2. oldal, összesen: 2 ElsőElső 12
21-35, összesen: 35

  1. #21
    Bennfentes olahjojo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 08.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    75

    Alap

    Idézet ricsimae: Hozzászólás megtekintése
    Nem a Jozsi kocsiarol beszeltem, hanem a videon levorol ami elsokerekes.
    Szuti már megírta, de ebben az autóban is ott a 4WD hajtás, megnéznék egy hasonló rajtot egy FWD-vel.
    Maximum a rossz kigyorsítás, vagy a nem megfelelő kormánytekergetés, esetleg a rossz futóműbeállítás, elől sok súly miatt túrhatja az orrát, bár ebben én annyira nem vagyok kompetens.
    Itt a kép az aljáról az autónak:

  2. 2 tagnak tetszik olahjojo hozzászólása:


  3. #22
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.125

    Alap

    http://www.youtube.com/watch?v=27w5yeXNBkE#t=36

    0:20 nál érdekesek a rajtok. Gyorsan határozottan forogja le a fokozatokat nem hallatszik elnyújtottnak. Váltást már hallotunk gyorsabbat is de ez sem lassú. Kezd olyan érzésem lenni, hogy nem olyan nagy rakat fos szállítmányozó alkalmatosság ez a megépített celica...
    Utoljára szerkesztette: kicsievo; 2013. 10. 26. 23:50-kor

  4. #23
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2010. 03.
    Hsz-ok
    563

    Alap

    Kurvajó szerintem. A vidi alapján a 0-100 3 sec körül van. Ja, és ebből a kocsiból van az első és center diffim.

  5. #24
    Szuper Moderátor carkillerz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    III.ker - Isaszeg
    Hsz-ok
    7.538

    Alap

    én meg egy ilyenre izgulok

  6. 9 tagnak tetszik carkillerz hozzászólása:


  7. #25
    Rezidens ricsimae avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 06.
    Hsz-ok
    3.128

    Alap

    "De ha ebből a rajtból nem látod, hogy összkerék akkor miről vitatkozunk?"

    Erre reagálván , annyit tennék hozzá ,hogy nem is néztem a rajtját mivel mit nézzek egy (addig elsőkerekenek jogosan vélt)1000 lóerős elsőkerekes kocsi rajtján .
    "az a kibaszott kormány azért van ,hogy tekerjed"

  8. #26
    Rezidens ricsimae avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 06.
    Hsz-ok
    3.128

    Alap

    Idézet kicsievo: Hozzászólás megtekintése
    Lehet. Pedig nem szeretem annyira a celica-t (igazából le is szarom, nekem evo a zsáner ezen igazán kár vitatkozni) De azért vak sem vagyok na.

    Azért kíváncsi lennék az okfejtésedre, hogy miért is annyira szar azt leszámítva, hogy nem Te csinálod. Egy hajszálnyi módosítás kell ugyan mert a csatlakozásnál egy kis szűkület van (kati után) de ez pillanatok alatt módosítható. Szóval miért is szar áramlástanilag? Az áramlástan az egy nagyon nehéz anyag... 4 év egyetem...

    Amúgy szerintem meg nem szar... És egy osztrák jó ismerősöm szerint sem akinek ugyan ez van rajta elég ütős konfiggal

    Nekem is volt HKS 3" kipufogom a WR1 en és ott is szűkület probléma volt, de ott a hátsó dobban lévő perforált cső volt 65mm kb , igy a gázáramlást tönkre is tette azonnal. Ezt orvosolva már tudta a dolgát, de az ember nem ezért vesz 300.000 + ért high tech cuccot a kocsijára ,hogy örbottyánban egy lakatos javítsa azt meg ,egy vicc valjuk be őszintén. És volt több HKS cuccom illetve van is 4 leömlőm, amit fel sem teszek ,EVC 6 boost kontroller az elromlott,a Nissan gtr-hez a hks hyper max kipu bekavarja a kipufogógázt az utastérbe.Én nem vagyok elragadtatva a HKS-től.
    "az a kibaszott kormány azért van ,hogy tekerjed"

  9. 2 tagnak tetszik ricsimae hozzászólása:


  10. #27

    Alap

    Majd mérd meg légyszíves a dobban keresztűlfutó perforáltcső átmérőjét is!

    U.i:Kinek a pap kinek a pappné!
    www.nieszmotorsport.hu
    06 30 9 715 133

  11. #28
    Bennfentes olahjojo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 08.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    75

    Alap

    Idézet carkillerz: Hozzászólás megtekintése
    én meg egy ilyenre izgulok
    Nem vagy vele egyedül!

  12. #29
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.125

    Alap

    Idézet nferi: Hozzászólás megtekintése
    Majd mérd meg légyszíves a dobban keresztűlfutó perforáltcső átmérőjét is!

    U.i:Kinek a pap kinek a pappné!
    Úgy vettem ezt a rendszert, hogy tisztában voltam azzal ha átalakítás fázisába lép a gép módosítanom kell ezen is. De inkább módosítok de ezt a súlyt ki kell szedni a kocsiból. De azért lemértem még egyszer csak a Te kedvedért. És az eredmény még mindig ugyanaz. azt meg hogy egy horror drága szar: ki mennyért veszi. Én olcsón vettem a piaci árához képest. És hangsúlyozom attól, hogy te Tuner létedre inkább elhajtod a kuncsaftot egy ilyen rendszerrel amin csak kicsit módosítani kell az én nézetemben nem megfelelő. De kinek a pap kinek a kerülőút és a megoldás... minden személyeskedés nélkül:

    Részemről lezárva

    Üdv

  13. #30

    Alap

    Idézet kicsievo: Hozzászólás megtekintése
    Úgy vettem ezt a rendszert, hogy tisztában voltam azzal ha átalakítás fázisába lép a gép módosítanom kell ezen is. De inkább módosítok de ezt a súlyt ki kell szedni a kocsiból. De azért lemértem még egyszer csak a Te kedvedért. És az eredmény még mindig ugyanaz. azt meg hogy egy horror drága szar: ki mennyért veszi. Én olcsón vettem a piaci árához képest. És hangsúlyozom attól, hogy te Tuner létedre inkább elhajtod a kuncsaftot egy ilyen rendszerrel amin csak kicsit módosítani kell az én nézetemben nem megfelelő. De kinek a pap kinek a kerülőút és a megoldás... minden személyeskedés nélkül:

    Részemről lezárva

    Üdv
    Diszkós szarokat sose építettem be ezután se fogok aki értelmes az megérti a miértjét aki meg nem az úgysem velem csináltatja mivel nem csinálom meg!
    www.nieszmotorsport.hu
    06 30 9 715 133

  14. #31
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.125

    Villanykörte

    Idézet nferi: Hozzászólás megtekintése
    Diszkós szarokat sose építettem be ezután se fogok aki értelmes az megérti a miértjét aki meg nem az úgysem velem csináltatja mivel nem csinálom meg!
    Ha neked a sulycsokkentes diszkos szar akkor Te nem erted a miertjet es idovel el fognak fogyni a kuncsaftjaid. De azert ne hidd, hogy rajtad kivul nem letezik ertelmes ember... Ez a stilus kicsit kiabrandito... De te tudod. Ugy is mindent tudsz raadasul mindenkinel jobban ahogy elnezem. udv lassan tul nagy offot csinalunk...

  15. #32
    Rezidens ricsimae avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 06.
    Hsz-ok
    3.128

    Alap

    Idézet kicsievo: Hozzászólás megtekintése
    Ha neked a sulycsokkentes diszkos szar akkor Te nem erted a miertjet es idovel el fognak fogyni a kuncsaftjaid. De azert ne hidd, hogy rajtad kivul nem letezik ertelmes ember... Ez a stilus kicsit kiabrandito... De te tudod. Ugy is mindent tudsz raadasul mindenkinel jobban ahogy elnezem. udv lassan tul nagy offot csinalunk...

    Én pl. értékelem ezt a hozzáállást ,hogy hiába keresne rajta pénzt ,de inkább nem rakja fel mert, a gazdának nem az 5 kg minusz számít ,hanem a 15 lóerő plusz ,illetve ha még több lóerő kell a közeljövőben akkor nem kell reszelgetni rajta mert a kipu tudja .
    "az a kibaszott kormány azért van ,hogy tekerjed"

  16. Az alábbiaknak tetszik ricsimae hozzászólása:


  17. #33

  18. Az alábbiaknak tetszik Firewalker hozzászólása:


  19. #34
    Rezidens Firewalker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 01.
    Hely
    Szentendre
    Hsz-ok
    276

    Alap

    Mi a különbség a GT-4 ST185 esetében a turbo 4wd és Carlos Sainz Edition modellek között?

  20. #35
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    The special rally edition of 5000 units was known as the GT-Four RC was launched in September 1991 in Japan. The export version is known as Carlos Sainz (CS) Limited Edition in Europe (in honour of their famous WRC driver), or Group A Rallye in Australia. Special features include:

    • a water-to-air intercooler instead of the standard air-to-air unit, which was much better suited for competition use.
    • different hood used to evacuate air from the engine bay rather than direct it to the intercooler (along with a small inlet duct for cambelt cooling).
    • different bumper that is much lighter and has more openings than the standard one.
    • shortened shift lever throw and clutch pedal travel.
    • triple cone synchromesh on gears 2 and 3, up from double cone.
    • a special numbered plaque on the center console.


    /wiki/
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  21. Az alábbiaknak tetszik Coppermine hozzászólása:


2. oldal, összesen: 2 ElsőElső 12

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hasonló témák

  1. Toyota Supra
    By wolfblind in forum Egyéb vetélytárs márkák
    Hsz-ok: 33
    Utolsó hozzászólás: 2023. 04. 26., 11:40
  2. Toyota
    By jordan6 in forum Nem Evo képek és videók
    Hsz-ok: 48
    Utolsó hozzászólás: 2021. 03. 19., 12:58
  3. Szuti - Celica GT4 ST205 Time Attack car
    By Szuti in forum Klubtagok - Zárt Topic!
    Hsz-ok: 40
    Utolsó hozzászólás: 2018. 09. 25., 15:52
  4. Celica GT4 ST205 Jobbkormányos
    By Szuti in forum Autó eladó
    Hsz-ok: 14
    Utolsó hozzászólás: 2014. 10. 06., 11:21
  5. Toyota Starlet KP 60
    By Coppermine in forum Autó eladó
    Hsz-ok: 2
    Utolsó hozzászólás: 2013. 11. 25., 22:10

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva