:

    Hello,

    As I said in my previous email, the car and the documents are in Newcastle, England, under the custody of this authorized transportation company:www.tclcomp.com ready for shipment to the buyer. This company will handle the delivery of the car and also they will handle all the registration papers. Transport Car Logistics is one of the best transport companies from UK and it is specialized in online transactions. We are both protected, we can use this company to send the car to your location and you will have 5 days inspection period until you decide to buy it or not.

    The lowest price I'm willing to agree with is 3.000 Euro, including shipment to your location, no other cost or any import tax. I am telling that you are making a good deal.

    As you can see in the photos and I assure you the car looks and runs great, you'll see in the visit period, which it has no problem. I'm sure you'll love it. Is a very nice car, but I can not keep it because I need to buy a car with the wheel on the right side. This is an Deutsche car with Deutsche papers and Deutsche license plates. It is registered in my name in Germany and I have all the original documents for the car. The car is in very good working and optic condition, it has all the inspections made by dealer and the last full service it was made 6.000 km before.
    The delivery will be made to your address by truck and delivery agent will bring you the car, 3 keys, all the original documents and papers. He will be empowered by me also to sign any document in my name.

    Let me know if you are interested and I will explain how we can make the deal step by step.
    Best regards,
    John Kane

    Ez azért elég furi, hogy majd ő elmondja lépésről lépésre, hogy hogy legyen deal:-) Ráadásul 3000euróért jobbosat is csak szart kapsz, nem hogy még szállítással együtt

  4. #1584
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 10.
    Hsz-ok
    1.953

    Alap

    Hiába "elérhető" az eladó és ráadásul gyorsan is válaszol, attól még mindig átverés az egész. Az ilyen hirdetések, mint mindig, az alacsony ár miatt vonzák a balekokat. Csodák nincsenek. Én is írtam egyszer egy ilyen patkánynak. Autót csak biztos forrásból...

  5. #1585
    Bennfentes olahjojo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 08.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    75

    Alap

    Akkor ezért volt furi ennyiért A lényeg, hogy nem lett "csóróbb" senki sem

  6. #1586
    Törzsvendég FQ-500 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 04.
    Hsz-ok
    213

    Alap

    Idézet Szuti: Hozzászólás megtekintése
    A Csajom szerint, aki elég jól beszél németül, ezt nem német írta, mert néhol nem helyes:

    Hallo,
    Vielen Dank für Ihr Interesse bezüglich mein Auto.
    Ich war in Deutschland und ich habe das Auto dort gekauft haben. Jetzt bin ich wieder in Newcastle, Vereinigtes Königreich und aus diesem Grunde Ich möchte einen autorisierten Transportunternehmen nutzen, um das Auto zu Ihrem Standort zu senden weil sie einen Schutz für Käufer und Verkäufer haben.
    Dies ist eine sehr gut gepflegt Auto, in perfektem Betriebszustand, keine Beschädigungen, Beulen, Kratzer oder Unfälle, keine Notwendigkeit für Reparaturen natürlich in einwandfreiem Zustand innen und außen als auch ist, läuft der Motor wie neu. Ich habe nie geraucht im Auto. Er hat deutsche regitration und Dokumente mit Full-Service-Geschichte, immer pünktlich gemacht, Sitzhöhenverstellung.
    Das Auto hat 195.700 km und das Baujahr ist 11/1994 .
    Der Preis Ich frage ist € 3.000 einem sehr günstigen Preis, weil Ich möchte ein anderes Auto mit dem Lenkrad zu kaufen auf der rechten Seite schon bald.
    Wenn Sie es kaufen möchten, antworten mir und ich werde Ihnen alle EinzelheitenTelefonnummer: +44 7867294019

    Arra pedig, hogy mi lenne, ha cash, and collectionban kifizetném, elhoznám ez volt a válasz:

    Hello,

    As I said in my previous email, the car and the documents are in Newcastle, England, under the custody of this authorized transportation company:www.tclcomp.com ready for shipment to the buyer. This company will handle the delivery of the car and also they will handle all the registration papers. Transport Car Logistics is one of the best transport companies from UK and it is specialized in online transactions. We are both protected, we can use this company to send the car to your location and you will have 5 days inspection period until you decide to buy it or not.

    The lowest price I'm willing to agree with is 3.000 Euro, including shipment to your location, no other cost or any import tax. I am telling that you are making a good deal.

    As you can see in the photos and I assure you the car looks and runs great, you'll see in the visit period, which it has no problem. I'm sure you'll love it. Is a very nice car, but I can not keep it because I need to buy a car with the wheel on the right side. This is an Deutsche car with Deutsche papers and Deutsche license plates. It is registered in my name in Germany and I have all the original documents for the car. The car is in very good working and optic condition, it has all the inspections made by dealer and the last full service it was made 6.000 km before.
    The delivery will be made to your address by truck and delivery agent will bring you the car, 3 keys, all the original documents and papers. He will be empowered by me also to sign any document in my name.

    Let me know if you are interested and I will explain how we can make the deal step by step.
    Best regards,
    John Kane

    Ez azért elég furi, hogy majd ő elmondja lépésről lépésre, hogy hogy legyen deal:-) Ráadásul 3000euróért jobbosat is csak szart kapsz, nem hogy még szállítással együtt
    Már rájöttem, csak először nem vettem észre, hogy te írtál már neki... :P
    Azért is töröltem ki amit írtam...

  7. #1587
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap

    Köszi Szuti az infókat!
    -
    Mi a múltkor futottunk bele ilyenbe. 6000 Euróért 450h lexus.. Apu gondolta rárepül, de az is csak a pénzt kérte, autó meg nem volt. Hála égnek pont Belgiumban voltam és megnéztem volna az autót, amikor nagy tiltakozás közepette vége lett a mailezésnek.
    Just for Fun

  8. 2 tagnak tetszik FQ-400 hozzászólása:


  9. #1588

    Alap

    Idézet FQ-400: Hozzászólás megtekintése
    http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyo...st_205-6216654

    Valakinek valami infó róla? Illetve milyen az alkatrész ellátás hozzá? Lehet itthon egyátalán kapni hozzá cuccokat?
    Beleszerettem, nagyon kokkettálok, hogy meg kéne venni...
    Megértem a lelkesedést, én is belezúgtam jó néhány évvel ezelőtt... Még amikor Érdiék nyomták vele, elhatároztam, hogy egyszer lesz egy ilyenem... Aztán lett belőle 2 is Alkatrészellátással nincs gond, Toyotánál megkapni mindent (nem olcsó), de az ebay (főleg az angol) tele van bontott cuccokkal és utángyártott alkatrészekkel is.

    Ha kicsit tuningolni szeretnéd, akkor már nem ilyen egyszerű a helyzet. Mivel ezek majd 20 éves autók és nem rohangál sok belőlük, a fejlszetési lehetőségek feltérképezése is sok utánajárást igényel és nem egyszer nagyon drága lehetőségeket találsz csak. Ilyen szempontból egy evo vagy egy impreza sokkal egyszerűbb.

    Ha lenne még kérdésed, szerintem Szuti is és én is szívesen segítünk, válaszolunk.

  10. 6 tagnak tetszik Bartender hozzászólása:


  11. #1589
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap

    Előbb-utóbb lesz egy ilyenem... Tuti lesz kérdésem, majd kereslek titeket. Szuti már küldte a képeket arról a masináról amit most épít, az is szép darab!
    Just for Fun

  12. #1590
    Rezidens lalow avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hely
    Győr - Balatonfüred
    Hsz-ok
    359

  13. 7 tagnak tetszik lalow hozzászólása:


  14. #1591
    Rezidens GWRH avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 08.
    Hely
    Budapest, XVIII kerület
    Hsz-ok
    10.514

    Alap

    Milyen váltó van ebben? Ez mit tud?



    http://www.hasznaltauto.hu/auto/suba...._my07-5870205

  15. #1592
    Szuper Moderátor carkillerz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    III.ker - Isaszeg
    Hsz-ok
    7.538

    Alap

    Idézet GWRH: Hozzászólás megtekintése
    Milyen váltó van ebben? Ez mit tud?



    http://www.hasznaltauto.hu/auto/suba...._my07-5870205
    Ez mit tud? Családi kombi és kész!

  16. #1593
    Adminisztrátor Sanci avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Mogyoród
    Hsz-ok
    2.790

    Alap

    Idézet carkillerz: Hozzászólás megtekintése
    Ez mit tud? Családi kombi és kész!
    Szerintem a dual-range váltó miatt kérdezte (2x5 fokozat)
    Gyakorlatilag egy felező van benne ha jól sejtem.

  17. #1594
    Szuper Moderátor carkillerz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    III.ker - Isaszeg
    Hsz-ok
    7.538

    Alap

    Idézet Sanci: Hozzászólás megtekintése
    Szerintem a dual-range váltó miatt kérdezte (2x5 fokozat)
    Gyakorlatilag egy felező van benne ha jól sejtem.
    Persze:

    A Dual-range felező a kézi váltókhoz szériafelszereltség, laza talajon vagy vontatásnál növeli a vonóerőt.

  18. Az alábbiaknak tetszik carkillerz hozzászólása:


  19. #1595
    Rezidens GWRH avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 08.
    Hely
    Budapest, XVIII kerület
    Hsz-ok
    10.514

    Alap

    Igen, köszi, erre gondoltam. Ez milyen autókhoz felszereltség? Gondolom, hogy nem minden subaruhoz...

  20. #1596
    Szuper Moderátor carkillerz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    III.ker - Isaszeg
    Hsz-ok
    7.538

    Alap

    Idézet GWRH: Hozzászólás megtekintése
    Igen, köszi, erre gondoltam. Ez milyen autókhoz felszereltség? Gondolom, hogy nem minden subaruhoz...
    Szerintem ne is gondolj ilyesmire

  21. #1597
    Rezidens GWRH avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 08.
    Hely
    Budapest, XVIII kerület
    Hsz-ok
    10.514

    Alap

    Miért? Sz@r konstrukció? Vagy valami más az oka?

  22. Az alábbiaknak tetszik GWRH hozzászólása:


  23. #1598
    Rezidens Dino74 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 01.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.530

    Alap

    Idézet GWRH: Hozzászólás megtekintése
    Miért? Sz@r konstrukció? Vagy valami más az oka?
    Az a 103 le az oka

  24. #1599

    Alap

    Idézet GWRH: Hozzászólás megtekintése
    Igen, köszi, erre gondoltam. Ez milyen autókhoz felszereltség? Gondolom, hogy nem minden subaruhoz...

    Szívó Subaruk felezőváltósak!
    www.nieszmotorsport.hu
    06 30 9 715 133

  25. #1600
    Rezidens GWRH avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 08.
    Hely
    Budapest, XVIII kerület
    Hsz-ok
    10.514

    Alap

    Köszi

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 8 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 8 vendég)

Hasonló témák

  1. Hsz-ok: 32
    Utolsó hozzászólás: 2009. 09. 08., 23:23

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva