16. oldal, összesen: 18 ElsőElső ... 61415161718 UtolsóUtolsó
301-320, összesen: 342

  1. #301
    Szuper Moderátor carkillerz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    III.ker - Isaszeg
    Hsz-ok
    7.538

  2. 5 tagnak tetszik carkillerz hozzászólása:


  3. #302
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Na ez már frankóságos.
    Persze kár hogy autómata, de Drenth-éknek biztos van rá megoldásuk.
    A nagyobb baj hogy hááát kicsit drága.

  4. #303
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.125

    Alap

    Idézet SomaG: Hozzászólás megtekintése
    Na ez már frankóságos.
    Persze kár hogy autómata, de Drenth-éknek biztos van rá megoldásuk.
    A nagyobb baj hogy hááát kicsit drága.
    Drenth is legyatja ha szepen nezel kb 22ezer euro.
    Getraggal jobban jarsz. Azcsak 5ezertol felfele. Suprahoz manapsag minden csiszolt gyemant arban szaladgal

  5. #304
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Nem is fáj a fejem miatta hogy mostanában ilyen problémáim lesznek...

    Idézet kicsievo: Hozzászólás megtekintése
    Drenth is legyatja ha szepen nezel kb 22ezer euro.
    Getraggal jobban jarsz. Azcsak 5ezertol felfele. Suprahoz manapsag minden csiszolt gyemant arban szaladgal

  6. #305

  7. 2 tagnak tetszik GWRH hozzászólása:


  8. #306

  9. #307
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Azért az durva hogy megveszel egy ilyen autót, mert hát a Supra az Supra és a béemvé szartalicska motorját leadod a vasba és belefaragsz egy 2JZ-t...
    Ezt a Japók nem is értem hogy gondolták. Főleg miután az N47-el is beszívtak. A BMW már rég elfelejtett motort gyártani ha tudott is egyáltalán valaha.



  10. #308
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.125

    Alap

    Idézet SomaG: Hozzászólás megtekintése
    Azért az durva hogy megveszel egy ilyen autót, mert hát a Supra az Supra és a béemvé szartalicska motorját leadod a vasba és belefaragsz egy 2JZ-t...
    Ezt a Japók nem is értem hogy gondolták. Főleg miután az N47-el is beszívtak. A BMW már rég elfelejtett motort gyártani ha tudott is egyáltalán valaha.
    Régen azért tudtak. De a 2jz is egyszer el fog fogyni. Már most hiánycikk. És az is horror áron

  11. #309
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Idézet SomaG: Hozzászólás megtekintése
    Azért az durva hogy megveszel egy ilyen autót, mert hát a Supra az Supra és a béemvé szartalicska motorját leadod a vasba és belefaragsz egy 2JZ-t...
    Ezt a Japók nem is értem hogy gondolták. Főleg miután az N47-el is beszívtak. A BMW már rég elfelejtett motort gyártani ha tudott is egyáltalán valaha.
    Nem tudom mi a gond a BMW motorokkal. Volt egy hibás széria (N47) és máris "szarbéemvézik" mindenki. Toyotának is van/volt szuperszarfos dízelje. Mégse hisztiznek a BMW sek. ( Volt N47 motoros 520d m ) életem legjobb hétköznapi autója eddig... Motorjával sose volt bajom. A Légrugó szólta el magát benne meg a kompresszor. (170 000 km)

    Jelenleg a BMW nek jobb benzin motorjai vannak mint a Toyotának. Az M es motorok eszméletlenül jól sikerültek. Bőven van bennük tuning potenciál még. Sose lesz még egy 2JZ meg RB26 szintű tartós és erős motorja egyik gyártónak sem. Se a Toyotánka sem pedig a Nissan nak... A BMW nek is voltak ám ilyen erős konstrukciói. (KB egy időben a Japokkal, vagy még előbb)S38 pl! A 7MGTE re se éppen büszke a gyár... Vagy a Nissan nak a beépített bomba a szelep vezérlésben az SR20 nál, a rissz-rossz ca18 motorok... AZ 1.3 as benyás toyota fosok, az 1.8 as TS ek..

    Öreg, ólom nehéz 1000 éves vas blokkokat hasonlítunk könnyűfém cuccokkal. 0 emisszó vs EU6 ...

    Ha van egy kis eszük, hamarosan kijön a Supra R verziója meg a BMW M es verziója az autóból és akkor majd mindenki megnyugszik. ( Nekem rohadtul tetszik az új Supra, a régi bamba pofája sose jött be, csak a fara )

    Toyota gyár ki köhögött magából piacra 1 jó ( 1jz-2jz) meg egy nem rossz benzin motort (blacktop) és ezen élnek lassan 30 éve. Az új gt86 volt igazán szégyen az én szemembe! Fűnyíró blokkal...
    Utoljára szerkesztette: Silva; 2019. 02. 28. 10:31-kor

  12. Az alábbiaknak tetszik Silva hozzászólása:


  13. #310
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Ezért is szarbéemvézek, bár sose volt és nem is lesz BMW-m hacsak a cég meg nem kínál egyel, de ennek kicsi az esélye...

    https://totalcar.hu/magazin/technika...meg_tipushiba/
    Ebben elég sok a BMW motor

    meg aztán:
    https://totalcar.hu/magazin/kozelet/...ar_langolt_is/

    Ezen kívül kicsit drága ahhoz hogy elpukkanjon csak úgy nagy tömegben.

    Ami meg külön tetszik:
    11695362_883732518331570_2649191499128331545_n_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

    Szóval én már csak ilyen anti BMW fanatik vagyok de senki sem tökéletes.

    Abban igazad van hogy nem jó összehasonlítani 20 éves (a cél hogy mindent bírjon) konstrukciókat a mai (mindegy csak olcsó és zöld legyen) konstrukciókkal.

  14. #311
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Idézet SomaG: Hozzászólás megtekintése
    Ezért is szarbéemvézek, bár sose volt és nem is lesz BMW-m hacsak a cég meg nem kínál egyel, de ennek kicsi az esélye...

    https://totalcar.hu/magazin/technika...meg_tipushiba/
    Ebben elég sok a BMW motor

    meg aztán:
    https://totalcar.hu/magazin/kozelet/...ar_langolt_is/

    Ezen kívül kicsit drága ahhoz hogy elpukkanjon csak úgy nagy tömegben.

    Ami meg külön tetszik:
    11695362_883732518331570_2649191499128331545_n_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

    Szóval én már csak ilyen anti BMW fanatik vagyok de senki sem tökéletes.

    Abban igazad van hogy nem jó összehasonlítani 20 éves (a cél hogy mindent bírjon) konstrukciókat a mai (mindegy csak olcsó és zöld legyen) konstrukciókkal.
    Gyulladt ki sok másik autó is az évek alatt. Nemrég együtt Freeride oltam egy fejlesztő mérnökkel aki a VOLVO nál volt az XC90 bevezetésekor. Naponta cseréltek 700-5000 km tert futott autókat újra... Egy másik ismerős a Jag nek dolgozott. Úgy jött ki az adott termék, hogy a beltérben 2000 igen kettőezer ismert hiba volt . Mióta dolgoztam a majdnem olimpiás cégnek ( 5-1 karika) azóta tuti, hogy nem veszek konszernt. Az Ipari hulladék gyártást emelték magas szintre. Édesapám bmw szerető. (most mondjuk épp mercije van) E21 től fölfelé volt mindene. A Bangle 7 es (730d) vel 400 000 km tert autózott le.(ismerem a következő tulajt, cserélt 6 porlasztót és 500 000 nél jár) 1 turbó cserével és 3 hifi gonddal! Utána a következő 730ld vel ment majd 3K t. Abba a legnagyobb hiba az volt, hogy a radaros tempomat radarja tönkrement. Jah meg 2x kellett megnyomni a pohártartót, hogy kinyíljon. Öregebb (n47 előtti) 4 hengeres dízelekkel is borzasztóan sokat el lehetett menni. Barátom BMW ket szervizel. Nem ritka a 600 000 fölötti futásteljesítmény. Rossz hírneve a kintről behozott, agyon tekert hulladékok miatt van. 300 000 ről vissza tekerték 130-ra. Majd Jön a sírás rívás, hogy 250 000 nél szétesik... Pedig az épp 420 000 ...

    Vicces, hogy a Toyota Dízel motorja is épp itt van a legrosszabb motorok között.
    Az feltűnt, hogy 2x több a hulladék konszern motor a felsorolásban mint BMW ?

    Arról a cikk nem ír, hogy beszállítói hiba volt a BMW nél (lánc) és egy év alatt 3 beszállítót is lecseréltek. Már semmi bajuk...

    Jelenleg én is Japán/Amerikai/Francia nagy dízel SUV vel járok. Céges keretbe a BMW után ez fért bele. De hiányzik a bömös. Pedig egy sokkal jobban felszerelt autóm van. ( 4wd, 3000 v6 , radaros tempomat ,ülésszellőztetés , Elektromos csomagtér, Keyless Entry...)
    Utoljára szerkesztette: Silva; 2019. 02. 28. 11:11-kor

  15. #312
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Feltűnt, és dolgoztam is a konszernnek igaz csak a beszállítói vonalon de ebből is elegem lett.
    A hulladékok gyártásán túl a nagyarcú beszállító lehúzkodás amit mesterien űznek.
    De már túl vagyok rajta.

    Teljesen más belülről látni az autóipart mint felhasználónak lenni, ezért is néznek rám hogy mit fikázom én ezt meg azt mert amúgy meg tök jó.
    Szerencsére mindenkinek más a jó és különben is csak fogyasztási cikk lett...
    Szóval nem offolom szét tovább a Supra topikot, meg lesz ennek is a célközönsége ahogy miden másnak is.



    Idézet Silva: Hozzászólás megtekintése
    Gyulladt ki sok másik autó is az évek alatt. Nemrég együtt Freeride oltam egy fejlesztő mérnökkel aki a VOLVO nál volt az XC90 bevezetésekor. Naponta cseréltek 700-5000 km tert futott autókat újra... Egy másik ismerős a Jag nek dolgozott. Úgy jött ki az adott termék, hogy a beltérben 2000 igen kettőezer ismert hiba volt . Mióta dolgoztam a majdnem olimpiás cégnek ( 5-1 karika) azóta tuti, hogy nem veszek konszernt. Az Ipari hulladék gyártást emelték magas szintre. Édesapám bmw szerető. (most mondjuk épp mercije van) E21 től fölfelé volt mindene. A Bangle 7 es (730d) vel 400 000 km tert autózott le.(ismerem a következő tulajt, cserélt 6 porlasztót és 500 000 nél jár) 1 turbó cserével és 3 hifi gonddal! Utána a következő 730ld vel ment majd 3K t. Abba a legnagyobb hiba az volt, hogy a radaros tempomat radarja tönkrement. Jah meg 2x kellett megnyomni a pohártartót, hogy kinyíljon. Öregebb (n47 előtti) 4 hengeres dízelekkel is borzasztóan sokat el lehetett menni. Barátom BMW ket szervizel. Nem ritka a 600 000 fölötti futásteljesítmény. Rossz hírneve a kintről behozott, agyon tekert hulladékok miatt van. 300 000 ről vissza tekerték 130-ra. Majd Jön a sírás rívás, hogy 250 000 nél szétesik... Pedig az épp 420 000 ...

    Vicces, hogy a Toyota Dízel motorja is épp itt van a legrosszabb motorok között.
    Az feltűnt, hogy 2x több a hulladék konszern motor a felsorolásban mint BMW ?

    Arról a cikk nem ír, hogy beszállítói hiba volt a BMW nél (lánc) és egy év alatt 3 beszállítót is lecseréltek. Már semmi bajuk...

    Jelenleg én is Japán/Amerikai/Francia nagy dízel SUV vel járok. Céges keretbe a BMW után ez fért bele. De hiányzik a bömös. Pedig egy sokkal jobban felszerelt autóm van. ( 4wd, 3000 v6 , radaros tempomat ,ülésszellőztetés , Elektromos csomagtér, Keyless Entry...)

  16. 3 tagnak tetszik SomaG hozzászólása:


  17. #313
    Szuper Moderátor carkillerz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    III.ker - Isaszeg
    Hsz-ok
    7.538

    Alap




  18. Az alábbiaknak tetszik carkillerz hozzászólása:


  19. #314
    Rezidens Ceofang avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    719

    Alap

    ///// Ceofang /////

  20. Az alábbiaknak tetszik Ceofang hozzászólása:


  21. #315

  22. 2 tagnak tetszik GWRH hozzászólása:


  23. #316

  24. #317
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Ez egy jel, hogy BMW motorral ne kerüljenek ki az utcára.

  25. 4 tagnak tetszik SomaG hozzászólása:


  26. #318

  27. Az alábbiaknak tetszik GWRH hozzászólása:


  28. #319

  29. 2 tagnak tetszik GWRH hozzászólása:


  30. #320
    Rezidens GWRH avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 08.
    Hely
    Budapest, XVIII kerület
    Hsz-ok
    10.514

    Alap

    [IMG][/IMG]

16. oldal, összesen: 18 ElsőElső ... 61415161718 UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 5 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 5 vendég)

Hasonló témák

  1. Toyota Supra
    By wolfblind in forum Egyéb vetélytárs márkák
    Hsz-ok: 33
    Utolsó hozzászólás: 2023. 04. 26., 11:40
  2. Toyota
    By jordan6 in forum Nem Evo képek és videók
    Hsz-ok: 48
    Utolsó hozzászólás: 2021. 03. 19., 12:58
  3. Getrag V160 6gang Supra váltó
    By Lasi in forum Eladó - privát hirdetések
    Hsz-ok: 16
    Utolsó hozzászólás: 2015. 11. 11., 21:28
  4. Toyota GT86
    By HUN337 in forum Egyéb vetélytárs márkák
    Hsz-ok: 17
    Utolsó hozzászólás: 2015. 02. 03., 17:05
  5. Toyota Starlet KP 60
    By Coppermine in forum Autó eladó
    Hsz-ok: 2
    Utolsó hozzászólás: 2013. 11. 25., 22:10

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva