2. oldal, összesen: 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
21-40, összesen: 59

  1. #21
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.125

    Alap

    Idézet kzoli: Hozzászólás megtekintése
    Ennyi pénzért már egy 1 éves Ford Focus RS-t is lehet kapni garanciával, gyári 350 LE-vel és a vezetési élmény sem marad el.
    De mivel nem akarok 9 milliót rászánni, így egyelőre nem tartok itt.
    Annyi pénzért egy kis (foskupac) technikát kapsz meg sok show-t jól tálalva. Persze van benne mérnöki teljesítmény. Még Ken (nem a barbiboy) véleményét is kikérték megalol.
    Az Evo az más. Pár rst már szerpentinen is elvertem.
    De még épp programozás közben is (azt hiszem pont a kis programnál jártunk) lol
    Utoljára szerkesztette: kicsievo; 2018. 10. 16. 12:05-kor

  2. #22
    Haladó
    Csatlakozás dátuma
    2015. 02.
    Hsz-ok
    35

    Alap

    Idézet kicsievo: Hozzászólás megtekintése
    Mennyit mentél eddig vele? Mert szerintem 2000 km (nem autópálya km) után jönnek majd meg azok a dolgok amire még fogsz locsolni. Én is vezettem rst. Ha turod neki nem olyan rossz ha csak egyenesbe lovod ott fos. Amúgy meg egy rakat szar. Már csak azért is mert Ford.
    Amúgy miért locsoltad rá mégegyszer a kocsi arat ha nem titok? Azért annyira nem volt szar állapotban a bobby autója...
    Pár ezer km-et mentem vele eddig.Hajtását akarom még módosítani de egyenlőre ház átépítésben vagyunk az meg kicsit húzósabb mint az EVO szóval a hajtás marad jövőre.Volt szopás rendesen az autóval.....Igazából már nincs olyan porcikája ami ki ne lenne cserélve vagy felújítva!Na meg a motorba tényleg komoly cuccok kerűltek!szóval hamar el lehet locsolni egy kupac pénzt ezekre!Fordnak szép a belseje ami nekem tetszett de mást olyat ami levett volna a lábamról nem tudok mondani!A Civic TypeR viszont marhajó!!!

  3. Az alábbiaknak tetszik evoR hozzászólása:


  4. #23
    Rezidens SXV450 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 12.
    Hely
    GyĐ***Đ**Đ*‹Đ**Đ*â€*Đ**‚*ngyĐ***Đ**Đ*‹Đ**Đ*â€*Đ**‚*s
    Hsz-ok
    446

    Alap

    Több mint 10 éve van meg a nyolcasom. Mentem vele 65e kilométert. Ebben van timeattack, autópályázás külföldre, hétköznapi autózás. De hogy pénztemető, milliókat kellene rákölteni, meg kanna benzinnel felgyújtani. Lehet, hogy velem van a baj és nem jól használom de ilyeneket nem tapasztaltam. Azt viszont igen, hogy fülig ér a szám bármikor meglátom pedig szerencsére már látom egy ideje, ha meg megyek vele.....

  5. 10 tagnak tetszik SXV450 hozzászólása:


  6. #24
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.125

    Alap

    Idézet SXV450: Hozzászólás megtekintése
    Több mint 10 éve van meg a nyolcasom. Mentem vele 65e kilométert. Ebben van timeattack, autópályázás külföldre, hétköznapi autózás. De hogy pénztemető, milliókat kellene rákölteni, meg kanna benzinnel felgyújtani. Lehet, hogy velem van a baj és nem jól használom de ilyeneket nem tapasztaltam. Azt viszont igen, hogy fülig ér a szám bármikor meglátom pedig szerencsére már látom egy ideje, ha meg megyek vele.....
    Pont így gondolom én is. Nekem sincs vele nagy gondom. Csak apróságok. Mondjuk EvoR-e erősen moddolt. A mienk meg még stock blokkos. Ott 560 loerorol beszélünk a Tuner elmondása szerint. Ott azért hamarabb fogy minden.

  7. #25

    Alap

    Idézet kzoli: Hozzászólás megtekintése
    Ennyi pénzért már egy 1 éves Ford Focus RS-t is lehet kapni garanciával, gyári 350 LE-vel és a vezetési élmény sem marad el.
    De mivel nem akarok 9 milliót rászánni, így egyelőre nem tartok itt.

    Egész egyszerűen nem egy kategória a Focus Rs és az Evo 9, tovább megyek, semmi nem az Evo kategória. Van az Evo, és van a többi bármi más. Az Evo 9 egy letűnt kor utolsó hírmondója, a 10-est már nem ide sorolom. A kilencesnél még rallyautót kaptál utcára, kompromisszumok nélkül, gondolj bele, 2006-ban vettél egy ilyen kocsit, becsövezted, ment bele egy gyári helyes Motec mondjuk és rallybajnokságot, vagy N-es VB futamot nyerhettél vele. A gátló kivételével a széria futómű komponensekkel mentek Acropolis rallyra pl. Most 2018-ban még mindig homológ, sokadik meghosszabbításra, és mennek is vele ! Egyszerűen nincs B terv, az R5 más liga, árban is. Ha egyszer beleülnél egy picit megírt, kopp széria kilencesbe, és nálad lenne 1-2 napig egy Focus RS-t bottal sem piszkálnál meg, nem akarnál másba ülni.
    Írta valaki hogy lassan ennyit már nem ér egy kilences, de igen, ér. Én inkább úgy fogalmaznék hogy már abba a korba léptek hogy nem szabad szétfaragni (nagyon), szétütni a Mátrába mert lassan minden arany árban lesz hozzá, vagy egyáltalán nem lesz alkatrész. És ezek így együtt valóban csökkentik a használati értékét, ami miatt valóban elgondolkozol nem kellene-e inkább venni egy fiatalabb valamit, ennyiért, vagy akár kevesebbért. Ezzel az a baj, mint ahogy írtam is, semmi nem lesz ilyen, arról nem beszélve hogy bármi másnak esik az értéke, a kilencesnek vagy bármely más evonak pedig felfelé megy. Emlékszel mit mondtam mikor beszéltünk pár éve hogy inkább veszel egy S3-at a családi béke miatt? Pontosan ezt ami most van, az S3 lefelé ment, a kilences pedig pont 2M-el ment fel.

  8. 6 tagnak tetszik B.Janika hozzászólása:


  9. #26
    Bennfentes
    Csatlakozás dátuma
    2016. 12.
    Hsz-ok
    56

    Alap

    Köszönöm a tapasztalat megosztásokat. Majd látjuk, hogy mire megyek a Golf eladással. Elvileg van rá egy komoly érdeklődő.
    Ha nem jön össze a számomra mágikus értékhatárig beszerezni belföldről, akkor elkezdek szétnézni az EU-ban. Csak nem nagyon van kedvem ez miatt utazgatni.

  10. #27
    Rezidens Dino74 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 01.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.530

    Alap

    Idézet MES-Racing: Hozzászólás megtekintése
    Kis kompromisszumokkal nem rossz alternatíva az A45 AMG 360 vagy 380 gyári lóerővel, én nagyon szeretnék egyet, de természetesen a proflexes, tolósváltós, rajtprogramos, als-es evo-t sose fogja pótolni, vezetési élményben megközelíteni.
    megy már az a kocsi Mester?

  11. #28

    Alap

    Idézet kzoli: Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm a tapasztalat megosztásokat. Majd látjuk, hogy mire megyek a Golf eladással. Elvileg van rá egy komoly érdeklődő.
    Ha nem jön össze a számomra mágikus értékhatárig beszerezni belföldről, akkor elkezdek szétnézni az EU-ban. Csak nem nagyon van kedvem ez miatt utazgatni.
    https://www.hasznaltauto.hu/szemelya...vo_ix-13541684

    Hívd is, és aludj ott éjjel

  12. 3 tagnak tetszik B.Janika hozzászólása:


  13. #29
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    Idézet B.Janika: Hozzászólás megtekintése
    Ezt most ki kell köhögni, éjjel már szét is rúgni
    www.papirtigris.com klubkártyával kedvezmény !

  14. #30
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet B.Janika: Hozzászólás megtekintése
    Erről mit lehet tudni?
    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

  15. #31

    Alap

    Idézet MES-Racing: Hozzászólás megtekintése
    Erről mit lehet tudni?
    Így képről Kocsomba féle ez is, mint az ezüst LEA. Amerikai MR, európai hátsó lökössel, nyolcas lámpával. Gondolom a km óra sem stimmel, de legalább a helyén az aktív szivattyú. Az ezüstben csak a vázszám MR, minden más GSR.

  16. #32

    Alap

    Idézet MES-Racing: Hozzászólás megtekintése
    Erről mit lehet tudni?
    Neked kellene tudni, hozzád van közel.

  17. #33
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet Dino74: Hozzászólás megtekintése
    megy már az a kocsi Mester?
    sajnos nem..., illetve igen csak le kellene revíziózni a váltót, mert folyik belőle az olaj.
    nagyon sok a munka, nem haladok semmivel, ráadásul időközben újítottam egy ilyet is



    ha valakinek kellene bontott STi alkatrészek az szóljon, komplett hajtás, spec c motorok, colotti tolós váltóbél, állítható futómű, Réthey csövezett bódé, WRC replila szett, kerekek....
    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

  18. Az alábbiaknak tetszik MES-Racing hozzászólása:


  19. #34
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet B.Janika: Hozzászólás megtekintése
    Így képről Kocsomba féle ez is, mint az ezüst LEA. Amerikai MR, európai hátsó lökössel, nyolcas lámpával. Gondolom a km óra sem stimmel, de legalább a helyén az aktív szivattyú. Az ezüstben csak a vázszám MR, minden más GSR.
    köszi, akkor kihagyom..... ha lenne normális állapotú európai IX-es lehet érdekelne, vagy nagyon szép VII-es
    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

  20. #35
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet B.Janika: Hozzászólás megtekintése
    Neked kellene tudni, hozzád van közel.
    elég sokat járok Nagytarcsán de sose láttam...
    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

  21. #36
    Szuper Moderátor carkillerz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    III.ker - Isaszeg
    Hsz-ok
    7.538

    Alap

    Idézet MES-Racing: Hozzászólás megtekintése
    elég sokat járok Nagytarcsán de sose láttam...
    Én meg már többször láttam

  22. #37

  23. #38
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    Idézet B.Janika: Hozzászólás megtekintése
    Már ne hívd

    Ugyanitt sérmentes, fehér, eredeti usa rs IX eladó, 12M...
    www.papirtigris.com klubkártyával kedvezmény !

  24. 3 tagnak tetszik Papírtigris hozzászólása:


  25. #39

    Alap

    Idézet Papírtigris: Hozzászólás megtekintése
    Ugyanitt sérmentes, fehér, eredeti usa rs IX eladó, 12M...
    Majdnem stimmel amit írtál , sérülés mentes amerikai RS , nincs szigetelés, nincs ABS, 2000 mérföldes korába került Magyarországra pár hónaposan, azóta egy tulaj, minden vezetve mikor mit vett hozzá, plusz 17-es speedline télikerék. Makulátlan kocsi, szerencsére nem volt a Kocsomba féle csapatnál semennyit anno, egyből elhozta a tulaj. De nem eladó

  26. #40
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Na látjátok ez itt a baj.
    A magyar motorsoprt már felszívta az összes EVO-t 2008 és 2012 között. Manapság már csak levetett edzőautót kapsz amit majd szépen fáradtságos munkával jó sok pénzért feltámasztasz hamvaiból.
    Ha valaki első gazdás Magyarországon vásároltat szeretne az engedje el a témát.
    Ha van is ilyen az életbe nem lesz eladó.

    Kár hogy a fenti időszakban más prioritások voltak az életemben, mert ha akkor veszek bele a tutiba egyrészt jobb állapotút kapok, másrészt nagyjából a feléért.
    Ne de döntsd a tőkét ne siránkozz fel a fejjel és csak előre.

    Amúgy azért annyi turpisság van ám ezekbe a rally Matyikba hogy kezdik érezni hogy az EVO kultusz jelen van Magyarországon és beárazzák a levetett szarjaikat az arany fölé kicsivel. Ezzel alapozzák meg az R5-re átállást. Nem túl etikus de roppant célravezető. Összesítve azt mondom hogy aki nem az asztalról veszi el, van benne kitartás és elszántság vegyen azt élvezze.
    Mert jó!

2. oldal, összesen: 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 3 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 3 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva