1. oldal, összesen: 2 12 UtolsóUtolsó
1-20, összesen: 35

  1. #1

  2. Az alábbiaknak tetszik jordan6 hozzászólása:


  3. #2
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    13.043

    Alap






  4. #3
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    13.043

    Alap




  5. #4
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2010. 03.
    Hsz-ok
    563

    Alap

    Ezt kifejtenéd egy kicsit bővebben? Nem a fasz részét, hanem a miértjét. Ez elvileg a legnagyobb Toyota tuning cég, akik a Toyota Sprint Series-re és mindenhova máshova építenek kocsit, árulnak dolgokat. Ez a kocsi:

    http://www.fensport.co.uk/FensportCa...ica_GT4_X.aspx

  6. #5

    Alap

    Idézet Szuti: Hozzászólás megtekintése
    Ezt kifejtenéd egy kicsit bővebben? Nem a fasz részét, hanem a miértjét. Ez elvileg a legnagyobb Toyota tuning cég, akik a Toyota Sprint Series-re és mindenhova máshova építenek kocsit, árulnak dolgokat. Ez a kocsi:

    http://www.fensport.co.uk/FensportCa...ica_GT4_X.aspx
    Szép csilli villi diszkó kocsi az tuti!
    Azt az egyet mondja már meg nekem valaki hogy 7,5" széles felni rajta 225-ös szaros r888-akkal hogy az anyjába használja ki a 750lovat így nem kell rá komolyabb fék az tuti mert úgysem tudsz megállni vele márcsak a gumi miatt!

    U.i: Műanyag dobbetét meg kárpitozott csomagtér igazi csajozós verda!
    www.nieszmotorsport.hu
    06 30 9 715 133

  7. #6
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.125

    Alap

    Idézet nferi: Hozzászólás megtekintése
    Szép csilli villi diszkó kocsi az tuti!
    Azt az egyet mondja már meg nekem valaki hogy 7,5" széles felni rajta 225-ös szaros r888-akkal hogy az anyjába használja ki a 750lovat így nem kell rá komolyabb fék az tuti mert úgysem tudsz megállni vele márcsak a gumi miatt!

    U.i: Műanyag dobbetét meg kárpitozott csomagtér igazi csajozós verda!



    Nekem úgy tűnik, hogy szépen le lehet vinni mindent az aszfaltra... És a fék sem égett el... Meg úgy igényesnek is néz ki... és a pályázós beütés sem áll neki rosszul. És igazi csajozós verda is.... (Sztem nem lehettek akkora faszok mert ha az a görbe ennek a kocsinak a görbéje akkor nem olyan rossz - kicsit magasabban használható de van is mit a tejbe aprítania!) Bocs az off-ért

  8. #7

    Alap

    Idézet kicsievo: Hozzászólás megtekintése



    Nekem úgy tűnik, hogy szépen le lehet vinni mindent az aszfaltra... És a fék sem égett el... Meg úgy igényesnek is néz ki... és a pályázós beütés sem áll neki rosszul. És igazi csajozós verda is.... (Sztem nem lehettek akkora faszok mert ha az a görbe ennek a kocsinak a görbéje akkor nem olyan rossz - kicsit magasabban használható de van is mit a tejbe aprítania!) Bocs az off-ért
    Látom a cseh2-őt nézed elég erőteljesen!
    Tök fasza ez a kocsi csak kanyarodni nem akar és megállni és bónuszba olyan szarok a váltó áttételei hogy az siralom!!!!!!!

    U.i: A videó végén azért gondolom te is láttad milyen fasza rajta a fék is!
    www.nieszmotorsport.hu
    06 30 9 715 133

  9. #8
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.125

    Alap

    Idézet nferi: Hozzászólás megtekintése
    Látom a cseh2-őt nézed elég erőteljesen!
    Tök fasza ez a kocsi csak kanyarodni nem akar és megállni és bónuszba olyan szarok a váltó áttételei hogy az siralom!!!!!!!

    U.i: A videó végén azért gondolom te is láttad milyen fasza rajta a fék is!
    Sztem a második videón viszonylag jó a balansz. Áttételt innen külső felvételből elég nehéz megítélni, hogy mennyire megfelelő. Lehet nem ugyanazt a videót néztük de a 2. videón elég jól kanyarodik látni, hogy "ott" van az úton. Arról meg nem is beszélve, hogy ugyanitt ment anno egy celica pikes peak 850 le kb ugyanennyi kiló és 3 mp-t adott az utódnak... és az csővázas - kifejezetten versenycélra.... na szóval nem rossz az a celica... Megnézném, hogy h.ringen hogyan pacskolna el egy két nagymenőt... Bármennyire Evo párti vok akkor is ki kell mondanom, hogy ez egy igényes és (a vid .alapján) jól megépített szerkezet. Szeretnénk ilyen technikát a saját autónkba főleg ennyiért... És minden finomítható...

    Amúgy nem tudom mi az a cseh2... leírhatnád, hogy megvilágosuljak... Lehet akkor észre veszem a szar fékeket...

  10. #9
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2010. 03.
    Hsz-ok
    563

    Alap

    Az a Goodwood festiválra épített 800 lóerős GT4:



    Itt vannak az adatai:

    http://www.seriouswheels.com/cars/st...Motorsport.htm

    A Fensport GT4 X-et láttuk Bartenderrel élőben a Japfesten 2011-ben. Nagyon komoly gép. Gondolom az R888 szabály miatt van rajta, pl ahogy látom a Time Attack versenyeken is semi slickeken mennek. Van egy Japán srác, akivel néha dumálok, ott is nyomják a versenyeket, de valamiért semi slickeken. Emellett csinált a fensport egy Corollát is, ami a GT4 hajtását, motorját kapta meg 650 lóerővel. Nagyon komolyat szól az is, de persze a Subarukhoz képest hosszúak a váltó fokozatai. Nekem amúgy ezzel nincs bajom. Eddig minden pályán elég jól kijön a kanyarokból, de pl Roller Hungaroringes vidijén láttam, hogy simán vált 5.-et is, persze lényegesen erősebb a kocsija, mint az enyém, de a Celicának a 4-es vége 210 körül van. Itt a Corollás vidi, ha a mostani fejemmel lettem volna 2 éve, akkor ebayen meg is lehetett venni asszem 3 milla körül, de az árra pontosan nem emlékszem, csak hogy Bartender vette észre, de fostam a balosítástól. Mondjuk faszok voltak a videónál, hogy egyből egy GT-R ellen állították, de ennek ellenére nagyon jól szól:



    Tehát a Celicáról még csak annyi, hogy nagyon kevesen foglalkoznak vele és így nehéz olyan infóhoz jutni, ami érdemi és ezért megy a kérdezősködés folyton. Evóval, Subaruval sokkal több tapasztalat van és több lehetőséget lehet találni a neten is. Mindenesetre azért elfogadnám a technikát az enyémbe.

  11. #10
    Rezidens Tomó avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hely
    Szentendre
    Hsz-ok
    4.844

    Alap

    Idézet kicsievo: Hozzászólás megtekintése
    Amúgy nem tudom mi az a cseh2... leírhatnád, hogy megvilágosuljak... Lehet akkor észre veszem a szar fékeket...
    Nem látod, hogy tolja az orrát? Hallani is, ahogy darálja a gumit... és álló kerékkel érkezik.
    A másik 50 másodperces pályán meg sok a 3. Az a ringen (ha a narancssárga megy 2:00-át, akkor) 2:07.

  12. #11
    Rezidens Tomó avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hely
    Szentendre
    Hsz-ok
    4.844

    Alap

    Idézet Szuti: Hozzászólás megtekintése
    Tehát a Celicáról még csak annyi, hogy nagyon kevesen foglalkoznak vele és így nehéz olyan infóhoz jutni, ami érdemi és ezért megy a kérdezősködés folyton. Evóval, Subaruval sokkal több tapasztalat van és több lehetőséget lehet találni a neten is. Mindenesetre azért elfogadnám a technikát az enyémbe.
    Ráköltesz egy valag pénzt, akkor talán megtalálod a Neked megfelelőt.
    Komolyabb betétekkel lehet többet érnél, de ha úgyis megvan az első nyereg felpróbálhatod. Hringen célegyenes végén vagy Alesi után keresztbe állsz, akkor már sok.

    A sok Evo-s tapasztalatról meg annyit, hogy itt se jött be mindenkinek ugyanaz a betét+tárcsa szett.

    Sok szerencsét!

  13. Az alábbiaknak tetszik Tomó hozzászólása:


  14. #12
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.125

    Alap

    Idézet Tomó: Hozzászólás megtekintése
    Nem látod, hogy tolja az orrát? Hallani is, ahogy darálja a gumit... és álló kerékkel érkezik.
    A másik 50 másodperces pályán meg sok a 3. Az a ringen (ha a narancssárga megy 2:00-át, akkor) 2:07.
    Aha... Ok. Legyen igazad. De azért a második videón orrtolásos probléma nem nagyon van, sőt ha már külső felvételes videó elemzésnél tartunk kifejezetten jól tapad... Ott már vszeg megtalálták a jó megoldást... A narancsról meg annyit, hogy az nem 2:00-át megy ringen... Bőséggel alatta... Szerintem az a celica van 2:00 körül. De nem vagyunk ott nem tudjuk kipróbálni ringen ergo minden csak fikció. Amit látunk, hogy a a második videón jó a balansz (áll. szar az áttétel, bár a leírásban 200mph-t írnak végsebességre az meg igényi ezt az átételezést) és nagyon jó időt megy... És még mindig nem tudom mi az a cseh2...

    üdv

  15. #13
    Rezidens ricsimae avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 06.
    Hsz-ok
    3.128

    Alap

    Idézet kicsievo: Hozzászólás megtekintése



    Nekem úgy tűnik, hogy szépen le lehet vinni mindent az aszfaltra... És a fék sem égett el... Meg úgy igényesnek is néz ki... és a pályázós beütés sem áll neki rosszul. És igazi csajozós verda is.... (Sztem nem lehettek akkora faszok mert ha az a görbe ennek a kocsinak a görbéje akkor nem olyan rossz - kicsit magasabban használható de van is mit a tejbe aprítania!) Bocs az off-ért

    Nekem sem tetszik ez a kocsi.
    Az első videon egy vicc ahogy működött a kocsi, a másikon nem volt gáz slick gumikon,bár a váltó az 2 pár virslis 2-3 ba
    Nem értem minek első kerékre ennyi ló.
    Nekem volt 930 kg os elsőkerekes kocsim ami 280 ló volt és 0-100 6mp feletti volt
    "az a kibaszott kormány azért van ,hogy tekerjed"

  16. #14

    Alap

    Idézet kicsievo: Hozzászólás megtekintése
    Aha... Ok. Legyen igazad. De azért a második videón orrtolásos probléma nem nagyon van, sőt ha már külső felvételes videó elemzésnél tartunk kifejezetten jól tapad... Ott már vszeg megtalálták a jó megoldást... A narancsról meg annyit, hogy az nem 2:00-át megy ringen... Bőséggel alatta... Szerintem az a celica van 2:00 körül. De nem vagyunk ott nem tudjuk kipróbálni ringen ergo minden csak fikció. Amit látunk, hogy a a második videón jó a balansz (áll. szar az áttétel, bár a leírásban 200mph-t írnak végsebességre az meg igényi ezt az átételezést) és nagyon jó időt megy... És még mindig nem tudom mi az a cseh2...

    üdv
    Az azt jelenti hogy te másik csatornát nézel nem a valóságot!

    Pl.: Te istentetted a HKS titán kipufogót én meg múlthéten küldtem vissza az egyik ügyfelemet egy ugyanilyennel oda ahonnan hozta mert azon kívűl hogy könnyű semmi haszna mert áramlástanilag egy túlárazott szar!!!!!!!!!!!!
    www.nieszmotorsport.hu
    06 30 9 715 133

  17. #15
    Bennfentes olahjojo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 08.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    75

    Alap

    Idézet ricsimae: Hozzászólás megtekintése
    Nem értem minek első kerékre ennyi ló.
    Nem FWD, 4WD, GT4X

  18. Az alábbiaknak tetszik olahjojo hozzászólása:


  19. #16
    Rezidens ricsimae avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 06.
    Hsz-ok
    3.128

    Alap

    Idézet olahjojo: Hozzászólás megtekintése
    Nem FWD, 4WD, GT4X
    Nem a Jozsi kocsiarol beszeltem, hanem a videon levorol ami elsokerekes.
    "az a kibaszott kormány azért van ,hogy tekerjed"

  20. #17
    Szuper Moderátor carkillerz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    III.ker - Isaszeg
    Hsz-ok
    7.538

    Alap

    Sztem csak azért nem tolja az orrát a második videón mert egy rendes kanyar sincs azon minisprinten.
    Sok pénzből és gyakorlásból meg bármiből bármit lehet pályán...mindegy hogy nissan,toyota,micu,bubu.stb

    Nekem akkor is a rally jut az eszembe a celicárol ha 100 ilyet látok.

    Peace mindeki csinálja építse amit szeret!!!

  21. 6 tagnak tetszik carkillerz hozzászólása:


  22. #18
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2010. 03.
    Hsz-ok
    563

    Alap

    Idézet ricsimae: Hozzászólás megtekintése
    Nem a Jozsi kocsiarol beszeltem, hanem a videon levorol ami elsokerekes.
    Az is Awd Ricsi, át lett rakva a hajtás, minden.

    Köszi Tomó, elvileg van egy szett első nyergem, ebc tárcsákkal, yellow stuff betétekkel, meg van egy szett hátsó is, ami szintén ebc. Lehet, hogy először csak azt nézem meg, hogy a hátsó szett mennyivel erősebb a sima gyári tárcsánál, betétnél. Ha meg az kevés, akkor egy közdarabbal úgyis fel lehet tenni, aztán majd meglátjuk, de azon a 2 helyen semmiképpen nem szeretnék keresztbe állni. Plusz még a Mansellnél sem:-)

    Azt pedig nagyon remélem, hogy nem kell 800 lóerő egy 2 perces időre a Celicával és az 1050kg nagyon csábítóan hangzik:-)

  23. 3 tagnak tetszik Szuti hozzászólása:


  24. #19
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.125

    Alap

    Idézet ricsimae: Hozzászólás megtekintése
    Nekem sem tetszik ez a kocsi.
    Az első videon egy vicc ahogy működött a kocsi, a másikon nem volt gáz slick gumikon,bár a váltó az 2 pár virslis 2-3 ba
    Nem értem minek első kerékre ennyi ló.
    Nekem volt 930 kg os elsőkerekes kocsim ami 280 ló volt és 0-100 6mp feletti volt
    Alapvetően nekem sem tetszik. Ugyanennyi ráfordítással egy evoból mit ki nem lehetne hozni... Az első videó az nem nagy durr ezt látja mindenki... de a másodikon nagyon egyben van a gép... De ha ebből a rajtból nem látod, hogy összkerék akkor miről vitatkozunk? Egy jó barátomnak volt egy 255 le-s hondája és 5.3 volt 100-ra kicsit nyújtott áttételezéssel. (Mondjuk abban minden benne volt ami szem szájnak ingere... meg könnyű is volt)

  25. #20
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.125

    Alap

    Idézet nferi: Hozzászólás megtekintése
    Az azt jelenti hogy te másik csatornát nézel nem a valóságot!

    Pl.: Te istentetted a HKS titán kipufogót én meg múlthéten küldtem vissza az egyik ügyfelemet egy ugyanilyennel oda ahonnan hozta mert azon kívűl hogy könnyű semmi haszna mert áramlástanilag egy túlárazott szar!!!!!!!!!!!!
    Lehet. Pedig nem szeretem annyira a celica-t (igazából le is szarom, nekem evo a zsáner ezen igazán kár vitatkozni) De azért vak sem vagyok na.

    Azért kíváncsi lennék az okfejtésedre, hogy miért is annyira szar azt leszámítva, hogy nem Te csinálod. Egy hajszálnyi módosítás kell ugyan mert a csatlakozásnál egy kis szűkület van (kati után) de ez pillanatok alatt módosítható. Szóval miért is szar áramlástanilag? Az áramlástan az egy nagyon nehéz anyag... 4 év egyetem...

    Amúgy szerintem meg nem szar... És egy osztrák jó ismerősöm szerint sem akinek ugyan ez van rajta elég ütős konfiggal
    Utoljára szerkesztette: kicsievo; 2013. 10. 26. 22:36-kor

1. oldal, összesen: 2 12 UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hasonló témák

  1. Toyota Supra
    By wolfblind in forum Egyéb vetélytárs márkák
    Hsz-ok: 33
    Utolsó hozzászólás: 2023. 04. 26., 11:40
  2. Toyota
    By jordan6 in forum Nem Evo képek és videók
    Hsz-ok: 48
    Utolsó hozzászólás: 2021. 03. 19., 12:58
  3. Szuti - Celica GT4 ST205 Time Attack car
    By Szuti in forum Klubtagok - Zárt Topic!
    Hsz-ok: 40
    Utolsó hozzászólás: 2018. 09. 25., 15:52
  4. Celica GT4 ST205 Jobbkormányos
    By Szuti in forum Autó eladó
    Hsz-ok: 14
    Utolsó hozzászólás: 2014. 10. 06., 11:21
  5. Toyota Starlet KP 60
    By Coppermine in forum Autó eladó
    Hsz-ok: 2
    Utolsó hozzászólás: 2013. 11. 25., 22:10

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva