2. oldal, összesen: 2 ElsőElső 12
21-24, összesen: 24

  1. #21
    Zöldfülű
    Csatlakozás dátuma
    2010. 11.
    Hsz-ok
    12

    Alap

    Szia Krisz ! Illetve András, és nem utolsó sorban Martin 87. Már az is fura hogy ennyi neved volt itt, és a stilusodat nem is emlitem. Vettem faterodtól TH2-es felniket amik a küllöknél fel lettek hegesztve és újrafényezve hogy ne lehessen látni, 300 km után derült ki, mire szóltam volna már faterodat bevitték kicsit pihenni pár évre. Warbeast fórumtárstól elvittetek egy komplett evo 8 motort majd kukáztatok egy szar blokkot és totálisan hülyének nézve őt lehúztátok. Emlithetném Baranyai Attilától a levetett, kikuázott alkatrészeket amiket árulsz, mind egy használhatatlan szemét, árultál colotti váltót itt a fórumon ami szintém tőle volt, már régen egy cimborámhoz került mert Attila elhozta tartozásba de Te még árultad, és akkor még nem is emlitettem a fehér 6-ost ami szintén szemfényvesztés volt. Ha óhajtod kitálalok mindent, ne feledd soha nem tudhatod kivel állsz szembe egy ilyen fórumon !
    Szép napot.

  2. #22
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Idézet baleeboy: Hozzászólás megtekintése
    Szia Krisz ! Illetve András, és nem utolsó sorban Martin 87. Már az is fura hogy ennyi neved volt itt, és a stilusodat nem is emlitem. Vettem faterodtól TH2-es felniket amik a küllöknél fel lettek hegesztve és újrafényezve hogy ne lehessen látni, 300 km után derült ki, mire szóltam volna már faterodat bevitték kicsit pihenni pár évre. Warbeast fórumtárstól elvittetek egy komplett evo 8 motort majd kukáztatok egy szar blokkot és totálisan hülyének nézve őt lehúztátok. Emlithetném Baranyai Attilától a levetett, kikuázott alkatrészeket amiket árulsz, mind egy használhatatlan szemét, árultál colotti váltót itt a fórumon ami szintém tőle volt, már régen egy cimborámhoz került mert Attila elhozta tartozásba de Te még árultad, és akkor még nem is emlitettem a fehér 6-ost ami szintén szemfényvesztés volt. Ha óhajtod kitálalok mindent, ne feledd soha nem tudhatod kivel állsz szembe egy ilyen fórumon !
    Szép napot.
    Erre kíváncsi leszek! A leírtaknak egy részéről tudok is, csak "másik szemszögből" ! Martin a Krissz bátyja.(innen a Martin87 név) Találkoztam vele évekkel ezelőtt személyesen egy autós találkozón, akkor még az a nagyon szép Piri lancia 1.6 turbóval volt. Pár Cuccot rendeltem a családnak e-bay ről. Mindig kifizették gond nélkül, ha nem kerek szám volt az összeg nem fogadták el, hogy vissza adjak! Grátisz piát is hoztak a "fáradozásokért". Mikor alkatrész gondom volt az édesapa segített! Plusz ajándékba még ritka emblémát is kaptam tőle ami még az ő autóján volt.
    A motoromat is Krissztől vettem.

  3. #23
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2012. 06.
    Hsz-ok
    650

    Alap

    Idézet baleeboy: Hozzászólás megtekintése
    Szia Krisz ! Illetve András, és nem utolsó sorban Martin 87. Már az is fura hogy ennyi neved volt itt, és a stilusodat nem is emlitem. Vettem faterodtól TH2-es felniket amik a küllöknél fel lettek hegesztve és újrafényezve hogy ne lehessen látni, 300 km után derült ki, mire szóltam volna már faterodat bevitték kicsit pihenni pár évre. Warbeast fórumtárstól elvittetek egy komplett evo 8 motort majd kukáztatok egy szar blokkot és totálisan hülyének nézve őt lehúztátok. Emlithetném Baranyai Attilától a levetett, kikuázott alkatrészeket amiket árulsz, mind egy használhatatlan szemét, árultál colotti váltót itt a fórumon ami szintém tőle volt, már régen egy cimborámhoz került mert Attila elhozta tartozásba de Te még árultad, és akkor még nem is emlitettem a fehér 6-ost ami szintén szemfényvesztés volt. Ha óhajtod kitálalok mindent, ne feledd soha nem tudhatod kivel állsz szembe egy ilyen fórumon !
    Szép napot.
    Had pihenjen, dolgozott eleget, megfáradt kicsit Amúgy meg sok közöd nincs hozzá sztem. Semmi közöm a Baranyaihoz ! legközelebb jobban tájékozódj. Az az evo a Nagy Matyié volt, vagy 4-5 éve vettem, ott van lent Maricsek Mikinél Ő vette meg, ugorj le hozzá.. Váltóm meg volt 4-5db is. Azt a motort inkább hagyjuk sztem, mert egy totálkáros autóból volt. A Hajtókar, dugó főtengely talán használható lett volna. Blokk elrepedve, lyukas szelepfedél, görbe tengelyek, amiket ott meg is néztünk, és tudta a lomis bontos haverod is. Generátor hibátlan, ha kell neki vigye el, 114x hivtam akkor hogy vigye vissza, hozza a pénzt de nem fogok megint én kirándulni mert 5x voltam ez miatt pesten. És nem én sírtam hogy még gy 20-assal toldjam meg, meg a kipufot adjam mellé stb, leszartam megkapta, meg még a helyszinen még 15 ezret elkunyizott mert nincs pénze, tankolni se tud, ráadásul volt egy szar sérült evo 9 es lampaja mondta 25 ezer stb stb vettem tőle olyan dolgot is ami azota itt rohad mert sírt mint a 3 évesek. Erről ennyit. Aztán lesz@rom ki mit hisz el. Ja Pesten üzleteltem 4 nyári gumit, amit nála rakattam el és eladott 50 vagy 60 ezer körül(de maradjon nála, majd elszámolunk a végén, mondom okés), az sem ért ide azóta sem.... szóval mi a probléma?

    Tálalj ki mindent, szted mennyire érdekel? Ahogy nézem, olvasom nagyon képben vagy. Kivel állsz szemben... jó duma, de látom Te is leragadtál 1994-ben.

    Fater dolgai, üzleteihez nekem sem, pláne neked nincs közöd. Én nem tartozok senkinek, nem bujkálok aki akar megtalál. Jöhet ide bárki-bárkivel



    Csak az elszámolás végett: hagytam neki 150-et ott(gondolom azt már valaki átnézhette, mivel el nem vitte senki, és elfogadta a pénzt minden unszolás ellenére), abban maradtunk használható, akkor fizetem(mert ott zseblámpával mutogatta a cuccot egy szemét domb közepén csepelen). Utána kért 20-at, a semmire, majd 15(mert nincs pénze és majd elszámolunk), aztán Gumik, majd valami kipufot kapot, mert mondta kell neki vagy spanjának, vittem fel neki Evo 6 ajtókárpitokat is, lámpa, meg voltam fent vagy 5x(ha csak 20-assal számolom az utazásokat az is egy 100-as, mert Ő soha nem tudott lejönni semmiért, de mondom jó fej leszek, ha már üzletelünk tudjon pénzt csinálni), én buktam egy 100-ast, vagy lehet többet, csak a hengerfejet tudtam eladni róla. Talán a szar blokk megvan kis házban mert abból asszem műhelybe üveg asztalt terveztem... dugók, hajtókarok, generátor minden itt van, ezeket lehetett volna talán használni abból a angol kukás szarkupacból. Erről ennyit.

    u.i.: komplett motor alatt mit értesz, mert nem kaptam: trafókat, leömlőt, turbót, szívósort, vízpumpát, vez.kerekeket, stb stb... Ez aztán valóban egy komplett Motor.
    Nekem személy szerint 4db 17-es TH2 kerekem volt, amit 5 éve adhattam el Bartosnak talán. Többről nem tudok.

    Reggel még 700.000 volt a motor, délután 400.000, este már minden formában eladta volna ! Szép áresés, egy tökéletes, "komplett" motorért.... gondolom azt hitték madár vagyok.
    Mellesleg mielőtt felértem volna egy aránylag valóban komplett motorról kaptam képet. Mikor felértem, felértünk mondtam b@zmeg ilyen nincs, ez csak VICC lehet. Szemétdombról hordta oda cuccokat, törött lyukas szívósort valami fos autó mellől a földről szedte fel az udvarról, motoron semmi, de SEMMI kiegészítő nem volt rajta, szakadt, hiányos, kábelköteget a mocsokból rángatta elő...és még sorolhatnám, de felesleges mert Te nagyon képben vagy vele kapcsolatban.

    Ha neked, vagy bárkinek gondja van Faterral, Őt keresd meg, írj neki levelet, ne nekem osszad az észt, mert senkinek nem tartozok 2ft-al sem és nekem ne írd hogy "nem tudhatod kivel állsz szembe", mert magasról l....om, meg azt is hogy ki vagy.

    Köszi
    Utoljára szerkesztette: Krissz; 2015. 02. 24. 15:20-kor

  4. #24
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2012. 06.
    Hsz-ok
    650

    Alap

    Zárható
    köszi

  5. 2 tagnak tetszik Krissz hozzászólása:


2. oldal, összesen: 2 ElsőElső 12

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hasonló témák

  1. Speedline 2120 Turini 17'
    By Krissz in forum Eladó - privát hirdetések
    Hsz-ok: 2
    Utolsó hozzászólás: 2016. 01. 13., 12:27
  2. 17-es Speedline Corse garnitúra
    By D16V in forum Eladó - privát hirdetések
    Hsz-ok: 4
    Utolsó hozzászólás: 2013. 12. 17., 10:21
  3. 2 db 17-es Speedline Corse felni
    By D16V in forum Eladó - privát hirdetések
    Hsz-ok: 7
    Utolsó hozzászólás: 2012. 12. 17., 10:32
  4. Speedline 8x18"
    By bunker in forum Eladó - privát hirdetések
    Hsz-ok: 7
    Utolsó hozzászólás: 2010. 08. 06., 08:57
  5. 8x18 Speedline Flowforming 5x114.3
    By HUN337 in forum Eladó - privát hirdetések
    Hsz-ok: 9
    Utolsó hozzászólás: 2010. 04. 07., 20:53

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva