1-20, összesen: 51

Hibrid nézet

  1. #1
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Ez egy nagyon jó hozzászólás volt. Annyit tennék hozzá, hogy minden elméletet a stopper tud igazolni vagy cáfolni, és ezért nagyon jó hogy mész az autóval és vállalod hogy mérik az idődet. De erről már beszéltünk négyszemközt is, ezt nagyon értékelem, bár talán mindenki tudja hogy az én autómat más szereli és programozza.

    Egyébként időnként végiggondolom a variációs lehetőségeket, és mindig arra jutok hogy mindent figyelembe véve (megbízhatóság, ár, karakterisztika, stb.) jó nekem ez a IX-es turbó így ahogy van.

    Mert ugye nekem a 34-es szűkítős A-s kocsi volt a minta, azt szeretem, ez meg arra hasonlít csak erősebb egy kicsit

  2. 2 tagnak tetszik Miki hozzászólása:


  3. #2
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet Miki: Hozzászólás megtekintése
    Ez egy nagyon jó hozzászólás volt. Annyit tennék hozzá, hogy minden elméletet a stopper tud igazolni vagy cáfolni, és ezért nagyon jó hogy mész az autóval és vállalod hogy mérik az idődet. De erről már beszéltünk négyszemközt is, ezt nagyon értékelem, bár talán mindenki tudja hogy az én autómat más szereli és programozza.

    Egyébként időnként végiggondolom a variációs lehetőségeket, és mindig arra jutok hogy mindent figyelembe véve (megbízhatóság, ár, karakterisztika, stb.) jó nekem ez a IX-es turbó így ahogy van.

    Mert ugye nekem a 34-es szűkítős A-s kocsi volt a minta, azt szeretem, ez meg arra hasonlít csak erősebb egy kicsit
    Szerintem sem érdemes erőlködni - mert általános használatra az a kilences turbó isteni. Valamennyire versenyezhető is - utcára, a twinscroll miatt meg hibátlan. És olcsó! Ez is szempont.

    Ha valaki utcára épít, vagy csak hobbiautózik, akkor érdemes egy kicsit kompressziósabb motort csinálni, pl 9.2-9.3 95-ös benzinnel- 20g-s gyári turbóval azért el lehet érni a stabil 430 pacit, illetve 620 körüli nyomatékot - ez egyáltalán nem rossz szerintem. Miki pl neked ideális mert lentről megy - de hát tudod te.

    E felett van lóerőben egy kicsivel a tomei, meg a hks - de pl nekem a tomei szarráment a normál versenykörülménytől - nem bírja a hőt - alkalmatlan komoly célra.

    Ha valaki komolyan gondolja, akkor szerintem külső wastegate és golyóscsapágy - ezek az ismérvei a stabil nem megerőszakolt 500+ os kocsiknak. De ez utcára nagyon fos lesz, mert 4000 alatt semmi sem történik és a gázreakció is jóval szarabb egy gyári turbóhoz képest.

    Meg kell említeni, hogy horror pénzért van twin-scrollos golyós 3076 (szerű) vagy akár nagyobb de ezek már olyan áron mennek, hogy én nem is gondolkodtam benne.

    Egy tutti - az én véleményem szerint: az FP széria egy nagyon bovli valami. Szerintem 5 kört nem bírna ki a hringen....
    Kell egy jó program

  4. #3
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    Másfelől egy kotta széria 9-es turbóval el lehet érni a majd' 500 lovat - akkor meg minek erőlködni?
    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    Ha valaki utcára épít, vagy csak hobbiautózik, akkor érdemes egy kicsit kompressziósabb motort csinálni, pl 9.2-9.3 95-ös benzinnel- 20g-s gyári turbóval azért el lehet érni a stabil 430 pacit, illetve 620 körüli nyomatékot - ez egyáltalán nem rossz szerintem.
    Most akkor ki kivel van
    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

  5. 3 tagnak tetszik MES-Racing hozzászólása:


  6. #4
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet 323_GTR: Hozzászólás megtekintése
    Most akkor ki kivel van
    Te most vagy túl sok bourbon-t ittál vagy csak szimplán nem akarod érteni hogy mit írok miközben te profán tudod ezt az egész dolgot töviről hegyire.

    A kulcs szó pedig ott van csak látni kéne nem csak nézni: STABIL

    Más dolog hogy mit lehet el érni és más dolog hogy mi az ami értelmes és stabil konfiguráció.

    Janika pl bebizonyította hogy lehet 500as kocsit csinálni gyári turbóval viszont mindenki tudja hogy ez meddig tart.

    Üdvözöllek
    Kell egy jó program

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hasonló témák

  1. Defi Advance BF White olajhőfok műszer
    By akosgti in forum Eladó - privát hirdetések
    Hsz-ok: 1
    Utolsó hozzászólás: 2016. 08. 10., 14:51
  2. 2003 Subaru Impreza WRC Plain Body Version - White (AUTOart) 1/18 eladó!
    By imrus in forum Eladó - privát hirdetések
    Hsz-ok: 0
    Utolsó hozzászólás: 2015. 07. 17., 09:03
  3. Nexus 5 16-32gb White-Black
    By Stunczer in forum Eladó - privát hirdetések
    Hsz-ok: 2
    Utolsó hozzászólás: 2013. 12. 09., 17:48
  4. Elado Tomei Arms M7960 turbo
    By Jeff_TM in forum Eladó - privát hirdetések
    Hsz-ok: 9
    Utolsó hozzászólás: 2010. 10. 11., 18:45
  5. Tomei ARMS M7960
    By Miki in forum Motor
    Hsz-ok: 24
    Utolsó hozzászólás: 2010. 04. 14., 12:26

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva