1-20, összesen: 552

Téma nézet

  1. #11
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.129

    Alap

    Idézet kicsievo: Hozzászólás megtekintése
    Úgy fest benzin és kis gáz lesz a hazut
    Egy kis tapasztalat megosztás a tegnapi haza útról. Kb még 8-9 liter ethanol lehetett a kocsiban és kedves GWRH barátom meg tudott adni hozzá kb 6 litert amit innen is köszönök neki. Elmentünk az OMV-ra ott tankoltam 32.1 liter H hazáig kihúzza.a felső két vonal közé állt be így a szintjelző. Szóval nincs benzines programom így nagyon hamar gazdagon járt a motor hiába volt még benne 14 liter ethaol. Nullasra ki irány haza. Részterhelésnél (90kmh) már láttam H buzi gazdag és 100 fokkal hűvösebb az egt (0.71-0.76 közötti Lambda). Mig Pestnek felfe 135el 630-as egt es 1.05-ös lamdaval mentem addig ez hazafelé ugyan ezzel a tempóval 0.76 és 520-as egt. Győr magasságában elérte az utolsó strigulát a szintjelző. Kezdtem aggódni mert ott Győr után elég kevés helyen van nyitva kút. De bevállaltam. Éppen hogy hazaértem. Eredmény; 220 km 43 liter nem teljesen benzinre. Mi lett volna ha csak tiszta benzin? Ja és egyszer nyomtam neki egy koverebbet 6.ban mert sort eloztem de nem forgattam el akkor 0.64et lambdazott. Úgyhogy olajcsere jövő héten... Majd jelentem H milyen az olaj.
    Utoljára szerkesztette: kicsievo; 2019. 10. 05. 16:56-kor

  2. 2 tagnak tetszik kicsievo hozzászólása:


Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 3 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 3 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva