1-20, összesen: 652

Téma nézet

  1. #11
    Rezidens Roland avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hely
    Budapest XVI.
    Hsz-ok
    861

    Alap

    Idézet Martin 87: Hozzászólás megtekintése
    elsem tudom kepzelni hogy reflex szerüen is akar ezt csinalnam... baromsag
    Nem tudod elképzelni, ezért ez nem létezik! Nem reflexszerű, ezért nem ez a helyes! Minek az oktatás?? Ami reflexszerű az jó, igaz? Érdekes.......

    Végszóként csak annyit írnék, hogy az volt a tapasztalatom, hogy amit Te nem ismersz, az vagy nem létezik vagy "baromság"! Ami pedig nem tetszik Neked az szar! Nagyon sok dologba beletudnék kötni, de nincs értelme, mert semmire nem vagy nyitott, ami akár építő jellegű is lehet! Voltak dolgok, amiket jól láttál, és én nyitott voltam ezekre a dolgokra, de fordítva ez egyáltalán nem így volt! "Baromság"
    Én dolgoztam vendéglátásban, és szar volt, hogy bekellett fognom a számat, pedig nagyon sokszor a vendég visszaélve a helyzetével paraszt volt, és egyáltalán nem volt igaza! De ez egy fórum itt mások a szabályok!

    Múltkor egy témában megsértődtél valami olyan dolog miatt, ami egyáltalán nem volt személyes, és szerintem rajtad kívül mindenki értette a mondani valóját. Meg olvastam már tőled pár érdekes hozzászólásodat a témákhoz. Úgy gondolom, hogy nagy jövőd van ezzel a "mindenkit kioktatok" mentalitással, és stílussal a fórumon!(-:

    Ui: Én itt befejeztem a vitát, és innentől nem fogok reagálni egyik hozzászólásodra sem a fórumon, mert nincs értelme!

    Üdv: Roland
    Utoljára szerkesztette: Roland; 2012. 05. 15. 22:11-kor

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 5 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 5 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva