1-20, összesen: 35

Hibrid nézet

  1. #1
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.129

    Alap

    Idézet Tomó: Hozzászólás megtekintése
    Nem látod, hogy tolja az orrát? Hallani is, ahogy darálja a gumit... és álló kerékkel érkezik.
    A másik 50 másodperces pályán meg sok a 3. Az a ringen (ha a narancssárga megy 2:00-át, akkor) 2:07.
    Aha... Ok. Legyen igazad. De azért a második videón orrtolásos probléma nem nagyon van, sőt ha már külső felvételes videó elemzésnél tartunk kifejezetten jól tapad... Ott már vszeg megtalálták a jó megoldást... A narancsról meg annyit, hogy az nem 2:00-át megy ringen... Bőséggel alatta... Szerintem az a celica van 2:00 körül. De nem vagyunk ott nem tudjuk kipróbálni ringen ergo minden csak fikció. Amit látunk, hogy a a második videón jó a balansz (áll. szar az áttétel, bár a leírásban 200mph-t írnak végsebességre az meg igényi ezt az átételezést) és nagyon jó időt megy... És még mindig nem tudom mi az a cseh2...

    üdv

  2. #2

    Alap

    Idézet kicsievo: Hozzászólás megtekintése
    Aha... Ok. Legyen igazad. De azért a második videón orrtolásos probléma nem nagyon van, sőt ha már külső felvételes videó elemzésnél tartunk kifejezetten jól tapad... Ott már vszeg megtalálták a jó megoldást... A narancsról meg annyit, hogy az nem 2:00-át megy ringen... Bőséggel alatta... Szerintem az a celica van 2:00 körül. De nem vagyunk ott nem tudjuk kipróbálni ringen ergo minden csak fikció. Amit látunk, hogy a a második videón jó a balansz (áll. szar az áttétel, bár a leírásban 200mph-t írnak végsebességre az meg igényi ezt az átételezést) és nagyon jó időt megy... És még mindig nem tudom mi az a cseh2...

    üdv
    Az azt jelenti hogy te másik csatornát nézel nem a valóságot!

    Pl.: Te istentetted a HKS titán kipufogót én meg múlthéten küldtem vissza az egyik ügyfelemet egy ugyanilyennel oda ahonnan hozta mert azon kívűl hogy könnyű semmi haszna mert áramlástanilag egy túlárazott szar!!!!!!!!!!!!
    www.nieszmotorsport.hu
    06 30 9 715 133

  3. #3
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.129

    Alap

    Idézet nferi: Hozzászólás megtekintése
    Az azt jelenti hogy te másik csatornát nézel nem a valóságot!

    Pl.: Te istentetted a HKS titán kipufogót én meg múlthéten küldtem vissza az egyik ügyfelemet egy ugyanilyennel oda ahonnan hozta mert azon kívűl hogy könnyű semmi haszna mert áramlástanilag egy túlárazott szar!!!!!!!!!!!!
    Lehet. Pedig nem szeretem annyira a celica-t (igazából le is szarom, nekem evo a zsáner ezen igazán kár vitatkozni) De azért vak sem vagyok na.

    Azért kíváncsi lennék az okfejtésedre, hogy miért is annyira szar azt leszámítva, hogy nem Te csinálod. Egy hajszálnyi módosítás kell ugyan mert a csatlakozásnál egy kis szűkület van (kati után) de ez pillanatok alatt módosítható. Szóval miért is szar áramlástanilag? Az áramlástan az egy nagyon nehéz anyag... 4 év egyetem...

    Amúgy szerintem meg nem szar... És egy osztrák jó ismerősöm szerint sem akinek ugyan ez van rajta elég ütős konfiggal
    Utoljára szerkesztette: kicsievo; 2013. 10. 26. 21:36-kor

  4. #4
    Rezidens ricsimae avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 06.
    Hsz-ok
    3.128

    Alap

    Idézet kicsievo: Hozzászólás megtekintése
    Lehet. Pedig nem szeretem annyira a celica-t (igazából le is szarom, nekem evo a zsáner ezen igazán kár vitatkozni) De azért vak sem vagyok na.

    Azért kíváncsi lennék az okfejtésedre, hogy miért is annyira szar azt leszámítva, hogy nem Te csinálod. Egy hajszálnyi módosítás kell ugyan mert a csatlakozásnál egy kis szűkület van (kati után) de ez pillanatok alatt módosítható. Szóval miért is szar áramlástanilag? Az áramlástan az egy nagyon nehéz anyag... 4 év egyetem...

    Amúgy szerintem meg nem szar... És egy osztrák jó ismerősöm szerint sem akinek ugyan ez van rajta elég ütős konfiggal

    Nekem is volt HKS 3" kipufogom a WR1 en és ott is szűkület probléma volt, de ott a hátsó dobban lévő perforált cső volt 65mm kb , igy a gázáramlást tönkre is tette azonnal. Ezt orvosolva már tudta a dolgát, de az ember nem ezért vesz 300.000 + ért high tech cuccot a kocsijára ,hogy örbottyánban egy lakatos javítsa azt meg ,egy vicc valjuk be őszintén. És volt több HKS cuccom illetve van is 4 leömlőm, amit fel sem teszek ,EVC 6 boost kontroller az elromlott,a Nissan gtr-hez a hks hyper max kipu bekavarja a kipufogógázt az utastérbe.Én nem vagyok elragadtatva a HKS-től.
    "az a kibaszott kormány azért van ,hogy tekerjed"

  5. 2 tagnak tetszik ricsimae hozzászólása:


  6. #5

    Alap

    Majd mérd meg légyszíves a dobban keresztűlfutó perforáltcső átmérőjét is!

    U.i:Kinek a pap kinek a pappné!
    www.nieszmotorsport.hu
    06 30 9 715 133

  7. #6
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.129

    Alap

    Idézet nferi: Hozzászólás megtekintése
    Majd mérd meg légyszíves a dobban keresztűlfutó perforáltcső átmérőjét is!

    U.i:Kinek a pap kinek a pappné!
    Úgy vettem ezt a rendszert, hogy tisztában voltam azzal ha átalakítás fázisába lép a gép módosítanom kell ezen is. De inkább módosítok de ezt a súlyt ki kell szedni a kocsiból. De azért lemértem még egyszer csak a Te kedvedért. És az eredmény még mindig ugyanaz. azt meg hogy egy horror drága szar: ki mennyért veszi. Én olcsón vettem a piaci árához képest. És hangsúlyozom attól, hogy te Tuner létedre inkább elhajtod a kuncsaftot egy ilyen rendszerrel amin csak kicsit módosítani kell az én nézetemben nem megfelelő. De kinek a pap kinek a kerülőút és a megoldás... minden személyeskedés nélkül:

    Részemről lezárva

    Üdv

  8. #7

    Alap

    Idézet kicsievo: Hozzászólás megtekintése
    Úgy vettem ezt a rendszert, hogy tisztában voltam azzal ha átalakítás fázisába lép a gép módosítanom kell ezen is. De inkább módosítok de ezt a súlyt ki kell szedni a kocsiból. De azért lemértem még egyszer csak a Te kedvedért. És az eredmény még mindig ugyanaz. azt meg hogy egy horror drága szar: ki mennyért veszi. Én olcsón vettem a piaci árához képest. És hangsúlyozom attól, hogy te Tuner létedre inkább elhajtod a kuncsaftot egy ilyen rendszerrel amin csak kicsit módosítani kell az én nézetemben nem megfelelő. De kinek a pap kinek a kerülőút és a megoldás... minden személyeskedés nélkül:

    Részemről lezárva

    Üdv
    Diszkós szarokat sose építettem be ezután se fogok aki értelmes az megérti a miértjét aki meg nem az úgysem velem csináltatja mivel nem csinálom meg!
    www.nieszmotorsport.hu
    06 30 9 715 133

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hasonló témák

  1. Toyota Supra
    By wolfblind in forum Egyéb vetélytárs márkák
    Hsz-ok: 33
    Utolsó hozzászólás: 2023. 04. 26., 10:40
  2. Toyota
    By jordan6 in forum Nem Evo képek és videók
    Hsz-ok: 48
    Utolsó hozzászólás: 2021. 03. 19., 11:58
  3. Szuti - Celica GT4 ST205 Time Attack car
    By Szuti in forum Klubtagok - Zárt Topic!
    Hsz-ok: 40
    Utolsó hozzászólás: 2018. 09. 25., 14:52
  4. Celica GT4 ST205 Jobbkormányos
    By Szuti in forum Autó eladó
    Hsz-ok: 14
    Utolsó hozzászólás: 2014. 10. 06., 10:21
  5. Toyota Starlet KP 60
    By Coppermine in forum Autó eladó
    Hsz-ok: 2
    Utolsó hozzászólás: 2013. 11. 25., 21:10

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva