4. oldal, összesen: 9 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó
61-80, összesen: 165

  1. #61
    Törzsvendég
    Csatlakozás dátuma
    2014. 04.
    Hsz-ok
    229

    Alap

    Azért az nem mellékes a GR 3 henger 1600 ccm . Az EVO 4 henger 2000 ccm . A két motort nem lehet hasonlítani egymáshoz. A tengelytávok is jelentősen különböznek .Egy magamfajta utcai használónak a rövidebb tengelytáv azért elég jelentős megszok(p)ást igényel .

  2. #62
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Igen, valóban azért lett érdekes, mert nagyjából egy jobban egyben lévő IX áráért lehet egy új GR.
    VI-ról nem is beszélek, mert annak az áráért lassan lehet egy szar IX + egy GR is otthon.


    Idézet Silva: Hozzászólás megtekintése
    Nem is helyette kell venni.

    Eszembe nem jutna lecserélni. Számomra a legszebb autó. Ha cseréről lenne szó az 992 gt3 esetleg. Az alatt marad. Igazából csak a relevancia az elszállt árukhoz képest ami érdekes téma.

  3. #63
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Idézet timothy: Hozzászólás megtekintése
    Azért az nem mellékes a GR 3 henger 1600 ccm . Az EVO 4 henger 2000 ccm . A két motort nem lehet hasonlítani egymáshoz. A tengelytávok is jelentősen különböznek .Egy magamfajta utcai használónak a rövidebb tengelytáv azért elég jelentős megszok(p)ást igényel .
    A motor azért 3 henger mert így könnyebb.

    Evo VI tengelytáv: 2510 mm Szélesség: 1770mm tömeg: 1360kg kg/le 0,20588
    GR Yaris tengelytáv: 2560 mm Szélesség 1800mm tömeg: 1260kg kg/le 0,20634
    EVO IX tengelytáv : 2625 mm szélesség: 1770mm tömeg: 1490kg kg/le 0,1879

    Annyira sokat nem kell szokni azt a tengelytávot. Viszont a nagyon kicsi túlnyúlások miatt még jobb vele menni . Fékek ugyan akkorák mint az X en ha jól emlékszem (IX nél nagyobb) a Kocsi meg 200 kilóval könnyebb.

    Nagyon csalókák a méretek.
    Utoljára szerkesztette: Silva; 2021. 12. 15. 15:59-kor

  4. 2 tagnak tetszik Silva hozzászólása:


  5. #64
    Haladó
    Csatlakozás dátuma
    2015. 02.
    Hsz-ok
    35

    Alap

    Én nem olyan rég próbáltam GR-t,iszonyat jó autó!Sokkal jobb mint gondoltam!Úgy fordul ahogy kevés EVO!Ami mellette szól, új autó van minden hozzá nem szopat szét és lop meg a szerelőd!Én erősen gondolkozom hogy veszek egyet!!!Negatívum amit mások is jeleztek a magas ülés pozíció,de azt egy ülés csere megoldja!

  6. 2 tagnak tetszik evoR hozzászólása:


  7. #65
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap



    Aztán mindenki döntse el maga
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  8. 4 tagnak tetszik Coppermine hozzászólása:


  9. #66
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Köszönjük szépen!



    Minden idők legszebb EVO-ja ez a 6.5

    Ez így nem ér.
    Kérünk egy olyat ahol egy 9 áll mellette.

  10. #67
    Rezidens GWRH avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 08.
    Hely
    Budapest, XVIII kerület
    Hsz-ok
    10.514

    Alap

    Idézet SomaG: Hozzászólás megtekintése
    Köszönjük szépen!



    Minden idők legszebb EVO-ja ez a 6.5

    Ez így nem ér.
    Kérünk egy olyat ahol egy 9 áll mellette.


  11. 4 tagnak tetszik GWRH hozzászólása:


  12. #68
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Érdekes ez a 6.5 fétis, szerintem a legrondább elejű Cp9A evör. Olyan mintha egy Hótoló és egy V szerelem gyereke lenne. Amiat bocsátom meg neki ezt a kinézetet, mert sokaknak ez "Az EVO".
    Tudom sokak lelkébe gázolok ezzel, de valahogy nem adja ki nekem ez a forma.

    A Piros autó fehér - fekete designnal viszont nagyon nagyon tetszik.
    Utoljára szerkesztette: Silva; 2021. 12. 20. 18:23-kor

  13. #69
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.125

    Alap

    Teljesen mindegy melyik Evo... Mindegyik jobb mint a Gr... És szebb is. Toyota jó úton van, hogy egyszer nyomába léphessen az evolúciónak...

  14. #70
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Tegnap lehetőségem volt körbe szaglászni egy GR-t kicsit tüzetesebben (többet voltam a kocsi alatt, mint amennyit ültem benne :-)). Sajnos menni vele nem volt lehetőség de ez most nem is arról szólt. Szerettem volna megnézni, kívül-belül, alul-felül. Kívül nekem iszonyatosan tetszik, fehéret néztem meg, de valamiért a fekete talán egy kicsit jobban tetszene:







    Szerettem volna kipróbálni, hogy milyen belül a sokak által szidott első ülés-tükör-középső kijelző, hát ezek tényleg nem sikerültek túl jól..... 184cm-el teljesen leengedett üléssel határeset, nem értem miért csinálták így.... a középső kijelző pozíciója nekem nem tetszik, nem is értem miért kellett ezt olyan magasra tenni... szerintem a tükör zavarna legkevésbé. Amúgy a belső elég "szegényes" design-ra sikeredett, de ugye ez a kocsi nem erről szól, egyébként az ülés jól tart, a kormány relatív kicsi, jó fogású, a keret nélküli ablak nagyon tetszett.

    Alulról végig nézve az jött le, hogy iszonyat kompakt az egész cucc, és minden alkatrész úgy tűnik, hogy a lehető legkönnyebbre van tervezve, gyártva (mindenhol könnyű alumínium: komplett blokk, hátsó diffi). Ennek azért szerintem lesznek komoly árnyoldalai is, ha megnézzük például a lengőkarokat akkor azok az EVO-hoz hasonlítva egy utcai swift szintet hoznak, sima lemezből vannak préselve és ránézésre elég vékonykák, ehhez képest az EVO az alu lengőkarjai olyan mint egy tank. Nem tudom, hogy végig menne egy Mikulás rally a gyári futómű. A kipufogó eléggé meg lehet fojtva a DPF/katalizátor/dob/hátsódob kombóval. A gyári intercooler mérete egy kicsit alul méretezettnek tűnik, pedig lenne hely még benne felfelé, megnézve a videókat ahol mutatják a beszívott levegő hőmérsékletet melegszik is pályán nem kicsit. A fék elöl-hátul radiális felfogatású és elöl gyárilag konzollal kapcsolódik a csonkállványra, így elég könnyen megoldható ugyan ez a féknyereg a 15-ös kerék alá.



    A stabpálcák is cinci-fincik, nem is értem.

    Felül nagyon szép a karbon tető.

    Összességében én azt gondolom, hogy a GR-nek más az üzenete mint az EVO-nak, a GR motorja sose lesz akkora teljesítményre képes, mint a 4G63, nem lehet belőle csinálni 2,3 strokert, nem lesz rá jó a GT35 turbó, nem lehet majd "stabil" 600 lovast csinálni belőle, nem arra való, hogy 0-100 vagy 100-200 "faszméregető" legyen, DE EZ MINTHA NEM IS ERRE LENNE TERVEZVE. Szerintem ez egy szenzációs utcai köntösbe bújtatott kompromisszum mentes versenyautó, ami kizárólag a vezetés élményéről szól.

    Fentiekkel szemben a féke biztos jobb, mint bármelyik EVO-é, a hajtás, a balance, a futómű szenzációs benne, vicces de 3,5cm-el szélesebb mint a IX-es, 5cm-el hosszabb a tengelytávja mint a VI-osnak és ennek ellenére rövidebb 35,5 cm-el. A gyári kerékjáratban simán elfér a 9x18-as kerék és nem ritka, hogy 255/265-ös gumikkal mennek vele pályán... és mind ehhez társul egy 3 hengeres 1,6 motor, 10,5-es kompresszióval, közvetlen befecskendezéssel és 370Nm nyomatékkal. Sajnos a hengerfej egy relatív gyenge pontja a motornak nem igazán lehet 7000 fölé forgatni, mert hamar baj lesz a szelepek körül.

    Végezetül szerintem ez egy nagyon komoly kis kocsi, de a tuningolási lehetőségeket elsősorban nem a motor agyon húzásában látom (bár többen használják 1,9b-os nyomással is), hanem sokkal inkább a további súly csökkentés hozhat jó eredményt. Hátsó ülés kárpitostul ki, 19,2kg-os gyári akku cseréje extrém könnyűre (akár 2kg), gyári kipufogó rendszer helyére egy DPF nélküli 70-es nyitott rendszer, én tennék rá a csoda 8,8kg-os 8x18-as kerék helyére -3kg-al könnyebb 8x15-ös kereket 235/45/15 R888/AR1-el.....

    Az ára jelenleg 12M (listaára 12,4M) lehet nem is kérném bele a CP csomagot 1,55M-ért, hanem rendelnék belőle kis kereket, a Drenth-től első-hátsó lamellás sperrt....

    Na ez így ahogy van jöhet:


    Én nagyon szeretnék egy GR-t :-)
    Utoljára szerkesztette: MES-Racing; 2021. 12. 21. 10:21-kor
    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

  15. 4 tagnak tetszik MES-Racing hozzászólása:


  16. #71
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    - Laci köszönöm a képet, így már sokkal jobban el tudom képzelni hogy a 9-es EVO vagy a GR a szebb.

    - Silva az V és a sima VI is tetszik. A TME csak hab a tortán, de formavilágra nekem ez a kettő (három) a nagy betűs rallye autó. A 7-8-9 már inkább egy jól bekokszolt gyúrós utcai harcos.

    - Laci 2.0 köszönjük az összefoglalót. Többet ért mint egy totalcar-os cikk. Te legalább a lényeget fogtad meg. A futómű mentségére legyen szólva hogy az EVO esetében ezeket még gyárilag valóban arra tervezték hogy egy Kislőtér gyorsaságit szériába tudjon. A Yaris-nál ez már nem volt szempont, mert arra ott a WRC. Abban valószínű nem préselt lemez lengőkar van. A hajtással kapcsolatban meg teljesen egyetértek én is inkább a gyári feláras torsen helyett 2 lamellásat tennék bele, bár fájna a szívem a 0 km-es autó difijét szétcsavarozni.
    Nekem is kéne egy GR Yaris, de az EVO-t nem cserélném be érte.

    Viszont nem tudom láttátok-e de jön a GR Corolla hasonló műszaki tartalommal. Abban lehet befér majd a 186 cm-es polgár is. Mégis csak a közepes autó kategória. Asszem az R Golfosok locsolhatják a benzint de nem a tankba hanem az ülésre.

  17. 3 tagnak tetszik SomaG hozzászólása:


  18. #72
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet SomaG: Hozzászólás megtekintése
    Nekem is kéne egy GR Yaris, de az EVO-t nem cserélném be érte.
    Én sem adnám oda érte, de ellenben azzal lassan már menni sem merek....

    Idézet SomaG: Hozzászólás megtekintése
    Viszont nem tudom láttátok-e de jön a GR Corolla hasonló műszaki tartalommal. Abban lehet befér majd a 186 cm-es polgár is. Mégis csak a közepes autó kategória. Asszem az R Golfosok locsolhatják a benzint de nem a tankba hanem az ülésre.
    Hát nem tudom, illetve de igen tudom én ezért a Corolla-ért nem tudnék rajongani, eszembe nem jutna, hogy kéne nekem, pont az a csibészség hiányzik belőle, ami a Yaris-ba vastagon benne van és amiért nagyon oda vagyok. Ez már szerintem inkább marketing a GR embléma alatt, mintsem versenyautó....

    https://www.motortrend.com/news/toyo...orolla-rumors/

    Halkan megjegyzem, hogy egy 7,5 R Golffal járok és azt gondolom, hogy eszembe nem jutna oda adni a Corolla-ért.... szerintem "családi" sportos (nem sport!!) autóként szenzációs pedig kukk széria én nagyon szeretem.
    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

  19. #73
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    Idézet MES-Racing: Hozzászólás megtekintése
    Én sem adnám oda érte, de ellenben azzal lassan már menni sem merek....



    Hát nem tudom, illetve de igen tudom én ezért a Corolla-ért nem tudnék rajongani, eszembe nem jutna, hogy kéne nekem, pont az a csibészség hiányzik belőle, ami a Yaris-ba vastagon benne van és amiért nagyon oda vagyok. Ez már szerintem inkább marketing a GR embléma alatt, mintsem versenyautó....

    https://www.motortrend.com/news/toyo...orolla-rumors/

    Halkan megjegyzem, hogy egy 7,5 R Golffal járok és azt gondolom, hogy eszembe nem jutna oda adni a Corolla-ért.... szerintem "családi" sportos (nem sport!!) autóként szenzációs pedig kukk széria én nagyon szeretem.
    Corollából talán lehetett volna valami, ha itt elindulnak azon az úton, mint amit annó a Mitsu csinált



    bár a Celica-t váltotta, nem élt meg annyi szériát, mint az elődje, köszönhetően annak, hogy kiszállt a Toyota a WRC-ből
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  20. 2 tagnak tetszik Coppermine hozzászólása:


  21. #74
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Nem akartam a lelkedbe gázolni, csak a Golf jutott eszembe mert ahhoz mérik az összes Hot Hatchet.
    Én is 7.5-el járok csak a langyos TSI-vel. Szóval te vagy a király.
    Mondjuk az R nem lehet azért rossz, főleg hogy ezt a nyomi bázis TSI-t is egész jól megkedveltem. Legalább 1.4, 128LE, nem a kisebb de azért nem egy erőgép.

    Nekem azért bejön ez a Corolla is, főleg ha lesz benne akarat.
    Ha csak a Yaris technikát kapja meg már az sem rossz.

    Persze okfejtésem nem más mint puszta elmélkedés mert gyanítom marad a TSI, ha meg a gazdám úgy dönt hogy cseréli gyanítom nem lesz olyan problémám hogy azon dilemmázzak hogy a Yaris-ból vagy a Corolla-ból szeretném a GR-t.




    Idézet MES-Racing: Hozzászólás megtekintése
    Én sem adnám oda érte, de ellenben azzal lassan már menni sem merek....



    Hát nem tudom, illetve de igen tudom én ezért a Corolla-ért nem tudnék rajongani, eszembe nem jutna, hogy kéne nekem, pont az a csibészség hiányzik belőle, ami a Yaris-ba vastagon benne van és amiért nagyon oda vagyok. Ez már szerintem inkább marketing a GR embléma alatt, mintsem versenyautó....

    https://www.motortrend.com/news/toyo...orolla-rumors/

    Halkan megjegyzem, hogy egy 7,5 R Golffal járok és azt gondolom, hogy eszembe nem jutna oda adni a Corolla-ért.... szerintem "családi" sportos (nem sport!!) autóként szenzációs pedig kukk széria én nagyon szeretem.

  22. #75
    Rezidens Erikaviking77 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 09.
    Hely
    Csopak
    Hsz-ok
    824

    Alap

    Láttam menni széria fékes, futóműves csöves Yarist. Nagyon jó időket ment jó aszfalton. Akinek van stroker evoja és gr-je is, ő is azt mondja piszok jó a yaris... Újak közül az A45 lehet hasonló, bár abból még nem láttam versenyautót. Pedig árban már evo kategória.




    Idézet MES-Racing: Hozzászólás megtekintése
    Tegnap lehetőségem volt körbe szaglászni egy GR-t kicsit tüzetesebben (többet voltam a kocsi alatt, mint amennyit ültem benne :-)). Sajnos menni vele nem volt lehetőség de ez most nem is arról szólt. Szerettem volna megnézni, kívül-belül, alul-felül. Kívül nekem iszonyatosan tetszik, fehéret néztem meg, de valamiért a fekete talán egy kicsit jobban tetszene:







    Szerettem volna kipróbálni, hogy milyen belül a sokak által szidott első ülés-tükör-középső kijelző, hát ezek tényleg nem sikerültek túl jól..... 184cm-el teljesen leengedett üléssel határeset, nem értem miért csinálták így.... a középső kijelző pozíciója nekem nem tetszik, nem is értem miért kellett ezt olyan magasra tenni... szerintem a tükör zavarna legkevésbé. Amúgy a belső elég "szegényes" design-ra sikeredett, de ugye ez a kocsi nem erről szól, egyébként az ülés jól tart, a kormány relatív kicsi, jó fogású, a keret nélküli ablak nagyon tetszett.

    Alulról végig nézve az jött le, hogy iszonyat kompakt az egész cucc, és minden alkatrész úgy tűnik, hogy a lehető legkönnyebbre van tervezve, gyártva (mindenhol könnyű alumínium: komplett blokk, hátsó diffi). Ennek azért szerintem lesznek komoly árnyoldalai is, ha megnézzük például a lengőkarokat akkor azok az EVO-hoz hasonlítva egy utcai swift szintet hoznak, sima lemezből vannak préselve és ránézésre elég vékonykák, ehhez képest az EVO az alu lengőkarjai olyan mint egy tank. Nem tudom, hogy végig menne egy Mikulás rally a gyári futómű. A kipufogó eléggé meg lehet fojtva a DPF/katalizátor/dob/hátsódob kombóval. A gyári intercooler mérete egy kicsit alul méretezettnek tűnik, pedig lenne hely még benne felfelé, megnézve a videókat ahol mutatják a beszívott levegő hőmérsékletet melegszik is pályán nem kicsit. A fék elöl-hátul radiális felfogatású és elöl gyárilag konzollal kapcsolódik a csonkállványra, így elég könnyen megoldható ugyan ez a féknyereg a 15-ös kerék alá.



    A stabpálcák is cinci-fincik, nem is értem.

    Felül nagyon szép a karbon tető.

    Összességében én azt gondolom, hogy a GR-nek más az üzenete mint az EVO-nak, a GR motorja sose lesz akkora teljesítményre képes, mint a 4G63, nem lehet belőle csinálni 2,3 strokert, nem lesz rá jó a GT35 turbó, nem lehet majd "stabil" 600 lovast csinálni belőle, nem arra való, hogy 0-100 vagy 100-200 "faszméregető" legyen, DE EZ MINTHA NEM IS ERRE LENNE TERVEZVE. Szerintem ez egy szenzációs utcai köntösbe bújtatott kompromisszum mentes versenyautó, ami kizárólag a vezetés élményéről szól.

    Fentiekkel szemben a féke biztos jobb, mint bármelyik EVO-é, a hajtás, a balance, a futómű szenzációs benne, vicces de 3,5cm-el szélesebb mint a IX-es, 5cm-el hosszabb a tengelytávja mint a VI-osnak és ennek ellenére rövidebb 35,5 cm-el. A gyári kerékjáratban simán elfér a 9x18-as kerék és nem ritka, hogy 255/265-ös gumikkal mennek vele pályán... és mind ehhez társul egy 3 hengeres 1,6 motor, 10,5-es kompresszióval, közvetlen befecskendezéssel és 370Nm nyomatékkal. Sajnos a hengerfej egy relatív gyenge pontja a motornak nem igazán lehet 7000 fölé forgatni, mert hamar baj lesz a szelepek körül.

    Végezetül szerintem ez egy nagyon komoly kis kocsi, de a tuningolási lehetőségeket elsősorban nem a motor agyon húzásában látom (bár többen használják 1,9b-os nyomással is), hanem sokkal inkább a további súly csökkentés hozhat jó eredményt. Hátsó ülés kárpitostul ki, 19,2kg-os gyári akku cseréje extrém könnyűre (akár 2kg), gyári kipufogó rendszer helyére egy DPF nélküli 70-es nyitott rendszer, én tennék rá a csoda 8,8kg-os 8x18-as kerék helyére -3kg-al könnyebb 8x15-ös kereket 235/45/15 R888/AR1-el.....

    Az ára jelenleg 12M (listaára 12,4M) lehet nem is kérném bele a CP csomagot 1,55M-ért, hanem rendelnék belőle kis kereket, a Drenth-től első-hátsó lamellás sperrt....

    Na ez így ahogy van jöhet:


    Én nagyon szeretnék egy GR-t :-)

  23. #76
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet SomaG: Hozzászólás megtekintése
    Nem akartam a lelkedbe gázolni, csak a Golf jutott eszembe mert ahhoz mérik az összes Hot Hatchet.
    Én is 7.5-el járok csak a langyos TSI-vel. Szóval te vagy a király.
    Mondjuk az R nem lehet azért rossz, főleg hogy ezt a nyomi bázis TSI-t is egész jól megkedveltem. Legalább 1.4, 128LE, nem a kisebb de azért nem egy erőgép.

    Nekem azért bejön ez a Corolla is, főleg ha lesz benne akarat.
    Ha csak a Yaris technikát kapja meg már az sem rossz.

    Persze okfejtésem nem más mint puszta elmélkedés mert gyanítom marad a TSI, ha meg a gazdám úgy dönt hogy cseréli gyanítom nem lesz olyan problémám hogy azon dilemmázzak hogy a Yaris-ból vagy a Corolla-ból szeretném a GR-t.
    Nem is vettem magamra, sose voltam német párti de autó választáskor ezt dobta a gép, szerettem volna ha 4 lábú és automata is ilyen meg nem nagyon van ebben a kategóriában. A nagy testvér A45 AMG ára meg szinte x2, ezért maradt a Golf, úgy vettem meg, hogy ki sem tudtam próbálni mert nem volt itthon teszt / bemutató autó nem is értettem... Nem EVO, de meglepően gyors (0-160 gyárilag is elég karaj), kényelmes, csomagtartója nagyon kicsi, összességében nekem nagyon tetszik.

    Biztos jó lesz a Corolla a GR motorral, hajtással, de könnyen lehet, hogy itt már nem tudnak szinte mindent feláldozni a versenykocsis jellegért cserébe, ez is karbontetős, alu ajtós/géptetős, hátul aksis,......, lesz? lesz benne kézifék vagy már csak gomb?

    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

  24. #77
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet Erikaviking77: Hozzászólás megtekintése
    Láttam menni széria fékes, futóműves csöves Yarist. Nagyon jó időket ment jó aszfalton. Akinek van stroker evoja és gr-je is, ő is azt mondja piszok jó a yaris... Újak közül az A45 lehet hasonló, bár abból még nem láttam versenyautót. Pedig árban már evo kategória.
    Mindenki szinte csak dicséri, kíváncsi leszek mire lesz elég az itthoni mezőnyben jövőre.
    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

  25. #78
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet evoR: Hozzászólás megtekintése
    Én erősen gondolkozom hogy veszek egyet!!!
    Sajnos itthon nem lesz könnyű, ha minden igaz akkor a Magyarországra szánt mennyiség elfogyott, jelenleg itthon hivatalosan sem vehetnek fel rá rendelést a kereskedésekben. Jövőre lehet érdeklődni újra, de szinte biztos, hogy emelkedni fog az ára és valószínűleg nem fog 2022-ben ideérni a kocsi. Állítólag nem lehetséges raktárra rendelni az autót. A korábbi használt hirdetések is mind lekerültek...
    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

  26. #79
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    A régebbi A/CLA/GLA45 széria hajtása nagyon " buta". Alapból egy elsőkerekes autó, ami rá kapcsolja a megfelelő paraméterek esetén a hátsó difit. Kiszámíthatatlan tud lenni sok helyzetben. 40 000 et autóztam ilyennel, mindenféle körülmények között. Volt, hogy 130 körül random rákapcsolta, úgy ment el keresztbe, alig tudtam össze kaparni. A motoros aki mögöttem jött végig nézte. Utána mellém állt és elismerően nyilatkozott. Amúgy vele versenyeztem épp. Utol nem ért... Mai napig nem tudom, hogy én mentettem nagyot vagy az elektronika. Szóval nem mondanám ellenfélnek. Az újabb 4matic + ok meg 25 Misi től kezdődnek.A rajtprogram ami nagyon bunkó benne. 140 ig szinte bármit elver. Felfújja magát, aztán úgy megindul, hogy közben 4 keréken pattog előre. Motorja fergetegesen jó. Hóban mentem vele egy keveset, ha minden ki van kapcsolva egész jo, de nem annyira kiszámítható közel sem mint a Mitsu. Először mindig az orrát tolja meg, aztán hirtelen akkorát fordul, nem is érted mi történt.
    Utoljára szerkesztette: Silva; 2021. 12. 25. 20:55-kor

  27. #80
    Törzsvendég
    Csatlakozás dátuma
    2014. 04.
    Hsz-ok
    229

    Alap

    Audi RS3 EVO-hoz viszonyítva milyen? Próbálta már valaki?

4. oldal, összesen: 9 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 3 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 3 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva