21. oldal, összesen: 21 ElsőElső ... 11192021
401-419, összesen: 419

  1. #401
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    Idézet Silva: Hozzászólás megtekintése
    Lehet okosba hozatni ilyen kábelt... 
    HUF 5,236.95 15%OFF | 2020 Newest Tactrix Openport 2.0 ECU Chip Tuning Tool Open Port USB 2.0 ECU Flash OBD2 OBDII Connector Multi Brand Cars
    https://a.aliexpress.com/_BSIC1l

    És mielőtt megrendeled a flash kábelt.. https://images.app.goo.gl/viTdkB8NqQQodPMX9

    http://eatsleepdsmmag.com/flash-port-wiring-ecuflash/

    Nem értem mi az értelme a régi 1.3u nak. Mindenhez a 2.0 is jó. Plusz az sd karira tud logolni. (tactrix az 1.3u t nem is árulja már) vagy valamit rosszul tudok?
    nem biztos, hogy a kínai koppintott cuccokkal minden okés lesz.
    tactrix oldalán $169 egy kábel, persze ez sok így, de ennek a tizedéért megkapod kínából ? hát ...
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  2. #402
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Ezzel én se játszanék.
    Van kínai "gyári" Renault diagnosztikám és hibátlanul működik is és tud mindent amit a tényleg gyári leszámítva hogy nem frissíthető, de az csak diagnosztika.
    Evo esetében inkább kifizetném az EVOSCAN-eseknek a dollárt, és azzal kapsz némi supportot is, ami a kínai esetében kimerül egy virtuális meleg kézfogásban. Ettől függetlenül maga a kábel mint eszköz még ha kínai is lehet jó, sőt...


    Idézet Coppermine: Hozzászólás megtekintése
    nem biztos, hogy a kínai koppintott cuccokkal minden okés lesz.
    tactrix oldalán $169 egy kábel, persze ez sok így, de ennek a tizedéért megkapod kínából ? hát ...

  3. #403
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    Idézet SomaG: Hozzászólás megtekintése
    Ezzel én se játszanék.
    Van kínai "gyári" Renault diagnosztikám és hibátlanul működik is és tud mindent amit a tényleg gyári leszámítva hogy nem frissíthető, de az csak diagnosztika.
    Evo esetében inkább kifizetném az EVOSCAN-eseknek a dollárt, és azzal kapsz némi supportot is, ami a kínai esetében kimerül egy virtuális meleg kézfogásban. Ettől függetlenül maga a kábel mint eszköz még ha kínai is lehet jó, sőt...
    Mitsu esetében más típusoknál ezek a kínai cuccok nem nagyon működnek, vagy csak részben, van amit csak a gyári MUT-II/III tud olvasni és konfigurálni. meg is van az ára, használtan is 100k felett van.
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  4. #404
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    MUT-II/III -at akartam én is, de még kínai klónt se nagyon lehet venni. Használt se jellemző. Ez viszont gyári diagnosztika, nem ECU tuning.
    Szerencsére még az EVO IX sincs agyonnyomva elektronikával, így egy relative univerzális diagnosztikával is messze lehet jutni a hibafeltárásban. Azonban ha látsz valahol jóársított MUT-t akkor ne tartsd magadban.

    Azok a kábelek amiről fentebb beszéltünk az kimondottan ECU Flash + datalogic, azzal meg diagnosztizálni nem tudsz nagyjából semmit. Pontosabban a motorvezérlőbe jóval mélyebben tudsz beletúrni, de pl. ABS, vagy egyéb perifériát nem is olvas.

    Szóval a kettő téma mereven elválik egymástól.


    Idézet Coppermine: Hozzászólás megtekintése
    Mitsu esetében más típusoknál ezek a kínai cuccok nem nagyon működnek, vagy csak részben, van amit csak a gyári MUT-II/III tud olvasni és konfigurálni. meg is van az ára, használtan is 100k felett van.

  5. #405
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    EVO scannel elég sokmindent lehet látni. Egyes autóknál még az AYC ACD t is.

    Érdekesség:

    https://www.evansperformanceacademy....flash-purchase

  6. Az alábbiaknak tetszik Silva hozzászólása:


  7. #406
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    Idézet SomaG: Hozzászólás megtekintése
    MUT-II/III -at akartam én is, de még kínai klónt se nagyon lehet venni. Használt se jellemző. Ez viszont gyári diagnosztika, nem ECU tuning.
    Szerencsére még az EVO IX sincs agyonnyomva elektronikával, így egy relative univerzális diagnosztikával is messze lehet jutni a hibafeltárásban. Azonban ha látsz valahol jóársított MUT-t akkor ne tartsd magadban.

    Azok a kábelek amiről fentebb beszéltünk az kimondottan ECU Flash + datalogic, azzal meg diagnosztizálni nem tudsz nagyjából semmit. Pontosabban a motorvezérlőbe jóval mélyebben tudsz beletúrni, de pl. ABS, vagy egyéb perifériát nem is olvas.

    Szóval a kettő téma mereven elválik egymástól.
    egyik ismerősöm talált MUT-II nemrég, egy osztrák Micu márkaszervizt zártak be, és széthordták a cuccokat, aztán valaki feltette facebook marketplace-re, de nem tudta, hogy mi az. ilyen tizenezerért sikerült megcsípni az ismerősnek. volt egy rakás Mitsu különféle spéci szerszámkészlet, szervizkocsival,azt már nem adta oda az ember.
    egyébként most is van fent ebayen, 100k környékén. persze csak diag, de plö GDI-vel nincs más, ami kommunikálna rendesen.
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  8. #407
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Az micsoda orbitális mázli vazze. Miért nem velem jönnek szembe az ilyenek, valószínűleg a facebook hiánya miatt amit lassan úgy érzem kénytelen leszek pótolni ha ott ilyen üzletek köttetnek.
    Van néhány célszerszám amiért szabad szemmel is látható összeget adtam volna pl. a difi hézagolásnál. (2 vasdarabbal órákat nyersz, és századra leszel pontos.) Az a baj hogy ezek még az átlagos Mitsu szalonból is hiányzó kellékek szerintem. Ettől függetlenül egy MUT nagyon jól mutatna a műhelyemben. Ha esetleg az ismerős úgy érzi hogy már nincs rá szüksége dupla pénzért is megveszem.





    Idézet Coppermine: Hozzászólás megtekintése
    egyik ismerősöm talált MUT-II nemrég, egy osztrák Micu márkaszervizt zártak be, és széthordták a cuccokat, aztán valaki feltette facebook marketplace-re, de nem tudta, hogy mi az. ilyen tizenezerért sikerült megcsípni az ismerősnek. volt egy rakás Mitsu különféle spéci szerszámkészlet, szervizkocsival,azt már nem adta oda az ember.
    egyébként most is van fent ebayen, 100k környékén. persze csak diag, de plö GDI-vel nincs más, ami kommunikálna rendesen.

  9. #408
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Esetleg arra nincs ötletetek új AYC lamellákat honnan lehetne beszerezni? Ha már a Mitsu speckó dolgokról megy a duma

    Ui.: Néztétek, hogy a linken amit küldtem be lehet fizetni teljes ECUFLASH evo specifikus tanfolyamra?

  10. Az alábbiaknak tetszik Silva hozzászólása:


  11. #409
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Néztem már a múltkor is amikor kerested, de AYC lamellát nem találtam.
    Nem ugyan az mint az ACD? mert az van.
    Ha az segít néhány hónapon belül úgy is szét kell húznom a transzfert újra szívesen leméricskélem neked a lamellák minden méretét.

    A tanfolyamot néztem, de ehhez azért olyan angol tudás kellene ami nekem nem van.
    Értem én hogy mapping, meg ignition table, meg load pressure, de azért ez kevés ahhoz hogy mindent meg is értsek úgy hogy azt a gyakorlatban alkalmazni is tudjam.

    http://evoscan.com/ecuflash/Merlins%20EcuFlash%20EVO%207-8-9%20TUNING%20GUIDE-V1.7a.pdf

    Itt a guide, ez se 2 oldal, de legalább át tudod magad rágni rajta aprólékosan ha van időd.
    Ennyi nekem sajnos most nincs, de azért szoktam olvasgatni.




    Idézet Silva: Hozzászólás megtekintése
    Esetleg arra nincs ötletetek új AYC lamellákat honnan lehetne beszerezni? Ha már a Mitsu speckó dolgokról megy a duma

    Ui.: Néztétek, hogy a linken amit küldtem be lehet fizetni teljes ECUFLASH evo specifikus tanfolyamra?

  12. Az alábbiaknak tetszik SomaG hozzászólása:


  13. #410
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Idézet SomaG: Hozzászólás megtekintése
    Néztem már a múltkor is amikor kerested, de AYC lamellát nem találtam.
    Nem ugyan az mint az ACD? mert az van.
    Ha az segít néhány hónapon belül úgy is szét kell húznom a transzfert újra szívesen leméricskélem neked a lamellák minden méretét.

    A tanfolyamot néztem, de ehhez azért olyan angol tudás kellene ami nekem nem van.
    Értem én hogy mapping, meg ignition table, meg load pressure, de azért ez kevés ahhoz hogy mindent meg is értsek úgy hogy azt a gyakorlatban alkalmazni is tudjam.

    http://evoscan.com/ecuflash/Merlins%20EcuFlash%20EVO%207-8-9%20TUNING%20GUIDE-V1.7a.pdf

    Itt a guide, ez se 2 oldal, de legalább át tudod magad rágni rajta aprólékosan ha van időd.
    Ennyi nekem sajnos most nincs, de azért szoktam olvasgatni.

    Ez a Merlin féle biblia Jó cucc nagyon! (le is van mentve PDF be)
    Extra angol tudás nem kell hozzá. Sokszor én is guugle transzlét el tolom.
    Elméletileg a IX-X diffi csere szabatos. Ebből merem azt hinni, hogy a belsejük is azonos. (nekem már IX bölcső is van fent). Pár napja láttam, hogy jóval több hely van az IX bölcsőnél a diffi mögött mint a 4-5-6 nál. ( Ami csavar nálam (V) könnyedén elérhető az a IV en lehetetlen feladat. )

    Nem emlékszel véletlenül mennyi volt bele a szett?

  14. #411
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    https://www.ebay.com/itm/Active-central-differential-ACD-clutch-set-for-Mitsubishi-Lancer-EVO-7-8-9-/264340532038

    Ez egy verzió de asszem láttam még máshol is aftermarket cuccot ACD-be.

    Komplett ACD assy is van, de az pénz kidobás lenne, ha csak lamella kell.
    https://www.4turbo.pl/acd-clutch-assy-ralliart-evo-8-9-ra325101s1,3,25867,19424

    Az a baj az AYC-vel hogy a racsing matyik dobják azonnal és megy fel a vas difi. Abba aztán találsz mindent tonna számra. Mindenféle way LSD-t, aszfaltra, murvára, keresztbe, kasba, íven, árokba...
    Még van új vas difi is ha kell, de az AYC-vel nem lesz egyszerű dolgod. Ahogy néztem a lameléknak még gyári cikkszáma sincs. Nem is értem örök életűre tervezték vagy mi?




    Idézet Silva: Hozzászólás megtekintése
    Ez a Merlin féle biblia Jó cucc nagyon! (le is van mentve PDF be)
    Extra angol tudás nem kell hozzá. Sokszor én is guugle transzlét el tolom.
    Elméletileg a IX-X diffi csere szabatos. Ebből merem azt hinni, hogy a belsejük is azonos. (nekem már IX bölcső is van fent). Pár napja láttam, hogy jóval több hely van az IX bölcsőnél a diffi mögött mint a 4-5-6 nál. ( Ami csavar nálam (V) könnyedén elérhető az a IV en lehetetlen feladat. )

    Nem emlékszel véletlenül mennyi volt bele a szett?

  15. #412
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    ACD nálam sajnos nem játszik... AYC be kellene lamella. Közben rá jöttem, hogy félre olvastam telon amit írtál AYC be nem jó az ACD lamella. Az X és az IX hátsó diffije felcserélhető...
    Egyszerűen nem értem miért nincs u.gy. belőle. Abból csinálhatnának nagyobb tapadásút.. :P Mikor fel lett az enyém csiszolva 1 tanking én voltam a DK! (nem a Donkey Kong)

    Van egy amcsi cég akik 1500 dodoért felújítják az egészet... De lamelláról ott sem írnak. Külön alkatrészt pedig nem árulnak. X hez sem találtam ayc lamellát.

  16. #413
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Aztán visszaolvasva az írást gondoltam hogy félre olvastad. én meg csont nélkül válaszoltam, bár kicsit bizonytalan voltam.
    Hát egy megoldás marad, valahonnan túrni egy X-es AYC difit amit még nem rúgtak szét ellenben vasra cseréltek aztán Plug & Play.

    Mint a kutya vacsorája, de hátha:
    https://www.jdm-import.com/jdm-shop/drivetrain/differential/mitsubishi-lancer-evolution-x-cz4a-rear-open-differential/

    vagy ha korhű akarsz maradni:

    https://www.jdm-import.com/jdm-shop/drivetrain/differential/mitsubishi-lancer-evolution-ct9a-rear-open-differential-3/
    https://www.jdm-import.com/jdm-shop/drivetrain/differential/mitsubishi-lancer-evolution-ct9a-rear-open-differential-2/

    Bele nem látni, de állítólag jó cuccokat hordanak be a JDM Importosok.

    A vicc az egészben az ára. 370 EUR főleg ha jó is. A vasdifibe a végáttételem volt nagyjából 2 szer ennyi, igaz új, de 2 fogaskerék vazze.

    Ja, ki az a DK?
    nem ugrik be...


    Idézet Silva: Hozzászólás megtekintése
    ACD nálam sajnos nem játszik... AYC be kellene lamella. Közben rá jöttem, hogy félre olvastam telon amit írtál AYC be nem jó az ACD lamella. Az X és az IX hátsó diffije felcserélhető...
    Egyszerűen nem értem miért nincs u.gy. belőle. Abból csinálhatnának nagyobb tapadásút.. :P Mikor fel lett az enyém csiszolva 1 tanking én voltam a DK! (nem a Donkey Kong)

    Van egy amcsi cég akik 1500 dodoért felújítják az egészet... De lamelláról ott sem írnak. Külön alkatrészt pedig nem árulnak. X hez sem találtam ayc lamellát.

  17. Az alábbiaknak tetszik SomaG hozzászólása:


  18. #414
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.125

    Alap

    Idézet SomaG: Hozzászólás megtekintése
    https://www.ebay.com/itm/Active-central-differential-ACD-clutch-set-for-Mitsubishi-Lancer-EVO-7-8-9-/264340532038

    Ez egy verzió de asszem láttam még máshol is aftermarket cuccot ACD-be.

    Komplett ACD assy is van, de az pénz kidobás lenne, ha csak lamella kell.
    https://www.4turbo.pl/acd-clutch-assy-ralliart-evo-8-9-ra325101s1,3,25867,19424

    Az a baj az AYC-vel hogy a racsing matyik dobják azonnal és megy fel a vas difi. Abba aztán találsz mindent tonna számra. Mindenféle way LSD-t, aszfaltra, murvára, keresztbe, kasba, íven, árokba...
    Még van új vas difi is ha kell, de az AYC-vel nem lesz egyszerű dolgod. Ahogy néztem a lameléknak még gyári cikkszáma sincs. Nem is értem örök életűre tervezték vagy mi?


    Nem örök életű. És csak bontottban van. És a transfer lamella nem azonos a difi lamellaval sajnos.

  19. #415
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.125

    Alap

    Idézet Silva: Hozzászólás megtekintése
    ACD nálam sajnos nem játszik... AYC be kellene lamella. Közben rá jöttem, hogy félre olvastam telon amit írtál AYC be nem jó az ACD lamella. Az X és az IX hátsó diffije felcserélhető...
    Egyszerűen nem értem miért nincs u.gy. belőle. Abból csinálhatnának nagyobb tapadásút.. :P Mikor fel lett az enyém csiszolva 1 tanking én voltam a DK! (nem a Donkey Kong)

    Van egy amcsi cég akik 1500 dodoért felújítják az egészet... De lamelláról ott sem írnak. Külön alkatrészt pedig nem árulnak. X hez sem találtam ayc lamellát.
    Múltkor elemkerult egy cég akik legyartjak a lamella készletet. Ha jól emlékszem 1790 dollárért.

  20. #416
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.125

    Alap

    Idézet SomaG: Hozzászólás megtekintése
    Aztán visszaolvasva az írást gondoltam hogy félre olvastad. én meg csont nélkül válaszoltam, bár kicsit bizonytalan voltam.
    Hát egy megoldás marad, valahonnan túrni egy X-es AYC difit amit még nem rúgtak szét ellenben vasra cseréltek aztán Plug & Play.

    Mint a kutya vacsorája, de hátha:
    https://www.jdm-import.com/jdm-shop/drivetrain/differential/mitsubishi-lancer-evolution-x-cz4a-rear-open-differential/

    vagy ha korhű akarsz maradni:

    https://www.jdm-import.com/jdm-shop/drivetrain/differential/mitsubishi-lancer-evolution-ct9a-rear-open-differential-3/
    https://www.jdm-import.com/jdm-shop/drivetrain/differential/mitsubishi-lancer-evolution-ct9a-rear-open-differential-2/

    Bele nem látni, de állítólag jó cuccokat hordanak be a JDM Importosok.

    A vicc az egészben az ára. 370 EUR főleg ha jó is. A vasdifibe a végáttételem volt nagyjából 2 szer ennyi, igaz új, de 2 fogaskerék vazze.

    Ja, ki az a DK?
    nem ugrik be...
    Igen tényleg dragabb a kupkerek/tányér szett de nem is lehet olyan hamar lefogazni mint az aluhazban... Azért nem hiba cserélik a legtöbben...

  21. #417
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    DK = drift King.

    Amiatt cserélik a legtöbben az ayc t mert A nem értenek hozzá, nem Tudják rendesen felújítani a pumpát. (tapasztalat) B. A rallyba az a homolog és a homolog a jó....

    C. Ez a leg ritkább. Az autó már 450 le és 700nm
    D Álló rajtolgatni szeretne vele az ember jó sokat..

  22. #418
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.125

    Alap

    Idézet Silva: Hozzászólás megtekintése
    DK = drift King.

    Amiatt cserélik a legtöbben az ayc t mert A nem értenek hozzá, nem Tudják rendesen felújítani a pumpát. (tapasztalat) B. A rallyba az a homolog és a homolog a jó....

    C. Ez a leg ritkább. Az autó már 450 le és 700nm
    D Álló rajtolgatni szeretne vele az ember jó sokat..
    Hiába értesz hozzá ha nincs alkatrész ellátás hozzá. 380 le is néha szetnyitja az aluhazat. Sajnos. A pumpa 789 nél előre is kell. A felújítása a legkevesebb mert ahhoz legalább van felújító készlet. És nem csak az allorajt öli meg. Nekem volt mindkettő. Vagyis még van. Polcon az egyikből kettő a másikból három. De az alut soha nem fogom visszarakni.

  23. Az alábbiaknak tetszik kicsievo hozzászólása:


  24. #419
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Igazad van! Annyit azért hozzá tennék, hogy végig néztem Peti barátom kálváriáját, a híres szerelő által felújított és rendbe tett ayc vel. (diffi és pumpa) valamint autó. 2 év alatt sosem működött neki jól, nem is fordult rendesen. Ebből is vas diffi lett... Aztán kiderült, hogy igazából fel sem újították... Plusz a kábelezés sem volt jó benne...(motec plusz gyári hajtás ecu)

    Mikor még frissek voltak ezek az autók sem foglalkoztak az ayc karbantartásával. 456 diffik háza gyengébb is mint 7től. Akkor a japok rá jöttek, hogy van gyenge pontja. Erősítettek a házon. Olvastam még pár trükköt mikor alu diffivel mennek 500 le felett. Viszont sokszor már a cusco 1.5way van az alu házba. Amit erősítenek különböző trükkökkel (nagyobb átmérőjű csavarok, plusz plate..) Elvileg egy ilyen gyári házban ami nem volt át építve végig ment egy diffi a japán gymkhana szérián jó eredményekkel. Végig hiba és szetszereles nélkül az év során. (cusco). De pont azt a finom, pontos íven autózást veszti el vele az ember amiért annyira szeretem az ayc t. Nagyobb gázzal precizebben tudok vele autózni. Ahol a 1.5way már keresztbe áll ez csak gyorsít kifelé minimális keresztbe csúszással. (az is jó móka &#128514

  25. Az alábbiaknak tetszik Silva hozzászólása:


21. oldal, összesen: 21 ElsőElső ... 11192021

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 8 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 8 vendég)

Hasonló témák

  1. VAG tuning
    By bunker in forum Egyéb vetélytárs márkák
    Hsz-ok: 29
    Utolsó hozzászólás: 2016. 12. 09., 12:33
  2. Hűtés tuning
    By MES-Racing in forum Motor
    Hsz-ok: 60
    Utolsó hozzászólás: 2014. 03. 27., 10:39
  3. GT-R tuning
    By Miki in forum Nissan GT-R
    Hsz-ok: 70
    Utolsó hozzászólás: 2013. 08. 06., 23:10
  4. chip tuning
    By quattromann in forum Motor
    Hsz-ok: 5
    Utolsó hozzászólás: 2008. 07. 02., 09:12
  5. Mazda GTR tuning alkatrészek
    By MES-Racing in forum Eladó - privát hirdetések
    Hsz-ok: 23
    Utolsó hozzászólás: 2008. 02. 15., 16:27

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva