1-20, összesen: 37

Hibrid nézet

  1. #1
    Rezidens GWRH avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 08.
    Hely
    Budapest, XVIII kerület
    Hsz-ok
    10.528

    Alap

    Amikor ilyeneket látok / olvasok itt a fórumon, akkor úgy ülök, és figyelek a monitorra, mint kisgyerek a szombat reggeli mese maratonra...

  2. 7 tagnak tetszik GWRH hozzászólása:


  3. #2
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.129

    Alap

    Le a kalappal. Tenyleg.
    Egyetertek amugy nekem a 70nm kornyeke a 1.5 utas kazzal hatul lassabb az auto mint aycvel. Palyan meg meg annyira. Sokkal jobban resen kell lennem. Es sokkal harciasabb es kuzdosebb is. A gyari 1 utas difim az sokkal kezelhetobb kanyarba is kiszamithatobb.
    Igazi ritkasagok vannak nalad. Aki ugy benne van mint te szinte mindenhez hozzafer ami a piacon van.

    Es a wavetracrol itt egy video.


    Ezert irtam, hogy reszben torsen, es van benne egy jo nagy "surlodo felulet". Egy jol kitalalt hybrid. Allitolag ezzel eleg gyors evok koroznek a palyakon. Gyorsabbak mint a sperrel ellatottak.
    Bar ha egy utas a sper jol van beallitva akkor azzal is gyors tud lenni.

  4. #3
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.069

    Alap

    Engem ilyenkor mindig az érdekel nekem mikor lesz ilyen?

    Na de még sok a dolog addig. A hétvégén úgy néz ki lesz idő levenni a hátsó difit.
    Azzal kezdek, mert nem tetszik a hangja.
    Az előző gazdája szerint mert jól megvan feszítve, de azért inkább belenézünk....

    Aztán ha kellőképp elvetemedek (ami nagyon valószínű) akkor belenézünk az elejébe is.

    Idézet GWRH: Hozzászólás megtekintése
    Amikor ilyeneket látok / olvasok itt a fórumon, akkor úgy ülök, és figyelek a monitorra, mint kisgyerek a szombat reggeli mese maratonra...

  5. #4
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Köszi a hszt! Pont a lényeg, hogy aktív maradjon! A cusco nak van aktív házba való 1.5 way magja. Pont azt ajánlotta fel nekem N7 a mostani helyett. De az aktív hajtás előnyeiről nem akarok lemondani

  6. #5
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.129

    Alap

    Idézet Silva: Hozzászólás megtekintése
    Köszi a hszt! Pont a lényeg, hogy aktív maradjon! A cusco nak van aktív házba való 1.5 way magja. Pont azt ajánlotta fel nekem N7 a mostani helyett. De az aktív hajtás előnyeiről nem akarok lemondani
    Ha ennyire ragaszkodsz az ayc egységhez akkor szerintem szerezz be kettőt polcra (hidd el kelleni fog) nezesd át őket és amikor kell pikk pakk be tudod rakni őket!
    És amit olvastam a sper részéről hogy nem az igazi. Akkor már tényleg gyári torsen + friss(ebb) lamellak aztán adj neki

  7. Az alábbiaknak tetszik kicsievo hozzászólása:


  8. #6
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    N7 egy másik autóból talált jobbnak tűnő lamella sort. Fel csiszolta kicsit és össze rakta. A pumpát is ő újította fel. Hibátlan lett minden. Mint egy rohadt drift autó úgy lehetett vele veretni . Félelmetesen jól fordult. Gázra kilincselt bármikor a kocsi. Ujjongtam neki.. Aztán kB 500 kmel és hasonló mennyiségű körforgalommal később jött újra a vinnyogas egyre erősebben. Majd éreztem, hogy nem zár rendesen a hátulja. Tolta az orrát...

    N7 adott helyette egy ismeretlen múltú ix diffet. Fel tettük, de nem volt az igazi. Mintha keresztbe, vagy rosszul hajtott volna az autó. Majdnem neki is ugrottam egy szalagkorlátnak gázelvételkor. Nem éreztem a balanceot. Abban maradtunk, hogy fel tesszük a helyére a Cusco 1.5 wayt. De előtte még 1x próba meg legtelenítés. Ment vele egyet Feri is. Mondta, hogy szerinte egyik oldalára jobban hajt mint a másikra. Igaza volt! Éreztem, hogy valami nem Oké de ő meg is fogalmazta. Gyors legtelenítés. Persze az egyik oldal levegős volt. Utána próba kör. Az autó nagyon szépen egyenletesen dolgozik, de az a brutális zárás amit előtte művelt már nincs meg. Azt szeretném újra elérni aktív hatással. Abban maradtunk, hogy próbálunk egy új lamella sort szerezni, vagy egy komplett X Diffit. Nagyon élvezetes és gyors lett a kocsi kormány szögre és gáz elvetelre is gyönyörűen szűkit. Csak az a brutalitás nincs benne.... ��
    Utoljára szerkesztette: Silva; 2020. 05. 28. 19:14-kor

  9. #7
    Törzsvendég
    Csatlakozás dátuma
    2014. 04.
    Hsz-ok
    229

    Alap

    A Raymundnak van egy Riccardo acél betét amit ebbe a difibe lehet betenni + egy sperr kell hozzá és ismét olyan lesz mintha vasdifis lenne . Egy probléma van a MATEK .1500 EUR ez a betét(ennyit mondott kb 3-4 éve) + a sperr!!!

  10. Az alábbiaknak tetszik timothy hozzászólása:


  11. #8
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.129

    Alap

    Idézet timothy: Hozzászólás megtekintése
    A Raymundnak van egy Riccardo acél betét amit ebbe a difibe lehet betenni + egy sperr kell hozzá és ismét olyan lesz mintha vasdifis lenne . Egy probléma van a MATEK .1500 EUR ez a betét(ennyit mondott kb 3-4 éve) + a sperr!!!
    Ezért ésszerűbb egy vas difi. Ott jó esetben csak olaj csere + néha lamella. Ugyan a lamella sem olcsó de legalább beszerezhető. Az alu difi meg ha jól megfeszited az aftermarket speerel ... Amúgy sem bír sokat...
    Ja és a szerelhetoseguk sem mindegy...

  12. Az alábbiaknak tetszik kicsievo hozzászólása:


Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 2 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 2 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva