1-20, összesen: 33

Hibrid nézet

  1. #1
    Rezidens D16V avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 02.
    Hsz-ok
    1.376

    Alap

    Elég dekoratív lesz a fehér szerelvény

  2. #2
    Rezidens Robevo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 09.
    Hsz-ok
    1.611

    Alap

    Idézet D16V: Hozzászólás megtekintése
    Elég dekoratív lesz a fehér szerelvény
    Remelem...
    Ez a terv , meg a harom piros - szurke - fekete csik is ami megyra meg , pontosan ugyan abban a szogben mint az evon van ...

  3. #3
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2006. 11.
    Hsz-ok
    645

    Alap

    Grat a kocsihoz, nekem ez az egyik kedvenc pick-up om. Így is nagyon brutálisnak néz ki, de élőben ez mindent visz olyan megjelenése van.

  4. #4
    Rezidens Leon avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 03.
    Hely
    Pécs
    Hsz-ok
    772

    Alap

    Ezzel én is elvontatnám a fehérkét Minirally-ra még szervizkamion se kéne
    Ex - Lancer Evo VIII

  5. #5
    Rezidens Robevo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 09.
    Hsz-ok
    1.611

    Alap

    ma beszeltem a kereskedovel akitol vettem es azt mondta hogy ha bele teszem a TRD szuper chargert meg a szukseges TRD ki egeszitoket , akkor sem fogom elveszteni a garanciat amit kaptam ra , hogy ha Toyota marka kerekedonel epitik bele + irjak ujra az ECU-t.

    HAt nem voltam rest es meg neztem mibe kerulne. $6200 a mutavany mindennel egyutt.
    Az eredmeny 7 garanciaval + 100000 mile a teher auto lenne 504 LE es 550 lb-ft
    [ 744.85 nm]

    es kb 13 sec korul 400 meteren

    igy szol :

    [ame]http://www.youtube.com/watch?v=qVyfbcfszHM[/ame]

    hat az a baj hogy bele ultettek a bogarat a fulembe... az asszony mar hisztizik kb egy oraja

  6. #6
    Kitiltva
    Csatlakozás dátuma
    2009. 08.
    Hsz-ok
    1.376

    Alap

    Idézet Robevo: Hozzászólás megtekintése

    hat az a baj hogy bele ultettek a bogarat a fulembe...
    gyilkos egy mozdony
    kell az bele szerintem !!

  7. #7
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 07.
    Hsz-ok
    280

    Alap

    Egy vontatás alatt minden cuccal megpakolva igy stockként sem ehet szarul, egy kompresszorral mit enne ? Szerintem ,ha "munkagépnek" van tartva akkor felesleges . Persze, ez csak egy vélemény

  8. #8
    Rezidens Robevo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 09.
    Hsz-ok
    1.611

    Alap

    Idézet SoAk: Hozzászólás megtekintése
    Egy vontatás alatt minden cuccal megpakolva igy stockként sem ehet szarul, egy kompresszorral mit enne ? Szerintem ,ha "munkagépnek" van tartva akkor felesleges . Persze, ez csak egy vélemény
    ja jol eszik
    20 galonnal megyek 320-325 mile-t amikor ujra tankolok. Azt mondjak a SC utan sem eszik tobbet ha nem versenyzel minden lampanal
    En meg nem vagyok olyan.

  9. #9
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hsz-ok
    1.232

    Alap

    Idézet Robevo: Hozzászólás megtekintése
    ma beszeltem a kereskedovel akitol vettem es azt mondta hogy ha bele teszem a TRD szuper chargert meg a szukseges TRD ki egeszitoket , akkor sem fogom elveszteni a garanciat amit kaptam ra , hogy ha Toyota marka kerekedonel epitik bele + irjak ujra az ECU-t.

    HAt nem voltam rest es meg neztem mibe kerulne. $6200 a mutavany mindennel egyutt.
    Az eredmeny 7 garanciaval + 100000 mile a teher auto lenne 504 LE es 550 lb-ft
    [ 744.85 nm]

    es kb 13 sec korul 400 meteren

    igy szol :

    http://www.youtube.com/watch?v=qVyfbcfszHM

    hat az a baj hogy bele ultettek a bogarat a fulembe... az asszony mar hisztizik kb egy oraja
    Én nem raknám bele, ez nem versenyautó, gyárilag is tök jól megy , pont egy ilyet próbáltam 1 éve, hosszúplatós duplakabinos szövetes 5,7 motoros, jó nagy az biztos.
    A fő dolog hogy nincs alatta futómű meg fék ehhez a megnövekedett teljesítményhez, meg hát amiban hol tudod kihasználni, ott azért nem lehet csak úgy büntetlenül száguldozni mint itthon, szerintem a váltó sem bírná hosszú távon, szerintem úgy jó ahogy kijött a gyárból.

  10. #10
    Rezidens Robevo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 09.
    Hsz-ok
    1.611

    Alap

    Idézet gtr: Hozzászólás megtekintése
    Én nem raknám bele, ez nem versenyautó, gyárilag is tök jól megy , pont egy ilyet próbáltam 1 éve, hosszúplatós duplakabinos szövetes 5,7 motoros, jó nagy az biztos.
    A fő dolog hogy nincs alatta futómű meg fék ehhez a megnövekedett teljesítményhez, meg hát amiban hol tudod kihasználni, ott azért nem lehet csak úgy büntetlenül száguldozni mint itthon, szerintem a váltó sem bírná hosszú távon, szerintem úgy jó ahogy kijött a gyárból.
    az biztos hogy a fek az nem egy verseny auto fekrendszer. De ahhoz kepest hogy teherauto a fekek brutalisak.
    Szerintem nem is annyira a vegsebesseg lenne itt a lenyeg /ami amugy sem valtozna a valto miatt/ hanem a megnovekedett nyomatek a vontatashoz.
    Szoval az en elkepzelesem szerint sokkal jobban vontathat 700+ NM-rel. igazabol csak jatszom a gondolattal , de jok a pontok amiket felhoztok
    Erdemes rajta gondolkodni.
    A valto tuti hogy birja mert soknak van charged Tundraja , es meg senki sem hallot hajtas rendszer problemarol akiket kerdeztem.
    Itt kint eleg dimbes dombos a helyzet + ahova megyunk altalaban rallyzni az meg egyenesen alpesi kornyek szoval ezert gondolkoztam igazan ezen a chargeren .

    Koszi a hozza szolasokat , ragodom rajtuk.

    Robi

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva