1-20, összesen: 109

Hibrid nézet

  1. #1
    Törzsvendég Lemieux66 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hsz-ok
    271

    Alap

    Idézet B.Janika: Hozzászólás megtekintése
    Lancia 87-től 92-ig mindent megnyert amit lehetett, még nemzeti bajnokságokban is egyeduralkodók voltak, 92-ben úgy nyertek VB-t hogy már nem kaptak gyári támogatást , na ez a durva.
    A Loebes Citroen szárnyalást nem tartom ennyire uralkodónak, na nem Loeb miatt, Ő jedi. De azidőtájt bármibe ül VB lett volna.

    Sajnos rosszul tudod 3x nyert zsinórba a Lancia (87 88 89) Azután jött a Celica GT Four fedélzetén a Spanyol matador (90) Azután jött Kankunen újra a Lanciaval (91) majd következett 3x (Toyota 92 93 94) Amit a Subaru szakított meg és ki más terelgethette volna mint Colin McRae (95) (ebben az évben kezdte bontogatni a szárnyait de még elverték az EvO 2-3-at a GC8 Bubuval) Azután Jött 4 Zsinórban a Mitsu Lancer EVO aranykor (96 evo 3 97 evo 4, 98 evo 5/6 , 99 evo 6 ) A Mitsu diadalmenet idején igen komoly volt a gyári csapatok felhozatala Toyota Subaru Ford a Pilótákról már nem is beszélve Sainz, Kankkunen, McRae, Auriol, Solberg, Grönholm, Makkinen
    Nem gyenge technikai felhozatal nem gyenge pilóta lista (szerintem pont itt volt a Word Rally Championship Aranykora 1987-2003-ig) Nálam Loeb egyáltalán nem egy talentum sőt ott már mindenki pont befejezte a fejlesztéseket és sorra szálltak ki a lehetetlenebbnél lehetetlenebb szabályok miatt ... ugyan az mint a Schumi a ferrarival nálam ezek az izgalom mentes évek mind a Forma-1 mind a WRC sorozatot érdektelenné tették,sport értéke nulla !!!

  2. 4 tagnak tetszik Lemieux66 hozzászólása:


  3. #2

    Alap

    Idézet Lemieux66: Hozzászólás megtekintése
    Sajnos rosszul tudod 3x nyert zsinórba a Lancia (87 88 89) Azután jött a Celica GT Four fedélzetén a Spanyol matador (90) Azután jött Kankunen újra a Lanciaval (91) majd következett 3x (Toyota 92 93 94) Amit a Subaru szakított meg és ki más terelgethette volna mint Colin McRae (95) (ebben az évben kezdte bontogatni a szárnyait de még elverték az EvO 2-3-at a GC8 Bubuval) Azután Jött 4 Zsinórban a Mitsu Lancer EVO aranykor (96 evo 3 97 evo 4, 98 evo 5/6 , 99 evo 6 ) A Mitsu diadalmenet idején igen komoly volt a gyári csapatok felhozatala Toyota Subaru Ford a Pilótákról már nem is beszélve Sainz, Kankkunen, McRae, Auriol, Solberg, Grönholm, Makkinen
    Nem gyenge technikai felhozatal nem gyenge pilóta lista (szerintem pont itt volt a Word Rally Championship Aranykora 1987-2003-ig) Nálam Loeb egyáltalán nem egy talentum sőt ott már mindenki pont befejezte a fejlesztéseket és sorra szálltak ki a lehetetlenebbnél lehetetlenebb szabályok miatt ... ugyan az mint a Schumi a ferrarival nálam ezek az izgalom mentes évek mind a Forma-1 mind a WRC sorozatot érdektelenné tették,sport értéke nulla !!!
    Ha az egyéni címeket nézzük igen, most utánanéztem én is.

  4. Az alábbiaknak tetszik B.Janika hozzászólása:


  5. #3
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.066

    Alap

    Na ezt nevezem én műveltségnek...

    Idézet B.Janika: Hozzászólás megtekintése
    Ha az egyéni címeket nézzük igen, most utánanéztem én is.

  6. #4
    Szuper Moderátor carkillerz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    III.ker - Isaszeg
    Hsz-ok
    7.541

    Alap




  7. #5
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.066

    Alap

    https://totalcar.hu/magazin/hirek/20...rs-nek_nyomja/

    Tényleg könny szökött a szemembe...
    Főleg a 4. percnél.
    Azért baj ide baj oda Ford ide Ford oda ez a kék RS tőlem sem áll távol.

  8. Az alábbiaknak tetszik SomaG hozzászólása:


Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 2 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 2 vendég)

Hasonló témák

  1. Ford
    By manumission in forum Nem Evo képek és videók
    Hsz-ok: 72
    Utolsó hozzászólás: 2021. 10. 29., 06:23
  2. Ford RS
    By Robevo in forum Egyéb vetélytárs márkák
    Hsz-ok: 14
    Utolsó hozzászólás: 2017. 01. 10., 04:05
  3. Ford Van 120
    By Krissz in forum Autó eladó
    Hsz-ok: 0
    Utolsó hozzászólás: 2013. 10. 12., 16:52
  4. Ford Focus RS
    By FQ-400 in forum Nem Evo képek és videók
    Hsz-ok: 14
    Utolsó hozzászólás: 2010. 07. 09., 06:14
  5. Ford GT -40
    By Robevo in forum Egyéb vetélytárs márkák
    Hsz-ok: 2
    Utolsó hozzászólás: 2010. 03. 31., 09:14

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva