3. oldal, összesen: 3 ElsőElső 123
41-50, összesen: 50

  1. #41
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Én csak annyit tudok hozzáfűzni, hogy kellemesen csalódtam a fenntartási költségekben.
    Töredéke az előző német autómhoz képest, annak ellenére, hogy elég sokat ringeztem vele, mármint az evo-val.

  2. #42
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet Toomy100: Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm szépen a kimerítő választ!
    Már csak az a kérdés, hogy az előző tulaj mennyire "kinálta" meg az autót... Ha az embernek egy használtra telik, akkor van valami, amit érdemes megnézni egy szemle során, amiből lehet következtetni arra, hogy miként volt használva a kocsi?
    hogy nem törték-e nagyon össze. Kopásokat nem látsz. Futómű bölcső legyen a helyén és ne legyen deformált, alulról legyen rendben a verda, ne legyen szét karistolva. Nézd meg a lengőkarokat, hogy szét van-e murvázva, nézd meg alulról a motor teret, hogy kapott e köveket, ugratásnál deformált-e. Ennyi. Gátlók olajosak-e, ha igen az nem jó. Turbó hol tölt be az még mérvadó valamennyire- de csak ha széria a progija, mert ha el van programozva, vagy nagyobb turbós akkor a gyári referencia értékek nem igazak amúgy se.
    A hajtását úgy sem látod, szüval azt max meg kérdezheted- eredeti-e az AYC, diffik.
    de én nem értek hozzá, jobb, ha beviteted egy szervízbe és ott fizetsz egy egy órás diagnosztikát- fel emelik aztán jól meg mondják a tuttit :-D
    Kell egy jó program

  3. #43
    Zöldfülű
    Csatlakozás dátuma
    2008. 03.
    Hsz-ok
    11

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    hogy nem törték-e nagyon össze. Kopásokat nem látsz. Futómű bölcső legyen a helyén és ne legyen deformált, alulról legyen rendben a verda, ne legyen szét karistolva. Nézd meg a lengőkarokat, hogy szét van-e murvázva, nézd meg alulról a motor teret, hogy kapott e köveket, ugratásnál deformált-e. Ennyi. Gátlók olajosak-e, ha igen az nem jó. Turbó hol tölt be az még mérvadó valamennyire- de csak ha széria a progija, mert ha el van programozva, vagy nagyobb turbós akkor a gyári referencia értékek nem igazak amúgy se.
    A hajtását úgy sem látod, szüval azt max meg kérdezheted- eredeti-e az AYC, diffik.
    de én nem értek hozzá, jobb, ha beviteted egy szervízbe és ott fizetsz egy egy órás diagnosztikát- fel emelik aztán jól meg mondják a tuttit :-D
    Köszönöm!
    Minden képpen be fogom vinni egy szervízbe, mielőtt megveszem, de addig el kell jutni. Azért kérdeztem , hogy miket kell megnézni, hogy ne tudjon annyia vakítani az eladó... Legyen legalább valami fogalmam a kocsiról... : )))

  4. #44
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet Toomy100: Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm!
    Minden képpen be fogom vinni egy szervízbe, mielőtt megveszem, de addig el kell jutni. Azért kérdeztem , hogy miket kell megnézni, hogy ne tudjon annyia vakítani az eladó... Legyen legalább valami fogalmam a kocsiról... : )))
    most ez szarul fog hangzani sokaknak, de azért van benne némi igazság: egy evo-t arra terveztek, hogy üssék- vágják (legalábbis a 6-osig mindenképp a cél a megfelelő versenyautó alap volt, nem a hájas seggű amerikaiak ízlésének kiszolgálása...)

    Épp ezért ha nem volt a kocsi megtörve akkor gyakorlatilag "nem számít" mit tett vele az előző tulaj. Ezek kemény kocsik, kemény használatra tervezve.
    Kell egy jó program

  5. #45
    Zöldfülű
    Csatlakozás dátuma
    2008. 03.
    Hsz-ok
    11

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    most ez szarul fog hangzani sokaknak, de azért van benne némi igazság: egy evo-t arra terveztek, hogy üssék- vágják (legalábbis a 6-osig mindenképp a cél a megfelelő versenyautó alap volt, nem a hájas seggű amerikaiak ízlésének kiszolgálása...)

    Épp ezért ha nem volt a kocsi megtörve akkor gyakorlatilag "nem számít" mit tett vele az előző tulaj. Ezek kemény kocsik, kemény használatra tervezve.
    Tegnap megnéztem egy fekete 8-as evót. Az eleje meg volt törve, de nem ennél a tulajnál, hanem az előtte lévőnél. A géptető, meg a két első sárvédő volt fújva. Egyben van az autó ránézésre, de tuti, hogy viszek egy szerelőt aki ránéz. Amerikai import. Az számít valamit?
    Egyépként ez az a kocsi:

    http://www.hasznaltauto.hu/1897883_mitsubishi_evo_2003

  6. #46
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Srácok, esetleg a "mit tudunk róla" topic?

  7. #47
    Zöldfülű
    Csatlakozás dátuma
    2008. 03.
    Hsz-ok
    11

    Alap

    Idézet Miki: Hozzászólás megtekintése
    Srácok, esetleg a "mit tudunk róla" topic?
    Ok, bocsi!
    Át is írom oda!

  8. #48
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Tudja v.ki esetleg, hogy az USA Evo8 termosztátja megegyezik-e az EU Evo8-éval?
    Úgy néz ki beszart az enyém.

  9. #49
    HKSTOMEVO9
    Vendég

    Alap

    Idézet bunker: Hozzászólás megtekintése
    Tudja v.ki esetleg, hogy az USA Evo8 termosztátja megegyezik-e az EU Evo8-éval?
    Úgy néz ki beszart az enyém.
    4g63 mind egyforma szerintem.

  10. #50
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Én is úgy hiszem, de jobb biztosra menni.

3. oldal, összesen: 3 ElsőElső 123

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hasonló témák

  1. Gyári evo 17-es felni
    By FQ-500 in forum Keres
    Hsz-ok: 25
    Utolsó hozzászólás: 2015. 01. 19., 13:28
  2. Gyári felniket evo x-re
    By Jamevo in forum Futómű
    Hsz-ok: 13
    Utolsó hozzászólás: 2014. 10. 24., 20:50
  3. Gyári alkatrészek szalonár alatt
    By sickdog in forum Keres
    Hsz-ok: 5
    Utolsó hozzászólás: 2011. 11. 16., 10:05
  4. Gyári új vezérműszíj EVO-hoz
    By MES-Racing in forum Eladó - privát hirdetések
    Hsz-ok: 0
    Utolsó hozzászólás: 2011. 01. 06., 09:03
  5. Evo Új Gyári Féktárcsa
    By Mx Roli in forum Eladó - privát hirdetések
    Hsz-ok: 0
    Utolsó hozzászólás: 2009. 12. 04., 12:51

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva