lehet attól az még alul is erős, legalábbis én ezt szeretném, most a kocsi ugyan csak 260 lovas, de 2000-nél már nagyot tol, és nem 3500 fölött nyílik ki a csipája. persze a nagyobb, böszmébb erősebb turbónak kell a kipuff oldali nyomás én értem, de épp ezért érdeklődöm felétek, mert úgy hallottam, hogy az EVO turbója éppen ebben zsivány. alul is bitangot tol, de felhúzható 350-400LE-ig. ez jó lenne, mert később tovább szeretnék lépni a 300LE-n is, ha lehet. (nincs megállás, ezt gondolom Te is jól ismered )

az erőátvitel amit jelenleg akarnék el fogja bírni, a váltót megépítettük elég korrekt módon, nem sajnáltam belőle, ami kell az erőhöz, ahogy 450 lóhoz csinálják kint a nagyok. féltengelyek azok kérdésesek valóban. meglátjuk, a vak is ezt mondta. a bölcsőt megerősítettük nem kicsit, dupla méretű csavokkal lett újra rögzítve az egész. a fékektől nem tartok, széria a 308x26mm-es brembo, azt az Opel az OPC-nél rendesen túlméretezte. de hát ezt is meglátjuk, van rá ATE nagyobb (pl. 345x30mm-es ), legfeljebb teszünk rá olyat.