1-20, összesen: 27

Hibrid nézet

  1. #1
    Rezidens bajno avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 07.
    Hely
    Mohacs-Miskolc,Steffisburg (Svájc)
    Hsz-ok
    1.979

    Alap

    Nem tudom jó helyre rakom-e,ilyennel kapcsolatban van valakinek tapasztalata? Valami ilyesmiben gondolkodom,ami egyben mutatna mindent,amire szükség lehet...
    EVO VIII GSR

  2. #2
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    557

    Alap

    Okostelefonnal meg OBDII-es kocsival én csak valami ilyesmiben gondolkodnék:

    http://www.motoiq.com/magazine_artic...onnection.aspx

    http://www.motoiq.com/magazine_artic...shcommand.aspx

    Egy Harris Laptimerrel egészen zseniális adatgyűjtő, sőt akár adatgyűjtő és videó készítő készüléked lehet.

    Ha kimondottan erre dedikált, esetleg fixre beépített terméket szeretnél, akkor ez a GReddy is fasza, szerintem a HKS-nek is van ilyenje, meg másnak is:

    http://www.arkdesign-us.com/products...unction-dash-2

    Utóbbiról részletes leírás ebben a cikkben van:
    http://www.motoiq.com/magazine_artic...erheating.aspx

  3. 2 tagnak tetszik TéZé hozzászólása:


  4. #3
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    557

  5. #4
    Rezidens bajno avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 07.
    Hely
    Mohacs-Miskolc,Steffisburg (Svájc)
    Hsz-ok
    1.979

    Alap

    Idézet TéZé: Hozzászólás megtekintése
    Okostelefonnal meg OBDII-es kocsival én csak valami ilyesmiben gondolkodnék:

    http://www.motoiq.com/magazine_artic...onnection.aspx

    http://www.motoiq.com/magazine_artic...shcommand.aspx

    Egy Harris Laptimerrel egészen zseniális adatgyűjtő, sőt akár adatgyűjtő és videó készítő készüléked lehet.

    Ha kimondottan erre dedikált, esetleg fixre beépített terméket szeretnél, akkor ez a GReddy is fasza, szerintem a HKS-nek is van ilyenje, meg másnak is:

    http://www.arkdesign-us.com/products...unction-dash-2

    Utóbbiról részletes leírás ebben a cikkben van:
    http://www.motoiq.com/magazine_artic...erheating.aspx
    Nah,ez se rossz,mindenféleképpen valami beépithetö cuccot szeretnék,viszont ezek számomra esztétikusabbak,mint ha telepakolom az utasteret mindenféle órákkal...gondolom ilyesmit se forgalmaznak Magyarországon...?
    EVO VIII GSR

  6. #5
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    557

    Alap

    Idézet bajno: Hozzászólás megtekintése
    Nah,ez se rossz,mindenféleképpen valami beépithetö cuccot szeretnék,viszont ezek számomra esztétikusabbak,mint ha telepakolom az utasteret mindenféle órákkal...gondolom ilyesmit se forgalmaznak Magyarországon...?
    Magyarországon ilyesmit nem nagyon forgalmaznak, úgy általában a tuningcuccokat mindenki maga rendelgeti, nem?

    Az ARK Design beépíthető dedikált kijelző.


  7. Az alábbiaknak tetszik TéZé hozzászólása:


  8. #6
    Rezidens HUN337 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 10.
    Hely
    Balatonalmádi
    Hsz-ok
    1.198

    Alap CarMac

    Szisaztok

    nekem volt az Avensisben MacMini sokáig, imádtam. A következö kocsimba is szeretnék, nem tudom hogyan meg milyen lesz de tuti rakok bele egy media centert....

  9. #7
    Rezidens RSTom avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.601

    Alap

    Idézet TéZé: Hozzászólás megtekintése
    Magyarországon ilyesmit nem nagyon forgalmaznak, úgy általában a tuningcuccokat mindenki maga rendelgeti, nem?

    Az ARK Design beépíthető dedikált kijelző.

    Zsolti barátom épített be az NSXbe, Ő foglalkozik is vele.

    http://hardverker.hu/catalog.php?cat...%EDt%F3g%E9pek
    '92 Acura NSX red/blk
    '05 Evo VIII RS - eladva :-(

  10. 3 tagnak tetszik RSTom hozzászólása:


  11. #8
    Rezidens bajno avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 07.
    Hely
    Mohacs-Miskolc,Steffisburg (Svájc)
    Hsz-ok
    1.979
    EVO VIII GSR

  12. #9
    Rezidens Ceofang avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    719

    Alap

    Szereztem egy OBDII csatit, ami wifire kuldi a jelet (CLKDevice). Iphone-nal hasznalom, megvettem a DashCommand programot is hozza. Az evon faszan mukodik minden, bar meg csak 3 percre dugtam fel ra, hogy tudjam mukodik-e. Kesobb, akit erdekel irhatok rola.

    Viszont az Accordon (2011-es) az istennek sem tud csatlakozni a rendszerhez. Radugom, a ledek villognak, a wifi ott is mukodik, fel is csatlakozom ra. Aztan elinditom a DaschCommand-ot, latom, hogy csatlakozasnal feszultseget is kap a masina, de a vegen nem sikerul megtalalni az ECU-t.

    Olvastam a Dashcommand (PalmerPerformance) foruman, hogy mas is szivott mar Hondaval es Volvoval. Vajon mi az elteres? Valamiben mas a szabvany? Hardveres vagy szoftveres lehet a hiba (mas programokat is probaltam, pl. TrackAddict, EOBD-Facile, DynoChart) ? Aki szokott hibakodozni megirhatna tapasztalt-e ilyet. Honda forumokon nagyon irjak, hogy csak a gyari (meregdraga) diagnosztikai cucc megy ra.

    Egy ugyanilyen Bluetooth-os hardvert tesztelunk egy Bug Sti-n, azzal is szepen ment.




    Valamikor letesztelem majd asszony Civicjen is.
    Utoljára szerkesztette: Ceofang; 2014. 12. 23. 12:09-kor
    ///// Ceofang /////

  13. #10
    Rezidens bajno avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 07.
    Hely
    Mohacs-Miskolc,Steffisburg (Svájc)
    Hsz-ok
    1.979

    Alap

    Én ugyanilyen kütyüt használok, csak a torque-val, evon, mazda mps-en és a fordon müködik, hondával nem próbáltam, azom nincs.

    Idézet Ceofang: Hozzászólás megtekintése
    Szereztem egy OBDII csatit, ami wifire kuldi a jelet (CLKDevice). Iphone-nal hasznalom, megvettem a DashCommand programot is hozza. Az evon faszan mukodik minden, bar meg csak 3 percre dugtam fel ra, hogy tudjam mukodik-e. Kesobb, akit erdekel irhatok rola.

    Viszont az Accordon (2011-es) az istennek sem tud csatlakozni a rendszerhez. Radugom, a ledek villognak, a wifi ott is mukodik, fel is csatlakozom ra. Aztan elinditom a DaschCommand-ot, latom, hogy csatlakozasnal feszultseget is kap a masina, de a vegen nem sikerul megtalalni az ECU-t.

    Olvastam a Dashcommand (PalmerPerformance) foruman, hogy mas is szivott mar Hondaval es Volvoval. Vajon mi az elteres? Valamiben mas a szabvany? Hardveres vagy szoftveres lehet a hiba (mas programokat is probaltam, pl. TrackAddict, EOBD-Facile, DynoChart) ? Aki szokott hibakodozni megirhatna tapasztalt-e ilyet. Honda forumokon nagyon irjak, hogy csak a gyari (meregdraga) diagnosztikai cucc megy ra.

    Egy ugyanilyen Bluetooth-os hardvert tesztelunk egy Bug Sti-n, azzal is szepen ment.




    Valamikor letesztelem majd asszony Civicjen is.
    EVO VIII GSR

  14. #11
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    Idézet Ceofang: Hozzászólás megtekintése
    Szereztem egy OBDII csatit, ami wifire kuldi a jelet (CLKDevice). Iphone-nal hasznalom, megvettem a DashCommand programot is hozza. Az evon faszan mukodik minden, bar meg csak 3 percre dugtam fel ra, hogy tudjam mukodik-e. Kesobb, akit erdekel irhatok rola.

    Viszont az Accordon (2011-es) az istennek sem tud csatlakozni a rendszerhez. Radugom, a ledek villognak, a wifi ott is mukodik, fel is csatlakozom ra. Aztan elinditom a DaschCommand-ot, latom, hogy csatlakozasnal feszultseget is kap a masina, de a vegen nem sikerul megtalalni az ECU-t.

    Olvastam a Dashcommand (PalmerPerformance) foruman, hogy mas is szivott mar Hondaval es Volvoval. Vajon mi az elteres? Valamiben mas a szabvany? Hardveres vagy szoftveres lehet a hiba (mas programokat is probaltam, pl. TrackAddict, EOBD-Facile, DynoChart) ? Aki szokott hibakodozni megirhatna tapasztalt-e ilyet. Honda forumokon nagyon irjak, hogy csak a gyari (meregdraga) diagnosztikai cucc megy ra.

    Egy ugyanilyen Bluetooth-os hardvert tesztelunk egy Bug Sti-n, azzal is szepen ment.




    Valamikor letesztelem majd asszony Civicjen is.
    Engem majd érdekel a beszámoló, gondolkoztam ezen milyen lehet
    www.papirtigris.com klubkártyával kedvezmény !

  15. #12
    Rezidens Ceofang avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    719

    Alap

    Ok, majd megirom a tapasztalataimat (peldalul van-e lag, mennyire pontos a loero es nyomatek kalkulacio, stb.)

    Addig itt van egy lista, hogy miket tud kiolvasni a Mitsubol, itt pedig a fobb funkcio. A Race Track resz jol hangzik, erre egyebkent van a masik, TrackAddict nevu program is.
    ///// Ceofang /////

  16. 2 tagnak tetszik Ceofang hozzászólása:


  17. #13
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    Idézet bajno: Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom jó helyre rakom-e,ilyennel kapcsolatban van valakinek tapasztalata? Valami ilyesmiben gondolkodom,ami egyben mutatna mindent,amire szükség lehet...


    Ez olyan mint a HKS CAMP2, csak annak nincs kijelzője. (nekem van 1 eladó)
    www.papirtigris.com klubkártyával kedvezmény !

  18. #14
    Rezidens bajno avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 07.
    Hely
    Mohacs-Miskolc,Steffisburg (Svájc)
    Hsz-ok
    1.979

    Alap

    Idézet Papírtigris: Hozzászólás megtekintése
    Ez olyan mint a HKS CAMP2, csak annak nincs kijelzője. (nekem van 1 eladó)
    Nincs kijelzö?Lehet hülyét kérdek,de akkor hol mutatja az adatokat,vagy kell valami lcd-t rákötni?
    EVO VIII GSR

  19. #15
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    Idézet bajno: Hozzászólás megtekintése
    Nincs kijelzö?Lehet hülyét kérdek,de akkor hol mutatja az adatokat,vagy kell valami lcd-t rákötni?

    Általában multimédiás magnóra szokás kötni, ha nem kijelzős autóról van szó.

    www.papirtigris.com klubkártyával kedvezmény !

  20. #16
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    Még annyi, hogy a többit nem ismerem de a HKS -hez van mindenféle szenzor külön, amit OBD -ről nem tud olvasni.
    www.papirtigris.com klubkártyával kedvezmény !

  21. #17
    Rezidens bajno avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 07.
    Hely
    Mohacs-Miskolc,Steffisburg (Svájc)
    Hsz-ok
    1.979

    Alap

    Idézet Papírtigris: Hozzászólás megtekintése
    Általában multimédiás magnóra szokás kötni, ha nem kijelzős autóról van szó.

    Nah,ez érdekelhet,bár nincs túl sok kijelzö az autóban...remélem karácsony körül hazajutok,akkor megnézném ha addig nem viszik el.
    EVO VIII GSR

  22. #18
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    Idézet bajno: Hozzászólás megtekintése
    Nah,ez érdekelhet,bár nincs túl sok kijelzö az autóban...remélem karácsony körül hazajutok,akkor megnézném ha addig nem viszik el.
    Akkor kérj a jézuskától, mondjuk egy ilyet: http://audiovox.hu/index.php?P=terme...=4&AK=&ID=6412

    Sokat nem látsz rajta zsír új, inkább olvasgass utána, és ha érdekel keress nyugodtan.
    www.papirtigris.com klubkártyával kedvezmény !

  23. #19
    Rezidens bajno avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 07.
    Hely
    Mohacs-Miskolc,Steffisburg (Svájc)
    Hsz-ok
    1.979

    Alap

    Idézet Papírtigris: Hozzászólás megtekintése
    Akkor kérj a jézuskától, mondjuk egy ilyet: http://audiovox.hu/index.php?P=terme...=4&AK=&ID=6412

    Sokat nem látsz rajta zsír új, inkább olvasgass utána, és ha érdekel keress nyugodtan.
    Ok,Jézuska adja az Audiovoxot,te meg hozzá a camp2-t?Ha kell hivlak eztán Mikulásnak Azt hittem neked bent van az autóba,azért kérdeztem.
    EVO VIII GSR

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva