Dehogy lett túlhúzva. Hosszában hajszál vékony (épp körömmel érzékelhető) hosszirányú repedések lettek a porcelánon és el is feketedtek. Valószínűleg ott is áthúzott. Az új Bosch pipából az első lehúzásnál kiszakadta belseje, nekünk a Bosch Motorsport trafó is tök gyorsan tönkrement, mondjuk most is Bosch lett beletéve, de nem motorsportos. Remélkjük ez jobban bírja majd.
A Tuningaruhazas Geri ajánlotta a Densot, aztán miután azok nem bírták akkor próbáltuk ki a mostani NGK-t ami eddig jó. A menet az stimmelt, azt tudjuk mérni, de ilyen motort nem sokan turbosítottak (aki igen az is szív a gyertyákkal) úgyhogy most tapogatózunk a hőértékkel, típussal. Ha megtalálom a mostani eddig bevált típus dobozát jelentkezem.
Addig is köszi.

Idézet sz!lard: Hozzászólás megtekintése
Szétrepedt a porcelán!? Az nem az égéstérben végbemenő robbanástól lesz, az tuti - hacsak nem anyaghibás (de ezt erősen kétlem, mivel a Denso IKH = Iridium Power termékei azért elég jók...) - hanem inkább túlhúzásból eredő, így már a beépítéskor meglévő károsodásból eredehet... Ha nem bírná a kiképzést (mondjuk a nem megfelelő hőérték miatt), akkor 1000-szer inkább szétégne a középelektródája...

Az NGK BPR... az persze hogy nem megy bele, mivel az 20.8-as kulcsnyílású, szemben a Denso IKH 22-es 16 mm-ével (a menet az stimmel, hogy 14 mm-es...)
http://www.globaldenso.com/en/produc...ower/spec.html

Az NGK-ból a BCPR... lesz a megfelelő: azoknak 14-es a menete és 16-os a kulcsa...

+1 dolog: a 9-es hőértékű NGK gyertya 27-es hőértékű Denso-nak felel meg, ami 2 lépcsővel hidegebb, mint az általad írt 22-es Denso...az elég nagy ugrás...általában 1 lépcsőt szoktak váltani átalakításoknál...
(Értsd: az egy K hideg gyertya...olyan hőértéket anno a léghűtéses 911-es porolókba raktak pl. ...)

Vagy a Bosch-ból tudom ajánlani a FR 5 NI 332 S típust, csak hogy magam felé hajoljon a kezem...
Az is 14-es menetátmérő, 16-os kulcsnyílás, 26,5-ös menethossz
BÁR ITT JEGYEZNÉM MEG, hogy a motorkódod (4AGE...? Ez egy Toyota...?) alapján 19 mm-es menethossz dukálna Neked...!!!
(Az nálunk az FR5 K I332S)

Most, hogy ezt így végigirogattam, magam is tanácstalan vagyok kicsit...annyira távol vannak egymástól az általad említett gyertya-típusok paraméterei...

A menethossz hál' Istennek mérhető, azt nézd meg, utána a fentebb leírtak alapján tudsz választani. Ha 9-es hőértékű NGK kell, akkor BCPR-t válassz; vagy, ha a Denso-nál szeretnél maradni, akkor viszont az IKH 27 kellene Neked...
...de a legjobb a Bosch lenne...!

Csak mindegyiknek figyeljetek oda a meghúzási nyomatékára...! Különben mind elrepedhet...

Üdv: sz!lárd

u.i.: ALS, pótlevegő...passz...! A gyertya segge alatt folyamatosan robban valami...szerintem bírnia kellene...