1. oldal, összesen: 3 123 UtolsóUtolsó
1-20, összesen: 45

  1. #1
    Haladó DSPOWER avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 04.
    Hsz-ok
    38

    Alap EVO 9 /0 km-es/

    Szerintetek miért ennyi? http://www.mobile.de/SIDhw2ZSLkefbY9...1111254998675&
    Tehát nettó 26.000 euró. Megéri mostanság ennyiért vagy sem? Nagyon gondolkodom rajta,segítsetek donteni.Hívtam,létezik 2 színben,ezust és pirosban. Tobb is van ennyiért zsír újan a mobile-n és más német oldalakon is.

  2. #2
    Vendég

    Alap

    Naaaaa csak nem átpártolsz hozzánk ? ))

  3. #3
    Rezidens EvoSasa avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Pécs
    Hsz-ok
    1.335

    Alap

    Miért voltam vendég az elöbb ????

  4. #4
    Haladó DSPOWER avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 04.
    Hsz-ok
    38

    Alap

    Hozzátok is. Eladom az egyik STI-m, ahelyett lenne.

  5. #5
    Vendég

    Alap

    Azért azt meg kell nézni h a 26000 az euvám, meg németáfával terhelt-e. Ha cégre veszed a vám akkor is játszik, csak az áfa a játéktér...
    Kint 30.000dollár alatt van adíleri új ár, ha jól tudom.A dollár kurva gyenge most az eurohoz képest ezért a jó ár szerintem. Az amerikai 9-es azért nem európai, butább a hajtás, nincs diffúzor, egyebek.

  6. #6
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2006. 11.
    Hsz-ok
    645

    Alap

    Vmiért énis vendég lettem....

  7. #7
    Haladó DSPOWER avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 04.
    Hsz-ok
    38

    Alap

    Német áfa nélkul azt tudom, de EU vámot nem kérdeztem, annyit tudok hogy Dániából jon. Az pedig uniós,de attól még lehet hogy nincs rajta EU vám.Azt hogy USA modell-e, meg lehet a képekbol vagy az adatokbol tudni?

  8. #8
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2006. 11.
    Hsz-ok
    645

    Alap

    Ha dánia akkor lehet nagyon jó ára, és akár ezen az áron európai is, szvsz ne hagyd ki. Kivülről a diffúzor hiánya lehet usa modellre utaló...

  9. #9
    Haladó DSPOWER avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 04.
    Hsz-ok
    38

    Alap

    2 db jon ezust és piros.2 hét mulva odaér.Akkor meglépjem? Sztemm is jó vétel. Vagy hozzam mindkettot ?

  10. #10
    Rezidens VGergo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest - Pécs
    Hsz-ok
    1.831

    Alap

    Evo a legjobb

  11. #11
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2006. 11.
    Hsz-ok
    645

    Alap

    Ha jól tudom, nálatok sokkal olcsóbb a regadó mint nálunk, ezen az áron szvsz nem szabad kihagyni.
    Szerintem usa carok vannak ennél a kereskedőnél, a többi autóból amiket árul ez következik.

  12. #12
    Rezidens EvoSasa avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Pécs
    Hsz-ok
    1.335

    Alap

    28000 juróért tudok RS t Európait és bevan fizetve a vám 0 km es !

  13. #13
    Rezidens Lonni avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Sopron
    Hsz-ok
    747

    Alap

    Idézet DSPOWER:
    2 db jon ezust és piros.2 hét mulva odaér.Akkor meglépjem? Sztemm is jó vétel. Vagy hozzam mindkettot ?
    Mind2 és a másikat majd én hajtom

    Előre is köszi.
    adok ingyen szobát is
    Freude am Fahren

  14. #14
    Vendég

    Alap

    Idézet EvoSasa:
    28000 juróért tudok RS t Európait és bevan fizetve a vám 0 km es !
    Ez 26800 juró és felhivtam/megint/,bevan fizetve a vám, jurópai nem jusa modell.Asszem nem hagyom ki. Találtam még egy kereskedot, neki egy fekete jon ugyanezzel a szállítmánnyal, szerintetek 3kozul melyik a legjobb szín? Kár hogy sárga nincs...Ma voltam pozsonyban autókiállítás van az Inchebán /az itt olyasmi mint nálatok a BNV vagy Expo/ megtudtam evo 9 nálunk újan 4millió Ft-al tobbe jonne átszámítva.

  15. #15
    Haladó DSPOWER avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 04.
    Hsz-ok
    38

    Alap

    Most én voltam a vendég. Ja és kis szárnnyal 26000 naggyal 26800 juró.

  16. #16
    Rezidens EvoSasa avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Pécs
    Hsz-ok
    1.335

    Alap

    sztem ezért az árért kihagyhatatlan ha van rá késztetésed , hogy evo tulajlégy !!!

    A szín az érdekes dolog sztem minhárom szín jó , nekem most a fekete kellene mert sztem ezüstben és feketében a legszebb . Az ezüstöt már megszoktam azért kéne a fekete ( Fekete iszonyat kényes de nagyon jól mutat de neked nem kell bemutatni a sötét színt subarubol ismerös :P ) A piros színben meg azért gondolkodnék mert a micsu gyári színe felmatricázva jól mutat . Szal nehéz dönteni a leg logikusabb az ezüst jol mutat ezüstben könyen tisztántartható stb viszont elcsépelt szín már minden második autó ezüst . Ezt neked kell eldöntened !!! Nem lesz könyű

  17. #17
    Rezidens Zeke avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Bp / valahol az autóban / valahol bringán
    Hsz-ok
    1.073

    Alap

    PIROS! abszolút piros! ma láttam egyet , nagyon szép volt! persze ez az én egyéni véleményem
    a morcos.

  18. #18
    Rezidens Lonni avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Sopron
    Hsz-ok
    747

    Alap

    Az enyém lehet piros vagy fekete, a tiéd szerintem legyen a másik
    Freude am Fahren

  19. #19
    Haladó DSPOWER avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 04.
    Hsz-ok
    38

    Alap

    Láttam ma pirosat Bécsben,hát, mitmonnyak azapiros nemazapiros ami nekem bejon.Fekete felé hajlok mostmár úgyérzem,bár sokat szenvedek a felete STI-vel,de akkoris. Az áll az EVO-nak a legjobban /a sárga után/. Nekem legalábbis. Smégvalami, 2700 juróval lenne drágább az Evo 9 Sport: Bilstein gátlókkal és BBS felnikkel. Vélemény? Egyik pozsonyi ismerosnek az van, szerinte utcára túl kemény. Felni meg túl drága...

  20. #20
    Vendég

    Alap

    Idővel úgyis ültetni fogod , magas az evo mint az állat nem szép gyárilag . Szal sztem 17 felni meg a gátló nemér annyit !

1. oldal, összesen: 3 123 UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva